• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko, dobrou nocku:slight_smile: Moni, já teď hlídám hlavně ty svoje dva veledůležité obratle:wink:
11. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Belli přesně tak vyjít to musííííí, teď je staršně moc konstalací, aby to vyšlo :slight_smile:
Karolko hezké pomazlení
Taky mířím směr postel , tak doubrou noc.
11. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Kobylenky moje, díky všem za podporu. Dady, páreček, to je sen! Gratuluju! Belíšku, to je bordel v tý mozkovně, co? No comment. Katuš, to je penízků, co, když jde o pesany, bohužel to nejde na VZP :grinning:. Věruško, to je to nejpodstatnější, že je onko v pořádku. Dobrej odpich do dalšího boje. Ještě ta ms, ale říkáš, že už ji větříš za rohem :wink: . Monči, já si stejně myslím, že to má příroda dobře zařízený, ta únava, jako když říká, šetři se, odpočívej, čekáš miminko :slight_smile: . Kde uvízla Mája? Regí, Luci, Manetko, ahoj kuřátka!
11. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Kobylenky moje, díky všem za podporu. Dady, páreček, to je sen! Gratuluju! Belíšku, to je bordel v tý mozkovně, co? No comment. Katuš, to je penízků, co, když jde o pesany, bohužel to nejde na VZP :grinning:. Věruško, to je to nejpodstatnější, že je onko v pořádku. Dobrej odpich do dalšího boje. Ještě ta ms, ale říkáš, že už ji větříš za rohem :wink: . Monči, já si stejně myslím, že to má příroda dobře zařízený, ta únava, jako když říká, šetři se, odpočívej, čekáš miminko :slight_smile: . Kde uvízla Mája? Regí, Luci, Manetko, ahoj kuřátka!
11. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
No, co to je ?? 2x??
11. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Andruško, no jo, to jsme my, ženské, co vydrží snad všechno a na druhou stranu citlivé na sebemenší slovíčko:slight_smile: Moni, Luci, pěkně se vyspinkejte:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Ještě jsem dočítala... Tak..
Manetko, šťastnou cestu :slight_smile:
Zdravím i Majký !
A v pondělí tedy budeme držet pěsti Jannině!!
11. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Já jsem současně upravovala nástěnku, Bellí. Nevíš, co je s Májou? Já ji nechci bombardovat smskama, ale je to ňáký diuný, ne?
11. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Jo, a to oslovení, to jsi mě teda dojala, tak mi říkala prababička :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Zrovna jsem psala, že Mája asi uklízí ten bordel, bo psala, že mají doma všude bílo a asi ani nemá čas načuhovat. Ale jak jinak, se mi to ztratilooo:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Fakt? Andruško? A víš jak mi říkala moje babička? Magduško:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
To bylo dopolko, ale na jednu jela s malou, ne? A pak jste si ještě psaly?
11. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Brý večír přeji :wink: Tak jsem měla snahu zrušit na zítra nějaké zákaznice ale nepovedlo se :frowning2: tak jem volala té holce co si tam chci vzít od července aona půjde za mě,snad se ty zákaznice ještě vrátí :unamused:
11. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Sluníčko, já jí písnu, ju:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Bellí, tak jo :slight_smile: .
Peti, ahoj popletko, teda promiň, silná osobnůstko :sweat_smile: . Zítra držím palec, ať je to OK!!!
11. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Peťko ahoj:slight_smile: Neboj, určitě to holčina zvládne:wink:
11. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ty srando jsem si připadala jak úplnej pitomec :grinning: Terku bych sprdla,že si to nepamatuje a sama jsem jelito :wink: jsem zvědavá co se mnou teď hodlá dělat :slight_smile:
Majdi jinak už to nevyřeším musím počkat a doufat :wink:
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak už to vím:slight_smile: Andulka je v pořádku, váží 2.730g, Mája má šílenou migrénu a trpí, tak je KO.
11. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Asi by mě teď zabila, ale ulevilo se mi. Jsem dnes magor, tak ve všem něco hledám, Bellí díkes. Máje posílám vzdušnou energii, aby ofukovala čelíčko, a ulevilo se. Asi může být spouštěč i to včerejší leknutí, ne?
11. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jo a asi se Anička dusila mlíkem. No, ale hlavně, že je v pořádku a že přibírá, mimuško naše kobylátko:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Kočenky, moje milé, jdu aspoň umýt nádobí. Pak se vysprchnu a ještě přijdu popřát DN a říct MVR :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
To nevím, co je spouštěč migrény, ale Mája, myslím včera, psala, že ji má už 17 let, tak fakt netuším.
11. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdu do pelechu mějte se krásně.Zítra se ozvu a večír papa a MVR :wink:
11. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak Mája je zubožená, chuděra. Snad jí to do zítra přejde. Já jsem si navečer musela šlehnout růžovýho ďáblíka-tak řiká ségra ibalginu,bo mne taky brala migréna. Hlavně, že je Anýska taky v poho. A dusila se mlékem? No teda, to jsou nervy, ještě, že má ten alarm.
Jdu už taky spinkat. Břuch mám nafouklý jak balón,asi to bude velké,zatím se ms jen rozjíždí. Doufám, že si nejhorší odbydu zítra, bo v sobotu bysme chtěly jet se ségrou do Tábora za kamarádkou.
Tak kočky, všem dobrou noc,hezky se vyspuinkejte a krásné sny o našich snech:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
To až sem zítra dorazím tak vy už budete uzamčený.Kdyžtak mi prosím písněte sms,kde Vás najdu díky papaJo Andrejka nám odjede vlastně tak kdo nás založí??
11. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Petí, držím palce ať je folík ukázkový a ty můžeš na do boje:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Při jaké stránce nás uzamknou? Se nebojim, naše rodina se zase někde svolá:slight_smile: Brou brou
11. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Věruško jsi moc hodná,dík :wink: Ještě mi některá napište jak dlouho trvá takové rozmražení???
11. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
No a já zalezu do pelíškuuu. Všem přeju dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Májince ať se rychle uleví. Peťko, Tobě pěkňoučké sníky a zítra držím pěstičky:wink: Manetkooo, šťastnou cestu, holka zlatá:slight_smile: Věruško, Andruško, krásně se vyspinkejte:slight_smile: Dobrou nocičkuuu a hubičkuuu, MVR:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
halooo, je tu ještě někdo?
11. čer 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.