• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ha jsem našla jinou tak jsem tam :grinning:
Věruško nebo vrzatelkou,klíšťátko chytneš do paciček a je venku :wink:
Ahoj Majdí :wink:
10. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Právě mi došlo, že Bellka je doma :grinning: To jsem fofrnice, co? :grinning: Tak jaká byla zuboženost kostí?
10. čer 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz
Do paciček? OMG, to už vůbec néééééééééééééééééé...
Petjuno, to je hnědá, to nejni rezatá...., myslíš tu předposlední fotečkůůůů? Ale jsi strašně podobná dcéééérence.Bo spíš ona Tobě, že? :grinning:
10. čer 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tak klíšťák samo přetrženej a aby toho nebylo málo, tak vedle byl ještě jeden pěkně zapitej a ten se mi povedl vytrhnout. Bellí jox mi poradili zvěrolékaři na dezinfekci právě kvůli borelooze.Teda , ty máš skvělou doktorku, to ten můj mne vyšetřuje přes stůl od PC.
Májo, já bych taky vraždila apak vzápětí bulelo, tož , známe to...?.-)
Petí, někde ty papíry ještě vyhrabu :grinning:
10. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Já ho tolik nepolila, jen potřela okolí a přes ty jeho chlupy se to tam ani pořádně nedostalo.
Petí je hnědka, ne zrzka, nezkresluje to?
Bellí, tak už píšeš román?
10. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
kde jste? Peťa se fotí znovu a Bellka se někde belhá?
10. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
A mája stěhuje skříně
10. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Věruško, ale potřít dezinou to místo, kde byl zakousnutý! Měla jsem krásnou reportáž napsanou pro vás z Dornovky a zmizela, tož znova, počkejte.
10. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
No t jsem přesně čekala,jsem jak liška ale tady to nevypadá,sakra už jsem se vyfotila asi 30krát a na prd :wink:
No jse ráda,že se konečně podobá mě,dlouho tomu tak nebylo :angry:
Anička má novej vohoz? Krásná a taky maminčina?
10. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Chuděra, ona si to smázla.
Hlásím , že u nás péééršííí
10. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Potřít dezinfekcí po akcííííííííííííííííííííííí přecivá.
:wink:
10. čer 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško ano pravda,lítám po bytě a cvakám se jak blb :grinning: A papíry pošli,dnes je podepíšu :grinning:
10. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Jsem nakoukla, no, jsem nějaká neschopná pracovně se soustředit. Míjo, já miluju Tvoji upřímnost a otevřenost!! Prej vyčetli si rodiče, tož kámen úrazu v hodně rodinách, ale kdo to přizná nahlas, že? Miluju Tě za to :grinning: :grinning: :grinning: A Péťa do teho s rozvodovejma papírama! :grinning: :grinning:
Bellí, tak dobře, že to podchytila včas, bo Ty mušíš být v pořádku!!
Věruško neboj, psiska mám od jakživa a odjakživa jsem tahala klíšťata, a nic. Nebojej se paní :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tady je zase veselo.
Petí, posílám ti papíry. Jo a vyfoť se na světle :grinning:
Andrejka neouřaduje a načuhuje
10. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ježíš, já jsem uvízla na předchozí stránce, vy jste mezi tím už to klíště vytáááhli!!
10. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: taky opožděná
10. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
I Am waiting on story of Bellka
10. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ty jsi dobrá já už se fotila i ve vaně :grinning: jde tam hodně světla.Máme rohovou když jsem vylejzala ta jsem si málem dala do držky :grinning: fakt už navim kde!Prej hňedá :grinning: bych Vám ji přála vidět :grinning:
Ahoj Andrejko :wink:
10. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Prodlevka jistě napíše story, očekávám, že tak do 20 minut :grinning:
A já jako správná prodleva zas prd:grinning: Takže, dneska to skoro nebolelo, jen na tom krčku, to byl celkem masakr, ale přesně, jak jsem říkala, že to cítím, tak obratel mimo, tož mi ho nacpali na místo a zítra mi musí rozmasírovat tu ztuhlinu na krku. Ale úleva šílená:slight_smile: Jo a holky, moji maséři byli taky poškorpení, asi je něco ve vzduchu, ještě že je Pavluša v práci:wink:
Pro nás jsi hnědka:slight_smile: Ale pěkná :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
huš je tu prodlevka:slight_smile:
Tak Bellí, obratel šup zpátky? A není to nebezpečný? Já jsem objednaná na příští týden, mám se teda začít bát:slight_smile: Jo a kolik jim za to cáluješ? Andrejka řikala, že to rozjíždím ve velké, :grinning: Dnes jsem začala s bylinama,večer neléčitel a příští týden Dornovka
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Zkoukla jsem Petjunku, jsi kočka jako vždy, ále souhlasím s manžou, světlá jsi na mě působila mladšejší :slight_smile: Tož prosím, nerozváděj se se mnou :frowning2:
10. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Naštěstí jdu do práce takže ho uvidím až večír,jupí :grinning: se mějte krásně a já jdu dělat kadeře :grinning:
Jo a ještě jsi jdu vlastně zobnout femibion, bo bych uplně zapomněla
Ne Andrejko s tebou ne :grinning: já se sním nerozvádím proto,že mi nechce zerzavou ale proto,že je to chlap :angry:
10. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ježiš, ty hodiny :frowning2: ,paaaaaaaaa MVR :wink:
10. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Já jsem taky nabroušená, bo mám spánke na ho, a manža tam furt brousil, páč měl po tom hospůdkování žížu! Dopolko mi volal, já to nebrala, bo neslyším v práci, a pak huž jsem dostala sms, proč, že s ním nemluvím, když přišel po půlnoci. Hm. No protože mě budil v noci přecivá!!A taky proto, že nemám ráda jeho nejlepšího kámoše přecivá :grinning: To jsou přece argumenty zralé ženy, ne?? :grinning:
10. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Péťo, další argument zralé ženy :grinning: :grinning: :grinning: , bo je to chlap :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Já věděla, proč nakouknout na kobylku, jste mi zvedly náladu!!!
10. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.