• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Madlenko zlatá, já ouplně usínám, tak ten noťas vypnu ať využiju, že se mi chce spát, páč jsem zas dnes ráno strašila snad od 5, a to tedy fakt OMG :grinning: nejde!
24. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
Andrejkooo, krásné sníky:slight_smile:
24. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
Já jsem ok, jen nějak znavená těmi všemi starostmi :slight_smile: , Navíc jsme teď s manžou řešili něco ohledně té adopce, a některé věci vidíme odlišně, tak hledáme kompromisy a někdy je to složité :rolling_eyes: . Nic, jdu opravdu spát. Belíšku, kulíšku, dobře se vyspinkej!!!
24. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Tobě taky!!!!.... :pensive:
24. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
Májinko, doufám že už taky ležíš v pelíšku:slight_smile: Tak pa a dobrou nocičku i Tobě s Andulkou:slight_smile:
24. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
No to je javor, že Máje a Andulce sladké sníky :slight_smile:
24. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ty jsi hrozná opice:grinning: Už máš spát, jedeš:slight_smile:
24. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
Andrejko, Ty a manža určitě najdete společné řešení. Prostě né vždy musíme vidět věci úplně stejně, ale máme pusu, abychom se domluvili a vysvětlili si, jak to cítíme:slight_smile:
24. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz
Dooobrooouuu noooc......A opět moje oblíbené: zavřete oči, odcházím:slight_smile:
24. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz
Mája nechrní, jasně že načuhuje divizna :slight_smile: Ale už je totálka zubožená a chystá se stále do té postýlky, ovšem ta dálka..... Asi tak deset kroků, ach jo a zvednout ten batoh zase ze sedajdy...
24. dub 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrééé ráníčko:slight_smile: Přeju všem krásnou sobotěnkuuu:wink: Dneska mě čeká ten šílenýýý úúúkliiid, tak se ukážu při pauzách na odpočinek, i když jak koukám na ten nepořádek, nejsem si jistá, zda si nějakou pauzu vůbec zasloužím, asi nééé. Přeju všem krásný a sluníčkový den:slight_smile:
25. dub 2009 v 05:43  • Odpověz
Májinko, Ty naše beruško unavená, doufám že ještě spinkáš, taky už si potřebuješ pořádně odpočinout. Karolka má víkend noční, vůbec nezávidím, tak to vydrž, kočko:wink: Zdravím Katy, Majky, Regi, Peťku, Lůcu, to jsou berušky, co tu bývají denně a pak ty, co tu denně nemůžou být. Jako Manetku, obě Monči, Katku, atak dále a tak dále, protože je nás tolik, že to vyjmenovat ani nejde, ale to neznamená..
25. dub 2009 v 05:57  • Odpověz
...že bych snad na někoho nemyslela. Jen prostě ta hlavinka, no:slight_smile: Tak, konec úvah, takže holky, co jste tu už dlouho nebyly, koukejte se ozvat a podat hlášení, jak to s vámi vypadá, ju??? :wink:
25. dub 2009 v 06:00  • Odpověz
Brééé ráno všem, Dupo, to víš, že jsem zase strašila od pěti hodin. To už asi jiný nebude. Co jdeš na celej den uklízet? :confused: Tady by to taky chtělo, ale stále prosvítá zeď v pokojíčku, takže ještě bude malba. Pak až nastoupí četa-manža+pes do boje s nepořádkem. Včera mi bylo oznámeno, že porod bude v květnu a to možná už do třech týdnů a že musím spíše ležet, nemám ani moc sedět. Takže já, nedělám vůůůůbec nic. :wink:
Andrejs, hezkej den a neunav se tam moc, ať můžeš podat hlášení, bo my budeme čekat info.
25. dub 2009 v 06:21  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko, přežilas "gancen tááág" :grinning: živá? I Kabelák žije? Dej vědět, ať nemusíme volat na hasiče a zjišťovat, co se ve Vlašimi dělo. :sunglasses:
25. dub 2009 v 06:23  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, tak prosím Tě, poslouchej a opravdu odpoletuj:slight_smile: Věruško, beruško, ať máš dneska lepší den než včera:slight_smile: Vždyť to říkám pořád, nejmenovááát a nedám si říct a nedám si říct:wink:
25. dub 2009 v 06:34  • Odpověz
Máji, co jdu uklízet? Úplně všechno, utřít prach, vysát, vytřít, vyhodit věci co se nehodí, vypere sice pračka, ale pověsit prádlo, žehlit budu zítra. Do toho mi příjde kamarádka dodělat melír, už mi to odrůstá. No mám toho tak akorát na celý den:slight_smile:
25. dub 2009 v 06:38  • Odpověz
Jejda, se picnu:wink: Máji, samozřejmě že nepoletuj, né odpoletuj. Teď jistě sedíš a přemýšlíš, co to máš vlastně dělat, viď:grinning:
25. dub 2009 v 06:41  • Odpověz
No trošku jsem se zamyslela, ale pochopila jsem správně :grinning:
Tož to si mákneš drahá, ale Ty jsi takovej makáč, že to zmákneš :slight_smile:
Já piju čajík a poslouchám, jak ti dva v ložnici chrněj, vlastně tři, ještě hadice...
Ááááááááááááách, to je nuda. Ale už mám vypráno a jdu se taky věšet, je krásně, snad to vydrží.
25. dub 2009 v 06:44  •  1 dítě  • Odpověz
To víš, že to vydrží. Má být krásně celý víkend. Jsem ráda, že jsi na to přišla, jsi holka šikovná. S tím mým psaním je to tak trošku rébus, protože jak to valím na tom telefonu v T9, tak někdy přehlédnu, že mi to napsalo úplný nesmysl a pak se řehtám. Ale je to dobré na potrápení mozku, aby nezakrněl:grinning:
25. dub 2009 v 06:58  • Odpověz
Jejda, haló, pomóc. Tak ten náš Andílek je opravdu čertisko. Napíše, že má ležet a pak jde věšet prádlo. Žádné prádlo, žádné věšení, Luboš to pověsí!!! Chceš fakt porodit? Až mi málem zaskočil rohlík, jak jsem to četla.
25. dub 2009 v 07:02  • Odpověz
autor
Bréé útro!
Huž jsem vzhůru a snídáám. Jéžiš, ale proč vy dvě vrtule jste taky vzhůru?? A ještě ta kulatá chce věšet prádlo?? Asi ještě spím a jen se mi to zdá!!
25. dub 2009 v 07:13  • Odpověz
Andrejko, ahoj puntíku:grinning: Jak ses vyspinkala? Vrtule, to je hezkééé:grinning:
25. dub 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

Dnešní den uděluji smajlíky všem, páč kdo má ty nervy furt vydržovat, Bo si to nemyslíte?:wink:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6kulihrášků čeká,v květnu 09 KET! 27.4.psychotesty adopce:slight_smile: Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..:slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko:slight_smile: Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!:slight_smile:
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09-už brzy! :slight_smile: Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09:slight_smile:
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka:slight_smile: Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!:slight_smile:
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!:slight_smile:
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!:slight_smile:
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky:slight_smile:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru :slight_smile:

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET 11.4. dva kulíškové, kontr.27.4.:slight_smile: Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4.:slight_smile:
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce! :slight_smile:
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , úplně tichounká gratulace k //:slight_smile: Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ:slight_smile:

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI, Těšíme se na Aničku !Pověsíš, porodíš!Nevěšet, ležet!:slight_smile:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně , další UTZ a průkajda 4.5. :slight_smile:
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček:slight_smile:
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09 :slight_smile:
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK:slight_smile:
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09 :slight_smile:
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! :slight_smile:
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!! :slight_smile:
25. dub 2009 v 07:20  • Odpověz
No a jsou pryč obě:sunglasses:
25. dub 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
Jéééžiš, zase se to rozházelo, ale před odesláním to bylo ok,. tak vy tomu ale rozumíte, zkrátka to byl dáreček pro všechny a HEZKÝ DEN VŠEM!!!
25. dub 2009 v 07:23  • Odpověz
Á nejsou:grinning: Ano, ano, smajlíky všem a jsou tam??? Tak víš, že je nevidím, né:grinning:
25. dub 2009 v 07:24  • Odpověz
Kulatá vrtule :confused: , Boha jeho. Klííííd, prádlo je ještě v pračce, ale jestli se ti polehouni nezvednou, tak jdu na to, bo čekat do odpoledne nehodlám.
J se asi unudím, to už neni možný, jenom sedět, bo ležet a čumět do toho noťasu, šáááák já už znám všechny stránky světa, už mě ani nakupovat nebaví po netu :rolling_eyes: :confused:
Nchrň te ne! Boží den je tu a vy se válíte v pečinách :angry:
25. dub 2009 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz
Poslední věta rovněž v šifrách, tak to vidíte, už ani psát neumím :unamused:
25. dub 2009 v 07:33  •  1 dítě  • Odpověz
No a zas nic nevím, ach jóóó. No, ale jdu si udělat kafíčko (zase jsem ho začala pít, ale jen nescu s mlíčkem) a snad se někdo objeví, kdo mi to vysvětlí. Mám do 8.00 čas, pračka dopere a začíná mi domácí šichta:wink:
25. dub 2009 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.