• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo Májo, ještě jsem zapomněla, foteška mne samozřejmě zas dostala. A té rodící kamarádky je mi moc líto. Dnes je to přesně 6 týdnů co jsem taky rodila...zas ty datumy!
12. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Jééé,no to je úžasnej obleček a mě se chce bulet. To su zahanbena, že teta z Vlašimi ještě nic neposlala :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka, tak nakukuju, páč mě Mája odvolala z arbeitování.. Teda jsem totál v šoku, tak Anýsek je opravdu strašně malinkatá berušinka, bo ten obleček je na 3,5 kg, tak jsem si říkala na léto, a teda nevím, Máji, jestli v tom nebude spíš vítat čerta a mikuláše :grinning: . Jinak holky, výročí, hm.. nevím , proč je možné vymazat data z harddisku a ne i z mozgovny.. :frowning2:
12. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Nebul vole (to si Věruška už vysloužila, největší pocta :grinning: :grinning: :grinning: , ona už ví), žížata jsou prostě krásný, to by jsme se ubulely a co bys posílala teta, Ty přecívá jsi přišlíbila přijetí :grinning: Neboj, já si to pamatuju mooooc dobře. A s datumama pryč, to je na paličku.
Jo a další poštěvák zvonil, dorazila váha, normálka pani mi ji poslala s baterkama, v originál krabici, v těch polysťákách původních, já se už bála, aby nedojela zubožená od pošty, to je pořádná pani co a ještě mi přidala záručák, veškerý doklady :confused: No nemám slov, prostě obchod na jedničku, jo a je to taky z Práglu :grinning:
12. čer 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Teto Věruško, nebuď, to nebylo plánovaný, mě vzala kámoška do outletu Nextu, bo tam prý mají i větší velikosti a dobré ceny, a tohle se na mě usmálo, a bylo.
Mája letí pro váhu, OMG, ta bude zasejc plašit, když malá zrovínka naplní plenku a ubyde jí 5 mg :confused:
12. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Andrejko, neboj, ono to na té fotce tak vypadá :grinning: , já se taky dívala, je to blbě vyfocený, ještě kilčo a jsme v Nextu :grinning:
12. čer 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
To si piš, že přijedu:slight_smile:
Musim vám něco říct, jak jsem před chvílí psala o té kolegyni čarodějce z práce, tak mi před chvíli volala a to jsme se neslyšlely asi 3 týdny, dobrý, co? Zas telepatie, tak jí řikám, že o ní zrovna píšu na diskuzi :grinning:
12. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
No ta musela bejt teda nadšená :grinning:
12. čer 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
to jo, a už letim na ty knedle,bo tu mám Máju hnedle :grinning:
12. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Kuk, vidím vás:wink:
12. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Koťátka dobré poledne :slight_smile: Májo fotečky nádherné, hlavně ten kojící polštář :grinning: Obleček je taky super :wink: Já jdu taky šuldit, bo zítra rodinná oslava, dneska má milášek soukromou oslavu, kde manželnice nejsou zvány, ale přichystat dobrůtky musí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak papa já na váa ještě juknu :wink:
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Karolko zdravím:slight_smile: Tak ať Ti to jde hezky od ručky:wink: Já dneska a zítra nevařím, bo jsem sama doma a sama obědovat nebudu, tož pište co máte, ať vím ke komu pojeduuu:grinning:
12. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak Bellko, pojeď se mnou k Věrušce na te knedle, ona jich dělá hodněěěěěěěěěěěěě :grinning:
A nepiště tolik, kolik je už příspěvků? Já si musím stáhnout ty porodní a vytisknout na památku, bojím, že se pak do tej diskuze po uzamčení nedostanu....
12. čer 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dobrý, 9733, to jde, pište teda, můžete :grinning:
12. čer 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, kocúrku, je mi líto, žes dneska blbě spala. Sluníčka, až je mi to blbé psát, ale já jsem se dneska konečně tak dobře vyspala. Nebudily mě žádné bolesti hlavy ani krčku, no opravdu úžasné. Musím to zaklepat na zuby. Andrejko, jedeš rovnou na chajdaloupku???
12. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Belíšku přijeď k nám. Mi máme sekanou a bramburky a milášek se řítí se zákusky :slight_smile: Včera jsem mu říkala, že udělám na jeho oslavu přepadovku, jestli tam nemá tu vysvlékací paní, co má blechu na ní a on mi odvětil, že to se zve na padesátku, tak ať jsem v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak malý už je bez teplotnice, tak ho musím ještě dneska udržet doma :unamused: Tak jdu vymýšlet bojové hry :grinning:
12. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Jedno lepší jak druhé, tož to vezmu po cestě. Karolko, už jedu:wink: Máji, tož za jak dlouho můžu být u Tebe:grinning: Jenom nepojedeš na sekanou, bo tu sním cestou:grinning:
12. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Máji neboj, jak to uzamčou, tak se tam dostaneš, jenom tam nejde už nic vložit. Já tam hledala tu Peťulinu buchtu, samo že nenašla, ale normálně se tam dá listovat:wink: Karolko, super, že malý nemá teplotku:slight_smile:
12. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Kde jsteee??? No jo, jenom řeknu, že jedu a jsou v čoudu, ale to nevadí, já budu zvonit dlouho a když, tak už mám očíhnuté, že nikdo nevlastníte velkého kousavého psa, tak přelezu plůtek a budu klepati předlouho:grinning:
12. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Karolko, a tu oslavičku má v hospodě? Tě vidím v tom okně na žebříku, maskovaná kulicheeem:grinning::grinning::grinning:
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
No, tak s takovou tu diskuzi zamčou jenom kvůli tomu, že jsem tu sama:grinning: Holky, taky máte takové záchvaty, kdy mluvíte na televizi? Teď tam byla reklama na Imodium plus a tam se paní ptá: a co budete dělat vy, až vás přepadne průjem??? Se poseru, co bych asi dělala, odpovídám:grinning:
12. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Tak krom jahodových knedlíčků bude ještě rajská, bo mám hodně mhovězího masa a jen na polévku by toho bylo škoda. Doražte!
12. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
OMG slejvák jak jráva s minikroupy. Padaj mi na Boženku :astonished:
12. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Teda Věruško, vy si ale dopřáváte:wink: Ale co, potřebuješ přibrat, tak jenom futruj, futruj. Tak jsem si povykládala, požehtala jsem se a můžu jít pracovat. Tož zdarec palec:grinning:
12. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Holky já mam koprovku z masikem i z vajuchama a polívku mám cibulovou z houbičkama. :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
No, co toto?? Nešlo ňák zapřáhnout kobylu, vám jo? Tak jsem obědvala sama!
12. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Jo a Regínka má květákovej mozeček z bramborem a langoše. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Ahoj Majký, tak Ty i vajucha baštíš v těhu , jo? Tak to huž žaludek fachá dobře, ne?
12. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
A kde je ta Regí? Kdy bude testovat, kočka?
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj Andrejko a co jsi měla dobrého?
12. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.