• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Donré ranko
10. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
Nikdo tůto? :confused: OMG, kde lítáte?
Bellíšku, Ty už šupajdíš na srovnání starých kostí :grinning: ?
Věruško, tak kdy frčíš, doufám, že na tebe nezapomněl, mně nejde totiž do hlavy, že Ti řekl, že máš volat, že si to jako pamatuje, že Tebe vezme, no uvidíme, snad sem ještě jukneš. Nebo pošleš sms, ale kde mám foun? :confused:
Mimísce jsem zvýšila polohu v postýlce, pěkně chrupčí, přečetla jsem si pár článků na netu o rýmě u novorozenců, OMG, radši už nic nečtu a zavolám na středisko. Ae zatím v poho, tak vyčkávám, jestli se mi to chroptění nezdálo.
Mám vysáto, umytý nádobí, myčku narvanou, utřu ještě prach a nohy hore a dívat se na ten bordel, ale už zítra bude elektrika hotová, to je super a pak tu udělám mega úklid.
Zdravím všechny, hlašte dobré zrpávice.
Andrejko, jsi v arbeitu bo kde? Doufám, že jukneš.
Terka se ještě asi dovoluje, že? Ten prskolet z její práce má dovču až od zítřka, tak zítra snad taky jukne.
10. čer 2009 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné dobré dopoledne, jsem už v práci, jen jsem byla ráno na školení,kolegyně má dovču už od dneška pejskovi se přitížilo, tak mi mzdovka včera večer telefonovala, že můžu přijít už dnes. :slight_smile: Moc Vás všechny zdravím. :slight_smile:
Alfice, mrkni se na webové stránky Gábiny Partyšové, v sekci videa má komentář,když má mimčo kašel a rýmu: www.igabriela.cz
10. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak jsem ještě tu.
U obvoďáka jsem moc nepochodila, bo se bojí revizáka. Nechal mne do příštího čtvrtka a pak asi do rachoty,bo se mi prý PN sčítá i s tou minulou od loňska, když jsem byla v září měsím na PN a teď už jsem od ledna. To jsem nevěděla, já myslela,že se to sčítá jen když je to v kuse,ale prý ne. Tak se na to ještě přeptáme na sociálce. Andrejko, socko:slight_smile: ty to asi nevíš, co? No, on uý¨ž Míša někam volá,ale mne už je to jedno, tak půjdu do rachoty, budu se koukat do stropu, bo jsem závislá na Dr. a v září si podle dalšího pokusu vezmu novou PN.Co se dá dělat...
Jo a ještě něco. K neléčiteli jedu až na 18.00. Teď mi Mája dělala po icq navigátorku, vřele doporučuju, je lepší než mapy:slight_smile:. Je to v Jihlavě, tak dyžtak ahhooooj Janinko. Jsi odtamtud?
10. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj kobylenky, huž jsme dojeli od doktora, máme angínu :slight_smile: Jako vždy malého nic nebolelo, jen ta teplota 39,5, ale to už známe. On má strach, že si ho tam nechají, že radši říká, že mu nic není :wink: Májenko mimuška někdy tak chrochtají přes nosík, kdyby se to zhoršovalo, radši zavolej doktorce. Jinak ta zvýšená poloha a vlhčí vzduch :wink: To víš, jsou změny počasí a mimuška jsou náchylné a pravidlo, že kojené děti nejsou nemocné, už taky není pravda :frowning2:
10. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Karolko, tak budeš s kobzolkem doma?
10. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Věruško nakonec to kolegyňce docvaklo a spočetla si, že kdybych šla na paragraf, tak nejsem v práci do příštího pátku, tak mám zítra dovču, do neděle volno a pak ho jeden den pohlídá mamka :wink: Spíš je mi líto malého, dneska měl zápas ve fotbale a těšil se na kolo, holt bude sedět doma a protivět :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tou nemocenskou je to na prd :frowning2: Co vubec děláš?
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Všecinky moc zdravím.Kobzolkovi přeji brzské uzdravení :wink:
10. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Karolko, to je mi ho taky líto. Venku je i docela pěkně,ale snad se z toho rychle dostane. Ptáš se co dělám za práci? Zubní laborantku. Nebo co dělám doma? Furt něco šmudlám a do toho chodim venčit Mikiho, minulý týden jsem měla doktorskej,pořád jsem někde lítala atd.Přiznám se, že mi to ani není doma dlouhý a do práce se vůbec netěším,ale to asi každý po tak dlouhý době. Prostě mi to připadá zas jen jak přečkávání určité doby, bez smyslu, než bude další pokus,ale jinak to nejde...
Terezko, co máte s hafíkem?
Ahoj Petí
10. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Jakpak se nám Dornuje Belluška? Už ji lámou v kole?
10. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj Věruško, my hafíka nemáme, to kolegyně,mají jezevčíka 16let, je to už stařičká babička, na pacičce se jí udělala ošklivá rána, stále si jí kousala a teď s tím musela na operaci, proto si kolegyně beru tu dovču.
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Ahoj kobylenky, zdravím z pauzy, jsem polomrtvá, spala jsem asi 3 hodky, nechápu proč, a do teď fronty jak na banány. Teď je oběd, holky odešly a já se zamkla, aby nějaký nechtěl nerespektovat ouřední hoďky a jdu si hodit do moikrovln ňáky rizoto..
10. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Jo Věruško už si vzpomínám, že jsi to říkala, že jsi závislá na doktořích :frowning2: To máš svoji laboratoř nebo děláš u někoho nebo sis něco pronajala. Já totiž moc dobře nechápu, jak to u vás chodí :wink: Peti ahoj, už si manža zvykl na novou barvičku?
10. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Nojo Andrejko výplata soc, dávek se blíží :slight_smile: Mi v rachotě taky poznáme, kdy jsou výplaty, hned jsou pátky usměvné :slight_smile: Ožralci vylezou z hospudek, rozbijou si nosánky a alou na krční, bo s křivým nosem do hospody nelez :grinning:
10. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Andrejko, v klidu se napapej. Máš toho taky hodně v hlavince, tak proto asi nespíš. Dnes to musíš napravit.
Karolko, do minulého prosince jsem byla zaměstnaná v s.r.o.laboratoře, vlastnili jí kolegyně, pak jedna odešla a já si od ní koupila podíl, takže jsem od ledna taky vlastník. Jinak, každá máme své doktory, kteří nás zásobují prací, to je takové nepsané pravidlo, že si navzájem v tomhle nelezem do zelí, neubíráme si práci. Jenže ta moje Dr. je teď na meteřské a přes léto si ostatní Dr, berou taky dovolenou, takže jsou to takové nárazovky s prací, Někdy padáme na hubu a někdy se zas plácáme a to bude zrovna přes to léto. Placeni jsme od toho, co uděláme. Už jsem to tu psala,ale všude je něco:slight_smile: Hlavně, že mám aspoň nějakou práci..
10. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Tak Anýsek je nastydlej, broučánek? No, jo, Máji, Ty už jsi se byla registrovat o pediatra, viď? Vybrala sis sama?
Věruško, tohle já Ti neporadím, sama jsem to nevěděla, je to ouplně jiná sociálka zasejc. Ale faktem je , že i na ouřadě práce je zajímá běžný rok a ne kalenfářní. Fakt beruško nevím. Ale nějak se mi to celý nezdá, když máš v září angínu a následující rok v kěvtnu si zlomíš komplikovaně nohu, tak Tě přece taky musí nechat domarodit, i kdyby to byl půl rok. Přeptala bych se na to.
Karolko, já Tě nechápu, jak to , že nespíš??? Jak to můžeš vydržet???
10. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojky Věruško,Karolko,Andrejko :wink:
Manžel nevim jestli si zvykl ale každopádně je mi to ouplně šumák!!!
Andrejko jen si je nech zamčený a pěkně se napapej.
Věruško to je mi líto,že už tě pan doctůrek nechce nechat doma,šudinka Mkísek se tam upláče :cry:
10. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak jsem příští týden objednaná taky na Dornovku, tož su zvědavá:slight_smile:
Petíí, co máš s manžílkem za problémy? Jo a Mikiho si beru s sebou do rachoty:slight_smile:
Andrejko, dobrou chuť a dík, už se na to přeptáme nna soc.
10. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Peti, tak zítra jdeš na ortel, viď? Věruško, jsi ale akční a odvážná k tomu! Jsi to rozjela, dneska neléčitel,pak hned kostilam :slight_smile: Kočenky, jdu otevřít, huž je půl
10. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak ať to Andrejko zvládáš.
Možná akční,to nevim. Musím mít pocit, že pro mimi dělám maximum, ale jestli to je tak dobré, tak to už nevím. Třeba bych to měla na nějaký čas z hlavy uplně vypustit, ale copak to jde? :slight_smile: Známe to přeci všechny.
Už popíjím i bylinky :slight_smile: si řikám, že mi třeba srovnají cyklus, kdyby se měla ms nějak po těch revizích opozdit.
Holky, pijete je před jídlem? Vím jen, že by se měli ráno na lačno.
10. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Andrej tak ať to utíká a moc tě pacoši nezlobí :slight_smile:
Věruško nachala jsem se obarvit a jemu se to nelíbí ale to mi netrápí!!!
Jo jo zítra razim směr Matička :wink: tak uvidíme co to tělo vymyslelo :grinning:
10. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojdá, už jsem zapojená. Ten pán, co tu se mnou bydlí, mě tak vytočil zasejc, že možná bude spáchána vražda :angry:
Andrejko, obídek jo? Tož se zamkni, ale stejně nepochopím ty houřady, že se tam jako nevystřídaj na oběd, tož jeden pracuje, druhej obědvá, ne? :confused: Ještě že tam nic nepočebujuuu :grinning: Tak jim to tam, prosím Tě, vyřiď :grinning:
Karolko, zvýšenou polohu máme, poslala jsem Luboše pro olejíček do aromalampy, kterej pro malý dětičky při nachlazení, tak už aromalampíme a stříkám kolem Efektive star, tak snad bude líp.
Věrko, Ty to teda bereš z gruntu :slight_smile: , příští týden ještě hnedka Dormovka, to jsem zvědavá, jak přijdeš zubožená Ty :confused: , pak si to promyslím, zda to taky navštívím, bo jsem fakt vystrašená :rolling_eyes:
Petjunko, už je tam ten vlas v albu bo ne? Já cu viděěět, napíšu Ti tu barvu, co mám. Vlož fotečkůůůů, já chci vidět, jaká zrz to jéééé.
10. čer 2009 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem na ty byliny šílenej lempl :unamused: piju je když si vzpomenunebo když mám chuť ale uvidím když nenaroste peřina tak začnu pravidelněji :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Máji, proč tě ten pán vytočil:slight_smile: ?
Petíí, já chci taky fotešku!!
Holky, Miki má zas klíšťáka . Pod krkem,to bude porod ho zas vyndat. Jdu na to. Naštěstí už má 2 kg, tak mu můžu dát už tu kapku.Hned tam zítra zajdu.
10. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem nejdřív potřela klipáka jodisolem a Miki začak pšíkat :grinning: pokráčování za chvíli
10. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Věrko, strašná tragééédie, jako vždy, však to znáte ne? :grinning:
Měli nám připojit novou společnou telku v baráku, tak že musí oddělat prej stěnu v obýváku, teda skříňky a já na něj proč jako, bo nevím, že už to spustili a on hnedka řvéééé a tím jeho tónem, jakože jsem snad úplně blbá, že prej asi proto aby nám šla televizéééé. Tož jsem začala bulet, bo šestinedělí že a prej jsem labilní :angry: OMG, tak jsem ho poslala do prd...., že je ubožák a pak jsme si vyčetli rodiče :grinning: Tož táááák, už ale spolupracujeme, bo vystěhoval všechno ze skříní a musíme to společně uklidit. No máme tu málo bordelu, tak si vystěhováváme skříně, OMG.
A jééé, satan donesl kuchyňskou utěrku, roztáhl si ji z kuchyně do obýváku, jojo je tu veselo, nenudíme se. :grinning:
10. čer 2009 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz
Věruškooo, to nesmíš!!! On prdelou dýchá a když mu jí ucpeš, tak vypouští do zvířátka jed!!! A taky se nemá vytáčet v protisměru hodinových ručiček, ale chytit a vyškubnout, neboj se, musí to být rychle!!! Tolik pro Věrušku a za chvilku vám napíšu, jak jsem pochodila.
10. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Taky se máme dnes výborně!!!Nemáte některá u sebe rozvodový papíry??? :grinning:
No a fotečku nevložím páč mi ty dobráci zašantročili šňůru :angry:
10. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Takže pokračuju v PN, s tou krčnicí budu marodit ještě 14 dní, takže akorát do stimulky. Nicméně, doktorce se nelíbilo jak mluvím, že prý chraptím, já říkala, že mě v krku nebolí, ona koukla a povídá. Pravá mandle hodně prokrvená a velká, z toho nám může něco vzniknout, aby nevzniklo, poradila, ať nemusím ATB, BIOPAROX a 4x denně stříkat do krku. Ještě že jí mám, paní doktorku:slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Taky jsem to Bellko, chtěla napsat, že vypustí do Mikíse všechny ty srajdy, když se něčím pokápne... Ale já to taky tak dělala, než jsem to zjistila.
Petjunooo, taky rozvod? Nojo, to je den. A nevložíš hlavu? To je škoda, okamžitě ať najdou šňůru. jdu juknout na tu moju barvu.
10. čer 2009 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.