• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
PRODLEVA!!! :grinning:
13. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
13. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Vydrž a neruš, už to píšu po druhé:grinning:
13. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Tak jídlo na připraveno a manža nikde. Tak jdu asi ještě plejt.. Belli, tak promiň, já to přehlídla. Já jen vím, že má dnes i Danušky bráchy svatbu a zítra Mája výročí a v pondělí my s Honzíkem. Peti, jsem asi cvok, ale já nevím, co myslíš tím NAŠE Mája... Janni, abt mám na 12 dní, a dnes teprve 5.den.
13. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
čekám,stále čekám,ještě pořád čekám.... :grinning:
13. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Andrej příjmení :wink:
13. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Takže, protože u nás žijou všichni svobodně, tak si dělají co chtějí a sežerou na co mají chuť, tak ta jedna blboňa strčila hlavu do pytle se zbytkem zrní a omotala si provaz kolem krku. Samo, že se lekla a už to nešlo zpátky, tak řvala a lítala s pytlem kolem krku a ostatní běžely za ní a řvaly s ní, tak jsem letěla ven, chytila jí, sundala pytel a pořádně jim vynadala, husám:grinning:
13. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jani ta je super,mám ráda velké kytky ale mě se do toho našeho bytečku nevejdou :unamused:
13. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jé, Aháá., abych tady neuděla blbý info, Andělka není Jirásková, to jen že zpívá jako Jirásková, pápapapapapapapááá, papapapapapááá...
13. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jsou to ale husy!!
13. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Belí ty máš o zábavu postaráno :grinning:
Peti děkuju ani nebyla drahá 780,-máme tady vobchůdek kde má paní hrozně levný kytíííííí :slight_smile: tak sme tam docela často.Ale další velka by se sem už nevešla :wink:
13. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Já vím jsem pochopila ale pousmála jsem se na tím když jsem to tam viděla napsaný :wink:
autor
Holky, jdu plejt, furt nejede...
autor
Holky, jdu plejt, furt nejede...
Andrejko tobě to dnes cvaká dvojmo? :wink: :grinning: :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jo jo, o zábavu mám postaráno, PC nemáme, televize 2 staré, ale máme se rádi a když dojdou telky, budem koukat ve sklepě do peca a bude nám fajn:grinning:
13. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tak to jde,já si teď dělala radost kytičkama na balkon tak si netroufnu donest něco dom :wink: Včera jsem postavila jednu vedle té nablbané plazmy a mam prý vyčoudit :wink: zatím tam je!!!
13. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Někomu dvojmo někomu pomalu:grinning:
13. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Majdí oni jsou ty telky stejně k hov..,jen se mějte rádi a na bednu se vy.....
13. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
To neva hlavně,že se sem vůbec dostaneš :wink:
13. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Aspoň je nějaká sranda, když už probíráte něco jiného a já se objevím se svojí úžasnou zprávou, která už víc jak 10 minut není aktuální:grinning:
13. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Majdí já ví o čem to je cvakat na mobilu a obdivuju tě :wink: Jsem schopná Vám napsat ale pak už bych neodepsala.
13. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
No ještě, že si to někdo zkusil a ví, o čem je řeč:grinning:
13. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jo a Andrejko, se vůbec nedivím, že taky něco přehlédneš. Vždyť s tím Tvým vytížením se divím, že ještě zvládáš mít takový přehled a dělat nástěnku, to Ti patří moje hluboká poklona, fakt:slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Halló, halllóóó!!
já jsem tak spokojená! Zahrádka vypadá čím dál líp. A kvete mi konečně i kiwi, a huž je z půlky vše vypleto, a teď Honzík vytáhl z půdy pytle z bazénem, tož půjdeme stavět. Holky, vždyť já tu měsíc nebyla, už vím , proč jsem byla tak vyřízená, to byl absťák z chaty! Tady mám takové ty pocity, že jsem šťastná. A teď dokonce vím, že mám týden dovču!! A pak bude brzy ket, a já si vezmu zase nemocenskou, měla jsem výčitky kvůli holkám, ale mě tak naštvaly, že na to kašlu. Jsem měla i sny o nich, tak mi to bylo líto ten včerejšek, Honza říkal, že jsem brečela ze spaní. Já už to včera nechtěla psát, ale když jsem zjistila, že ta odměna byla kvůli volbám, hrozně se mi ulevilo, se ví, že bych to nějak řešila, tak jsem jim psala sms, (už odešly mezitím) a byly ještě spolu všechny a odepsaly mi , že jsem se neměla chodit ptát,a že čekaly , že je radši pozvu na véču. Tak nevím, mě to zkrátka znělo ironicky. Já mám svý mouchy, to teda jo, ale jinak bych se byla schopná i rozdělit. Jsem debil, fakt. Jinak jsou v pohodě, tak to byl takovej šok pro mě. A taky ponaučení, že se o platu nemá mluvit. Doprdelky, jsem furt jak malá, a to mi bude za rok 40! Jsem se tady vyblila. Asi taky hraje roli premenstruační syndrom. Jééé, Honzík nese další kafíčko. Tak já zase jdu. Jééééééééééé a zmrzlinku koupil!!! Jééé, lásenky, já jsem tak spokojená, nejradši bych teď zastavila na chvíli čas. Je tu náádherně.
13. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Jéééé, a v pondělí jdeme s Honzíkem utrácet, máme to výročí a prý si vyberu prstýnek, jůůůůůůů!
Bellí, jojo, já totiž, když někdy dočítám večer, tak vlastně čtu jen za účelem nástěnkování, neboli novinek, a hned přecvakávám na plochu, kde mám tabuličku a hned průběžně upravuju.
Taky Honza koupil meloun,a teď jsem ho měla v ruce, prý mám 6 kilo, tak jsem si říkala, to snad ne, to je víc než dva Anýskové i s botičkama!
13. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Jůůůůů, Andruškooo:slight_smile: Konečně se dostavil ten pocit štěstííí, viď:slight_smile: Jen si to užívej, zlatíčkooo:slight_smile:
13. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Bellí, fakt že jo :slight_smile: . A co Ty děláš? Husy už zmoudřely?? :sweat_smile:
Jinak kobylky, máme už skoro 10.000, ale koukala jsem , některé i 11.000 a jedou, já bych pak udělala stejný název, jenIII. A najdete to přecivá v pohodě všechny, když do kobylího vyhledávače zadáte jen RODINA III, tak jste tam :wink: .
13. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Já jsem před chvilkou přijela, byla jsem si popovídat s kolegyní z práce, má nějaké starosti a neměla to s kým probrat. Stačila jsem ji i rozesmát, tak doufám, že jí to pomohlo:slight_smile: Jo jo, husy pěkně husujou:grinning:
13. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.