• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belíšku, to víš že děláš dobře. Pokud bysme všechno brali tak, že nám nějaká situace něco naznačuje, tak já se např, ani nesnažím o druhé dítě, když to nejde normálně :slight_smile: Ale já chcu ještě jednoho kobzolka a tak se nevzdám a budu alespoň ještě jednou bojovat :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Karolko, no jo, ale někdy to na mě tak nějak padne, ale jak už jsem řekla, nevzdám to a vzhůru do boje:slight_smile: A jak dopadly třídní schůzky:wink:
11. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky
Bellí Andrejko no ty myšlenky a k tomu hormonama podpořené, stojí někdy za to, ale až začnete stimulkovat, nebo brát léky už to bude zase lepší. Strach z neúspěchu padne vždycky, pak se to střídá s tím že to teď musí vyjít - prostě jak cvoci. chlapi tohle nemají, ti jsou zas prdlí jinak :wink: .
11. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Moniii, ahoj těhulinko:slight_smile: Jaký jsi měla dneska den?
11. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Bellinko to bys byla moc hodná prostřední suchou mám hodně blízko. ty máš nějaké web stránky na ně?
11. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje :slight_smile:
Jak se máte těhulky a čekatelky :slight_smile: Já dobře dovču si užívám na plné obrátky jsem odpočatá a příští týden naskočím do pracovního procesu čekají mě samé noční achjo :frowning2:
11. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky bulím jak malá holka ve zprávách říkali že nějaká p..a porodila a zakopala živou holčičku na hnojiště za domem :angry: je to děs
11. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Katuš, zadej si na seznamu do vyhledávače: Dornova metoda, otevři si hned první obrázek a tam najeď na: doporučení terapeuté - poradci, pak na moravskoslezský kraj a tam je najdeš i s komentářem:slight_smile: Luci ahoj, to je dobře, že si dovči užíváš, jen si užívej:wink:
11. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Luci, já to viděla v 17.00 a taky mě to rozbrečelo. Nejdříve jsem sprostě nadávala, potom jsem to obulela a pak jsem šla raději pryč. K tomu není co říct, snad jen to, že soudkyně by měla být žena, která nemůže mít děti, to by asi padaly jiné tresty.
11. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Díky Belli už jsem to našla.
11. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Andrejko to je super že výsledky jsou v pořádku a můžeš příští měsíc na KETík. Určitě to byly slzy štěstí, že je v vše OK
11. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojky holky.
Dady moc gratuluju k miminkám.Holčička a chlapeček jo?No to je krááááááááááááááása.Aspoň se nebudete hádat jaká jména :wink: :slight_smile: .
Dneska mě bolí děsivě hlava ale nechci si brát prášek.Byla u nás šílená bouřka ale kroupy našťěstí nebyli.
Májo co Anýsek???Už je jí líp?
Bellko co krček?
Monncoo tak jak se máš maminko?
Lucko jak to jde v práci?
11. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj Regí jak je kdy budeš testovat? Já mám dovču tak si užívám :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, tak mám vyžehleno, ale bordel je tady pořád. Tak asi se na to už vyprdnu, a holt pojedeme na chatu až zítra večer, až uklidím. Jdu si vás nejdřív dočíst..
11. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Zdravím dovolenkovou Lůcu a Regíí.
Andrejko, kašli na úklid a jeď hned na chatu.
Kde je naše Mája?
11. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Lucko až příští týden ve čtvrtek.
Já má taky teď dovolenou ale hned v neděli jdu na noční :frowning2: .
Tak si jí hezky užívej kočko.
Berušky se mnou je to těžké, je mi dobře jen jsem víc unavená pořád.
Regí a jak je tobě :slight_smile: doufám odpočíváš.
Luci ty se máš, tak pěkně čerpej síly.
Belli no je fajn že ti masáž pomohla. naopak si myslím že je těď o to lepší doba na těhu.
Katy ahojky jak válčíte s Happynkou, chodíte se pořád koupat :wink:
Moni jj jde to pacinka už je v pořádku vápník v těla se zvýšil a fosfor snížil což je dobré, akorát má zase zvýšený cukr. Mě z toho asi picne. Pořád něco. Tak za měsíc jdeme na další krev. Bobek už se bojí chodit k němu. Nechodíme se koupak protože je pořád zima nebo pořád prší :frowning2: :angry: :rolling_eyes:
To ti věřím, že jsi unavená to těhotenství dává zabrat. Budeš chodit pořád do práce nebo půjdeš na PN?
11. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mončo, ta únava přejde za pár týdnů a pak budeš mít zase energii na rozdávání. :slight_smile: a budeš si to ještě víc užívat
11. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Věrko to teda má Miki sílu když jste ho museli držet 3 :sunglasses:
Andrejko hlavně pomalu v klidu nic ti neuteče, ani nepořádek.
11. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Moonnco odpočívám a neodpočívám.Od včerejška cestuju a dneska jsem byla s kamarádkou nakupovat oblečka na miminko.Za 2 měsíce rodí.Bylo to super to nakupování.Ani jsem nevěděla že jsou tak malý věci.Byl to super den.
11. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Regí v neděli mě taky čeká noční :wink:
moni to je normální že jsi unavená jsi přece těhotná :wink:
11. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Moni, snad máš pravdu, četla jsem, že se líp těhotní v době od května do září, že samozřejmě i v podzimních a zimních měsících, jen v těch letních jaksi víc a je to tím, že jsou delší dny a tím pádem jsou potlačeny nějaké látky v těle, které brání otěhotnění. A je fakt, že v létě jsme IVF ještě nepodstupovali:wink: Regi ahoj.
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Katy to je tak když jde člověk (pes) k doktorovi, to se zjistí tolik věcí, an co by se v životě nepřišlo. Ale snad to Happynce nebude dělat problémy.
V práci budu do srpna, musím dodělat co mám rozdělané.
Věrko kéž by to přešlo, ale myslím že až přestanu brát utrouš tak to bude lepší :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Belli tak to zní dobře, no vidíš u mě taky to letní období mělo vliv, tak směle do toho a miminko bude hotovo :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Belli myslela jsem to i tak že si tvoje tělíčko dělá pořádek se zádama tak bude oblbnuté a ani nebude vědět že otěhotní.
11. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Katuš, tak Happynka má hrůzu z doktora, božátko? Víš co dělá Bellinka? Když jede s Pavlíkem, tak se nic neděje, je poslušná a pěkně leží a čeká, až přijdou na řadu. A když s ní jedu já, tak mi leze na klín, dýchá mi do obličeje a doktorka se vždycky směje, že je vidět, kdo jí rozmazluje. A dovedeš si představit bernardýna na klíně:grinning: Zrovna za 14 dní jedeme na očkování:grinning:
11. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Sluníčka malý se chce tulit, tak jdu. Mějte se tu fajn, krásné sny a nádhernou noc :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Musí, Moni, musííí:slight_smile: Ale stejně by bylo nejlepší, kdyby to po IVF vyšlo hned napoprvé, viďte:slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Berušky přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
11. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.