• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky, taky už dneska zalezu do pelíšku. Kamínky jsem dala teda nabíjet a doufám, že straky v noci spí, bo dneska letěla jedna kolem, tak ať mi je neukradne. Přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky a Karolce ať to utíká v práci. Pa, pa, pa, koťátka:slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tady se rozebírají volby, se nečilte, OMG, buď jdu volit socany bo odéesáky, bo nejdu vůbec přecivá. Tož neni proč se číliti,když se ví, kdo zvétězí. Já šla, bo jsem cítila povinnost za ty minulý volby, kdy jsem nebyla :slight_smile:
Zrzka nebudu, už musím denně na ulici, tak to zas nejde.
Andrejko, my tě tam neposlali, práskli to na Tebe na seznamu a ještě by jsi nám zubožovala peněženky :grinning: Jak píše bellíšek, Ty budeš posílat nám kačáky, adresy už máš :grinning:
8. čer 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
Katuš ahoj:slight_smile: Tož to ještě chvilku pobudu, bo na Tebe nemám štěstí:slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ách jo, odjíždí mi noťas, tož papapa berušky, dobrou nocku a ráno tu. :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, kam jede, noťas??? Katuš, ještě 14 dní a konečně dovolená, viď? Aspoň nabereš síly a užiješ si na chalupě:slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Beli už necelých :wink: :grinning: :grinning: jo už se moc těším
A ty pozítří kontrolu co? Jsem zvědavá co ti řeknou. A jak ti je?
8. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
No jo, ve středu jdu k praktické, tak uvidím. Ale hlavně se nemůžu dočkat té Dornovky, až mi srovná všechny ty obratle, bo mě pak přestane bolet hlava. To Ti věřím, že se těšíš, taky jsi v té práci pořád.
8. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak snad ti pomůže. Ti věřím od krční páteře bolí hlava jak něco. Hlavně že jsi jinak v pořádku. No nic musím se rozloučit manžílek chce jít na net tak ho pustím. Přeji všem krásnou dobrou noc. Papa
8. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jo, jo, kromě té krčnice a tím pádem té hlavice mě nic netrápí:slight_smile: Tak se krásně vyspinkej. A kdepak se mi ztratily Andrejka s Věruškou??? Májinko, tak už asi nemáš noťas, ale Ty mi zítra jistě vysvětlíš, kam jel:wink: Sluníčka moje, tak dobrou nocičkuuu a nádhernééé sníky, už mi padají očička a otvírá se hubičkaaa. Pa, pa, pa:slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tady jsu:slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobrou noc, Bellíšku. Mám radost z kolouška. Ty mi zas zítra vysvětlíš tu dornovku, ju?
8. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
A ještě Monča zmizela neznámo kam, asi usnula, no tož jdu taky do pelíškuuu:slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Chtěla jsem ještě pochválit Máje Anýska,ale už je asi taky odpojená.
Tož dobrou kobylky. Danuska už asi nedorazí,snad jí to dopadlo dobře...
8. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Já jsem tady, bellíšku opožděnej :slight_smile:
No, výborně, já půjdu spát na etapy:grinning: Ale ta telepatie se mi líbí:wink:
:slight_smile: Mě taky. Ale už běž spát, já půjdu taky. Andrejka se asi ještě zahlásí před nástěnkou. Já půjdu ještě venčit, pak nakouknu a dobrou :astonished: už taky zívám
8. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Věruško, to víš, že Ti tu Dornovku moc ráda vysvětlím, já jsem úplně nadšená, ale je to na delší povídání a bojím se, že bych asi usnula. Ale je to srovnání všech obratlů v těle a hlavně jsem měla vpadlé obratle L3 a TH12, a ty přímo souvisí s neplodností a problémy v těhotenství a kostrč jsem měla zlomenou do těla. Tolik zkráceně a bolí to jak čert, ale pak ta úleva.
8. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Tak zítra pokračujeme, ju? Andrejka tu nejni, tož to je škoda, ale asi si povídají s Honzíkem:slight_smile: Tak se krásně vyspinkejte, zlatíčka moje:slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Kočulenky moje, tož jdu popřát sladké sníkování, žádné noční můry, jen barevné dreamy :pensive: :pensive: :pensive:
JJ, Belíšku, povídali jsme s Honzíkem, plánovali jsme i dovču a pak plkali o blbostech.
Věruška asi ještě venčí Mikíse, a Máje ujel noťas :sweat_smile:
Dobrouuuu :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků,KETčerven,nejdřív vyléčit zánět -zobuAntib.
Bellka,Fertimed,5IVF(AH,ICSI,PK,KET..)Bude 6.IVF,UTZ16.6,Dornovka10.6+praktic.,krunýř :angry: , léčíme kolouška!
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, výsledky onko cca11.6.,bylinky,čajíky,relax!!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace v Holomóci,hurráá spermijky odevzdáány!!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, budeme mít týden dovču, hurrá!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká.,10.6.hysterka, a hned KET:slight_smile:

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno,poprvéIVF!OPU30.5.,ET4.6., ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,resumé-Apolinář 8.6.Tak jak, kotě? :confused:
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, další UTZcca11.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,7IVF,máme volníčko,OPU8.6,úroda 17vajíček,9.6.(13oo)voláme do Caru :wink:
Regina,Apolinář,1xIUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku! Mamka Regí a taťka Karlík se těší!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,svatba13.6.-huž to chystááme!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ,
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika, máme dovču.
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, HUráá na UTZ vše ok!!!Vítej Tečko!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09,máme2660g,další vážení12.6,huž jsme se Satanem kámoši!
8. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
No dobréé rráánko!
Je tohle vůbec možný?? Kde jako jste? Omlouvám jen pracující. Ale co Ty ostatní? Nepracuje to a ještě to vyspává. Tož dobrá, odpuštěno :sunglasses: .
Danuško, kobylenko, jak je?
Leňulko, ať je telefonát co možná nejradostnější a nejpočetnější! :wink:
Krásný den všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Ajoj přeji všem krásný den,vypadá to sluníčkově. Já se moc omlouvám ale tenhle týden vás vůbec nestíhám,tak všem dobré zprávy a hodně štěstí.
9. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ráno milá vráno :grinning: ,
noťas se šťastně navrátil domů, jupííííí. Luboš jel večer stáhnout fotky od dalších bílejch lidí, tudíž zážitký z Práglu a chtěli si to hnedka vypálit, tož se jim hodil můj noťas, toť vysvětlení teho rychlého odjezdu. Zuřila jsem, to je jasný, mohla jsem na velkej písí :slight_smile: , ale já už byla znavená, tak jsem raději zalehla s Maminkou-časopisovou.
Mám děfffčátka bolakousi alergii, nos jak baterku, pořád kejchám, asi je to má alergie na chlad, tu mám vždycky ráno v létě. Nevím, zda můžu Zyrtec bo Zodac, optám se kehosi.
Tady taky sluníčkovej den,tož to je na hovňajs :slight_smile: ,bo elektrikář by přišel na dodělání, kdyby bylo hnusně, takže ten bordel tu bude ještě i zítra,OMG.
9. čer 2009 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, kde všude to bolí a jak to probíhá. Mě na to posílala už bejvalá sousedka, když jsem nemohla otěhotnět. Ale já se bojím té bolesti, nikde mi tak nevadí, jako když mi někdo otáčí hlavou a chce, aby mi v ní křupaly obratle, to se o tu kebuli tááák bojím. Ale na středu mám pozvanýho maséra domů, tak budu zase zmasakrovná. To ne, masíruje dobře a pomáhá mi to, ale Dormowka je Dornowka, třebas by mě i ta hlava přestala bolet...
9. čer 2009 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, krásný sluníčkový den a jen samé dobré zprávičky, kontroličky ať dopadnou na 1*** a pracujícím, ať to rychle utíká:slight_smile: Počasí nádherné, na oběd bude smažený sýr s brambůrkem a Pavlíkovi osmažím hermelín:wink: Dneska chci vysmejčit celý barák a umýt okna, tož abych začala, ať to stihnu:slight_smile:
9. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Májinko, nikde Ti nic nekřupou, to se nesmí, ale Ty děláš určité pohyby a on Ti tlačí ty obratle na své místo. Obratle, které máš vpadlé jaksi dovnitř, tak Ti pomocí baněk vytáhne. Já byla v katastrofálním stavu a bolelo to strašně, i slza mi ukápla, ale říkali, že klobouk dolů, co všechno vydržím. Dělám to pro miminko, tak žádná bolest není dost velká, když to pomůže. A potom, ta úleva paráda.
9. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Jééžišííííííííííí, i slza ukápla, OMG, to bych asi chcípla :frowning2:
Majdinko, tak bacha, ať nejede Pavlík do porodnice se slepákem, bo můj poslední Hermelín byl 15.5.2009 :grinning:
Ale já se už včera chystala n smažáček s brambůrkem, ale Luboš varoval, chceš zase jet? :confused: Tož ho udělám až dneska. Máme tedy společný obídek :wink:
A na okna se taky chystám, uvidím dle prdky, jak bude hodná. Včera byla moooc hodňoučká a teďka zse po kojču chrní. Na desátou jedeme na tu srdíčkovou kontrolu, bojím, bojím, ale určo to dobře dopadne :dizzy_face:
9. čer 2009 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
To víš, že srdíčko bude v pořádku, Ty dupko:slight_smile: Tak minule byl květákový den, že by dneska sýrový:wink:
9. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj kočky:slight_smile:
Já už jsem vstatá od 6.00,kdy bylo první venčení, pa jsem si na chvíli lehla, mikiho pustila na koberec, on lítal okolo mne,ale do postele nesmí. No a v teď v 8.00 když spolu chodíme na prochajdu, tak už to nevydržel a vypustil moč i bobky na koberec. A mám to. :slight_smile:
Teď přijde ségra domluvit klafňáky, bo chce ode mne nové.
Bellí, až budeš mít čas, tak mi prosím popíšeš tu Dornowku? Dííík
Máji , srdíčko bude ok, neboj :wink:
Leňulko, ať se emryjka drží!!!
9. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Fuj tajbl, teď jsme najela na nějaké stránky s dornovkou a byl tam virus a nešlo mi z toho dobu vyjet. Tak Bellí ,bude to na tobě, víc žádné stránky neotvírám, bo chci s váma hlavně diskutovat a bojim bojim aby se mi to tu nezavirovalo, ik dyž máme antivir
9. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.