• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruška podala hlášení, tož už mají nakoupeno a všechny zdraví:slight_smile: Ale z chajdaloupky se mi to nehlásí, to se tam jistě sedí na zadní terase a neslyší nic:wink:
13. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak my frčíme pro odsávajdu, ať změřím ty mlíkárny.
Jo a mám novou hymnu, dneska pěju a trsám, juknite, slova vlevo, píseň vpravo :grinning:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/sverak-zdenek/barbora-78199
13. čer 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
Se můžu juknout víš kam:grinning:
13. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hojky
Hani přeji Vám hodně štěstí na té společné cestě :wink:
Tak Máji už asi chápeš prč ta má kolegyňka nekojí :unamused: když neteče a dítko má hlad ta je třeba něco iné :wink: Vím,že malý Vašík pije 60sátku takže 20 je opravdu týrání :frowning2:
Bellí ty máš ten veget bez manži viď nebo už se stýská???
13. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahoj beruškýýýýý
Páni Peti nová plazma?? :confused: to muselo být překvapení vid a hlavně ten rotoped ale sem s holkama,ten budeš potřebovat až porodíš a ne ted :wink: tak hezky bašti léky jak sis určila a at je vše oki :wink: :wink: A jakou máte uhlopříčku a kolik stála,milášek s ní taky pořád otravuje,ale já na to moc nejsem :rolling_eyes:
Mája valila pro odsávajdu,tak nějakou pořádnou co má dobrej tah,chichi :grinning: a dudlíky si už přikupila?
Beli ahojky sluníčko naše :slight_smile: jak se máš??Si sama,nebo máš Pavlíka doma?
Co ta Lenča nevíte holky????
Zdravím i ostatní,Andrejku,Věrku,Dady,obě Katky,Karolku-jak to včera vůbec dopadlo????ta oslava?Bylo v áááálejích nablito?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Se taky můžu kouknout v noťasovi, víte kam :grinning: :grinning:!
Ahój berušky! Tak Šaronka měla svatbu? Naše čajíčková Šaronka? Tak Bellí, ať přijde na kobylu říct, jak se jí daří, těhulce! Máji, tak takový starosti s mlíčkem? Jé, když já tomu vůbec nerozumím.. Ale snad by malá víc plakala, kdyby měla málo, ne?
Monči, jj, chajdu užíváme plnými doušky, je nááádherně! Ouplně , jak zpívala Mája Jiráskovic! Tak Věruška huž pořídila v husitským městečku, jo? Tak snad vloží úlovky k nakouknutí.
Marti, moc Tě zdravím! Tak malá má takovýhle starosti, beruška :slight_smile:
Leňulko, Ty už jsi asi vyspinkaná, tak se držte bobíškové u mámy!!! Napiš, kolik bude sněhuláčků!!!
13. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hanince-

Až navléknete prstýnky a řeknete své ANO,
pak zaroní se oči maminky a štěstí ode všech vám bude přáno.

Nechť přinese štěstí vám ten kroužek zlatý
a vaši cestu životem ať stopy lásky zlatí.

Janča
13. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ahoj Peti, tak plazmička už zajeta?
Janni, zdravím, už svědí prstíky na testík, co? Ale řekla bych ,že to vypadá dobře!
13. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Peťko, Janni.ko, ahoj berunky:slight_smile: Pavlík má denní a od zítřka celý týden dovolenou. A samozřejmě, že zase jede ve čtvrtek do Trnavy hrát fotbal a vrátí se v pátek, kopalista. Ale v pondělí mám gyndu - preventivka a v úterý do CARuuu:slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Máji tak o je božííííííííííííííí sem se nasmála :grinning: a huž mám sluchadla a huž to pálím do ušííííííííí a je tam toho vícero,asi ukecám muže at mi to nějak vypálí :slight_smile: tváří se na to totiž divně :grinning: no jo když on poslouchá takové to blil bych nemám co :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
No hurá, už je tu i Prágliceee:slight_smile: Jo jo, čajíčková Šaronka, kulatá a krásná:slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Andrejko,abych ti řekla pravdu nesvědí,v koutku duše se toho bojím :wink: tak proto to v klídku vydržím :slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
čauvejs Bellí, copak jsem mohla slyšet sms. když Honzík brázdil trávu sekajdou a já plela? Jsme si sedli ke kafíčku, tak jsem teprv četla. :slight_smile:
Teď odjel koupit vody, a já jdu rychle připravit oběd - teprve :grinning: . Ale moc se nanadřu, koupila jsem uzený, hotový bramborový knedlík, tož jen špenát jdu dělat.
13. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Belinko tak už se těšíš vid? :slight_smile: Už se to blííííížíííííí
Andrejko a ty ještě nejsi na chajdě???
Holky tady je takový studený vítr :frowning2:
Jo sem vám ani neřekla,dostala sem od miláška palmu,dnes sme ji přesadili-teda spíš on sám a dali sme na ni kamínky,tak vám ji pak vyblejsku at se pokocháte :wink:
13. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jé, my budeme mít špenát zítraaa:wink:
13. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jééé Andrejko vy ste jako my :grinning: my takhle objedváme normálně kolem 14hodiny :grinning: ahááá tak ty už vegetíš tak to jooooooo :wink:
13. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
a my ho měly včera :grinning:
vlastně předevčírem-pardon :slight_smile:
autor
No, Bellí, jak to , že jsi takovou zprávu soukromničila? No, počkej! :wink: Kdy má termínek?
Janni, já to chápu. Holky, já testovala radši i teď, kvůli těm ABT. Každou chvíli to čekám! A ten pocit, no už si připadám jak magor, svým způsobem je to vždy adrenalin, na kterej se těším, no chápete to? Pak jsem samo zklamaná, ale to vzrůšo stojí za to. A to samé v Caru, mně se asi vážně líbí ta narkóza, si tak krásně usnu.. No, magor. Kočenky, jdu na ten špenát, až se Honza vrátí, ať se můžem najíst...
13. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jani ničeho neboj,věříme a navíc máme rozjetej vlak :wink:
Plazmička mi nebere je to Jani 82 a stála jen 8tis,známosti :grinning:
Rotoped jsem si zkusila ale ne dlouho,bolelo mi břicho tak na to teď prdim,dobrá výmluva :wink:
Andrejko jsem se pobavila proč by měla být ta Mája NAŠE ale už mi došlo :wink:
13. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Andrejko tak ta narkoza jo tak ta je boží,sem jim tam blábolila že bych ji chtěla domů když mužík chrápe :grinning: :grinning: to sebou sekneš a nevíš o světě :slight_smile: a už je ti líp??Zabraly a vyléčily zánět??
13. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jo Martí v 9 letech máte zajímavé starosti :wink:
Jsem Vám ani nepsala,že Terka donesla papír,že čmáraly dětičky po dětském hřišti.Tak se jí ptám jestli ona taky a ona že ne,že se tam jen podepsala :grinning: já řikám jako Terka a ona že ne že jen příjmení :grinning: Po mě není :grinning:
13. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já jsem to tu několikrát říkala, že Šaronka má svatbu stejně jako Haninka. A je 24tt a mocinky jí to sluší:slight_smile: Janni.ko, ničeho se neboj, určitě budeš hlásit // krásné dálniceee:slight_smile: To víš, že už se těším a moc a mám milión důvodů, proč to musí vyjít. Jedním z nich je, že už je to naposledy:wink: Se mi teď málem oběsila husa!
13. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo a termínek má 16.10.:slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Majdí co ty žížátka vyvádějí,nemají nějakou depresivní.Jí nasral Husák bo co?
13. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Belinko to víš že to vyjde :wink: a kdy začneš už víš?Nebo až co řeknou v Caru?
Jako jak objesila husa :confused: na čem?A jak to udělala? :confused:
Peti tak to sme na to stejně,mužík mi tady pořád básní o televizích já na něj čučím jak puk protože mi to nic neříká,mě stačí co mám,ale když mu to udělá radost tak proč ně,má ji slíbenou za to když přestane kouřit,ale jak sem řekla i jemu-klidně ti slíbím i cestu kolem světa :grinning: protože ty to nedokážeš :grinning: a on any ses nedivila :grinning:
13. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Chudák Terka:slight_smile: Já to nestíhám, prodleva no:wink:
13. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jani kytičku vlož,se těším.Já musim taky někde objevit pořádnej obchod s těma šutérkama,kolem nás nic takového není :frowning2:
13. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
ježííííííš taková hrubka :confused: objesila :zipper_mouth: :grinning:
13. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jani já bych to mít dma vůbec nemusela ale když ten můj je postelovej sportovec a musím říct,že hodně vášnivej.Tak ať si tu radost udělá :wink:
Co ta moje příbuzná,kde je???Asi dranděj s kočárem.Tady svítí svítíčko to by se to drandilo :wink:
13. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.