• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Májinko, no vidíš, že je všechno v pořádku, to je krásná zprávička:slight_smile: No nic, odcházím. Pa, pa, pa, později:slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mimíska se budí, trápili jí těma přísavkama obříma, kdyby jste to viděly. Takový mega přísajdy, jak dávám nám, velkejm a ona to měla po celym těle, furt jí to padalo, Luboš držel, já držela, ona bulela, pak ještě UTZ, to taky nesměla plakat a my zapomněli cumlíka, matka je houplně blbá a sklerotická. A to jsme ještě zapomněli čepičku, jak jsme spěchali, OMG.
Jdu jí nakapat zaklínací kapky na prdíky, jmenují se simplex, mi to přijde jak dexempo krumplex, hemenex apod. A jdeme na krmení dravé zvěře.
9. čer 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Leni,to je pěknej počet 7 :wink: uvidíš budou siláci a pěkně se budou držet i u Tebe :wink: .

Janni,teda špenátek bych si taky dala,ale zítra dojídáme ještě flamenrdříka z dneška,aspon nemusím vařit :wink:

Manetko,ale i u ostatních se divím že nedělali genetiku oboum partnerům,jak říká Mája to bylo to první co nám dělali,je to zajímavé že na to někde prdí :angry:
9. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jéje,jsme myslela že mají pro mimi malušký přísavky,chuděrka,to se jí asi moc nelíbilo,co ?se nedivím
9. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahojky holky moc moc se omlouvám že píšu až ted ale nějak nestííhám už jsem doma a mužu vám říct že JE TO TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM A V POŘÁDKU HCG VČERA 2458 JSEM ŠTASTNÁ JAK BLECHA fakt jo děkuji vám moc moc za velikánskou podporu
9. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ježišííííííííííííííííííííííííííííííííííí, no já tu bulim jak malý děcko :grinning: To je báááječná zrpáva a ta kanimůra nás takhle napíná. No nejsou na tý gyndě debilové, bo kde jsi to byla, jak Ti řekli, že nic, OMG. Gratulace převeliká, jéééééééééééééééééééé to je super :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz
Leni já si taky myslím že 7je hezký počet my měli 8 :slight_smile: a prodlouženou kiltivaci taky :wink: jak psala Mája aspon víš že ti dávají kvalitní embryjko :dizzy_face: tak budu držet palečky at se bobíšci mají k světu
Máji,mě už 3den nic nebolí,břicho se uklidnilo vaječníky taky tak se ploužím po venku,ale jen trochu :wink: a chvíli
Chudátko Anýsek úplně je mi jí líto jak si to popsala,ale už je u mámy doma a je jí zase dobře :wink: no jo dudlík je dobrý nejlíp našít na každý obleček a pro jistotu do každý kabelky jeden taky přihodit :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Danuss,tak to je super,ty jsi nám dala! Obrovská gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to byly nervy,co? hlavní je že je to za Tebou a pěkně si užívej těhulení :wink:
9. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Janni.ko když my máme jen jeden :slight_smile: Musíme dokoupit.
9. čer 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
Dannusss oooooooooooooooooooooooobbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulace holka :wink: já to věděla že bude vše OKI :slight_smile: tak si to hezky užívej těhulinko :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Máji to budeš muset dokupit :grinning:
9. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Danusss velkááááááááááááááááááááááááááá gratulace.Moc ti to přeju kočko.Pěkně si nás napínala ale je to super zpráva.Tak si to těhulko hezky užívej.
9. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky děkuji moc moc fakt moc jo jo je to super a dr v centru říkala tak vydíte vy jste ta vyjímka která ikdyž krvácela a dost tak stejně mimi se udrželo a pak že naděje umírá poslední :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jsi to ale "šťastná žen" :wink: :wink: :wink: .Moc ti to tady všechny přejem a pořád jsme na tebe myslely.
9. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
děkui ale že to jsou teda nervy fakt jo ,zejtra volám k nám na gindu a musím se domluvit s doktorem co dál jsem zvědavá co mi řekne
9. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Určitě tě nechá Danusss doma když jsi to měla takhle.Jinak by musel být na hlavu.Jojo nervy to jsou to je pravda i když každá to prožíváme jinak ale nervy jsou stejné :wink: .
9. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
no přesně a hele prosím tě v papíru z centra mám napsano 5 plus 2 neumím plus ale já jsem ted 3 týden od zavedení
9. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Danuss počítá se to od poslední MS, navštiv www.tehotenskakalkulacka.cz
9. čer 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Dannusss mocinky ti to přeju :wink: kolikátý den si dělala testík?
9. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
no tak už to chápu děkuji moc moc :dizzy_face:
9. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
test jsem si dělala 11 den ale ten den jse, začla krvácet ale 2 čárky se ukázali :dizzy_face:
9. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Danuš to je super. Zázraky se dějí. Holka na to není co říct, je to paráááááááááááááááááááááááááda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Danusss, bulím jak malá holka, husí kůži na celém těle, jaký já měla strach, že to nedopadlo dobře. Jejda, mocinky Ti gratuluju, teď už bude jenom dobře. Drž se, holka zlatá, to snad není možné, zázraky se fakt dějí:slight_smile: Májinko, díky za sms.
9. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
No Belloš, kde jako jsi?OMG :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
A nebul, bo já jak to čtu, tak zas taky bulím :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Dupo a jak jako nemám bulet, když je to taková krása, no??? Jsem umývala autí a telefon doma. Já mám tu husí skúru úplně všude. Takový zázrak, to není možné, tomu ani nemůžu uvěřit. Fakt paráda.
9. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
Jejda, ještě pár takových zázraků a mě klepne pepek, fakt že jo. To není možné. Vlastně je to možné, to není možné. Nemám slov, no.
9. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Já mám radost taky za Andrejku, že nebude muset přesouvat v tabulce :slight_smile: Bali budu ambulantit, takže budu na netu :slight_smile: Venku je nádherně, šla bych se projít a musím trčet doma, tež si to ten kobzol mohl vybrat ve škaredém počasí :frowning2:
9. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Karolko, tak aspoň net budeš mít a třeba nebude moc případů, udeláš harmoš a pak hodíš chrupku:slight_smile:
9. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
A naředíš dezinu:grinning::grinning::grinning: To je myslím to slovo, co se Ti tak líbilo, viď:grinning:
9. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.