• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Leni tak zítra ti budem hned od rána držet paluchy :slight_smile: A Peti ve středu tobě, to se to tu pěkně rozjíždí, to máme radost :slight_smile: Já počítám, že milášek přijde v takovém stavu, že by vás ani nezaregistroval. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale představa to byla nádherná :grinning:
12. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Tady se budou instalovat mimísci, jeden za druhým, se těším.
Karolko, bolesti měla včera celej den, večer ustaly a ráno vyvolávačka a zase bolesti, že jí dali epidurál, ale to bylo ráno...a ono stále nic...chuděra...
Za půl hodinky jedu do Intersparu a vybrat kačáky, nešly tu bankomaty,tak snad už to frčíííí.
Karolko, co kobzolek? Udělal mu čerstvej vzdoušek dobře?
12. čer 2009 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Peti kukla jsem na fotku a upřímně se nedivím manžovi, že si nemohl zvyknout. Jsi uplně jiná :slight_smile: Ale to tak bývá, když někdo radikálně změní barvu :slight_smile: Sluší ti to, jen mi v tom přijdeš kapánek starší :slight_smile: promiň za upřímnost, alehlavně že ty se v těch nových vláskách cítíš ty dobře :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Májo udělal, neboj to sama poznáš, dětičky jsou hned nemocné a jen teplota opadne, hned by lítali venku, takže ho musím brzdit. Já bych se z toholéčila ještě týden a on se chová jakoby ty horečky snad ani neměl :slight_smile: Májo já vím, ty prodloužený porody jsou na palici, ale určitě ještě dneska porodí :wink:
12. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Žížátkov taky bude zítra držet palušky a tlapičky a pařátky a kopýtka a všechnooo:slight_smile: A ve středu znovuuu:wink:
12. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Nojo Karoool, ale ta fotka je stále hnědá, ještě pořád nevíme, jaká je ve skutečnosti....Kdy už to uvidíme? :confused:
12. čer 2009 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz
Žížata se probudily...
Holky, nevíte kde maj levný banány, :grinning: Už zas s něma otravuju, mám krůtí prsiska, tak bych udělala na banánech, ale to je furt drahota :angry: Léto za dveřma a všechno drahý, melouny,jahody,všechno.
12. čer 2009 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz
Šmarjá pano,já nevim jak to udělat.Necám se znovu nabarvit na výraznější abyste to lépe viděli ju??? :grinning:
12. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Jsem Vám ani nenapsala včera přijdu domů a v obýváčku nová plazma :unamused: to mi nebere!!!Ale pod okny rotoped,hm tak to se projedu :wink:
12. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Ještě je i výraznější jo? :slight_smile: My se na Tebe jinak budeme mušet přijet podívat a to by se Ti nelíbilo, bo by jsi musela všechny zkulturnit ve svym saloooonu :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Plazma dobrá ne?Co bulíš? A jako i novej rotoped?No Ty se máš :wink:
12. čer 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Prý žížata se probudila! Žížata makala a trsala a pěla, až mě bolí ušiska z té muziky:grinning: Ale všechno špígl nýgl:wink:
12. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Bellí to se máš,já mam lenoru tak se mi do toho nechce :frowning2:
Máji já telku nemusim,to mi nebere.Ale rotoped mi udělal radost :wink:
A klíďo doražte,zajdeme do salonu,uěláme kafíčko dáme dortíčky,budeme kecat,přitom dělat hlavičky,Aničku půjde z ručky do ručky :wink:
12. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Se omlouvám za překlepy :wink:
12. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Berušky hezký večer.
Leňulko zítra ti budu moc moc držet palečky.
12. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Peťko, mě držela ta lenivá včera, ale dneska už jsem s ní zatočilaaa a zítra budu pokračovat:slight_smile:
12. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Tady je taky celkem vyšůrováno, zrovna jsem se kochala skleničkama z myčky, no zas měl ten Lubík pravdu, já ji nechtěla a jak jsem ráda, ještě víc, jak za troubu.
Já taky telku nemusím, ale zase když je nová, tak je určo pěkná. My kupovali před třema rokama a to byly plazmy ještě dost drahý, tak máme Sonku s velkou obrazovkou, ale ještě tu prdelatou :grinning: , takže zabere fůůůru místa.
Kde je ANdrejka, na cestě na chajdalupu bo fakt šuká po bytě v Práglu? Snad si to rozmyslela a už frnkla z teho blázince do ráje. Já jí tak závidím, hnedka bych jela za ní. teda my tu dneska cestujeme, co? Já už za ten den obfrčela půlku Kobyly :slight_smile:
A Věruška pořád nakupuje tu stěnu do chodby? To jsem zvědavá, co holky vyberou.
12. čer 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
Peti na co rotoped, za chvíli budeš těhulit a to snad nepotřebuješ kmitat lejtkama :grinning: Mi máme doma orbitrek a je to dobrý na odkládání šatctva :sweat_smile: Teď jsem volala oslavenci a už teď je zlomený jak luk. To se dneska posměju, až přijde domů :slight_smile: Říkal, ať tam přijedu, tudle nudle, nechtěl mě tam hned, tak teď už nikam nejedu :wink:
12. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Luci ahoj, tak další dovolenkový den je v dupě, co:wink: Co jste dneska podnikaly?
12. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj beluško dneska jsme si koupily digitální kameru mám šílenou radost
12. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Pěkná je ale pro mě zbytečná :dizzy_face:
Tak já jdu něco dělat asi večeři,ach jo.
Jinak dnes je páteček takže byl obýdek s kolegyňkou :wink: bylo s námi i miminko,tak jsem šušňala a kojila :wink: jsem mu šla dát flanděu a on se mi vrhnul po koze,Jirka na něj dělal tytyty :grinning:
12. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Peti mimuško je kluik nebo holka? A ona kolegyňka už nekojí?
12. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Jé, tak točit filmy budete, hlavně oslavičky a dovolenky a krásné události, viď:slight_smile: Karolko, tak to máš miláška za chvilku doma, když už je jak luk, co:wink:
12. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahojky Lůco :wink:
Karolko Jirka si ho koupil protože je bynďur!!!No a já bych taky chtěla dát něco dolů :wink: To co Ti dělá milášek přesně znám,ten můj si něčeho cucne a taky mi volá ať dorazím :unamused:
12. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Peťko, tak to byl krásný obídek s mimuškem:slight_smile:
12. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Peti a pak vykládá, že jsem se nějak moc bavila a nechala se omacávat a zítra je ta rodinná oslava, tak nestojím o žádnou napjatou atmosféru :slight_smile: Stačí mi , jeho sestra a tchán a nemusím k tomu přidávat žárlivé scény. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám dole ve sklepě zákusky a tak uvažuji jestli jít cvičit a nebo tlačit :grinning: Poraďte :sweat_smile:
12. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Mimuško je kluk a bohužel už nekojí.My s velkejma koziskama máme s kojením problémy :frowning2:
Majdí úžasný,to je něco tak krásnýho to malinkaté stvořeníčko držet v náručí :slight_smile: tvářičky má chlupaté jak broskvička.Ten až začne mluvit tak první věta bude,dejte pryč tu tetu co mi pořád oňuchává. :grinning:
12. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Karolko, já jsem pro zákusek:wink: Peťko, to věřím, já bych je taky samou láskou spapala:slight_smile: A víš co? Terezka už trošku mluví a vůbec neříká, ať ju furt neošušňávám, naopak natahuje ručičky, sedí u mě jak přikovaná a říká mi teta Maga:slight_smile:
12. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Karolko dej si zákusek aspon si obalíš nervíky :grinning:
12. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Tak to už chápu, proč Jirka varovně zvedal prst. Jinak bych se taky šla hned pomuchlovat s mimískem :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.