• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To je dobré, všichni máte počítače nebo noťase a trvá vám to...co u toho děláte:sunglasses:
25. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Zdař kuře kulatý blonďatý! a ty Bellí, neudři se!!! Je sobota! Holky, jdu z pečin :grinning: a hurá do boje! Ách jo, vždycky , když o něco jde, fuurt nějaký tření dom. Je to fakt pakárna na nervy. O všem poinformuju, jó Ty chlapi maj tak jiný mozky... A já mám pocit, že mám vždycky pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Znáte to?? :grinning:
25. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
Aha, už vím. Andrejka je omluvena, jistě se už chystá na ten prima den:slight_smile: Kulatá se někam zakutálela a ostatní ještě chrupkají. No jo, vždyť jsem tady sama:wink:
25. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
Andrejko, jsme na tom všechny stejně, neboj taky si myslím, že mám pravdu, ale ono se to muší zaonačit tak, aby si mysleli, ti naši miláškové milovaní, že na to přišli oni šami:wink:
25. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
Asi založím nové téma: ranní ptáče dál doskáče:grinning:
25. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
Kulatá se věšela a neporodila ještě, ale Aňa se tam převaluje, mám ji až pod žebrama. Sunu jí tam rohlík, tak se asi vzteká. Ještě jsem cestou utřela nádobí, které jsem si ráno umyla a doumyla další po snídanici a zas utřela, no pořád dokola, proč nemáme myčku? :confused:
25. dub 2009 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz
Bys tam skákala ale sama, se na to podívej, na tu morálku :rolling_eyes: , prochrápou celej den a my už věšíme prádlo :sunglasses:
25. dub 2009 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz
Protože my taky nemáme myčku a ještě jsme se z toho nepos...i:grinning: A už si lehni nebo na mu dušu sednu do auta a přijedu Ti dát na prdel. Se Aničce nedivím, že se vzteká, když se jí chce spinkat a matka se furt hýbe a poletuje:wink:
25. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
Já už dávno nechrápu, už od půl 7 :slight_smile:
Už jsem si zacvičila, umyla šišku, došla pro houstičky a za chvíli vyrážíme na nákup obleku a mých šatů na svatbu
25. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
To je pravda, bych se tam sama uskákala:grinning:
25. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Jinak všem kráááááásné slunečné ráno, kozénky :grinning:
25. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Věruško zdravím, tak ať krásně nakoupíte. No jo, svatba, hm. S úsměvem vzpomínám:slight_smile:
25. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
Už jsem přetáhla a jdu makat. Tak pa, pa, pááááá:sunglasses:
25. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Jéééé, my máme všichni krásné držtičky v tabulce :slight_smile: Ta naše maminka Andrejka se o nás stará.
Jinak včera jsem přežila den, ale už jsem nebyla schopná večer psáti,bo mne stále polela ta hlava.
25. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
Jinak na vysvětlenou, já se zatím nevdávám, ale kamarádka :slight_smile:
25. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
A kdy tu svatbici že to má? Jedete do práglu nakoupit? Já cu takýýýýýýýýýýýýý
25. dub 2009 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko RODINO.
Jak jste se vyspinkaly holky?????????????????
Mi za chvilku jedem do Prahy do autobazaru podívat se na autíčko.Nechtěla jsem ale včera večer mě kluci ukecali tak jedu.
25. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Přeju krásný dobrý denVčera se mi vrátila na výkend maminka tak jsme kecaly a řešily ty svině v práci.Je celkem v poho,tak mi to trošičku uklidnilo.
Regí dobře pořiďte.
Májinko a Majdinko proč strašíte tak brzy?Já jsem hroznej spáč :unamused:
Andrejko hodně štěstí :wink:
Věruško ahoj
25. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Všechny vás chci moc moc pozdravit. :wink: Jak se tady všechny máte? :wink: Já s mejdanu dorazila 400 a už mám nakoupeno a už peru ale ten bolehlav ach jo příště nepiju :frowning2:
25. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Taky přeji dobré ráno a sluníčkově vysmátej den.Holky kolikrát si mám deně kloktat tu vodu se solí.Nemůžu už pomalu ani polknout jak mam nateklej ten krk.
25. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Halooo kde jste kdooo.To jste všichni šly uklízet nebo ste se ještě schovaly do postýlek?
25. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky berušky,přeji pěkné dopoledne :slight_smile:
Jsem se včera byla na té slezině a fajn to bylo,domů jsme s kamoškou se doplazily o půl jedné-ale nasmály jsme se,číšníci nás tam obletovali,pak nám jako pozornost donesli mojito-jim alko,mě nealko,protože si mysleliže su řidič,no tak jsem ho dala do placu,protože bylo hooodně mátové.No a teď mi volala kamoška co u mě spala že dojela za manželem a ona dostala včera kytku od číšníka-teda doběhl s ní k taxíku a dal jí ju,no jsme si říkaly co tím jako myslí že ani číslo tam nedá nic,no a jak dojela domů tak manžel našel v poupěti číslo :confused: tak byla scéna-čekám na Tondu až mi to poví-protože spal u nich . Ach jo,to jsou chlapi žárlivý,co?

Jdu Vás dočíst něž se vrátí manža :wink:
25. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Katy.Takže se slezina líbila.To je dobře že jsi se pobavila i z kámoškou.Je mi jí docela líto. :grinning:
25. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Marky fotečky máš krásné :slight_smile:
Ahoj Katy tak to je dobře že jsi se bavila , ale kámošky je mi líto :frowning2: doufám že to doma dobře dopadne a nebude moc velká žárlivá scéna :wink:
25. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj Lůco.Nelekla jsi se mě na těch fotečkách?Jak se jinak máš?Už máš uklizeno a uvařeno.
25. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Marky fotky jsou super. bříško zatím nemáš žádné ale neboj ono poroste hlavně že mímísek roste :slight_smile: Minulý týden jsem chtěla vařit svíčkovou a nakonec byla žampionová ale dneska už mám uvařenou tu svíčkovou a gulášovou polévku :slight_smile: musím ješte povesit prádlo a uklidit koupelnu a potom vyrážíme na zmrzku a večer padnu jak zabitá spala jsem jenom 5 hodin a já spavec tak to strašně málo :slight_smile:
25. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Se ti nedivím že se ti chce spát po mejdánku.Já mám ze včera roztřelený ptáčky z rejží a čočkovou polívku.Musim taky uklízet ale moc se mi do toho nechce.Musim hlavně vyžehlit nebo tady mam dva koše a já nerada žehlím.Tak vy pujdete ne zmrzku jo?To se teda máte.
25. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Luci oprava na zmrzku.
25. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Berušky dobré poledne, jdu uklízet a pak se chystám na noční, zatím papa a mějte se krásně a skládejte básně, :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marky fotečky jsou super :wink:
25. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj Karolko noční tak at ti rychle uteče. Kámoška co byla s náma na srazu 230 přišla domů a ve 430 stávala do práce má dneska 12 to je strašné. :frowning2:
Marky půjdeme na zmrzlinku včera jsem to malé slíbila chtěla donést něco z nejdanu a já jí vysvětlila že je lepší zmrzka tak spolu půjden.
25. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.