• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Manetko, ty jedeš na takový výlet? Tak šťastnou cestu:slight_smile:
Neléčitel vidí karmu.
Ferdinka je andulka.
11. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
no Věruško on to je takový pracovní výlet, Musím vydělat nějaký penízky, ale snad se během pauz někam podívám.
11. čer 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Katy žádný velký řádění si neplánuj :grinning: hezky doma a odpočívat :wink: testík?Asi na pondělí to budu 11den tak už by snad mohlo být něco vidět,ale ještě nevím :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Katy a ty máš nemocenskou?
11. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jé já si odskočím do kšeftu a vy tolik toho popíšete :slight_smile: Dady obr gratulace, hned napoprvé páreček, to je nádhera :slight_smile: Hlavně ať jste všichni zdraví :slight_smile: Peti nic si z toho nedělej, holt je toho na nás moc, mě se taky všechno motá :slight_smile: Někdy jsem ráda, že teď nic nepodnikáme, bo bych to nezvládala :wink:
11. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jé Manet hned bych jela s tebou, ale nemužu. I když to není zase žádnej med, takhle v noci, sama na odstavištích. Nemáš strach. když vidím ty chlapi v kamionech a ty taková drobná holka :slight_smile: Malý furt teplotuje, takže trčím doma a nikam nemužu :frowning2: myslela jsem, že ty ATB zaberou rychleji, ale je to nějaké na prd :frowning2: Doufám, že do te soboty už bude trochu lepší, protože takhle bychom to museli slavit doma, má skoro 40teplotu, tak to by s námi venku nemohl být :frowning2: Zdravím Janinku, já bych chtěla být chlap obrazně. Nemusí nic péct, vařit, nakládat a vymýšlet. Jen přijdou, opijou se a odkráčejí středem :grinning:
11. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky,
Bellinko je mi líto kolouška.
Dady gratulují k párečku.
Andrejko jak ti dopadly výsledky?
Janni.ko kdy budeš testíkovat?
Veruško já taky uvažuji o jednom který je podobný tvému a moji sestřence pomohl. Jsem zvědavá jestli se mi splní to ohledně miminka že v záři nebude moc doufám, že se mýlí.
Zdravím moc všechny
11. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj Katy, ty už jsi u někoho takového byla? Nějak tvému přízpěvku moc nerozumím. V co doufáš, že se splní,nebo nesplní? Asi mi to nějak hůř myslí:slight_smile:,tak promiň
11. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
A vůbec, kde jste kdo? Co Dežo na Dornovce? A Mája je s mimískou už snad taky doma? Co Andrejka a výsledky z hystolky? A co Leňulka, byla tu už ,nebo už zase blbnu? Kuřátka, svolám si vás:slight_smile:
11. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
No ,jo, dementóza,cemntóza,Leňulce jsem už dokonce odpovídala.
11. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
No nic, tak já valím na třídní schuzku, kde nám řeknoui co a jak a co si budem platit a co nám stát dá :wink: Chtěla jsem se projít, ale venku je mračíííííííííííííííííííííívo a deštivo, tzak jedu tím žížátkem, co má kulaté nožišky :slight_smile: Věruško gratuluji k negativním testům :wink:
11. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Dežo z lesa se hlásí:grinning: Leňulko, super, že se bobci drží:wink: Věruško, jinou zprávičku jsem ani nečekala:slight_smile: Katuš ahoj, Manetko, hned bych jela s Tebou, Karolko, Katy, Janni.ko, zdravím vás. Dady, obr gratulka k párečku:slight_smile: Já jsem po masáži jak znovuzrozená:slight_smile:
11. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Peťko, sluníčko, Tebe jsem úplně zasklila, ale už to napravuju, ahoj, ahoj, ahoj:slight_smile: Věruško, nevím co říct na toho neléčitele. Já mám z takových věcí celkem strach a na druhé straně je fakt, že třeba z očí, kůže, obličeje a tak se dá vyčíst spousta potíží, takže nevím. Ale co vím, že Ti jistě doporučí nějaké bylinky, a Ty jsou všechny na pročištění a regeneraci organismu, takže to je můj názor.
11. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Věruško doufám, že se mu nesplní to že na září nevidí miminko.
Já jsem nebyla ale chystám se až budu po operaci. Sestřenka u něj byla a měla cystu a po jeho bylinné směsi ji úplně zmizla a to ji hrozila operace. Tak až budu moci ať mi dá něco na podporu těhotenství a než půjdu pro mražáčky ať to můžeme zkoušet přirozeně.
11. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Belli byla jsi na te dornovce?
11. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
Jani,teda v pondělí,to já jsem už napnutá teď,v pondělí jdu k dr.ale budeš testíkovat ráno,že? to bych mrkla na net než povalím,ale stejně myslím že budeš hlásit // :wink:
Jinak jsem na neschopence,bych to nedala chodit do práce,by mi upadla hlava.

Manetko,pěknou cestu bez problémů :wink: snad o pauzách budeš mít čas někde prošmejdit :wink:

Majdí,jakpak se cítíš?

Katuš,ahoja
11. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj Katy
Janni.ko tak už jsem to zahlédla že v pondělí
11. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Věrko,hele právě protohle já na to moc nejsem,ona psychika je šílená věc a podvědomí taky,když Ti někdo řekne něco špatnýho tak to pořád podvědomě máš v hlavičce a pak to třeba přispěje k tomu špatnýmu.
Proto spíš babkám bylinářkám věřím,bylinky a psychika je fajn,rozhodně si z toho nic nedělej a mysli pozitivně,znáš to"Víra Tvá Tě uzdravila " :wink:

Karolko,teda chudák malý s angínou,si pamatuju že jako malá jsem taky pořád měla angíny,a zvláště v létě je to opruz.
11. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Katuš, dneska jsem nebyla na Dornovce, ale na masáži, nevím jak se to jmenuje, ale dělala mi ji manželka toho mého terapeuta, co k němu chodím na Dornovku:slight_smile: Katy, přestala mě bolet hlavička a to je pro mě úleva jako blázen:slight_smile:
11. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
ty jo já chci taky Belli kde chodíš na tu dornovku já to mám kousek od tebe tak bych tam mohla taky zajít já nevím kde jít v Havířově a ty už ho máš odzkoušeného. To je super že hlava je lepší.
11. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Katuš, jezdím do Prostřední suché a pošlu Ti adresu a telefon, jestli chceš. Jinak si můžeš přečíst jejich úspěchy, při potížích s otěhotněním. Fakt jsem s ním za půl roku spokojená.
11. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Jo a jezdí k nim klienti z celé republiky i ze Slovenska. Jsou to profíci a mě pomohli srovnat páteř, nad kterou doktor řekl, že se s tím nedá nic dělat, holt že to mám z práce. A vidíš, dalo se s tím něco dělat.
11. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Majdí,jo jo to věřím,mě ta hlava nikdy nebolela,občas jo,ale co jsem cvičila tu Mojžu tak né,no ted migrény,a záda děs,snad to bude ok,ale dneska mě zase v noci zbudil nějaký lechtivý sen a vaječníky bolely,tak nevím,jsem zvědavá zda splaskly,potvůrky jedny.
11. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Kobylkýý, byla jsem s Mikim zas na očkování, to byl horor, myseli jsme ho džet tří:slight_smile: ale pak se uklidnil.
Ještě k tomu neléčiteli. Nechávám si stále jistý odstup k tomu,co říkal. Hlavně budu užívat ty preparáty,kterým věřím a za měsíc se ho na vše zeptám znovu. Třeba se moje tělo bude vzpamatovávat rychleji a to září bude nakonec vhodné. Třeba ale taky ne a tak uvidím, co dál. Stejně vše záleží hlavně na mne, jak já se k tomu všemu postavím a čemu budu věřit. Je to zatím dlouhá doba,tak se tím nějak nestresuju. Díky , kočky:slight_smile:
11. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky.Dlouho jsem tu nebyla.Tak jak se máte a co je tu nového? :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, zdravím ještě z arbeit, ale huž to balím. Byla jsem tu dýl, protože jsem se rozhodla, že si příští týden vezmu dovču, tak makám. Dovedla mě k tomu malá ranní událost, byla jsem v Caru, výsledky dobrý, můžu na KET, a místo abych se radovala, tak jsem začala v autě bulet, no to je slabý slovo, normální záchvat, nemohla jsem se zastavit, a vůbec tomu nerozumím. Tak jsem jela ještě dom, a šla jsem až na 11. Zkrátka nervy, sama tomu nerozumím. Tak budu týden na chajdě, má být vedro, tak si to užiju. Teď ještě letím na poštu, doma budu žehlit, a uklízet, páč zítra razím a nechci Prágl týden vidět :grinning:. Dočtu si vás doma. Jen jsem zběžně přelítla stránky, Leňulka drží, to je hlavní, Anýs je ok, žádné špatné zprávy. Tož večer ahóój
11. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Andrejko, sluníčko moje. To je ta směs těch tří pocitů, na jedné straně úleva, že je všechno v pořádku, že můžeš znovu do boje, ale na druhé straně strach a nejistota, jak to všechno dopadne. A k tomu ještě ty naše hormonky tomu taky moc nepřidají. Takže ses vyplakala, teď si na chatičce od všeho odpočineš a bude líp, kočenko:slight_smile:
11. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Majky ahoj, jak se s mimuškem máte? Leňulka jde v sobotu na ET, Janni.ka bude asi v pondělí testovat, Danusss je těhulka, Katy dopadl UTZ výborně, Dady čeká děvčátko a chlapečka a to je asi tak všechno:slight_smile:
11. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Andrejko, uplně ti rozumím. Bellka to popsala dobře. Udělěl jsi nejlíp, že si vezmeš dovolenou, pořádně si srovnáš myšlenky, odpočineš si a nabereš sílu na Ketík. Já už se těším holky až budete v akci:slight_smile: Si ty paluchy umačkám:slight_smile:
11. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Asi jsem popsala pocity, které jsem měla včera. Strašně se těším, až začnu stimulovat, ale přepadly mě pochybnosti, jestli dělám dobře. Co když ta havárka a teď ten nález v krku mi naznačuje, že to nemám dělat? Tak jsem si včera poplakala a dneska? Řekla jsem si, že jsem zvládla už tolik, že mě jen tak něco neodradí. Snad dělám dobře:slight_smile:
11. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.