• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já byla celá zavirovaná včéééra, Luboš mi to v noci vyléčil :grinning: -hovoříme o pc, ano!
Jináč bobky na koberci a vypuštěná moč :grinning: , to je dobrý. Já budu mít asi taky vypuštěnou moč, ale ještě močice chrní, tak využívám pohodičky a přemýšlím, co dělati. Vysáti je třeba,ale celá family chrní, tož to by byl hřích je budit.
9. čer 2009 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. :wink:
Maji tfuj tfuj neboj kontrola bude ok Anička je zdravá jak řípa. :slight_smile:
Leňulko at ti řeknou jen samé krásné zprávy. :wink:
Koho dneska čeká nějaká kontrola hodně štěstí :slight_smile:
Venku je krásně sluníčko svítí jeden do Ostravy na čumendu a koupit lísttky na tu naší plánovanou dovču :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Máji, jen je nechej spinkat:wink: Věruško ahoj:slight_smile: Takže celá Dornovka probíhá ve spodním prádle a začíná se nohama, protože spousta lidí má jednu nohu kratší. Takže se srovnají a tak to pokračuje: pánevní kost-bolí, záda, kostrč-největší bolest, lopatky, ramena, krční páteř-hodně bolí, a to je asi tak vše. Trvá to cca 1 a 1/2 hodiny, ale holky, dá se to vydržet a stojí to za to:slight_smile:
9. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Bolí, největší bolest, hodně bolí - mám z teho strach jak z porodu :unamused: Ale myslela jsem, že bych to zkusila...No nevím tedy, snad se na ten proces dojedu podívat zítra :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, já mám jednu nožku kratší od narození, to už mi asi nesrovnají :grinning:
a tu kostrč ti srovnávají jak? Nesahaj do dupky?
Prosím a kolik to stojí a máš nějaké kontakty, nebo to dělají různě po republice? Asi ano, že..
Zdravím lůcu , užívej dovči a hezky plánuj:slight_smile:
9. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Jsme zas nakrmený, vezmem nejmenší dupky a pofrčíme do srdíčkova. Ještě se stavíme v OK elektro, bo tu jezdí kára a hlásí, že rušej shop, maj výprodej, tak na to jukneme, potřebujeme asi přeci jen tu váhu na mimísky, když už mi ta pani doktorka chce převažovat dítko před a po kojení. Si to radši ohlídám doma řádně a pak váhu na mimáči buchnu.
Leňulko, huž aby jsme věděli, kolik Cipísků bude.
Danusssko, kdepak jsi? Zahlaš výsledek, doufám, že už Tě více nenapínají.
Zdravím Žížátkov, co koloušek?
A Andrejku taky do worku, hezky pracuj a nakoukni na nás.
Lůco, závidím výlet do Ostravy, taky bych se tam jela juknout, pracovně jsem tam jen schůzovala a nic neviděla. Ale mám tam spoustu kolegů. :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, pojedem spolu, jo?:slight_smile: Já vlastně zítra jedu za neléčitelem. Nevíš kde to v té Jihlavě je? Jsem na to strašně zvědavá.
9. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Věruško, to je právě to, že lékaři o téhle metodě vůbec neinformují a tak radši doporučujou různé boty a vložky do bot atd. Srovná Ti to, jestli je dobrý, tak to srovná, já jsem se s tím svým terapeutem o tom bavila. Jo a lepší je, když to dělá chlap, protože je na to potřeba síla a na tu kostrč si vždy volal manželku, protože má malé prstíky, ale do konečníku nesahá, to se neboj.
9. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ránečko sluníčka :slight_smile: No už začínám být malinko nervózní :sweat_smile: Mám volat až v 13.00. tak si asi ukoušu všechny prsty. No, uvidíme.
Holky ta Danus pořád ještě neví nebo co se děje? Jsem z ní trošku vystrašená.
Máji určitě jste holky zdravé, to se ví! Anýz krásně papá, kaká, tak co víc? :grinning:
Věruško prý ta kostrč je opravdu zážitek :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Belli ahojky. No holky co chodí na mobilizaci páteře, to mají právě přes konečník :frowning2: tak to je asi jiná metůdka :grinning:
9. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Luci, tak si dejte někde obídek a přeju krásný den. Věruško, právě když si zadáš Dornova metoda, tak si najedeš na doporučení terapeuté a vyjede Ti mapa republiky a klikneš si na svůj kraj. Tam zjistíš, kdo to u vás dělá. Jo a stálo mě to, první návštěva 1.000,-kč a každá další 500,-kč, chodím každý měsíc a objednej se co nejdřív, jsou tam fakt návaly a dlouhé čekací doby, já jsem měla štěstí.
9. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Leňulko ahoj:slight_smile: Teda, tak až ve 13.00, ti Tě teda napínají, ale bude to dobré, neboj. Jj, to bude asi něco jiného. Jo a holky, uvědomte si, že tahám opravdu těžké lidi a spoustu let, takže ta moje páteř podle toho vypadala a proto to asi tak strašně bolelo, myslím, že u vás to nebude tak hrozné. Ale nemůžu vám říct, nic to není, když jsem u toho i brečela, že? Takže já to říkám podle sebe:wink:
9. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Leňulko, máš pravdu, taky mám z Danusss špatný pocit, když se včera neozvala, myslím, že by určitě napsala: holky, všechno je v pořádku, kdyby tomu tak bylo. Mám o ní strach a moc si přeju, aby se jen nedostala na net a byla v pořádku i s mimi.
9. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Tak jsem nelanila a hned najela na mapku, našla s kontakt v Bene a volala hned paní. Právě řídila, tak mám volat večer a domluvíme se. Já mám páteř taky jak křivuli zas od sezení u klafňáků a jednostranného zatížení,tak uvidíme. Prý ta mobilizace konečníku je kvůli otěhotnění,ale zkusím nejdřív teda tu Dornovku. Vím, že si to tu ještě někdo chválil, že jo?
Leňulko, cítím s tebou,taky bych byla nervózní jak prase,ale neboj, vajuch máš dost a určitě budou kvalitní. Jééé, já už bych taky chtěla čekat na vajucha,ale ono to uteče. hlavně, ať už dostanu 1. ms a pak se od toho bude vše odvíjet.
9. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Jo a Danuska mne taky znervózňuje, taky si přeju, aby se jen nedostala k netu. každý den načuhuju a nic... Nikdo na ní kontakt nemáme, že?
9. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
No právě, že každá metoda má svoje, ale myslím, že hlavně, že tomu věříme, že to pomůže a je fakt, že všechno souvisí se vším, tak vzhůru do toho, co bysme pro toho našeho vytouženého bobíška neudělaly, že:slight_smile:
9. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Věruško, tu kostrč Ti musí pomocí Dornovky taky srovnat, protože tlačí na orgány v malé pánvi a hlavně ty obratleee, ale to Ti všechno vysvětlí ta paní:wink:
9. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
ok. Jdu něco vařit, ale co???:slight_smile: Dejte typ
9. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdu taky kmitat, jsem se tu sekla:grinning: Tak u nás změna, Pavlík chce palačinky s tvarohovou náplní, tož jdu na tooo, ale samo, že budu načuhovat:wink:
9. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Všechny moc zdravím a přeji krásný sluníčkový den :wink: :wink: :wink: .
Už mám nakoupeno a jdu vařit a ještě žehlit ale budu vás hlídat :wink: .
9. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Jen nakouknu a uuuuuuuuuuuuuuuuuuž jsou zase pryč.Tak já jdu makat taky :slight_smile: .
9. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Nazdarek všem,
Belli já už nad tím hodně dlouho uvažují. Ale nechce se mi teď jít před tou operaci, ale jak budu fit a připravena na KET tak si určitě na tu dornovku zajdu. Potřebují ty svoje kosti přeskládat do správné polohy.
9. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
hezké skoro poledne holky,Leni držím palečky at je hodně embryjek :wink: :wink:
ještě sem vás ani nečetla tak to napravím :slight_smile:
holky chtěla sem se zeptat,sem 5den po ET a mám pocit že to každou chvíli dostanu :frowning2: vy co jste těhu taky jste měly takový pocit??Nebo je to známka toho že to fakt přijde....
9. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
kráné dopoledne děfčátka
Danuško, ty nás teda napínáš.Snad je všechno ok.Napiš ať se nemusíme bát.
Bellko ahoj, teda ty mi děláš chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já jsem dneska už doma a bohužel sama, tak se mi nechce nic vařit, ale palačinky bych si taky dala tak uvidím. :angry:
Leňulce držím všechno co mám ať jsou drobkové šikovný a je jich co nejvíc. :slight_smile:
Věruško četla jsem si ten včerejšek a já nevím taky bych počkala na tu genetiku, jenom nějak nechápu, že tam musíte oba dva, já jsem byla sama a manža nemusel :confounded:, Proč musíte jít oba? A jak se vede Mikískovi?
Regí ahoj, jak se máš?
Andrejku zdravím do práce nebo jsi doma? Jinak si se ptala proč tu krev, tak to musí být kvuli pohlavním chorobám a zběžná kontrola, ale dneska už by měli být výsledky a zítra v devět ráno mám nástup, tak doufám, že to dopadne dobře.Andrej chtěla jsem se tě zeptat, měla si potom nějaký bolesti nebo něco, já jen avych se připravila co mě zítra čeká a nemine :frowning2:
Maju taky zdravím i s Aničkou, vy jste určitě někde venku na couračce, když je takhle pěkně :wink:
Všem ostatním co mají dneska nějaký kontrolky tak přeji jen samý uspěchy a dobrý zprávičky.
9. čer 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Manetko.
Má se docela dobře.Mám dovču a jsem na čekané :wink: .
A co ty?Máš dneska volno a nebo někam vyjíždíš do dálek????
9. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojte koťátka. :wink: Dneska je supr den :slight_smile: U nás svítí slnéčko, malý měl jet na výlet a v noci dostal teploty :frowning2: To má z toho, že pořád leze po matce a tak se ode mě nakazil :frowning2: Včera si s miláškem, udělali velký výlet na kolech a teď tu leží jak lemra a matka nevyspaná :frowning2: No nic jdu mu vařit čajíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Zdravím fffšechny příchozí.
Janninko, příznaky jako na ms jsme tiü měly snad každá. Snaž se být v klidu a myslet pozitivně. Kdy plánuješ test?
Manetko, tohle je už trochu podrobnější genetika a zkoumají chromozomy nás obou.
Karolko, tak máš otlačenou dupku?:slight_smile: Já se chystám taky i s Mikim v košíku,bo to chci vyzkoušet jestli tam bude držet. Chceme jet na kola na Lipno se známýma a Mikiho berem s sebou, tak ho chci předem trénovat :grinning:
9. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Věrko já nemám otlačenou sednici, bo já byla v robotě a oni si udělali výlet beze mě :angry: Dneska jsme měli jet vybrat kolo mě, ale takhle nikam nepojedem, ať se kobzol vyleží :wink: Janinko, to tě tak bolí břicho po Opu a tím jak broučci zahnizďují :wink: Já vím, jsou to nervy, ale vydrž holka, jsme tu s tebou :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Tak načuhuju, že se to tady hezky srocuje:wink: Manetko, ahoj beruško. Mě po hysterce bolelo v podbřišku asi jako po OPU, ale taky mi nic nedělali, protože děloha v naprostém pořádku a čistá, takže Andrejka Ti řekne, jaké to bylo, když jí vlastně vyčistili. Katuš, Ty máš tu Dornovku kousek, jezdím do Prostřední suché, teda jestli se nemýlím, že jsi z Havířova. Regi ahoj:slight_smile: Janni.ko, pěkně odpočívej:slight_smile:
9. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Karolko ahoj, dneska už nemáš nočňucha???
9. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.