• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak holky už mám taky svoje albíčko z fotečkama tak se jukněte ale hlavně se nelekněte.
24. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Je tu někdo???
24. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Kde jste kdo??Že by naše Mája rodila a nám nedali vědět? :confused: :confused: :confused: :frowning2:
24. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Hmm.Asi jste se mě všichni lekli,že tu není ani noha. :frowning2:
24. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Noooooooooooooo holky kde se touláte???????????????????? :frowning2: .
To jste všechny někdy na návštevách??????????????????????
24. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Ahoj berunky!!!
Jdu vás pozdravit. Přišli jsme z toho kurzu a mám dost.Bylo to fajn, ale jsem grogy, a zítra jedem od 9 do 8 do večera, tak berunky dočítat budu v neděli v klídku. Moc moc zdravím všechny! a v neděli napíšu hóóódně dlouhej příspěvek, abych to dohnala! Majký, jsem moc ráda, že Tě konečně vidíím, juchúú! Užijte si sobotu kočičky! :slight_smile:
24. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6mražáčků čeká,v květnu 09 KET! 27.4.psychotesty adopce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09-už brzy!
Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET 11.4. dva kulíškové, kontr.27.4.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4.
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , úplně tichounká gratulace k //
Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ,

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI, Těšíme se na Aničku a statečnýho Andělíčka!!
Markytankakajky, podařilo se přirozeně , další UTZ a průkajda 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!!
24. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Teda tady to žije dneska, jedna je kapůt, druhá se sráží, třetí znehodnocuje byt :grinning:, já teda taky měla honičku. Přošla Lub. sestřenice, měla firemní akci u nás před barákem v pizzerce, tak tu čekala na muže, až si pro ni přijede. Luboš vymyslel, že když už jsou tady, že bych mohla uvařit kuřecí na banánech a kroketky. Tož jsem umyla a utřela haldu nádobí, navařila a zubožená padla na sedajdu. Luboš celej den maloval ten pokojík, zatím bíle, jak je ta stěna nově nahozená, tak pila jak divá. Zítra uklidí podlahu a pojedeme asi okouknout nějaký koberce. Já teda jejich fanda nejsem, ale Lub. mě ukecal, že dítě bude na zemi, je to fakt no. Bydlíme nad sklepama, je tu dost chladno, kor v zimě.
To je škoda, že tu dneska nikdo neni :frowning2: A kde je vůbec Bellka? Má volno až do úterka ne?
24. dub 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak jsem si prohlídla albíko Markytánky, no super, další osůbku známe, ale ten pupík :slight_smile: , to je Věruška pěknej vyžranec. Ale neboj Majky, ono jak Ti bylo špatně, tak to asi nešlo, ale teďka to povalí, rozhodně v třetím trimestru určo nakyneš.
Já mám dneska zvláštní stavy, zítra Vám písnu, co jsem se dneska dozvěděla od neléčitele.
Tak brou nocku, já dneska po dlouhý době taky odpoledne spala, asi je nějaký divný počasí bo tlak, nevím, ale spala jsem asi 3 hodiny a bodlo mi to teda, asi je to taky tím, že vstávám pořád v ty 4 hodiny a spát chodím k půlnoci.
Papa zítra kanimůrky :zipper_mouth: :dizzy_face:
jo ajsem strašně zvědavá, jak dopadne Andrejka, teda jak dopadne víme, ale co se tam bude dít, doufám, že bude detailní popis :wink:
24. dub 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji.Děkuji ti za pochvalu za obrácenej škopek.Máji chci se tě zeptat nebolí tě večer bříško?Poslední dobou nemůžu večer spát a pobolívá mě bříško.
24. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj zlatíčka:slight_smile: Teda koukám, že jsme dneska všechny nějaké unavené:wink: Věruško, doufám že už jsi dneska nic nedělala:slight_smile: Majky, no konečně Tě vidím a že bříško ještě není vidět, neboj ještě chvilku vydrž:slight_smile: Máji, to je dobře, že sis taky konečně odpoledne odpočinula:slight_smile: Andrejko, v neděli se těším na podrobné vyprávění, tak ať se vám to líbí:wink: Á, Luci má nějaký sejšn:slight_smile: Peťka a Karolka pracují...
24. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Regi, a Ty jsi sama domečka??? Mě bolí nožky až u samé dupy:grinning: Tak si jdu lehnout a dokoukat hokej a pak spinkat. Přeju všem kočičkám dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile:
24. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahojky.Kde se touláte????
Bellko nejsem Máme návštěvu ale sleduju vás.
Moc jste mi chyběli.
Tak všem přeji hezkou dobrou noc a krásné sny.
24. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak návštěvičku máte, hmmm. Beruško, taky jste mi chyběly a moc:slight_smile: Pořád jsem si říkala, jak se máte a copak se tu děje, ale vidím, že jsme dneska měly celkem perný den skoro všechny:wink: Přeju Ti dobrou noc:slight_smile:
24. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
Marky, jak Tě to bříšeno bolí? Těžko říct, jestli mě bolelo, mě bolel furt podbřišek, buď jako na MS nebo na slepák, takový to bodání, ale jako vyloženě břicho asi ne. A pak teda od 12.tt mě zlobil žaludek, pachy, chutě atd.
24. dub 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko a co Ty jis dělala celý den?
24. dub 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
Já si teďka dala ještě banán, jsou vynikající, tolik jsem se na ně načekala, tak si je užiju. Jsou takový dobroučký nezraloučký, prostě senzační :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pořád 40Kč/kg :unamused:
24. dub 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, já s kamarádkou prolezla snad největší obchodní centrum u nás, byly jsme v hypernově. A potom jsem odpoledne běhala po zahradě a po poli, no pořád v pohybu, až mě bolí u samé ....:grinning:
24. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jen si dej, mamino:slight_smile:
24. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dupo, vy máte největší Hypernovu na světě bo co?
Nad Tatrou sa blýská :grinning: , nj kluci a do toho Hungaria, no to je bordel.
A ten zabitej :grinning: rozhodčí :confused:
Dneska se zas nestačím divit, co se na tom světě děje, do toho ten pochod kdesi v Prostějove bo Přerově, lidi nevědi roupama co by, bych to řezala hlava nehlava... :angry:
24. dub 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
Pardon, já jsem dneska, s prominutím, totálně vyhrabaná a píšu nesmysli, už se nade mnou podivila i kámoška, co píšu za chyby a překlepy, samozřejmě ta vysmátá držka se sem absolutně nehodí, ještě že to Bellko nevidíš, tam měla bejt udivená. No fakt jsem to takto nechtěla napsat. Jsem taky hovado :angry:
24. dub 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
nesmyslYYY, jsem opravdu na zabití, radši jdu fakt do toho pelechu
24. dub 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májiii, Belíí, Regíí, ahóóoj
24. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
Andrejkooo, zlatíčkooo, ahoj:slight_smile:
24. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Šmarjáá, jakej zabitej rozhodčí?

Se tady tak hezky míjíme, já huž tedy jdu spáát úplně a opravdu.. pápá
24. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
Májinko, nevidím, nevidím a i kdybych viděla, myslím, že bych poznala, cos tam chtěla dát za držtičku, takže klídek:slight_smile:
24. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Bellíšku, ahojky!!!!!!!! Tak konečně aspoň krátký pokec.. Jak se Ti vede, žížátko?
24. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz
Kočičko, kdyby to bylo lepší, tak to nevydržím a Tobě:slight_smile:
24. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
Jejda, co??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz
Co, jako co??? Já to myslím vážně, že kdybych se měla ještě líp, tak to fakt nevydržím:grinning: Prostě je mi fajn:slight_smile: A co Ty, puntíku:grinning:
24. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.