• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jsem taky pro zákusky :wink:
AAAAA je doma starouš mažu odtud papa :slight_smile:
12. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Beluš huš těším jak budu točit a hlavně se těším jak si přijedu natočit všechny tvoje žížátka :wink:
12. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Berušky kde jstéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
12. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Berušky jdu se osprchovat a věnovat se manžílkovi :wink:
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky všem.
Leňulko na zítřek tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jé my jsme byli u našich a teď už zas mažu do postele.
Leňulko hodně štěstí :slight_smile:
MVR Dobrou noc
12. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Sluňátkaaa, přeju dobrou nocičku a nádherné sníkyyy:slight_smile: A všem překrásný víkendík:wink: Leňulkooo, zítra budeme, v žížátkově, držet všechno co máme:slight_smile: Jo a sluňátko je po žížatkovsku miminko od sluníčkaaa:grinning:
12. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Také budu držet palčky :wink:
Jdu hajat,zítra se musím brzy vyhrabat.Dorazí tchýňka tak abych poklidila ten bojdel :slight_smile:
Krásnou nocinku všem papa.
12. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tady huž se chrupká. Andrejka stále nikde, no to je péče o Rodinu :confused:
Karolka neví, jestli cvičit bo tlačit, no jednoznačně tlačit, OMG. Takový úvahy :grinning:
Petjuna chce cvičit, tož taky radši lehni k plazmě a něčím si obal nervíky. Já koukala na 13. komnatu, vždycky si akorát přečtu Andrejku v pátek, že ji viděla a následoval Kraus. Ten tedy následuje i dnes, ale už to nějak nevnímám.
Jsem před chviličkou přijela z teho nákupu, jela jsem jen vybrat a pro rohlíky, no nechala jsem tam 600Kč, drahý rohlíky a ještě konkurenční, OMG.
Anýs mu tu celý dvě hodiny kvílel a už se zas ozvala, tudíž klušu k postýlce.
Jo a kámoška už porodila, v 19 hodin, je to kluk, jako buk, má 4050g a 53cm. Jak dva Anýsové :grinning: To budeme mít snad ve třech měsících :grinning:
12. čer 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, tak vidíš že to stihla do 24 hodin. :slight_smile: Berušky dobrou noc, ožbrnda užbyl dovezen a už chrní :wink:
12. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak tady už se zase chrní? Ale Andrejka se určitě ještě zahlásí z chajdalupy.
My jsme se ségrou nic nekoupily,bo u nás není takový výběr,ale zítra si spravíme oko v Táboře,už se těšim a i k té kamarádce,bo je to taková pozitivní osůbka a to zrovna potřebuju.
Leňulko, zítra, tfuj, tfuj, tfuj. Ať se zakousnou a užžžž NEPUSTÍ!!!
Petí, na tebe se taky těším,ale počkáme si až do středy. :slight_smile:
Brou nočku, jdu se ještě dívat na Sex ve městě,ale to vy už asi spinkáte.
12. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka moje!
Věruško, taky jsem koukala na sex ve městě, tentokrát přímo pro nás, co? Jdu si vás dočíst..
12. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
Tak jsem normálně usnula při tabulkování! To jsou ty blbý zvyky, mít noťas v posteli. Jinak na chatě je krásně, nádherně a voňavo, tak su spokojená! Kočenky, jdu vložit, snad tam nejsú blbosti, páč jsem hunavená!
13. čer 2009 v 00:11  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: Haninka se vdávááá!!!!!!!! Přejeme krásný svatební den!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2IUI,1IVF+ICSI+PK,6 kulihrášků,dojíždímATB,hysterkaOK,čekám ms a jdem do KETu
Bellka,Fertim.,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,UTZ16.6, Huž nás nic nebolí, hurrá!
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,výsledky onko OK!!ms dorazila,dál vitamínky,čajíčky,relax.
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky.,musíme odpočívat!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci,Kobzolek už bez teplotky
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, máme týden dovču, hurrá!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,peřinka vyčištěná pro Ketík,frčíme do Evropy!

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5.,ET4.6.,ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!Testnem15.6.
Petjuna,Apolinář,1IVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, 17.6.snadKET!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,OPU8.6,máme7embryjek,ET13.6(9.00),držíme pěsti ze všech sil! :wink: :wink:
Regina,Apolinář,1IUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku! Mamka Regí a taťka Karlík se těší!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,svatba13.6.HUŽ JE TO TADY! :slight_smile:
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!! :slight_smile:
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,15.6.průkajda+velkýUTZ, máme krásnou fotečkúú
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,máme2730g, a domácí váhu!Huž zase shání banány,OMG
13. čer 2009 v 00:14  • Odpověz
Ahoj kobylky, chvíli jsme nešli, ale huž ti jdéééééééééééééééééé. Musím juknout na závin, bo ho připálín a odpoledne je ta sláva. :grinning: Boužel doma, u nás je zima a hnusně :angry: Tak papa
13. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Hurráááááááááááááááá!!!!! Ahoj Karolajnko, díky za message!!!
13. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Hurráááááááááááááááá!!!!! Ahoj Karolajnko, díky za message!!!
13. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
a teď zase 2x, no to je fakt nějaké porouchané, či co?
13. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Tak jsem tu stejně sama, tož jdu pokračovat v původních záměrech na zahrádku..
13. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Taky jsem se teda lekla. Tak jsem ráda že už to jede.
Jé Andrejko ty už jsi na chatě, tak užívej krásný víkend a pak vlastně celý týden.
Karolko taky jsem měla závin, ale teda šizený ze sparu koupený.
Leńulko už jsou bobci u tebe tak ať se jim u tebe líbí.
13. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
No sláva slávinka, huž je tu Rodinka, to byla doba,co? Taky máte z teho absťáku omlácenou hlavu o klávesnici a zkroucený prsty? :grinning:
Venku je teda dneska papapá, pápápá papapapapá, pápapápapápa pápapápapápa, jojo, ladím do sopránu, bude hezky :grinning:
13. čer 2009 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Dlouho jsem tu nebyla, snad se nezlobíte. Letecky vás pravidelně pročítám, ale moc nepíšu, protože zatím není co :o(
Leňulko, tak těhulení zdar a ať je třináctka tvoje šťastné číslo :slight_smile:
Monči, gratuluji k srdíčku :slight_smile:
Hani, přeji hodně štěstí k svatbě a krásnou zdravou holčinku :slight_smile:
Všem ostatním těhulkám krásné a pohodové těhulení :wink:
Bellko, ty už máš ultrazvuk za pár! To je super, jak to letí. Ať k vám kurňa už brzy přiletí ten čáp nebo vrána. Flákali se už dost! :angry:
Věruško, ty krásně relaxuj a nabírej síly do dalšího boje. Hlavně, ať jsi ty OK :slight_smile: A co malý boloňáček?
Jani.ko, tobě hodně štěstí při testování!
Regí, paráda! Držím palečky, ať se ta naděje protáhne na celých devět měsíců! :wink:
Karolko, tobě hodně štěstí na tu konzultačku. Malý marodí?
Petjunko, hezky papkej pililulky :slight_smile:, ať ti naroste sliznička a uhnízdí se ti pak další holčička nebo chlapeček? :slight_smile:
:slight_smile: Andrejko, hodně štěstí do KETU. Tentokrát to určo vyjde :slight_smile: Na tebe moc myslím a držím ti palečky co to jde! Taky ti mockrát díky za úžasnou, vtipnou a přehlednou tabulku, protože jak nestíhám, neměla bych šanci se ve vás už orientovat.
Zdravím i Máju a její Anýsku :o) Kochám se fotografiemi a náhodou by bylo super, kdyby byla malá zrzka. Ta má devítiletá je taky zrzka s vlasy až do pasu a jak se za ní kluci otáčejí :slight_smile: Akorát mají všichni starosti, po kom že vlastně jako je. Manža všude tvrdí, že k nám chodí zrzavej pošťák :o) Teď začíná mít malá starosti, aby nebyla hlavně zrzavá "tam dole", protože to by prý nepřežila :grinning: a musela by se barvit :slight_smile:
Přeji všem krásný víkend i těm, které jsem nejmenovala.
13. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tak hurá, už to jedeee:slight_smile: Všem přeju krásnou sobotěnkuuu a Leňulko, ať se bobíškům u Tebe moc líbí, aspoň jednomuuu, tfujtfujtfuj:slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Marti ahoj:slight_smile: jak se máte? Co sestra, plánuje něco nebo si dává delší pauzu? Teda, dlouhovlasá zrzka, to musí být krasavice. Jinak máš pravdu, že už by se ti čápi a vrány mohli unavit, co:wink:
13. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tož kde jsteeeee??? Haninka má dneska ten velký den, tak přeju hodně štěstí do manželstvííí:slight_smile: Já se byla kouknout na svatbu Šaronky, no krááása to bylaaa:slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tož jdu vás svolat smskami, bo to se nehodí:grinning:
13. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Pauza vyhlášena a nikdo tu??? No ještě chvilku počkám, teda:wink: Karolko, tak aspoň nemusíte nikam chodit, když to máte doma a oslavenec asi po včerejšku moc bumbati nebude, co:grinning: Moni, ahoj těhulkooo:slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jsem tady, řeším mlíko, prdka pila půl hodiny z obou prs a vyzunkla, dle váhy, jenom dvacku. Teď kde je chyba? Blbě saje? Blbá váha, nemám mlíko? :confused: Jsem už na nervy, asi pojedu koupit odsávačku a změřím si to, bo nevím...
13. čer 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz
Máji neboj, určitě pusinka vypila akorát, jestli je spokojená:slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
No právě to moc dobrý neni, bo málo přibírá a doktorka si mě zve na převážení před a po kojení...Tak nevím...
13. čer 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to Ti neporadím, i když bych moc ráda. Ale měřením nic nezkazíš, to je pravda:slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.