• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko baštím i vajucha ale musí bejt pořádně vařený.Regí akorád dovařila a ted uklízí.Jinak bude testovat ve čtvrtek.
12. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Už jsem myslela, že máme zamčeno, nechtělo mě to sem pustit, furt to psalo: nelze přidat odpověď. Však jsem nic nepsala, jsem chtěla číst! Ale přelezla jsem plot a přišla z druhé stranyyy, hihihi:grinning: Věruško, to já taky trpím, když padají kroupy a už chci letět přikrýt autíčko. Vydrž, broučku, určitě jsou to ty mimikroupy, co jí neublíží. A huž jdu, bo to dopadne jak včera s tím úklidem.
12. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj Belíšku.Jsem se ti chtěla omluvit že jsem ti včera neodepsala jsem normálně usnula.Jsem se dost nadlábla ba přežrala a usnula. :frowning2:
12. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Beluško, mně taky, ňáká celá porouchaná kobyla!
Majký, lečo s brambůrkama. Já to psala, ale právě mi to taky nešlo přidat.
Sluníčka, jdu zasejc makčit, ať si tu dovču pak líp vychutnám, když mám vše hotovo.
12. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Andrejko tak lečo jsem měla předevčírem a v úterý jsem zase dostala od mamky sekanou.
12. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
No nic, půjdu ve 12.00:grinning: Majky ahoj:slight_smile: Andruškooo, copak jsi měla dobrého??? Jo a do kdy že to máte v pátek pracovní dobu?
12. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Ještě že jsem uklízela, když Kobyla neklusala. Andrejka už po přestávce jo? Ježiši kolik je hodin, já jdu tepráv hledat recepis.
Bellíšku, Petjuny recepis je na této diskuzi, pokud tedy myslíš ten drobenkovej bo jakej to byl, je z data 15.5., vím, ne? Bo jsem šla rodit :grinning: , je to strana tuším 153 bo 183.
Věrka ještě dělá rajsou, miluju hovězí, tož už startuju, Bellíšek skáče pořád po plotech :grinning: a ještě tu nejni :grinning:
Jdu na ten recepis, OMG.
12. čer 2009 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tož je to ta 183 houplně důůůůle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
Majky, v pohodě, však vím, že né vždycky se podaří odpovědět, né:wink: Máji, jsem to ale dupa. Se nedivím, že jsem tu žmolenku nenašla, když tam nejni:grinning: Máji, dneska mám nějakou skákavou, jdu pustit hudbu a při úklidu trsnu:grinning:
12. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojda holky moje, moc se omlouvá, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale práce práááááááce práááááááááááce, večer jezdím domů a padám na hubu, nemás sílu pouštět noťas. Tento víkend máme hody, takže mám dnes volno a dělám koláče. Už se těším na mateřskou, ale to si ještě počkám :frowning2: A jak se všechny máte????
12. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mony ahoj, to zas ty týdny poskočily. Holky mě to u vás to ztěhulení tak utíká :slight_smile: Beli má to v kulturáku u známých, tak se tam pak rozjedu. Jenže co s malým, to asi nedám. Tak budu sedět doma. Už jsem mu to všechno nachystala, teď se sprchuje, teda nevím na co, počkám až odjede a jdu uklízet :slight_smile: Jinak u nás leje jak z konve :frowning2: Tak zatím papa, jdu mu ještě udělatz kázání o slušném vychování :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Ahojky Marky, pozdrav Regí.
12. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jááá jseeem seee přeeežraaalaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hovězí polévku s nudlema, rajskou s kolénkama a navrch jahodový knedle to koukátééé,to koukátééé, co jsem měla dnes k ooooběěědůůů :grinning:
Jdem si s Mikim lehnout a pak uklidit ten výbuch v kuchyni
12. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj žáááby :slight_smile: tak tady opět leje :angry: ach jo,každej den pééérší :rolling_eyes:
Manetka řídí kamion bo co??? :confused: :confused: :confused: to sem netušila
Holky sem vás dočetla a úplně mi vypadlo na co sem chtěla reagovat.....
Anýsek je v pořádku tak sem ráda sluníčko naše malinkatý,Satan si oblíbil kojící polštář :grinning: sem se pobavila u fotos
Karolko,tak at ti jde příprava od ruky :wink: a snad pánům nebude zítra z dneška špatně :grinning: znáte je ne? :grinning: :grinning:
Věruška se přepapkala a mě to bude hrozit taky něbot dělám pečený brambůrky a naložila sem ráno masiko tak udělám biftek :wink: ale jahodový knedlíky bych brala radši než masiko,zítra bude žemlovka a hotovo :slight_smile:
Moni a hojík těhulinko,neměla bys tolik pracovat :confused:
Belinko jak se máš?Co krček je už v pořádku?
Andrejko tebe taky mocinky zdravím i Markytánku,taky Petku,Dady,obě naše Katky a vůbec všechny kobylky :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Mončo ahojík, děláš koláčky jo? Jéééjda, to já nikdy nedělala, moc práce, ale nacpala bych se s něma, to teda jo. Mamka dělala koláčky na oslavu Anýse, do tej hospoudy, co pořádal můj manžel :grinning: , ale já mohla jen jeden, bo byly čerstvý :pensive: , ale byly dobrý a nic nezbylo, jsem myslela, že dovalí nějaký a všeckny sežrali.
Anýs poplakával a měl bolení bříška, mě to nerví, bo se bojím, že zas záchvat, jak začne rudnout, tak sjem pustila CD pro mimísky a to je klídeček ,poslouchá, cumlá si prstíky a je tichučko, akortá satan to nějak nemusí a přišel mi pomáhat do kuchyně s vařením, to zas nemusím já :grinning: . Nakonec jsem nenašla, co jsem chtěla, tak jsem si to vytvořila dle svého. Dělám mletý masiko v lisotvym těstě, prdla jsem do teho co jsem našla po baráku, takže okurky kyselý, anglickou slaninku, nivu, kečup, hořčici,strouhanku, gril. koření, sůl :grinning: Už je to v rúře a čekám na výsledek. K tomu tu je ještě červená řepa, tak se snad taky nadlábnu.
12. čer 2009 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Janinko :slight_smile: Tak jsem oslavence nabalila a huž vykvačil pryč :wink: Jdu teda uklízet, stejně nemužem jít s malým ven, tak se jdu něčím zabavit :wink: nemám to ráda, když vím, že milášek nepřijede večer domů, padá na mě smutek. Večer je tu nějak prázdno :frowning2: Nikdo mě nevyhazuje z gauče, nikdo mě neobírá a nevysílá své požadavky a neplánuje. Je tu takové podivné ticho :frowning2:Chtěla jsem si dát s malým vanu, ale je první den bez teplot, tak to radši nebudu riskovat :unamused: Tak zatím papa už chytám hadrdo ruky a jdu škudit :grinning:
12. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Karolko, on tam bude i v nocííííííííííí :confused:
A co tam bude dělat?
12. čer 2009 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Májo ty nemáš malou pořád u sebe? Já když něco dělala, tak jsem roštáka měla v pojizdném vozíčku a byl pořád se mnou. Taky se pěkně rozmazlil a dodneška nechce být sám :slight_smile: Mezitím co vám píšu tak 3krát zavolal, kde jsem. Je to taková naše prdelka :slight_smile: Ty ji máš v pokoji a vaříš a chodíš nakukovat. Já bych totiž nakukovala pořád a nic bych neudělala. Tak jsem si ho převážela i do koupelny :slight_smile: A nebo hlídkuje Luboš a ty jen děláš dozor? To mi uplně vypadlo, že je Luboš doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Májo nevím kdy přijde, ale já jsem zvyklá že už je na zprávy doma a prudí, a když není tak mi to chybí :angry: Jsem divná co?Holt jsem takový závislák :slight_smile: Jinak budou žrát, chlastat a probírat drby. Je to 20 chlapů, ti jsou horší jak ženský :grinning:
12. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Karol, čumákuju téměř pořád, monitor zapnutej, z kuchyně vidím do obýváku, nemáme dveře, jinak ji mám vždy po ruce, ale bývá v postýlce, aby si právě moc nenavykla, že jí budu neustále dudlit :slight_smile:
Luboš jel natankovat, bo prej auto má zas hlad a jel se složenkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo vlastně, blíženec, závislej :grinning: , to řikám :grinning: Ale já taky smutním... :wink:
12. čer 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
Se kojíme, můžete mi někdo skočit juknout do trouby, bo už pípáááááá :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz
A jak jsi třebas vysávala? Já když mám ooobr strach, tak si ju vezu v kočáru aj na záchod :grinning: Magor, co?
12. čer 2009 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko,tak to tě úplně chápu,taky nemám ráda když spím sama a sem tady večer sama,ale můj mužíček spíš než na mecheche jezdí v zimě večer na hokeje,tak vím že se mi brzo vrátí :slight_smile:
Kašli na úklid,my pořád jen šůrujeme :grinning: sme jak nakažený či co :grinning: hod nohy na stůl,kafíčko a dej si s prckem pexeso :wink:
12. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Pexeso bych si taky dala, jaký máte? My jenom blbý s pečivem :slight_smile: , pracovní postižení totiž. zahrála bych si třebas pejskový nebo nějaký večerníčkový.
12. čer 2009 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz
tak my Máji nemáme teda žádný,nebot mám pamět asi jako 70letý člověk :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Teda holky, musím utéct za váma, byly odměny a já mám víc než ostatní, asi se tady udusím. To je tak strašně nepříjemný. A fakt nevím proč. Za dvacet minut je padla, no to se mi bude odcházet na dovču :cry: . Navíc si nemyslím, že je to správný, já furt po doktorech.. Co mám dělat, OMG?
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Pošli mi je:grinning:
12. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Belli, to bylo na mě? Jako, že mám poslat ty odměny? :grinning:
12. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Né, si dělám srandu. Andrejko, ale já myslím, že je máš právem, vždyť jsi tam i po pracovní době a doháníš všechno co máš, tak to je můj pocit, no:slight_smile: Janni.ko ahoj, jak je? Já zrovna dopěla Čau lásko a čekám na další českou bo slovenskou. To mě baví na rádiu Čas, že mají ty české pátky:wink:
12. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak chytrá a neví, za co jí odměňujou:grinning::grinning::grinning:
12. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.