• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy to je super, jen tak dál. Pohlaví asi ještě rošťák neukázal. :slight_smile: Třepenice skončila, vyžehleno, teď to uklidit. Já už se dneska těším do postele, a konečně se vyspím :slight_smile: ráno jak jsem přijela, tak jsem vlezla k malému pod peřinu a milášek taky spinkal. Tak jsme usnuli všichni. Asi za hodinu se malý vyhrabal a šel si pustit televizi a já v domnění, že je milášek v práci, tak jsem si říkala, nepálí, jde k telce, tak to nebude tak divoké. Najednou se ve dveřích objeví červená postava a já pravím, Kobzolku jak ti je a kobzolek na to " Mě je dobře, ale malý má 39,6. " Já si spletla malého a miláškem. Fakt už mi hrabe :wink: U nás je to zákon schválnosti, že malý onemocní vždy, když mám noční. A toto jsem zažívala od jeho 3let do 5 co 3 měsíce. Dneska nechápu, jak jsme to mohli vydržet :grinning: Tak já jdu uklidit to prádlo :angry:
10. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Berušky hezký podvečer :slight_smile:
Katy fotka je krásná. :wink:
Karolko jenom kobzolka opatruj malá když je nemocná tak je taky pořád lítostivá uplakaná a chce mít u sebe maminku :wink:
10. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Načuhuju, načuhuju, zdravím Luci, tak jak v Ostravě? Taky vás tam chytl ten slejvák jako mě:wink: Karolko, tak už vyžehleno? To jsi šikulka. Manetkooo, asi ještě odpočíváš, beruško, viď:slight_smile: Doufám, že hysterka dopadla dobře, jsem Ti držela palušky, když jsem seděla v čekárně u doktorky:slight_smile: Leňulkooo, tak jak to vypadá s kulihráškama??? Teda to se dělá, takhle se neozvat:wink:
10. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj jenom jdu nahlasit ze tehotna nejsem dostala jsem menstruaci a zkolabovala jsem az dneska me pustili z nemocnice do domaci pece tak se musim setrit. Vsechny vas moc moc zdravim. Jdu lezet.
10. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Ivo ahoj. Jejda, tak to honem do pelíšku a pěkně odpočívat. Hlavně, že už jsi doma, tam je přece jenom nejlíp. Drž se a ať se Ti co nejdříve uleví:slight_smile:
10. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
dekuji Beli uz jdu do postele neboj
10. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Asi už jsi v posteli, tak až Ti bude líp, musíš napsat, co se Ti přihodilo, nebo jsi měla tak silnou ms, že jsi zkolabovala? Ale to až někdy:slight_smile:
10. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Ivi, co to čtu. :frowning2: Hoka to je smula. tak rychle do postýlky a nechat se obskakovat. :slight_smile: Luci zdravím, to víš, jsou to děti, na jednu stranu už velcí, ale na druhou jsou to ještě kobzolci :wink: Chodí si sám pro teploměr a hlásí mi kolik má, je to švanda. :wink: Duležitka moje nemocná :wink:
10. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Karolko a už mu aspoň klesla teplota?
10. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holčeny. Tak Věruška už jede od neléčitele a já tam zrovna v tu dobu volala, aniž bych to věděla, ale to tam u něj byla už ta její kolegyňka. Si představete, co se mi stalo. Mimíska spí, docela dlouho a nejdnou jakýsi divný zvuk, tak letím a ona se dusila. :frowning2: V zavince vypnutá jak luk, celá rudá, pak modrá, pěna u pusinky, trvalo to strašně dlouho, zrovna Luboš odvážel od nás mamku, já tady sama, nejdřív jsem ji měla hlavou dolů trošku, bouchala trošek do zádíček, furt jak luk, hrůza, bulím ještě teď, strašnej zážitek, pak se nějak rozdejchla,a le já byla málem mrtvá. Jestli se to bude opakovat, tak mě trefí. Volala jsem té naší sestřičce, mám jí kdyžtak fouknout donosíku bo do pusinky, to jsem taky chtěla udělat, ale naštěstí dejchla.
Už ji nespustím z očí a to já debil i vysávám, když spí, no už nebudu, asi ze mě bude magor.
10. čer 2009 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ivčo, no toto, co se Ti stalo? :confused:
10. čer 2009 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to je strašné, úplně všude mám husí kůži, vůbec si nedovedu představit, cos musela prožívat a hlavně v takový moment je i chvilička jako věcnost. Hlavně, že je Andulka v pořádku, to muselo být fakt strašné.
10. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Bellko, byl to děs. Já tyhle situace nezvládám, začnu panikařit a když už to trvalo fakt dlouho, tak jsem čapla telefon a volala v panice mamace, vzal to Luboš a hnedka mi to položil a valil domů, byl tu v cuku letu. Poslal mě odreagovat se ven s Maiklem, ale já přišla opět ubulená. Chlap si zachová chladnou hlavu, já jsem troska a bulim a bulim. Jsou to nervíky holky i pak s tím mímem, prostě pořád a pořád. Člověk z toho stresu snad nevyjde :unamused:
10. čer 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to je strašné hlavně že už je malá vpořádku. Jak to že nehoukala podložka to by měla nebo ne :angry:
Ivy ahoj co se ti přihodila až si odpočineš tak písni :slight_smile:
10. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Máji, hrozná zkušenost, ale pravda je, že ten strach už budeš mít o Andulku pořád. Naštěstí, to dobře dopadlo a bulela by asi každá, takže z toho si fakt nic nedělej. Jak já jsem šťastná, že to takhle dopadlo.
10. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Hoj hoj kobylky. :slight_smile:
Tak už jsem doma.Vubec nic mi není, naopak jsem se báječně vyspinkala :pensive: a hlavně jsem dostala dobré zprávy, tak jsem moc šťastná.Děloha je bez problému, jen jsem měla trochu zvětšenou sliznici tak mi to vyčistili a navnadili mě na příští měsíc na Ket :sweat_smile: .Tak tentokrát už to musí vyjít i kdyby čert na koze jezdil :angry: .
Andrejko ahoj, nemá tě co mrzet, já jsem nemohla spát, takže jsem si tvé info přečetla a hned mi bylo líp.Moc ti děkuju.
Jdu si udělat něco k papání mám hlad jak vlk a něco jsem tady četla o feferonkách, tak si asi jednu bo dvě dám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak na vás ještě juknu.
10. čer 2009 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, ono by to zahoukalo, ale já doběhla v začátku, prostě zvuk, já letím jak o závod, čapnu ji a už jsem na ní pracovala. Ještě že ty podložky jsou, některý matky nadávaj, že maj vlastní instinkt, ale tak může se spojit instinkt s podložkou že? V noci je po instinktu.
10. čer 2009 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já jako zdravotník vím, co bych v jaké situaci měla dělat. Ale myslíš, že bych si na to vzpomněla??? Ani náhodou, panikařila bych stejně, jako Ty. Ale fakt, hlavně, že je všechno v pořádku. A ten monitor asi houká, kdyby přestala dýchat, nikoliv když se dusí, viď? No, ale už je to pryč, tak tfujtfujtfuj.
10. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Tak konečně jsem Vás dočetla a co to tu čtu na závěr? :confused: No musela sis pěkně hrábnout Máji,hlavně že Andulka je v pořádku,proto já raději budu mít ten monitor,prostě zichr.
Mě se stalo že jsem se jako asi 14 dusila čajem,vlítl mi do plic,ale hodně-jsem se smála,pak se začla dusit,mamka myslela že si dělám prču,no tata naštěstí byl na návštěvě tak když jsem modrala a prý dost hadrovatěla,tak strčil ruku do krku,bez něj bych tu nebyla,a tak ted když někdo pije a směje se tak je mi ouzko.Je to hnus.
Hlavně že jsi to Máji zvládla,jsi šikula :wink:

Jinak krev na NT+ taky super,tak jsme šťastní :grinning:
10. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Májo a to ti neřekli, že máš s malou dojet na vyšetření. To přece není normální. Modrá, pěna u pusy, co ti na to řekla ta sestřička. Já bych asi jela na pohotovost :frowning2:
10. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Jo k těm podložkám, já slyšela, že oni někdy začnou alarmovat a přitom mimísko dýchá, ale ona prý zaznamená, že děťátko nedýchá a tím, ja začne alarmovat, tak se miminko lekne a začne dýchat a vypadá to na planý poplach :slight_smile: Takže bez dečky dneska ani ránu :slight_smile: Katy gratuluji :slight_smile:
10. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Manetko to je super, že je všechno v pohodě, tak těď vzhuru do Ketu :slight_smile: Andrejka bude mít výsledky myslím zítra :slight_smile: A co Leňulka, že se neukázala :wink:
10. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Manetkooo, holka zlatá, tak to je super, takže vzhůru do KETíku:slight_smile: Máji, asi bych dala na Karolku a pro jistotu jela na pohotovost, ať na Anýska někdo koukne. Jeďte, Máji, jeďte.
10. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Máji ještě že jsi slyšela nějaký divný zvuk a mohla jsi včas zakročit. U Peti jsem monitor dechu neměla ale u dalšího mimča si ho určitě pořídím je to dobrá věc.
10. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Všechno poklizeno, tak jdu do vany, za chvilku příjdu:slight_smile:
10. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Mája už asi jela,to je přece jen lepší aby se na malou mrkli.No ještě že tu máme maminy zkušené :wink:
10. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Kobylky moje,kdepak jstee?????
10. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Berušky tak co ta naše Anička už něco víte jestli sní Majinka jela!
10. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Dobrý večír
Manetko tak to je fajn že jsi dopadla dobře :slight_smile:
Belli děkuji za foto, mám to na mobilu ale neumím to dát do pc :confused: ale koloušek je nádherný, takové bezbranné mláďátko :slight_smile: Je fajn že tě srovnali .
Ivo to mě mrzí, to se to hodně zamotalo hlavně že jsi už v pořádku, beruško odpočívej.
Máji taky takový šok, s těma miminkama je to hrozně o nervy drž se, už je to za tebou a doufám že už se to nebude opakovat. Malému se to stávalo ale to byl trochu větší, když plakal tak řval tak, že se zasekl a nemohl se nadechnout, vždycky to nakonec rozdýchal, ale bouchala jsem taky honem do zad a panika hadra -tak ty šoky taky znám, není o co stát.
Katy totečka je moc hezká :slight_smile:
Karolko snad to malého brzo přejde, náš malý je taky nachcípaný krk a rýma, koupila jsem mu tantum lemon, to mi doporučili pro děti, no a ve složení je umělé složení aspartam- a to je v několika státech úplně zakázané, tak jsem se pěkně vztekla, že to dávají dětem od 4let.
10. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Info od Andílků: na pohotovost nejeli, Anýsek je v pořádku, teď spinká, Májinka ji má u sebe a na monitoru pořád:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.