• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Přesně tak, dezina je duležitá :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
9. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Přidala jsem vám fotky do albíčka co jsem vám slíbila, tak juknout než to smažou. :grinning: Jeden dort mám ještě v lednici a mám příšernou chuť na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Karolko zas dneska noční jo????Kočko ty si chudák.Máš tam aspoň klid???Na jakém oddělením děláš???
9. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Regí dělám na krčním ale někdy jsme Jedličkuv ustav s LDN dohromady :frowning2: Boužel kolem nás zavírají nemocnice a tak se to projevuje, některé případy jsou fakt tragické :frowning2: Ale ambulance je v pohodě, přes noc to není tak divoké, tak si člověk odpočine :grinning:
9. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Danuško, úúúúúžasná zpráva, gratulujuuuuu!!!! Zázraky se dějíííí. To musela být úleva:slight_smile: Tak si to těhulení užívej.
Máji, taky supr, že už nemusíte na srdíčko:slight_smile:
9. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Karolko to je teda na bednu.Všechno k vám jo?To je děs.Byla jsem jednou za kamarádkou a to bylo opravdu děsivé na té LDN.Obdivuju lidi kteří to dělaj a kdybych měla klobouk tak smeknu.
Kdysi jsem chtěla u policie na vraždách ale nedostala jsem odvahu se tam přihlásit kvůli skouškám ale na LDN bych nešla.To je na mě moc.
9. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Danuško to je bááááááječná zpráva :slight_smile: , moc ti gratuluji.
Maji děkuji za info, to já se na to ještě zeptám, ale nevim jestli by to mělo na něco vliv, kdyby manža musel taky na genetiku.Měli jsme oplodnění super, PK taky dobrý až po transféru do mě se to všechno pokazilo, tak si myslím, že to bude problém spíš u mě. :frowning2: No uvidíme zítra na co přijdou :angry:
9. čer 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
Danuško mocinky fratuluji :wink:
Kočičky mam zrzavou hlavu doma kecy to jsem čekala :grinning: ale já to chci už několik let tak konečně jsem si to zkusila :wink: juknu snad večír,teď jdu na auto,pak s nůžama k sousedce,nějaká večeře a ordinačka :wink:
9. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Ptjuno, já chci viděěěěěěěěěěěěěět tu zrzavou hlavu, já chcu takýýýýý, mám doma tu barvůůůůůůůů, nevím zda vhodnáááááááááááá, pomooooooooooooooooc.
Holky, zahoukal mi monitor, málem mě kleplo. vylítla jsem jak střela, chytla mimísku a ona jen otevřela oči, oddychla si a spala dál,OMG. Bu´d to blbne nebo nějak nedejchla, já nevím, ale je mi z toho zle ještě teď. mám ji radši vedle sebe a sleduju, jak dejchá, no kalamita.
Andrejka je kde?
Bellí, zase drhneš káru? Z teho snad barvu smyješ...
9. čer 2009 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, krásnej dortík jsi dostala a ta Tatra bo co to je za náklaďák :grinning: , to bylo pro tchána jo? Nebo jak jsi to psala, nepamatuju. Dobrý byly? Bych si dala kouštíček dortu, asi upeču polotovar z krabice, normálně to nekupuju, ty srajdy, ale mamka jednu koupila v Lidlu, tož jsem chtěla taky :grinning:
9. čer 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, už nedrhnu, autí už je nablýskané, teď jsem tu měla kamarádku:slight_smile: Andrejka mocinky gratuluje Danusssce, zrovna je u kamarádky na narozeninkách, tak příjde večer a všechny vás zdravííí:slight_smile: Peťkooo, prosím o foteškuuu zrzavé hlavičkyyy:slight_smile: A zase letím:slight_smile:
9. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Jo a Manetko, my jsme v pořádku oba a taky jsme byli oba na genetice, tak uvidíš. Zítra Ti budu držet mocinky pěstičkyyy:slight_smile: A už fakt letím:slight_smile:
9. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Karolko,dortíky pěkné,hnedka bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co jak Ti je?už je to lepší???

Manetko,je důležitý právě i chlap,není pravda že když se to pak nepovede nebo to se přestane vyvíjet je to vina ženy,to je stará pověra,kterou díky PGD vyvrátili,kolikrát se pak přijde že spermuše měla špatnej genom a proto třeba vydrží těhu třeba jen do 8tt a pak nic.Vím že jedna paní z jiné diskuze to řešila,manžel to právě má špatné,a to mají spolu asi 6tileýho syna a v pohodě a podle testů vyšlo že syn je zázrak a velikej.Takže genetika je důležitá u oboum,vážně.Určitě se nenechat odbýt a genetiku u obou :wink:

Máji,teda ještě že je ten monitor,co?Ono se prý stává že mimi občas vynechá a pak naskočí,ale je to jistější že to začne hučet a víš že se něco děje,kolikrát to je jen falešnej poplach
9. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Krásný podvečer
Danuško tak to je suppééééér já si to myslela, moc gratuluji.Pak jsem teda znervózněla že ses tak dlouho neozvala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Leňulko to je dobrý, vždyť tobě stačí krásné 3 kousky :slight_smile: neboj oni ti nejlepší se budou držet. U tak velkého počtu vajuch jsou ty ztráty vždycky větší. Zítra mrknu jak na tom jsou tvoji broučci :slight_smile:
Všechny zdravím, jen nestíhám včera jsem byla dýl v práci a dnes u kamarádky na kafe a dorazili jsme až teď, já si vás užiju až budu na nemocenské takže až v srpnu. Ale myslím na vás. Byla jsem dnes naposled v caru už bije srdíčko sice je to jen taková tečka, ale prý je vše ok, tak už mě odeslal k mé gyn.
9. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Tady nikdo :astonished:
Bellitobě na zítra hezké srovnání tělíčka.
Tak já jdu už do vany (sprchy) a do postele, tak všem dobrou noc a jen hezké sny :slight_smile: MVR :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Koukám tu nikdo :confused: kde jste všechny?

No nic jdu na Ordinaci a pak do sprchy a do postýlky,zítra vstáváme na to NT+,tak na mě myslite,mám trošku strach,ale snad to bude ok.

Dobrou noc a pěkné sníky :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Kde stééééééééééé, všichni se umejváte, jak kdyby byly vánoce :grinning: , neplejtvejte vodou a pojďte séééém.
Andrejka zase slaví a ještě ke všemu v tejdenku, aby se moc nezřídila :grinning:
Petjuno, tady navnadíš na zrzku a pak se zdejchneš. Že ty se už někde ukazuješ a lovíš :sunglasses:
Já vykoupala mimísku, nakrmila zase, objednala váhu, zaplatila, tak doufám, že tu ve čtvrtek bude a již v pátek budeme moc zahlásit větší váhu, si ju vykrmim, chtělo by se napsat Mařenku, ale to bych jí neudělala, tož radši napíšu Jeníčka :grinning: Perníček jí dám :grinning:
9. čer 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
Moničkooo, veliká gratulace k srdíčkuuu, krásné sníky, kočičko:slight_smile: Májinko, Věruško, Andrejko, brou nocku, sluníčkaaa:slight_smile: Manetko, zítra Ti budu držet pěstičky, Katy, Tobě taky tfujtfujtfuj, Leňulko, ať se bobci pěkně vyvíjejí, Janni.ko, pěkně hýčkej, broučky. Regi a Luci, užívejte dovolenou. Karolko, ať Ti ta noční utíká:slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdu taky do pelíšku, tak vám všem přeju dobrou nocičku, krásné sníky a ať je zítra stejně krásný den, co se týče zpráviček, jako dneska. Mějte se krásňoučky a MVR:slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
ahóóój!!
Jsem tu, super den, i óbr nákupy, mám krásný botky, kdo mi je vloží :sweat_smile: ?
Letím do sprchy, jsem splavená, ale pak hupnu do postýlky, a už se od vás nehnu! Belinka mě informovala, dneska byl dobrej den!! Za chvíli jsem tu!
9. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Bellí, néééééééé. ještě se vrať :frowning2:
9. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Máji já to dnes nestihla,fotečka bude snad zítra :wink: Jirka se mi leká :grinning: nelíbím se mu :grinning: to má blbý kluk plešatej :grinning: Jakou ty sis koupila barvičku taky rez??
To s monitorem je děsný.Já slyšela,že se to stává i tím,že jsou ještě příliš lehké :wink:
9. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Mončo ikdyž na UTZ není nic vidět tak je to veselý,n to se těšíme všechny :wink:
Všem přeji krásnou dobrou,zítra jdu za modela na večerní účes a vstávám po 5té hodině :frowning2: ble!!
Pa pa MVR :wink:
9. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Ahoj Péťo :slight_smile: . Tak Ty jdeš na večerní účes a vstáváš kvůli tomu v 5 ráááno??? :grinning: . Musím vás dočíst, páč jinak samozřejmě vůbec nechápu, že se Tě Jirka leká :grinning:
9. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Se mi zdálo, že mě někdo volááá:grinning:
9. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Andrejko ahoj,mám na hlaě po 15t letech jinou barvu a manžílek to nemůže skousnout :grinning: Jo a jdu sedět té holce o jsem Vám psala,že by ke měměla jít po vyučení dělat,tak snad to zvládne :wink:
Ahoj Majdí :wink:
Se moc omlouvám ale opravdu letím papa :wink:
9. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Belíííí, já dočítám..... ahóóój
9. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
tož jsu tady sááááám :frowning2: . No, jo, sama vstávám, sama usínám... tož to mi je rodina!!
9. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky Andrej.
Kde ses toulala????
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.