• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dady oooooobbbbrrrrr gratulace :wink:
11. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Petí, neboj,nejsi v tom sama. Já jsem takhle blbě brala léky na úpravu ms. Místo ránoa večer jsem je brala jen ráno,ale nakonec to bylo dobré. Snad si ho pohlídají a bude to třeba jeden pořádný silák. Držím palce
11. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
A co sliznice, máš ji ok? A proč vlastně jinak počkat až do září? Bo kvůli hormonům? Vyděržaj pianěr!
11. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Věruško si myslím,že přes léto děti nedělají :grinning:
Já ti vlastně vůbec nevim co na mě pečou :wink: Připravovali mě na KET ale těma práškama jsem to nějak podělala :grinning: prostě jsem si sama naordinovala jak se chci léčit :grinning: a sliznice?Ti ani nevím ale když mi chce hlídat tak to asi nebude tak zlí.Jinak by mávl rukou a nechal to na září.
BUBUBU tady se to zatáhlo,že je asi čas na spaní :grinning:
11. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:

Majdí,koulouška mi je líto :frowning2: za chvíli valíš na Dornovku,tak ať Ti to pěkně zpraví a nic Tě nebolí :wink:

Věruš a Karolko,já mám teda chlapáka co vždycky pomáhá s chystáním na oslavu,to děláme spolu,chlebíčky,pomazánky,jednohubky a tak :grinning:

Dady,gratulace :grinning: :grinning: tak páreček,no to je nádhera :slight_smile: hele my byli včera u dr.Vlašína taky,tak v 8, a byla tam jedna slečna-či paní,co šla jen na utz a byla tmavovláska,nebyla si to náhodou ty???
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat to se chodí automaticky na ten kontrolní utz,nebo jen že čekáš dvojčátka?A platila si za něj něco? Já právě nevím nic o konrolním utz.Jinak dr. vypadal tak divně,ale pak jak dělalt utz,tak byl vtipnej,jsme se smláli,byl příjemnej,že?

Peti,teda ty jsi popleta,hlavně že jsi jich nebrala naopak moc aby Ti to niěco neudělalo.
11. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Peti,jak jako přes léto nedělají??? co to je za nesmysl?
11. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Věruško,jak si psala o tom neléčitelovi,tak naprosto chápu Tvé smíšené pocity.Já moc těmhle šarlatánům nevěřím,ono se plno věcí i nemocí dá vyčíst z těla,a to platí i u kartářek a tak.
11. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Díky za gratulace!!! Katy, ne nebyla - my tam byli až v 10.30 objednaní, ale měli hodinu sekeru. No Vlašín působí tak všelijak, ale je dobrej, dělá vtípky takovej pohodář. A na tom kontrolním jsem byla, protože mě Dr. chtěl ještě vidět páč minule, tomu jednomu drobkovi naměřil 2mm té tekutiny či co a to je prý už dost, ale krev jsem měla v pohodě, tak celkově to vyšlo jakože negativní, ale Dr. mě sám objednal znovu k němu za 3 týdny a nic jsem platit nemusela - bylo to v rámci toho prvního vyšetření. Ale oddechla jsem si pořádně!!!
11. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Katy tak já nevim.Řek i,že buď to teď zkusíme odchytit a pohlídat a nebo až v září :wink:
Nad Kladnem sa blýská hromy divo bijů :confused: hrůza,kalamita!!!Bojíííím
Mi píše dítě volej!!!Volám ale není signál tou buřinou :unamused:
11. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Pertí, víš, že jsem měla a vlastně ještě mám příbuzné na Kladně? Strýc žil na Kladně Švermov a někde mám sestřenkua bratrance. Párkrát jsem tam byla na návštěvě. Strýc pracoval na Poldovce
11. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Dady,aha,no nás si rozhodně neobjednal,říkal že jsme super,my máme 0,7mm toho za krčkem a finální screening máme 1ku 32000 :grinning: tak jsem šíleně ráda taky :slight_smile: jen máme větší nos :slight_smile: tož já z mé strany jsme frňákovníci takže má být po kom :grinning:

Peti,to je vlastně státní Apolinář,že?Si tam moc neplatíte,tak to asi chápu že mají zavříno přes prázdniny. Bouřky někde jsou?u nás dusno,fuj fuj fuj,dělníci čadí,tak mám zavřený okno,super vzduch :unamused:
11. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Dady a ještě nemáš ani v albíku fotečku miminek,by si měla napravit a zároven i tu fialovou paní :wink:
11. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Teď jsem volala na výsledky z onko,tak mám krev v pořádku, tak zas za rok. Jupíííí :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Věruš,vidíš,super :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jo a už se mi pomalu hlásí první ms. Zatím jen špiním,tak počítám, že se mi to asi o víkendu rozjede. Tož huráá :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
No já to říkám pořád,že ve finále jsme fšicí jedna velká familie :wink: Poldověnka už nefachčí dělal tam můj děda i bábuška :wink: a třebas známe nějakýho toho bratránka :grinning: je to svět náhod :wink:
Katy ano Apol je státní.Sice moc neplatíme ale taky moc nětěhotníme :unamused:
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Věry super :wink:
Katy ahojky jak je těhulinko?Je ti dneska dobře?Snad ano
Peti,pěkně sis to naordinovala :grinning: ale stává se
Holky na Znojemsku viděli ste ty kroupy včera ve zprávách?Mě bylo do breku,když sem viděla jak to zdevastovalo všechnu úrodu,stromy,baráky,auta....pocházím od :frowning2: byl to hroznej pohled a mužík jak rozváží zb tak mi to včera i volal že by mi to nepřál vidět že je to hrozný....
11. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Peti pořád ses nerozhodla pro změnu Caru?
11. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Věruško to je neuvěřitelné jakou má občas člověk radost když dorazí MS,a super zprávičky z onka :wink: jsme jiné ani nečekaly :wink:
Dorazil fešák se zbožím do práce,lákal mi do auta ať prý nezmoknu :grinning: jojo to známe,možná tam měl sbírku motýlů :stuck_out_tongue_closed_eyes: dovez mi hodně luxusní vzorník barev.Tak se jdu kochat.Máji to by se ti líbilo :wink:
11. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jani ahoj,zatím se nikam nestěhuju.Tenhle doktor na mě udělal dojem a věřím mu,tak vyčkám co bude.Teď jsem to pohnojila a hyn sa ukáže jakej je to frája estli napraví co Petjunka posráááála :grinning:
11. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Peti,jo ten přístup je děsnej,to vážně.Celkově co čtu tak se děsím,třeba že genetika se nedělá :confused: mezitím stačí jedna za život a hasla.Je pravda že je otázka každýho jaký si zvolí car,ale já rozhodně nelituju a jinak bych nevolila.

Janni,ale jo,jde to,jen jsem stoupla na váhu a zděsila se,sice jsem nebyla na záchodě a vážit se po obědě není dobrý nápad,ale takhle teda né.
Ty kroupy byly děs,to je maso :unamused:
11. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojíček :slight_smile: Tak máme 5 embryjek 8 buněčných a 2 embryjka 7 buněčná :dizzy_face: Pořád krásně rostou, tak doufám, že třeba něco zamrazíme. Jinak ET platí v sobotu v 9.00.
11. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Leni,tak to jste teda hodně vyvinutý,to je super,to vypadá na mražáčky :wink:
11. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Pomooooc už to k nám taky dorazilo. bouře jak kráva. Jsem stihla ještě odnést z balkónu Ferdinku a sundat kytky a teď je tu tma jak dupě:slight_smile:
Petí, moji příbuzní se jmenují Kadraba. Strýc tam na Poldovce udělal nějaký zlepšovák,který tam používali.
11. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Leňulko, určo zbydou, to jsou fešáci:slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Věry kdo je Ferdinka? :confused: to je nějaká andulka?
11. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
no jo Katy to je dobře že přibíráš :wink: miminko potřebuje z něčeho růst a horší by bylo kdyby si nemohla zbaštit nic tak váhu kopni někam pod kredenc od kud ji přes bříško nevyndáš a nech ji tam :wink: však to po porodu zhodíš raz dva-kokej na Máju :wink:
11. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jani,jen abych se vůbec dokutálela do porodnice,víš?Hlavně já bych neměla přibrat moc,kvůli zádům a celkově.Myslím že je to i tím že nikam nechodím a jsem povaleč,to ale teda né,čekám na druhej trimestr a pak budu řádit :wink: si jenom myslím,co?
A jak je Tobě??? Kdy budeš testit?
11. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak Věruško neznáme ale přes nějaké koleno se k sobě dopracujem :grinning:
A neboj tma přejde,tady už je po :wink:
Lení to je úrodička,tak ať už je sobota viď :wink:
11. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj kobylky
Belluško je mi moc líto kolouška,včera jsem to nějak přehlídla :frowning2: , je mi to moc líto
Petjunko tak to je taky dobrá zprávička, že máš krásnej folík :slight_smile: ,co bych za to dala :cry:
Věruško ahoj, to jsi byla včera u nějakýho hádače nebo ty nemoci nějak cítí a pak je léčí, já se v tom moc nevyznám tak se ptám, taky jsem totiž o něčem takovým přemýšlela.
Leni tak to jsou krásný a velký, ty se určitě chytí. :slight_smile:
Májo co ty to máš za týden, já už se uplně bojím číst co napíšeš, takový horory :confounded: .Ale ta elektřina není nic hroznýho, už jsem několikrát dostala pořádnou šupku a jsem tady, elektřina je velká zábava :grinning: :confounded:
A co Andrejka,neměla dneska dostat výsledky?
Dady tak to moc gratuluji k prcků, je krásný číst, že dva lumpíci se mají čile k světu :slight_smile:
Ještě jsem chtěla potdravit Katy, Lůcu, Janču, Ivu, jestli se ukáže a všchny ostatní kobylky.
Holky já dneska v noci vyjíždím do Belgie-Švýcarska a přes Němec pak zpět dom ,takže se tedy teď pár dní neukážu, tak se tu mějte krásně, plánované oslavy ať se vydařej a ať jsou tady už jen samé hezké zprávičky
11. čer 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.