• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky,
tak jsem doma z roboty.
Danuss velká gratulace ono to vypadá na dvojčátka ne-li víc :wink: :slight_smile:
Ahoj Andrejko kdy budou výsledky z hysterky?
Belli ať ti to zítra u doktora dobře dopadne.
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahojte koťátka, čekám na doktora, tak načumuji. :slight_smile: Malý neustále teplotuje, tak zítra vyrážíme směr doktorka. Vypadá to na angínku :slight_smile: Nakonec se to té kolegyní vymstí, takhle mi tu šichtu bude muset vzít :grinning: Nejsem škodolibá, ale neměla být neochota :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Karolko na jakého doktora.Volala jsi pohotovost jo?Chudák malej.Jojo někdy se to vrátí tak rychle že je to rychlejší jak bumereng.
9. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tady už zas nikdo není. Já jsem se nemohla přupojit, bo jsme ovirovávali PC. Dnes jsem si sem natáhla nějakej zákeřňááák když jsem se dívala na Dornovku... Pomoooooc už je tu zas! tak jsme ho nezničili. :unamused:
Všem dobrou noc. Zítra ráno jdu k obvoďákovi, bo tam dnes nebyl a pak jedu za neléčitelem.
Brooouuu kozénky.
9. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
regí já jsem v práci, mám tu ošetření, tak jsem čekala na doktora až dojde :grinning: Kolegyňka mi nechtěla vzít šichtu, tak pujdu na paragraf a bude vymalováno :slight_smile: Celý den byl kobzol celkem v poho, ale večer přišla krize, tak jestli bude v noci teplotovat, taks ním zítra musím k doktorce :wink:
9. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka, moc ráda vás "vidím"!
Katuško, pro výsledky jdu nakonec až ve čtvrtek. Ale teď jsem tak nějak rozhozená skrz ty gynekologický věčný starosti, protože mi volala sestra z běžné gyndy, že mám zánět, ať si dojdu pro antibiotika, to bylo minulý čtvrtek. TAk jsem nelenila, a začala zavádět to, co mi dali v Caru před hysterkou jako prevenci a já to nechtěla (od podzima 4.antibiotika skrz gyndu). Dnes jsem volala na gyndu, že tedy vlastně už antb. mám, a tudíž se jen objednám na stěry po dobrání. No a sestra mi přes doktora řekla, že to co zavádím není účinné na to, co potřebuju, tak zítra si jdu pro další antb! Děs. Hlavně doufám, že budu ok pro KET, příští týden očekávám ms.
JInak Danušš si nechala jen jedno embryjko, takže dvojčátka jedině jako to měla Konopka :sweat_smile: . Danuš má vůbec štěstí, i první holčičku má z 1.IVF na první pokus a s jedním embryjkem!
Karolajnko, tak malý marodí, to je mi líto. Ale aspoň budeš mít ošetřovačku, a budeš s ním doma, ne? Jinak dortíky nádherný!
Regínko, ahoj zlato, tak co, jak se cítíš? Kdy chceš testit?
9. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Andrej asi budu až příští týden ve čtvrtek to bude 13 dní.Tak uvidíme.Nějak to dopadne.Zatím mě bolí jen v podbříšku a motá se mi hlava.Stejné příznaky jako předtím´ale myslím si že to nikdy neni stejné.No uvidíme.
9. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Věruško, beruško, kterej virous blbous Ti tam sakra leze! Zahnat, co bychom si tady bez Tebe počaly!!! Zítra držím palečky na doktory a léčiteleneléčitele :wink: , A jeď opatrně, bo jedeš busem? Do Jihlavy, že?
9. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Zlatíčka, tak mi to dneska ňák padá, technika jedna nedokonalá :grinning: . Bylo by hodně co psát, dnešek byl hezky výživnej a hodně dobrých zpráv! Tak já místo komentářů to jdu hodit do tabulky, páč se mi chce strašně spát, tak toho využiju!! Hezky se vyspinkejte!! Jen jsem chtěla, Leni, to je přece hezký počet neblázni, už jsi viděla někoho, kdo by nakonec měl 20 mrazáků? Co já vím, tak jen Sluníčko ze staré diskuze. Ale 7 embryjek je opravdu hezký počet přece, držím palce,ať se kluci drží! Jo, já to měla podobně, 19 folíků při OPU, jen 13 z nich vajíčka, k oplodnění 10, a nakonec 8 - 6 mražáčků ještě mám.
Tak lásenky, jdu na tu tabulu :grinning:
9. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Andrejko to je děs s těmi doktory pořád jen ATB a ještě ne na to co potřebuješ. Doufám, že tě dají do kupy na KET. Jsem zvědavá co ti řeknou ve čtvrtek doufám ,že jen samé dobré zprávy.
Teda Danuss ma už i první dítě hned na poprvé upřímně závidím. A ještě je možné že se to jedno embryjko rozdvojilo a budou to jednovovaječné dvojčátka. Ale asi to bude jen jedno.
9. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Andrej ještě mimčo (jestli si na ni pamatuješ) měla snad okolo 10 zamražených a hned při prvním IVF ji zavedli 2 (nebo 3 to už si nepamatují) a už má dvě krásné dvojčátka a kolik ji ještě zůstalo zamražených. Ale to je vyjímka.
9. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Katuš, já myslím, že tam nějaký infekt vlezl při hysterce. Prý se to stává. Taky mi ty čípky dali před hysterkou jen jako prevenci. Jo, to jsi mi připomněla, Manetko, Ty jsi se ptala na hysterku, tak já opravdu, ale opravdu neměla nejmenší problém. A já tedy ani při OPU. Zjistila jsem , že v Pronatalu zavedou bezprostředně po zákroku paralenový čípek, tak možná proto, ale ač mi dělali kyretáž, opravdu mě nebolelo NIC! A to mám např menstr.bolesti fakt příšerný, to si notujeme s Regí, jak lezeme po stěně :rolling_eyes:
9. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
Tak dobrou noc Andrejko a všichni co tu ještě jste.
9. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2IUI,1IVF+ICSI+PK,6 kulihrášků,KETčerven,zánět2xpráškyFUJ,Car11.6.výsledky histol.
Bellka,Fertimed,5IVF(AH,ICSI,PK,KET..)Bude 6.IVF,UTZ16.6,krunýř,léčíme kolouška!,Dornov.10.6+praktic :wink:
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, výsledky onko cca11.6.,10.6.hurrá za neléčitelem!! :wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky.
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci,hurráá spermijky odevzdáány!!,zasejc nočka :angry:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, budeme mít týden dovču, hurrá!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká., hned KET:slight_smile:,10.6.hysterka :wink: :wink:

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno,poprvéIVF!OPU30.5.,ET4.6., ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, další UTZcca11.6.,jsme Zrzka!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,OPU8.6,máme7embryjek,ET13.6(9.00),10.6.(13oo)voláme do Caru :wink:
Regina,Apolinář,1xIUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku! Mamka Regí a taťka Karlík se těší!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,svatba13.6.-huž to chystááme!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,15.6.průkajda+velkýUTZ, 10.6.screening :wink:
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika, máme dovču.
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!! :slight_smile:
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka! :slight_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, máme2660g,další vážení12.6.,srdíčko jak zvoneček!!! :slight_smile:
9. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
Karolko to jsem ale trubka co????Mám krátkou pamět.To víš už nejsem nejmladší :grinning: .
Jojo Andrej MS je mrcha.Ten kdo to vymysle a určitě to byl chlap :grinning: toho bych poěsila za kulky do průvanu :grinning: .
Karolko ať ti to rychle uteče a malému ať je líp.
Jdu do peřin.Všem přeji hezkou dobrou noc a krásné sny.Papapa.
9. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Za kulky do průvanu prej :grinning: :grinning: , auuuu :grinning: , teda , to kdyby Tě slyšel Karlík!, Ten by Ti dal!
Katuško, hezky se vyspi!
Koťátka všem přeju dobrou noc! Mrzí mě, že jsem Manetce nestihla předat to info o hysterce, vždyť ona jde už zítra! A Belíšek si jde pro úlevu na Dornovku, tedy ta úleva až po tom utrpení :grinning:
Hezky spinkejte všecííí :pensive: :pensive: :pensive:
9. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Regí to je v pohodě. :slight_smile: Jdu dělat tu dezinu. Psala jsem Andrejce, ale mezi tím se přiřítil doktor, tak jsem to musela ukončit :wink: Asi by se posmál, kdyby nás četl :wink: Koťátka dobrou noc a sladké sny, já bych se zababušila hned :wink:
9. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
Andrejko, ta betadina mi přišla divná, já to znám spíš jako dezinfekci, ale nechtěla jsem tě znepokojovat :wink: Tak ti nasadí pořádné atb :slight_smile:
9. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Karolko, škoda, žes to nedopsala :frowning2: . Tak ať Ti to uteče kočičko! Až je mi trapně, že jdu spát :confused: .
9. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
Sluníčka mocinky se krásně vyspinkejte, já to jdu taky zabalit, bo zítra asi oči nezahmouřím :frowning2:
9. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Karolko , právě jsem s tím zatočila! Pálí to totiž , jak čert!! A už mě to nasr.., a šla jsem se vyspršit, už to nechci ani vidět! Zítra si vyzvednu ty atb a jedu.. Pá, kočko, a díkes!!
9. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz
Tak dezina naředěná a tady se spinká :slight_smile: Andrejko fuj, pálí, no to je hruza. A Honzíka to nepálelo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: No teď zas řekne, že myslím jen na to jedno, ale z toho jsou děti pání sociálko :grinning: Tak dobrou, čekám na telefon od miláška jak pokračují s teplotami :slight_smile: Jo a zítra, 10.6. má milášek narozeniny 40 roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
Hoj kobylenky, tož já zasejc nespím, ách jo!
Hele Karolko, jak by to Honzíka mohlo pálit, když zasejc nesexíkujeme, copak by to šlo se zánětem, zdravotní sestřičko? A za druhejc, to by to pako mušelo nebejt zase v hospodě! Zase s tím jeho nejlepším kamarádem, kterýho já nemusím, to říkám slušně. S bráchou jsem mu to "dovolila" :grinning: , to jo. ale to je něco jiného, že? :grinning: .
Ach jo, jdu si číst, to zasec budu v práci ouplně hotová...
Tož hezký den kobylky!!
10. čer 2009 ve 04:58  • Odpověz
Tož dobré ráno kobylky. Váš strážný čertík vás celou noc hlídal a už se těší do pelíšku :grinning: Andrejko, já věděla, že nemužeš, jen ta představa jak tim točíš a Honzík taky mi přišla usměvná a nedalo mi to se nezeptat. Já si představila svého miláška, jak lítá po baráku, že ho to pálí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednou si na svou chloubu omylem natřel trochu feferonky, já myslela, že se počurám smíchy, když mi to líčil, co všechno dělal, aby před malým neběhal jako torpédo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 05:15  • Odpověz
Jinak malý zvesela teplotuje, takže se buď domluvím, ať mi dají na zítřek dovolenou, nebo jdu na paragraf, což bychbyla doma celý příští týden, tak ať si vyberou. :wink: Ženský kolektiv je děsný a nejvíc prudí ty, co už mají děti odrostlé a dávno zapomněli jaké to je, když je marod. :pensive:
10. čer 2009 v 05:18  • Odpověz
Dobré ranko a krásný den:slight_smile: Karolce dobrou noc Manetkooo, myslím na Tebe, holka zlatá. Katy, tfujtfujtfuj a všichni, co mají nějaké kontroličky, ať dopadnou na 1*:slight_smile:
10. čer 2009 v 06:12  • Odpověz
Krásné ráno kočky. Vy jste teda noční můry a ranní ptáčata:slight_smile: hlavně Karolko, fuj ty noční, vi´d . Tak se teď hezky vyspinkej.
Belluško, ať tě dobře na praví a bezbolestně:slight_smile:
Manetko, neboj, hysterku zvládneš a pomůže ti:slight_smile:
Leňulko, tfuj, tfuj, ať se bobíšci drží:slight_smile:
Katy, tobě taky výsledky:slight_smile:
10. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
Bré ránko, tak se vzbudím,juknu na foun,kolik je hodin,abych dítko včas nakrmila a tam zmeškanej hovor od Bellíšků. Leknu se, letím co se stalo a tady klídeček, až na malyho kobzolovic s teplotkou.
Tak je to ok, já se lekla, co se nestalo, Bellík asi prozváněl,abych se dostavila ke stroji :confused: :slight_smile:
Věruškoooo kde jsi?
10. čer 2009 v 07:01  •  1 dítě  • Odpověz
No teda, Karolko, ten tvůj je teda kanec :grinning: feferónku... :grinning:
10. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
Holky,my máme asi fakt rýmu a trošku ráno chroptěla,asi jí to klesá, co s tím?Tak malý mimuško :frowning2:
10. čer 2009 v 07:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.