• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
:grinning: se s váma fakt zasměju:slight_smile: Ještě,ž e dnes jedu až do Jihlavy a až se vrátím, tak Míša už půjde spát,bo chodí se slepicema,tak nebude čas na to, abysme se povraždili. Snad těm erupcím dnes ujdu.
Jdu žehlit, bo jsem se tu zasekla jak Péťa,tak papapapapap, ale budu stejně načuhovat
Jo ,Májo, žijete,bo jste se zabili? :grinning:
10. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jejda, jejda, tady to jiskří:grinning: To až to příjde na nás, tak už vidím, jak vy všichni budete mít doma ty největší miláčky a budete si říkat, co ta Belluša blázní:grinning: Věruško, Tvého dr. nechápu. Před třema lety jsem byla na PN z gyndy, bo mi brali ten vejcovod, pak jsem ji předala k praktické, pak jsem šla na IVF, potom na KET a když jsem měla jít k reviznímu, moje dr. řekla, že nemusím, že to obhájí
10. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Andrejka načuhuje. No jasně, že všechno řeknůůů, bo vám přecivá nebudu lhát, že? Už je všechno ve skříních, ale ve chvíli, kdy mi pár věcí zbylo na stole a skříně plný, jsem flákla dvířkama od skříně a pronesla, že se na ty krámy můžu vys...., tož jsem bolakási podrážděná. Šel a narovnal to tam sám :slight_smile:
Mimíska se budí, ví, že je uklizeno, že jsem si na chvilečku sedla, tož jdu přebalit a nakrmit to zvíře :grinning:
Petjuno, ty máš špatnej fotoaparát, kup lepší, bo my to mušíme vidět. kurňa a ani pro tu barvu na háááre jsem ještě nedošla, abych to tady pani česací sdělila a ona už je fuč, OMG.
Bolí mě v krku, pořád a pořád, asi jak kojím a jsem po kuchání, tak imunita v řiti. Snad v tem mlíku je imunity prevela a mimíska bude zdravá jako řípa.
10. čer 2009 ve 14:00  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí a jak dlouho jsi byla celkem doma? Já jsem od ledna a minulý rok jsem byla cca asi měsíc v září a to řikal, že se to k tomu přičítá a kdybych teď byla do dalšího pokusu, tak by mohlo hrozit, že během těhu bych musela nastoupit do práce, bo bych už překročila podpůrčí dobu. Nějak se mi to taky nezdá. Vždyť rizikové těhu tvá 9 měsíců a co když někdo před tím marodí, takových případů musí být přece spousta? Ještě se na to přeptáme a když nebude zbytí, tak půjdu do rachoty,přišla jsem už v životě o víc, než jen o peníze.
10. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
...takže pacienti čekali na revizního a já zase šla domů. Potom, jsem nakoukla do karty a revizní tam, červeně, napsal: Riziko! A bylo to, tak nevím. Jo a víte co je tragédie? Že se mi tou havárkou posunul obratel TH 12, který souvisí s neplodností, mě málem trefilo. Tak jsem řekla, že nic nemusí být na místě, hlavně ať je tam ta TH 12:slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Věruško, to je fakt nějaká blbost. Pokud nejsou změny, tak po roce neschopnosti se chodí před komisi kvůli případnému invalidnímu, ať už trvale či dočasně. Ale v Tvém případě, pokud bys otěhotněla, tak co, i kdyby si Tě komise zavolala, no, tak holt budeš těhulka, ne?? Spíš mi to připadá, že doktorka se bojí, páč nezná zákony.
Bellí, nemáš plnou paměť pro změnu Ty? :grinning: :grinning: Já mám konečně odesláno..
ÁÁ, Májenkáá, naše cholerička č. 2 :grinning: . Hele, nemáš nějaký fígl, když chceš lupat těma dveřma a přitom chceš vypadat důstojně?? Cholerička č.1 čili já to neumím :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Věruško, abych nelhala, cca 7 měsíců???
10. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Jejda TH12?? Takovej malej neřád kostěnej, a von Ti chce zkřížit plány? To mu nedovolíme!!
10. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Věruško a já ty bylinky, mimo na lačno, piju po jídle. A to mi připomíná, že jsem ještě dneska nejedla, ty jo, mám hlad jak sviňa:wink: Májinko, přesně tak, přece co na srdci, to na jazyku a furt lepší, jak mazat med kolem hubice:grinning:
10. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Andrejko, já vypadám dost důstojně, mušíš vzpříma stát, u teho mám rudej xicht vzteky, rizcuchaný vlasy, tepláky a plnou hubu slušnejch slov, v tom napřáhneš a třísk a už se jen modlíš, aT je nevysklíš :grinning:
10. čer 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
Th 12,hned jsem jukla který to je. Dali ti ho taky nazpět?
10. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Májo ty jedna Xantipo, ouplně tě vidím :grinning: :grinning: :grinning: Jsi mne zas dostala
10. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Těc překlepů zasejc, ale vono se to tou jednou tlapou blbě píše, druhou dojíme :grinning:
10. čer 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, jo jo, měla jsem plnou, ale huž mám volnooo:wink: Věruško, dali ji nazpátek, dali. A to ještě nevědí, že mi ji zítra budou muset zkontrolovat:slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
TH neznám, leda technicko-hospodářského pracovníka, ale chybí tam to P. Co to znamená? Ten Hobratel? :grinning: A dvanáctej jo?Moje nešťastný číslo, beztak ho ani nemám. To ti to přepočítaj a porovnaj jo? Moc jsi mě uklidnila :grinning: Bellko, dneska to nebolelo, ale krční byla masakr :grinning: Nendu tam ani za nic :sunglasses:
10. čer 2009 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, šááák Ty jsi přes ty krčiska a nosiska, co pro takový mimuško? Už nechroptí, i kejchat dneska přestala, ale ven s ní nendu a asi ani zítra, ono je tam stejně hnusně. Ale zasejc ju nijak nenabaluju, myslím, že teplotku si už drží pěkně a je jí dobře.
10. čer 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, jsi tu? Kdy frčíte?
10. čer 2009 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, běž, bo už jenom za ten Tvůj komentář to stojí, přece nás o něj nepřipravíš:grinning: Andrejko, žádný obratel mi plány nezhatí, to nedovolím:wink: Jo a koupila jsem si ještě kyselinu listovou forte a achátek na krk, huž vypadám jak koza, ale což:slight_smile: Jo a Peťkooo, barva Ti náhodou sluší. A děvčátka, to je všeobecně známo, že světlá omlazuje, proč mám asi melír, že jo:grinning:
10. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jsem zvědavá na Manetku, berušku naší:slight_smile: A Leňulka už hlásila kolik mají bobíšků nebo jsem to přehlédla???
10. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Miláškové, tu se to rozvádí, tahají se klíšťata, uvažuje kdy spím a přemýšlí nad rýmečkou. :wink: Májenko ojedinělé kýchnutí nevadí a zachroptění taky. Pokud bude sípat přes nosánek víc, tak existují mazání na zádička a hrudníček, ale pro tak malou princeznu ti neřeknu, co je nejvhodnější, nejlepčší se zeptat v lékarně. Jinak jste zatím udělali všechno :slight_smile: Dej ji za mě velikánskou pusu :wink: Jdu žehlit a povídat si s marodem, už mu otrnulo, tak vyžaduje pozornost :grinning:
10. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
A ještě něco, jejda, vy jste mi chyběly, ani nevíte jak:slight_smile: Dneska středa, zase pršelo, stojím a chci odbočit vlevo, na tom samém místě, kdy jsem měla před 14-ti dny tu havárku a čekám, až projedou na hlavní a za mnou červený opel, tož nahlas říkám v autě, přitom koukám do zpětného zrcátka, hlavně, prosím Tě, stůj! Bláznivka, co:grinning:
10. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
májo v 16.15 máme sraz v ćechticích,esli víš kde to je a frčíme s ůčou. mám mikíse na rucre ,tak píčšu taky jednou, jdem lulat :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
kerolko, doraž k nám, taky žehlím
10. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Karolko, tak si aspoň trošku odpočineš, i když asi nejhorší je, když je dítě nemocné, ale můžeš se mu pěkně věnovat a netrnout v práci při každém zazvonění telefonu.
10. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Karolko díkec, to jsi mi ještě připomněla, že mi terka tuším, poradila ty stránky Partyšové a fakt tam je to videíííčko a je tam ta masáž zádíček, vypadá to pěkně, hezky to i ukazuje, tož to využiju. Už padly dvě kilča za olejíček vonnej, tak ještě tu mastičku...co tam tak reklamuje :slight_smile:
Jé Bellí, kujů mňau,mňau :slight_smile:
Koukám, že Věruška tou jednou rukou píČe :grinning: , jako já :grinning:
10. čer 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu znásilnit pec, mám na něco chuť :grinning:
10. čer 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz
Májo tu mastičku jsem měla taky, já mám pocit, že je od Dr. Theise a ty jsou už od mimuška :wink: Málý má třesavku, on řekl třesenici, tak na něj hážu peřiny a svou maličkost. :frowning2: Jdu na to žehlení, stejně si to musím dát k němu do pokoje, bo je nějaký rozlítostněný :confounded:
10. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Chudáček malej, zuboženej. Ale víš že já nejradši vzpomínám na dětství na marodění? :slight_smile: Jsem byla obletovaná, malovala jsem si, korálky navlíkala, knížky prohlížela, dobrotky dostávala. Strašně ráda na to vzpomínám.
10. čer 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:

nestíhám dočíst,jsem spinkala a za chvíli přijede návštěva se štěňátkem tak jen stručně: utz na NT+ dopadl super,pan doktor chválil že jsme krásně velcí a pěkně se nám daří,mimouš zamával,mrskal sebou,prostě zážitek,Tonda byl nadšenej,bylo to vážně fajn.
Krev budou volat a na netu to bude komplet večer.
Foto prcka je v albu :grinning:

Takk pááá,musím na občerstvení,večer dorazím :wink:
10. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Katy ahoj, tak to jsou pěkné zprávičky, jen tak dále:slight_smile:
10. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.