• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Koťátka dobré ráno :slight_smile: Co to čtu, Belušce umřel koloušek? Japakto :frowning2: Májenko je dobře, že deš s princeznou k doktorce, mě to přišlo takové divné, že se na ni ani nekouknou. Muže to být od té rýmky, neumí dýchat pusou, tak možná to. A že si něco nepamatuješ, z toho si nic nedělej, člověk jedná instiknktivně a vlastně ani neví, co dělá. Hlavně, že ti paní doktorka řekne co a jak :slight_smile: S chlopem ti neporadím, položit, a kdyby to nepřecházelo, tak alou k doktorovi, já myslím, že to odezní :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Jinak zdravím zbytek Věrku, Monču, Danuš, Lenku........ :slight_smile: Malý tu má dneska moji mamku, tak už se nebude tolik nudit :slight_smile: Podle jeho slov :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Teď mi volal manžel kousek od nás sjel 13letý kluk na kole pod náklaďák a umřel. To je strašné. Je to na netu ve zprávách :frowning2: Vždycky mě tyhle zprávy dostanou :frowning2:
11. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Všem sluníčkám přeju krásné dopoledne, nic nestíhám a to nic nedělám. U nás svítí sluníček a rozčílil mě Pavlíček. Asi ho něčím klepnu po palici. Má hnusnou křečovou žílu a nechce s tím jít k doktorovi. Na 13.00 jedu na tu masáž, tak mi zase bude skvěle:slight_smile:
11. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Jéééjda Karol, to josu zprávy zase, včera den na houbelec, dneska taky. Asi to bude tím, že mám oba dva dny termín porodu :unamused: Ještě že nejedu do porodky. Kámoška od noci rodí, psala mi v jednu v noci, zrovna se Anýs probudil na krmení, že jí praskla voda a stále má bolesti a nic.Čekám sms jak na trní.
Jinak Luboš stále na nohách, pomáhá pánovi a už neheká, tak snad ok. Satan nejdřív kradl nářadí, pak sežral Lubošovi, zatím co on pomáhal chlapovi, půlku teplý sekaný, co si koupil, tak dostal na prdel, nevím, co ho to napadlo. Teď leží zuboženej u pána a pozoruje, vrtí u teho ocasem po dlažbě, ta se bude blejskat :grinning:
Venku dopršelo.Konec hlášení.
11. čer 2009 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz
My zase vyrážíme do obchudku, bo v sobotu rodinná oslava, tak se musí naložit masisko a koupit křupky a tyčky a já bych se zavrtala do pelíšku. V noci jsem ještě malého co 2 hodiny kontrolovala, tak jsem jak zmlácená. Dneska snad už teploty nebudou, tak se vyspím :slight_smile: Zítra má milášek oslavu pánskou, taklže se musí nachystat vše dnes :frowning2: mě posedla záhadná nemoc, zvaná lenora, takpáááááááááááááááááááá :angry:
11. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Jééjda, tady se to už rozjelo, já se zasekla v mailech. Májo, co to tam zas vyvádíte? Lubiš se chtěl zocelit,bo co?
11. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak jsem vás přelouslkala, u zprávy od Karolky jsem posmutněla,ale u Máji se zas řehnila. Teda, u vás to vypadá, chtěla bych tam být.
Bellí, hezky se namasíruj
11. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
No a tady už zas nikdo nejni. Máji posílám ti mail,jo? A díííík!!!
Jdu taky rozhebat své lenivé těěěělo
11. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Holčenkýýý, kde jstééé? Věruško, jdeš cvičit bo coooo? :confused: :slight_smile:
Já tu dřepim u mimísky u postýlky a sleduju. Satan pokračuje v nošení věcí z bordela, momentálně nosí kabely a hryže je, to josu jakože odpadové už. Vzpomněla jsem si při tom na Kabeláka od Věrušky :grinning:
Vylezlo pěkně sluníčko, ale počasí je proměnlivé. Na keho mám mail, temu jsem poslala Tišnov v pondělí, hooolky, kde se to bere ty obří kroupy a voda? To přecivá nejni normální, no řeknite :confused:
Kámoška stále asi rodí, už neodepisuje, ale ona vždycky odepíše se zpožděním, to je jasná věc, když si ji chuděrku představím, že tam teďka někde zubožuje tělo, ale zase pak ten prďolka, až vyleze, že? Snad bude vše v poho, už přenáší...
Luboš stále stojí a pomáhá, tak snad už z toho nic nebude, brácha mi na to píše: no tak dostal Lubik trochu po tlamě no :grinning: a takto se směje, pro Bellku,velmi roztlemená hubice...
11. čer 2009 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
Necvičim, stále tu dřepim,jdu vařit. Mikís leží rozvalenej na zádech na gauči. Přála bych vám ho vidět.
11. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Máš tam ten mail , Máji v ráji:slight_smile:
11. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Berušky mě už ty narozky nebaví. Člověk letá, kuchtí a chystá jen aby se příbuzenstvo sešlo a nažralo a odkráčelo pryč a oslavenec je víc mrtvý jak živý. :frowning2: Milášek si jde oslavovat zítra a to, že mi je dneska blbě a spavo, ho vubec nezajímá, já musím kmitat. Je to nespravedlnost. Já chcu být chláááááááááááááááááááp :wink:
11. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Holkýýýýý, proč se u zuběře platí? To necáluje pojišťovna? Já tam nebyla asi 5 let a tak se hrozím té pálky...Nechápu, za co se tam platí jako...
11. čer 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, já to mám taky tak. Když Míša slaví, tak připravuju pohoštění, když slavím já, tak připravuju pohoštění.... Nějaký stejný,ne?
11. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Věrko, hledám Tě na icq, počebuju se na něco optati právě ohledně teho mailu.
11. čer 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Myslíš u zubaře? Platíš za to, co ti udělá. Něco hradí pojišťovna a něco jen přizpívá a něco nehradí vůbec. Co máš za problém?
11. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
ICQ mi dnes nejde, psala jsem ti to do sms. Ptej se v interce, bo v mailu.
11. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Máji, tak to je fajn, že je Luboš v pohodě. A díky za ten komentář držtičky, páč já je tam nemám, no:slight_smile: Věruško, já jsem dneska líná jak veš, ale jak přijedu z masage, začnu řádit jak černá ruka zákona. Všem pracujícím, ať to rychle utíká:wink: Musím se jít učesat, bo vypadám jak Dežo z lesa:grinning:
11. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
No ještě aby to pohoštění připravovali oni :grinning:
U nás by to bylo pivo, víno, křupky, míchaný vajíčka, čaj, kafe, možná česnečka, ale mazat by si to museli sami :grinning:
11. čer 2009 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz
Dežo z lesa, tak ať Tě zas moc nezubožej.
Já bych zas potřebovala horkou sprchu, ale pán má vysazený dvéééře od koupelny a pořád neřád :grinning: tam chodí, já se ani vycvrknout jít nemóžu :grinning:
Věrko, jdu do interky teda.
Psala jsi , že máš zákaz, ale já to pochopila jako do celýho netu, pak sjem se divila, co tu děláš :grinning: a ty to máš omezený jen na icq.
11. čer 2009 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz
jo a problém nemám, asi bude jedna plomba, nevím, bolí mě jedno zubisko, to víš, když jsem nešla v těhu ani jednou na prohlídku a před tím cca 5 let taky ne, tak se nedivím, že?
Jen mi jde o to, že se to nikdy neplatilo, tak se právě divím.
11. čer 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylkýýý, tady je takovej bordééél :frowning2: , všude podlaha bílá od stop, ale úúúplně, všude kabely, špína, celá kuchyň zas vystěhovaná v obýváku, chodba v ložnici, OMG!
Pomooooooooooooooooc, lezou mi v botech po lincéééééééééééééééé :unamused: , radši se tu zavřu, ať nic nevidím.
11. čer 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,kdybys potřebovala korunku, tak víš, kde máš protekci :wink:
Tady je taky bordel, bo já su líná jak veš.
11. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky, mocinky všechny zdravím!!!!
U nás teda počasí nic moc - zataženo, ale neprší za to je dusno a já vůbec nějak namůžu dejchat!
Tak Vás dočítám - Máji, je mi líto co sis zažila s malou, ale snad to už víckrát nebude - nebooj! Manetce gratulace přístí měsíc ketík - paráda. Jó a hlavně gratulace Danuš - super!!! A kyty taky gratulka, že vše v pořádku. U koho jste byli?? U Dr. Vlašína?
My jsme byli včera na tom kontrolním utz po tom Nt+. Tak pan Dr. prohlídl obě mimíska, jsou v naprostém pořádku,
už mají 15 cm. A pěkně tam skotačí. Máme obrovskou radost. A taky už víme, že to je chlapeček a děvčátko - krása, ještě dneska se z toho nemůžu nějak vzpamatovat!!!!
Tak holky mějte všechny moc moc krásně a už hlašte postupně taky takový zprávičky!!! Posílám MAXI TĚHU BACILA!!!!!!!!!!!!!!!!Pá!!!
11. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
A kyty mělo být Katy - promiň!!! No vidíte a zrovna takový jméno zkazím a přitom o něm přemýšlím, že dáme děvčátku!!!
11. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Dady, taky gratulace, to jsou krásné zprávy. Užívej si to a opatruj se.
11. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
hezké skoro poledne holčiny,
u nás je hnusně :frowning2: opět jak jinak že a asi začně pršet,Věruška byla v Jihlavě?Tak snad se ti tam líbílo :wink: já bydlím cca 15km od Jihlavy směr Telč :slight_smile:
Belinko umřel srneček?Jak to??To je mi líto.
Karolka chystá oslavu a chce být chlap :confused: já bych teda nechtěla být chlap :grinning: mě se líbí prsa -moje a to že mi nic nevysí mězi nohama :grinning: :grinning:
Máji sem se úplně u tvého hlášení vyděsila,chuďátko Anýsek a Ty si musela být úplně k smrti vyděšená,hlavně že to dobře dopadlo a na Anýska se mrknou doktoři,tak at je to jen od té rýmičky.
Leni at se bojovníčci drží a hezky se klubou jak mají :wink: ET v sobotu v 9hod vid?už se určitě těšíš až je budeš mít u sebe :slight_smile:
Danča se taky chystá na slááávu-to budete mít bříška nacpaný co :grinning: bych si dala taky nějaký mnam cukroví :wink: bože,asi si zajdu do cukrárny,ale teda nevím kde tady nějaká je,bydlíme tady 2roky a o žádné neví :confused: to se musi vypátrat :grinning:
11. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Dady ahoj těhulinko veliká gratulaceeee a je to krásný budete mít páreček to je hezoučký :wink: tak se držte.
11. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Hojky,asi nějaký den debil ne?Já jsem taky příšerně líná a ještě ke všemu úplně blbá :angry: Představte si,že jsem měla brát t prášky 3krát denně a já je brala jej jednou :grinning: dnes se doktor divil jak jsem silná osobnost,že to tělo ani ty léky neposlechlo a roste folík který nemá být,chacha :grinning: Pak jsme se doftípili toho,že je Petjuška debil :grinning: se bavim nad svou dementností.Takže ortel zní buď vydržať do září a nebo ohlídat tento folík který má 22mm,píchli mi pregnyl zítra znovu na UTZ.
Máji teda to jsou nervyky s těma mimískama.Dovedu si ty nervíky představit.
Věruško z léčitelů a vůbec z těchto lidí mám starch ale seru se tam taky :wink:
Ahoj Dežo z lesa,já zmokla takže jsem taky pěkná.
Musím jít do práce a nějak si zrušit ty hlavěnky co tam mám na zítra ach jo já jsem trubkyně :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.