• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
holky já vytuhla v děvět u telky teď jel manža do práce a vzbudil mě a koukám jak jste se rozepsaly. Jdu vám jen popřát krásnou dobrou noc a jdu pokračovat jsem KO :frowning2:
Papa
11. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Ahoj Katuško :slight_smile: , tak hezky pokračuj, hezké sny!
Já jdu popřát dobrou noc.. Petjunko, neboj, zavírají až nad 10.000. ještě máme chvilečku. A já mám sebou noťas všude přecivá :slight_smile: . Závislák jsem,ne? :sweat_smile:
Manetko, tak huž startuješ? Bo jak? Ty jsi stejně holka odvážná!
Věruško, tak Ty se chystáš taky cestovat, no Manetka jede dál, ale na to, že bude ms, tak jedeš až dost :fearful:
11. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Tak huž všechny spinkáte! I Ty Belíšku v pelíšku :sweat_smile: . Májenka asi chudák s hadrou na čelíčku, Věruška s nafouklým břuškem, Karolka oblétává kobzolka, Petjunka počítá prášky :grinning: ,Manetka startuje svýho óbrkoláka, těhulky s mimískama taky spinkaj, snažilky snějí své sníky :dizzy_face: , tož já jdu taky! Hezkou dobrou noc!!MVR
11. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2IUI,1IVF+ICSI+PK,6 kulihrášků,dojíždímATB,hysterkaOK,čekám ms a jdem do KETu
Bellka,Fertim.,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,UTZ16.6,Huž jsme napravený kostilamem vonDorn+namasírovaný
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,výsledky onko OK!!ms za vraty,dál vitamínky,čajíčky,relax.
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky.,musíme odpočívat!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci,kurýrujem Kobzolka.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, máme týden dovču, hurrá!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,peřinka vyčištěná pro Ketík,frčíme do Evropy!

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5.,ET4.6.,ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!Testnem15.6.
Petjuna,Apolinář,1IVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, znova UTZ12.6. :wink:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,OPU8.6,máme7embryjek,ET13.6(9.00),12.6.(13oo)voláme do Caru :wink:
Regina,Apolinář,1IUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku! Mamka Regí a taťka Karlík se těší!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,svatba13.6.-huž to chystááme!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!! :slight_smile:
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,15.6.průkajda+velkýUTZ, máme krásnou fotečkúú
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika, máme dovču.
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, máme2730g, Maminka trpí, migréna potvora pitomá ! :frowning2:
11. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Sluníčkaaa, přeju všem dobré rankooo a krásný páťulíneeek:slight_smile:
12. čer 2009 v 06:16  • Odpověz
Krásné dobré ráno, proč nás dneska uzamknou? :frowning2:
12. čer 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahoj Terko. Protože už máme hodně příspěvků a když je jich kolem 10.000, tak se diskuze uzamkne. Nevím, jestli je výhodnější mít jedno téma s neomezeným počtem příspěvků nebo milión témat po 10.000 příspěvcích, ale tak to je:slight_smile:
12. čer 2009 v 06:44  • Odpověz
Aha, snad Vás někde najdu, sice nemám tolik času si s Váma dopisovat,ale nemít Vás by bylo šílené. :frowning2:
12. čer 2009 v 06:52  • Odpověz
Neboj, Andrejka založí nový domeček a napíše nám ho:wink: Vlastně ten první zakládala Monča a Andrejka založila tu úžasnou tabulku, kterou tak citlivě vede, pak nám vytvořila tento domeček a vlastně se stala takovou našou diskuzní mamuškou:slight_smile: Takže neboj:slight_smile:
12. čer 2009 v 07:01  • Odpověz
autor
Dobré ránko, kuřátka moje :slight_smile: ,
jdu vám popřát hezký den, dopiju kafíčko, a letím do arbeit. Belíšku, Ty už zase vstáváš tak brzy, když nemusíš?
Terko, neboj, ale už jsem Ti odepsala IP. Máji, ať ta mrcha povolí.. Kočenky, nemůžu se rozepisovat, muším letět, pápá...
12. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Haló, haló, tady se ještě spinušká??? Teda krom Terky a asi Monča je v práci a Manetka na cestách, ale co ostatní:slight_smile: Bylinky vypité, snídanička v bříšku, ještě horký čajík lupnu a dneska musím zvládnout ten úklid, na který jsem se včera vyprdla:wink:
12. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
Tak už tu byla, větřice jedna rychlá:grinning: No tak zasejc letí, ale dneska je pátek, tož nakoukneš z práce, viď:slight_smile: Ať Ti to tam pěkně utíká a pak vzhůru na chajdaloupkuuu:wink:
12. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
A že zase vstávám??? No jo Belíšek je bláznivka bláznivááá:grinning:
12. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
Belli, už jsem v práci, ty už máš taky určo obejíté a zkontrolované všechny zvířátka :slight_smile:
Všem hezký den.
12. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Kůůůzlátka děťátka, otevřete vrátka, Vaše Májucha přišla, v kozách mlíčko Vám přinesla :grinning: Anýsek už měl a hajinkuje, Májucha se dále zubožuje, migréna zasr...á.
Prve gratulace Daddy, dvojčátka, páreček, no krása.
Lenča má stále plný počet a ještě se tak hezky vyvíjej.
Věruška má růžovýho ďáblíka, já už viděla bolakejsi vibrátor a on Ibalgin, taky bych si dala, ale ibalginový mlíčko by vám asi nejelo...
Mikís už má dvwě kila, tak ho mušej držet tři lidi, to je jasný přecivá, takovejch tlusťoch:grinning:
Manetka jede do Švajcu bo kam to psala, to je borec.
Bellíšek je po Dornovce, jak já záviím nakonec, mně se masérista nedostavil ještě, budeme se mušet připomenout.
A Andrejka nám plakala v káře, jojo, to josu ty dobrý zprávy, nakonec nás takhle dostanou a zubožej. Ale na chajdě bude jiná enerdžajzr a ještě má bejt hezky, tak to bude balada pro duši.
Kozenky zlaté, jdu se namatlat zase Sněhurkou a zkontrolovat dítko, bo spí v ložnici s Lubošem a MAiklem a já jak to nemám pod dozorem, tak tam furt lítám a sleduju, jestli dejcháme.
Včera u MUDry snad ok, moc nepřibíráme, váha včera taky nedorazila, mě štvou, na plících nic nemáme, to jsem ráda, stejně nějak chrčí, tak nevím, blindíme u přebalování, tož to jsem taky hlásila, nebrkáme, bo jsme slečna, že, žádnej chlapák, takže to jsme taky nahlásili, máme zkusit před kojením něco těžšího do žaludku, že ho to jakoby zatíží a neblindí se toli, nějakou mléčnou neslazenou rýži, ale nevím, ještě počkám, co ta váha, kolik vypije, kdyžtak přikrmíme.
Páčko zatímm, jdu něco podělati, už mám dávno vysáto a trošku poklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, ahoj těhulkooo:slight_smile: No jasně, žížátka ještě asi dospávají, bo před 6.00 ještě mžourala a za chvilku půjdou na pastvinu.
12. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Máji ahoj, tak to je mi líto, že hlavice pořád bolí, tak ať to co nejdříve přejdeee. Tak a jdu taky uklízet, bo Pavlík je v práci, tak ať tady jen tak nezahálím:wink:
12. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýý, zííítra máme tu Kobylí svatbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Naši měli včera výročí 33let a babička s dědou taky, brali se ve stejnej den, jakože mamčina mamka se podruhý vdávala a mamča prvně, měli to na stejnym místě po sobě.
Před rokem jsme byli za tátem na onkologii na návštěvě, ještě jsem si z něj dělala srandu, že nemá nachystaný chlebíčky, když je výročí, jsem si vždycky rejpla, bo byl podruhé ženat, ale stále si pamatoval, že to výročí je, to zasejc jo :slight_smile: To je děsný, měli by se zrušit datumy, to pak člověk jen vzpomíná. V ůterý to bude rok, co šel brácha na první operaci s tím znamínkem, jéééžiši , to byl rok, radši ani nemyslet. Rýýýýýýchle prýýýýýýýč.
Vložím vám jednu fotečku, aby jste věděly, na co je kojící polštář, já si totiž ustlala včera, při té předělávce elektriky, když mě začala zubožovat migréna, na zemi v pokojíčku, vedle postýlky, bo všude jinde byly krámy nanošený a strašnej smrad z jádra, tak se jukněte, jak to u nás dopadlo :grinning:
12. čer 2009 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tož zmenšeno, vloženo, jukněte, no neni to krása? :grinning:
12. čer 2009 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz
No krása, no:slight_smile: To je zajímavé, jak ty žížátka si najdou místečko, co nás by ani nenapadlo. My jsme jednou hledali Kokeša a on spal Pavlíkovi ve sportovní tašce, co nosí na fotbal. Vždycky někam zaleze a není ho vidět, bo je černý, jenom oči mu svítí:grinning:
12. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
A už dlouho jsem neřekla: zavřete oči, odcházím:slight_smile: Ale budu načuhovat, jak jinak:wink:
12. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Bellíšku, mamka má taky tu jednu černou, ale najde se, boje vyžranina, spíš hledáme tu mourovatou, je hubená a ještě tajemná, taky lezou do tašek nebo když se něco koupí v krabici, tak hnedka do krabice zalezou, momentálně okupujou Anýskovu cestovní postýlku, mamka ji má složenou v pokoji a když tam Anýs neni, byla tam zatím jen jednou, tak tam chrněj, Sára je narvaná v přihrádce na pleny a Lokina, ta tlusťoška, leží v celý postýlce vyvalená. Maj svojí deku, jak přijde Anýs, vkládáme její vlastní, bo já ty chlupy nesnáším :slight_smile:
To je vám pohled v tý ložnici, Anýs s palečkem v puse, vedle na mojí půlce postele vyvalenej na zádech satan a na konci pelechu starouš, no to už popisovat nebudu, bo to neni roztomilý vůbec :grinning: Ale pohled je to hezkej, já jdu máknout teda. Také odcházím, oči zavřený máte, bo ještě chrníte, jak tak koukám :grinning:
Jo a řekla jsem si, že Vám budu psát NVR :grinning: , abych se odlišila :grinning: Ale jinak MVR
12. čer 2009 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýý, prej je hodně hub, jo? Chodíte na houbice? Já ne, ještě loni mě zásoboval tatíček a to jako fakt hodně, nosil je očištěný a už pokrájený, to se to vařilo :slight_smile: Letos si budu mušet zajít sama,ale ono se to nemá jíst, já vím, jsou radioaktivní, ale taková bedla jedlá :grinning: , osmažená, sežrat a jet do porodky, já vím, jak vidím smažený jídlo, hnedka vidím porodku :sweat_smile:
12. čer 2009 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem si to Andrej přečetla a budu čekat na novou adresu, děkuji. :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Alfice, Jirka byl včera na kole a přivezl 1/2 batohu hub, koukala jsem jako blázen. :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Kuk. :wink:
Brééé ráno, vyvenčím a zas přijdu.
12. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
No konečně se klubete :grinning:
Terka už točí volantama, to je mi jasný, ta nevstává :grinning:
Ale co Vlašim? Teprve se jdou venčit. Venčíte se i v noci?
Holky, už jsem nervní, bo ta kámoška, jak jí praskla voda teho 10. bo 11.hnedka kolem půlnoci, tak ještě neporodila, jí tam teda mordujou :frowning2:
12. čer 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice, jo,jo už točím jako o závod. :slight_smile: ,to je tedy chudinka, nejsem odbornice a vím, že je to pro mamču náročné,ale nechápu proč neudělají císaře,kolegyně mladá rodila 3 dny a nakonec stejně museli císařem, měla z porodu takové trauma,že druhé mimčo měla až po 6-ti letech.
12. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak jsem z prochajdy zpátky a tady zas už nikdo.
Máji, v noci už týden nechodíme a vydrží to tak od 21.30 do 6.00,to je náš rekord,ale dnes jsme všichni blbě spali a na lině byly 2 loužičky. Nemohla jsem od 2.30 asi přes hodinu usnout,bo se mi vše honilo hlavou a taky ms jede v plném proudu (doslova),musím dokoupit boženy,páč jsem je teď ty pořádné půl roku nepotřebovala.
Máji, ty datumy, taky bych je zrušila. Dnes je takový smutnící den,ale určitě vás táta vidí a jestli se vypravíš do lesa na hubice, tak věř, že ti ukáže i svá místečka. Takhle to fungovalp kolegyni z práce,které umřel předčasně manžel. V lese si vždycky s ním povídala a i zanadávala když nemohla nic najít, tak ho poprosila a vždycky se před ní objevila plantáž hub. Ona je to taková senzibilní "čarodějka" :slight_smile: a to ty jsi taky:slight_smile:
Co to znamená NVR? MTR a MVR znám, bo to používám už dávno a líbí se mi, jak se to tu ujalo:slight_smile:
Tak co máme dnes na programu?
Petí dnes zas na utz, snad to bude vše ok a Etík se bude konat a Leňulka nahlásí zas skvělý počet bojovníků.
Manetka už je někde za hranicema všedních dnů, Andreja je už určitě myšlenkama na chajdě (hlavně ať i to počasí vyjde),Belluška šůruje po bytě (jsem chtěla napsat jak z Babičky, že šuká po světnici,ale možná, že tento výraz už neznáte a považovaly byste mne za sprosťáka :grinning: ) a co další? Kde jste?
Jdu vařit hovězí polévku a jahodové knedlíčky, tak zatím pápápápápáp a načuhujte.
12. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Jéééééééééééééééžiši, ona jde dělat jahodový knedlééééééééééé, já chcu takýýýýýýýýýý, myslíte, že ty jahody vážně nemůžu, já miluju ty tvarohový kuličky knedlíkový a na to ty čerstvý jahody a smetanu a cukýrek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A už tejden nechoděj v noci ven, no to se nehlásilo ale!!!Bo snad ano?
NVR je přecivá nemám vás ráda :grinning: :grinning: :grinning: , OMG :grinning:
Jinak, že bellíšek šuká po baráku, to přecivá víme, já to taky s mamkou používám :grinning:
Jinak děkujeme tetě Andrejce, která uskutečnila překvapení, viz. foto :zipper_mouth: :dizzy_face:
Já už taky šukám, starej spí, Anýs spí, satan spí, hadice spí a já si tu šukám po policích :grinning:
Bréééé den všem.
12. čer 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.