• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moničko ahoj:slight_smile: Kdepak se celý den touláš, těhulinkooo:slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Beluško děkujem za info jsem ráda že je Aňulka v pořádku. :slight_smile:
Berušky jdu spinkat jsem nějaká unavená dneska jsem celý den zháněla žluté silonky Péta je potřebuje na vystoupení bude mít akademii za cvičení kam chodí :wink:
10. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Belli tak to je dobře.
no já už zasejc do postele, se tu nějak neohřeju tak zdravím zbytek Andrejku Věrku, Lucku Peťulu-mě se to líbí :slight_smile: Katku, Leňulku, která teda nepodala hlášení, doufám že napraví, Terezku Regínu a ostatní . MVR, dobrou noc a hezké sny.
10. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Moni přeji ti dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Belli no v práci pak u našich, nachystat véču a dohlédnout na věci do školy, tak sem vždy dorazím s vyplazeným jazykem :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsou zase uzávěrky tak nestíhám, no já už se těším na srpen to už budu doma a budu mít času, to už budeš těhulka :slight_smile: i s Andrejkou a ostatníma :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky jsem tu!!!!!!!!! Pořád máme 7 bojovníků :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Moni, kéž máš pravdu:slight_smile: Tak ještě chvilku vydrž, beruško, a pak si budeš to těhulinkování krásně užívat:slight_smile: Pěkně se vyspinkej. Luci, Tobě taky dobrou nocičku:slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj Leňulko to je super a kdy jdeš na ET v sobotu v devět pokud se nepletu budu moc držet palečky :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Leňulkooo, super, jen ať se drží, bobíšci:slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Májo co jsem to četla, to je strašný, nejdříve samý nervy než se to povede a pak zase nervy když jsou na světě, ještě, že dneska jsou takový šikovný věci jako ta dečka :frowning2:
Leňulko to je báječná zpráva v sobotu na tebe budu mocinky myslet.
Moni dobrou noc a moc se nehoň těhulko, mysli na bobešky :wink:
10. čer 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz
Berunky, jdu do pelíšku, přeju dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Jsem moc zvědavá, jak pochodila Věruška u léčitele:slight_smile: Všechny se mocinky krásně vyspinkejte, kočenky.
10. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Bellinko krásnou dobrou noc
10. čer 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už jsem tady a musím vás nejdřív dočíst.
10. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka,
já jsem spala skoro do půl desátý. Pak zapnu mobil a samý zprávičky smutný, že umřel Beluščin koloušek. A pak , že Anýsek měl takový problémy, jéžiš, to je vo nervy!!! Co ženský musej vydržet, já nevím, není lepší mít jen pesana??
Manetko, tak to jsi na tom s hysterkou stejně jako já, vše ok, jen kyretáž! Tak to je super!
Leňulko, super!!! Tak vida, vypadá to, že to je jak u mě, sice pár prázdných folíků, bez zralých vajuch, ale ta zralá držíí! Tak ať drží dál!
Věruško, tak co neléčitel???
Monči, těhulinko, moc zdravím, no jasný, honem spáát, dyk musíš spát za dva!
Luci, ahojda, no sehnat žluté silonky, to taky jde??
10. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Věruška snad při tom dočítání usnula.´Kočenky jdu popřát dobrou noc, ještě jdu nástěnkovat. Máji, přeju Ti klidnou noc.
10. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Neusnula, píšu vše na icq Máje:slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2IUI,1IVF+ICSI+PK,6 kulihrášků,KETčerven,zánětATB,Car11.6.výsledky histol. :wink:
Bellka,Fertimed,5IVF(AH,ICSI,PK,KET..)Bude 6.IVF,UTZ16.6,Huž jsme napravený kostilamem von Dorn!
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, tak jak u neléčitele??, výsledky onko cca11.6. :wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky,musíme odpočívat!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci,kurýrujem Kobzolka.
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, máme týden dovču, hurrá!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká.,hysterka ok,peřinka vyčištěná pro Ketík.

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno,poprvéIVF!OPU30.5.,ET4.6., ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, UTZ 11.6. :wink:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,OPU8.6,máme7embryjek,ET13.6(9.00),11.6.(13oo)voláme do Caru :wink:
Regina,Apolinář,1xIUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku! Mamka Regí a taťka Karlík se těší!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,svatba13.6.-huž to chystááme!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,15.6.průkajda+velkýUTZ, máme krásnou fotečkúú
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika, máme dovču.
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, máme2660g,další vážení12.6.,trápí nás rýmička,jsme se aj pořádně zakuckali,ale mamka s taťkou hlídaj!
10. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Já si to myslela :wink: . Tak prosím pak také o info o průběhu s neléčitelem, bo jsem zvědavá. Teď jdu spááát, snad navážu na ten odpolední spánek.. Pápá beruško :slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak, z neléčitele jsem obojaká. S něčím souhlasím, něco si musím nechat projít hlavou ještě. Každopádně mi řekl, že to šlo i přirozeně,že tam vidí mimnko,ale v září je to brzo. :frowning2: Budu dlabat vitamíny na vyčištění a pak na revitalizacoï dělohy. Viděl ty mé problémy co mám , s hormony, páteří, nižší tlak,zažívání, bolest hlavy atd...Tož mám o čem přemýšlet.
Andrejko, PetíLeňulko, zítra držím paluchy.
Bellí, posílám pohlazení.
Jdu spinkat všem dobrou.
Máji a Anýsku, dobře se vyspěte a ¨žádný ponocování.
Brou
10. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ještě jsem vás dočetla , tak gratuluju Katy ke krásnému utz, Manetce k dobré hysterce, bude Ketík:slight_smile:
Ivuš, na tebe myslím, odpočiň si a pak se nám ozvi.
Májo, to bylo strašný. Taky bych byla rozhozená a bulela bych. Snad už to bude lepší...
Tak teď už doopravdy všem dobrou:slight_smile:
10. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
Dobré ráno, :slight_smile: Katy moc velká gratulace, já jdu příští týden ve středu, Alfice jak se daří Aničce?
11. čer 2009 v 06:40  • Odpověz
Monči, proč budeš doma až od srpna?
11. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobré krásné ráno :slight_smile: u nás svítí punťa, já už arbaituju
Terko dodělám si práci v práci a pak budu doma, tak proto až srpen. dělám na zadku u pc tak mě to fyzicky nezatěžuje. Jsem se koukla že jsi přesně o měsíc víc, ale u jména máš pořád snažilku- honem napravit :sunglasses:
Tak se jdu zapojit do práce, hezký den :slight_smile:
11. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka, přeji krásný den!
tak jsem ještě doma, za půl hoďky vyrážím do Caru. Věruško, ten neléčitel vypadá, že má něco do sebe. Dobře Mája poradila. Jo, Mája je bez proudu, elektrikář řádí, tak se nemůže připojit, za chvíli jedou s malou na poslech srdíčka. Belíšku, kde Tě máme? Že Ty už vyháníš na pastvu? :sweat_smile: . Monči, ahoj účtařko, srpen je ještě hezky, tak se budeš válet hezky na pozemku, ne? Terezko, zdravím Tě. :slight_smile: Tak Leňulko, přeju zprávy po telefonu, jako včera byly!! Petjunko, kéž peřinka drží... Tak hezký den všem!!
11. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Monči, já čekám na NT+ a genetiku, Andrej také Tě zdraví a přeji hodně štěstíčka tobě i všem ostatním. :wink:
11. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky holky tak jak se tu máte já dělám chlebíčky a jednohubky má mě přijed 9 lidiček a v sobotu jdem na svadbu bráchovi :dizzy_face: jinak u nás je sluníčko pak se z ničeho nic zatáhne a je slejvák jak kr...
11. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Všem kráááásné ráno.
představte si, že jsem vyvenčila v 5.30 a pak spala až do 9.00 a Miki mi držel celou dobu stráž u postele :slight_smile: Jsem uplně hotová,asi na mne něco leze. Pobolívá mne v krčku a v kloubech.
Andrejko, neléčitel má něco do sebe,ale jak jsem psala, musím o některých věcech přemýšlet a nevím, jestli mu v tom tolik věřím.
U nás pěěěkně chčije,pošlete soncnu k nám
11. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Bré ráno, spíše už dopoledne!
Elektrika již nahozena, Luboš držel bolakýsi matroš a dostal ránu do kebule proudem, ještě zpocenej celej, OMG!
Všude je bordel, jak se vrtá, všade mi lezou po bytě lišty, no krása, ale hlavně, že nevyhoříme v tem jádřincu. Holky zdravotnice, kde jstééé? Starýmu je stále nedobře, brní ho jazyk a hlava :confused: Mě fakt asi jebne.
11. čer 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak u doktorky jsem nebyla, bo dneska dělaj do devíti a pak od třinácti je poradna, tak jsem tam volala a mám přijít na 13. hodinu, že mě hnedka vezmou. Chtěly mi prý už volat, abych přišla popsat ten včerejšek a domluvit se na nějakym vyšetření případně. Horší je, že já jak byla v tý panice, tak jsem nezaregistrovala některý důležitý věci, jen si je matně vybavuju.
11. čer 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Bellíšek píše k doktorovi s Lubošem, ten se tomu směje, no znáte chlapy. prej jako malí s kamarádem soutěžili, kdo na drátu s proudem dýl udrží jazyk. :confused: Boha jeho, jestli ta mimísa bude po něm, tak si to jdu hodit hned. Chápete to? Já ne.
Tady začal parádní slejvák, ale fakt hustej :confused:
Kde je ten bellíšek, že nejni na netu? Ale ona něco psala, bo ne?
Já jsem už tak vynervovaná, že nevím nic...
11. čer 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.