• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko a to se takhle veřejně ukazuje jaké má kdo odměny jo :confused: to teda u nás nehrozí ani neví kdo kolik bere jen já to vím jak jinak že :grinning: ale je to dobře pak nedochází k těmhle nepříjemnostem :wink:
Belinko ahojík beruško,jéééé taková hezká písnička,já tady pěla s CD Tajemství od Landy :grinning: božííííí ta písnička č 2 mi tady jela snad 5krát za sebou sem to už vypla jestli to někdo přes otevřený okno slyšel si musel myslet že mám dost :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Andrejko dovču si zasloužíš :wink: budeš na chajdě??To bude vegáč vid,kytičky,ptáčci,klííííííííííííííííd a má být krásně :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Janni.ko, Landu taky můžuuu a teď zpívá Zagorka Tutú a jedem!!!
12. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak nesmíš nadepisovat tolik šanonůůůů, :grinning: Oni to přepočítávaj, víš :grinning: Co nervíš, já bych byla štěstím bez sebe a to jako si sdělujete vejplaty hromadně bo co? Šak vejplata se má tajit, ne? Pošli mi teda taky kus těch odměn, adresů znáš nééé? Ještě toho jednoho pošťáka vydržim :grinning:
Holky, upečeno, dobrotka to je.
12. čer 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejkooo, kde jsi? Jsi z těch odměn omdlela, či co?
12. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Janni.ko, so myslej, že se Ti seknula jehla na gramcu :grinning:
Já taky poslouchám Landu, to je borec.
Jdu se nacpat, jako Věruška :wink:
12. čer 2009 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz
Už letěla s něma na poštu, Bellíšku, už utíkej ke vrátkům, já jdu taky před barák, bo poštěváci už rozvážej :grinning:
12. čer 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko já pokud malý spal tak jsem nevysávala a zásadně jsem uklízela pokud byl s ním pyšnej taťka na procházce :slight_smile: Ale mi zas máme v baráku babičku a ta pokud jsem šla věšet prádlo a nebo si odskočila do obchudku, tak malého ostřížím zrakem sledovala a hrdě mi hlásila každý jeho vzdech :slight_smile: Když jsme přišli z porodnice, tak řekla štěstí do domu a taky si myslím, že jsme ji naplnili stáří, protože malým žije a pokud někam jedem, tak je nervozní jak sáňky v létě :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Máji, tož čekám, ale jsi si jistá, jo? Ať tam nestojím ještě v pondělí jak dupa:grinning:
12. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak a hřmí :angry: to máme jít nakoupit....no nic musí to počkat
No jo a nebo měla Andrejka tak obří odměny že jí to teprav došlo a skácela se štěstím :grinning: to já na výplatnici nezaznamela prémie žádný :frowning2:budou až v té příští,u nás je to s 2měs.skluzem no
12. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Děvčátka já se už loučím, všem přeji krásný a pohodičkový víkend. :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
tak du dělat bifteky at se taky nadlábnu jako Mája a Věrka,pak tady budu funět :grinning: :grinning: něbot si něchám místo na zmrzku a tou se dorazím,Máji tady na náměstí prodávají kopečkovou ale takovou tu italskou co naberou a nic neotírají,sním 2 a mám dost a je výýýýýýýýýýýýýborná :wink:
12. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
terezko měj se moc krásně a opatruj se :wink:
Karolko, to má malý super babišku:slight_smile: Vždycky jsem to já, koho smůla prohání, to je o mě, zpívá mi to Dalík Janda:wink:
Terezkooo, krásný víkend:slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Tak m i to nedalo, šla jsem to vyzjistit. Je tam část i za ty aktivity letákový, no to se mi ulevilo. No , znáte to , babinec. A my máme vždycky stejně , takové 4 kolegyně , co sedíme nejblíž, tak proto, vždycky hromadně nadáváme, no a já nenadávala, neumím se tvářit , že jako je to jinak. No, ulevilo se mi. Tož kočulenky, letím dom, bo ještě uklidit a večer tradáááááá!!! Nakouknu samozřejmě z chajdy!!!
12. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
No, tak jdu domů, bo pošťák nepřinde:grinning: Andrejko, to je jasné, že to máš i za ty volby, to mě napadlo jako první, že já Ti to nenapsala, jsem myslela, že Tě to taky trklo, Ty dušičko čistá:slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tož jdu pokračovat v trsoúklidu:slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak vršek uklizený, malý tu poletuje s vysavačem. Už se asi fakt chudák nudí :grinning: :grinning: Jdu uklízet spodek :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nebo v telce zoufalé manželky a ty fakt miluji :sweat_smile: Ovečky všechny vás zdravím a MVR :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Kobyly, nezdá se vám, že ten dnešní pátek má nějakou vrtuli? Co nmy vše nestihnem... Uvařit 3 chody,nakoupit, uklidit, vyspat se :grinning: ,vyvenčit a ještě načuhovat na kobylu.
Tak já zasejc letimségra chce vybrat nějakou předsíňovou stěnu, tak jí jdu radit. To by bylo něco pro Máju, ta by se v tom taky vyžívala,co?:slight_smile:
Andrejko, rozšoupni se ,když máš ty prééémie :grinning:
12. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Jsem zmasírovaná, nechala jsem i Luboše, parádička, zase se cejtim lépe.
Věruško, Ty máš vrtulku ale celej rok :grinning: , už zas letěla na stěnu, to víš, že by mě to bavilo, jak se jedná o změnu v bytě, tož to je moje.
Nyní se raduju z těch božích novejch zářivek a z teho, že mi svítí rampa v kuchyni :slight_smile: Za dva tejdny bude ještě skříň, konečně, tak zase radost :slight_smile:
Andrejko, snad jsi se nešla ptát, za co máš ty prémie. Já byla taky takovej hňupík, už to nedělám :sunglasses: Ale lhát taky neumím, pravda, na mně se to hnedle pozná, ale tak jako zanadávat jsis mohla :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak uklizeno, vysáto, vytřu zítra a na chvíli jsem vytáhla kobzola ven, už je k neudržení :slight_smile: Bylo zatáhlo, tak jsem vytrhala travičku a on se trochu luftnul :slight_smile: tak a mužete přijet. Zákusků je dost, masisko je naložené, pitivo je tu taky a já tu na vás čekám. I kafe vám uvařím :slight_smile: Tak šup šup, Májo malou sebou, Belíšek je stejně sám doma a zbytek se určitě nudí :slight_smile: Kobylky to by byla nádhera, kdyby jste se tu všechny sešly :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Karolko, tož my přijedeme, jak je tam žrádlo :grinning: ... Kam že to máme přesně přijet? :confused:
12. čer 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
Bydlím 3 barák nad obchodem, momentálně u nás svítí slnéčko a malého zamknu do pokojíčku, tak se neboj, princeznu nenakazí :grinning:
12. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Nojoooooooooo vlastně, Opavááááááááá, huž jedeméééé...
Holky, ta Janča stále rodí, OMG, tolik hodin, vždyť to snad ani nejni možný přecivá, voda jí odtekla 10. večer a už je 12., to se nemusí porodit rychleji, nám říkaly na kurzu, že do 24 hodin se musí začít rodit, už mám i strach o malýho, termíny měla 3.6., tak to už i 9 dnů přenáší :unamused:
12. čer 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko je pravda, že by to mělo být do 24 hodin :slight_smile: Mě odtekla plodovka v 3 ráno a malý se narodil druhý den v 8,26. Po dvanácti hodinách mi dali ATB a protož se porod sám rozbíhal v klidu, tak mě nechalio rodit. Oni ty plodové vody jsou dvě. A v té druhé si lebedí to miminko pokud odtéká ta první, tak žádná panika, doktoři ví, co dělají :slight_smile: Mluvila jsi s ní.? Má bolesti?
12. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Berušky teď v telce říkali o té kur.ě, co zakopala jsou holčičku jen proto, že se bála prozrazení své nevěry. Já bych ji ihned vykastrovala a před tím, na chvíli zakopala pod hnůj :angry: Mrcha jedna. Jen kvuli tomu, že neví s kým ji měla. Proč ji neodnesla do kojeňáku :angry:Ču.ka hnusná
12. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojte sluníčka, všechny vás moc zdravím :dizzy_face: Tak dneska jsem už nevolala a ráno zrovna jedeme na ET. Máme přijet na 9.00. tak se už hrozně moc těšíme :dizzy_face: Snad mi zbyly pořádní siláci a když budou alespoň dvě na mražení. No uvidíme. Držte nám palečky.
12. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojky teda tady se dnes vyvařuje :wink:
Karolko souhlasím s tím,že by to byl super večer jen se bojím,že by jsme se hnedtak nerozloučily :wink: to by milášek čučel až by dorazil :grinning:
UTZ dobrý,prášky mam brát tak jak jsem si naordinovala :grinning: a od neděle utrouš :wink: no a ve středu.......
12. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj Lení,jasan,že budeme mocinky myslet :wink:
12. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.