• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Tady nikdo, což se vůbec nedivím, kobylky se pasou někde na sluníčku! Já jdu teda pomáhat Honzíkovi s tím bazénkem. Ale noťas mám na verandě, tak budu koukat. Věruška určitě bude referovat, co nakoupila!
13. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Jááá:grinning:
13. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Týýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
Huž Tě vidím!!! Belíšku, Ty se taky rozdáváš, to jsi pak taky vo to víc hotová, když dostaneš po hubě, co?? No, jo. KOčočko, jdu opravdu držet Honzíkovi pumpičku, už se strachuje, aby to bylo do zpráv hotový :rolling_eyes:
13. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
No jo, ale to je život a nepomoz, když můžeš:slight_smile:
13. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
:wink: kukuč
13. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoky :wink:
13. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
někam se mi vytratilo J :wink:
13. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoooj kobylky moje, mě se po vás stýskalo. Jsem se přistihla, že vlastně o vás každému vyprávím.MVR
Táák ,jsem se se ségrou proběhla po Táboře a koupila si jeans,bo nodím jen jedny oblíbené a už jsou takové hadrovaté,pak takovou blůzičku a mikču. Docela úspěšný nákup a vše bylo ve slevě. Jeans jen za 600kč.
Pak jsme byly pozvané ke kámošce na oběd,poklábosily u kafíčka, nasmály se, bo jak jsem psala , tak je to pozitivní osůbka a jeli jsme i s ní k nám do Vlašimi,bo je odtud kousek. Prostě perfektní den.
A co vy jste dělaly?
Haninka už řekla své ano, tož veliká gratulace!!!:slight_smile: čekáme na fotešky.
Co Leňulka? Asi hajá s bobíškama v bříšku.
Bellce se škrtí husa,
z Andrejky dýchá chajdalupková pohoda, přeju ti to a uplně vás vidím:slight_smile:
Mája nám zpívá Jiráskovou
Janinka nakupuje palmy,je krásná...
Všem ostatním ahoooj
Musím si zkopírovat interka,než nás zavřou,bo tam mám vzácné dopísky :wink:
13. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Zdravím Petí, tak jak je? Co sliznička a folík?
13. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Ti nevím Věruško.Včera jsem zkusila rotoped a břicho bolelo,tak jsem slezla :slight_smile: uvidíme ve středu jak to vypadá.Nevíš jak dlouho trvá rozmražení embryjek. :wink:
To je dobře,že sis udělala takový pěkný den :wink: Jeansy mám také jen jedny oblíbené a až mi opustí tak nevim :frowning2:
13. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Věruško, já mám všechnu poštu v interku i z dřívějška a nic jsem nekopírovala, interko Ti zůstane netknuté, teda aspoň myslím, jdu to zkontrolovat. Peťko, myslím, že se rozmražujou večer před KET.
13. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Petí, nevím jak to dlouho trvá,já Ket ještě neměla.Teď by jsi ale něla moc zatěžovat tělo,aby ti ten obří folík nepraskl. A jak to valastně bude? Já myslela, že budeš mít vlastně Et a né Ket? Teď jsem z toho taky jelen. :slight_smile:
13. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Já si totiž řikám jak jse to pohnojila těma práškama tak kdyby zjistili,že KET nepůjde tak co budou dělat?Jse trhlá vím ale mam to tam :pensive:
13. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Jsem to ale Dupa, jsem Tě, poletucho, nepřivítala:wink: Tož hoj Věruškooo, nakoupeno, naladice výborná, tak to má být:slight_smile: Peťko, žádné cvičení!
13. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Co kde máš???
13. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Věruško já tomu taky moc nerozumím.Myslela jsem si,že je potřeba mít narostlou sliznici ale já tam mam i folík.Píchli mi pregnyl ale podle krve zbytečně protože by prasknul sám.Teď mi doctor spočítal,že ve středu bude vše OK a v 11 15 nástup pro sněžné děti.Tak nevim.No a s tim rotopedem jsem si to taky řikala,že teď se na to vys...
13. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Berušky moje jdu vás všechny moc moc pozdravit. Dneska jsem byla od rána na zahrádce byla to paráda. Po obědě jsem šla s pétou a neteří na procházku do lesa :slight_smile: hned bych brala domů mimino :frowning2:
A co je tady nového něco jsem si přečetla Belušce chtěla spáchat sebevraždu husa :grinning: ale naše zvířecí máma jí to překazila ještě že tam byla.
Andrejka odpočívá pracovně na chaloupce a staví bazén to bude koupání hlavně at už je hezky. :slight_smile:
Věruška nalupovala a klábosila s kámoškou no paráda. :slight_smile: Petra cvičí a neměla by :angry:
Všechny moc zdravím :slight_smile:
13. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Jako v hlavě že to mam Majdinko.Ty jsi chudinko tak starostlivá,že jsi hned vyjukaná.Promiň jsem tě nechtěla vyděsit.Jasan na kolo už nelezu vy moji drahoušci. :wink:
13. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Já jsem necvičila,jen jsem se projíždělááááááááááááá :wink:
13. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Lucí tak to jste si udělaly taky pěkný den.Taky bych potřebovala nějkou zahrádku :unamused:
13. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Je mi líto ale loučím se příšerně se mi to seká a mě to nervuje,zkusím později,estli mi neklepne :confounded:
13. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj Petruš dneska se ten vydařil a zítra bude taky krásný pojedem do ZOO už moc moc těšíme :slight_smile: ale večer bude tfuj tfuj jdu na noční :angry:
13. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Peťko aha, já se lekla, co se Ti stalo. Zkus to ale z té hlavinky dostat a být v pohodě, se mi to řekne, co? Luci ahoj, tak zase další krásný den, ale zítra máš nočňucha, viď? Taky už Ti mohli nechat volnou i neděli. Věruško, nic nekopči! Interko zůstává netknuté:wink:
13. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Taky se mi to seká jako ráno, OMG!
13. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Holky taky mi to nějak blbne pořád mi to píše nejde přidat odpověď :angry:
13. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Holky, ahojda, taky mi to spadlo, tak jsem restartovala a znova najela, ale spadlo to znovu. Myslela jsem, že to je špatným signálem tady na chatě, ale asi je kobylka nějak přežraná, bo co,když se to seká i vám. Ještě mě napadlo, nechcete mi napsat , na koho nemám spojení aspoň mailovou adresu? Kdyby se koník ouplně sesypal.. Tak jen pro sichr uvádím universální mail andrea.ivf@seznam.cz , tak ať se můžeme všechny svolat. I když po většině jsme ve spojení. Věruško, tak sis užila nákupy, super, to je žrádlo, viď? Takhle se rozšoupnout, my vyrazíme v pondělí do Boleslavi :slight_smile: . Jinak jak už Bellka psala, interko zůstane. Luci, tak Tobě takhle skončí dovča, jo? Hned Nočkou! :frowning2: . Péťo, já vím taky houbeles, jak ten Ket přesně probíhá, jdu na něj taky poprvé, ale Bellí, Tys byla, kdy je rozmražujou? A Karolka taky bude vědět. Já mám 6 sněhuláků a myslela jsem tedy 3 pokusy, ale v Caru mi řekli , že rozmrazí hned 3, a zavedou ty nejlepší. Tak mě to zamrzelo, protože, co když budou všechny dobrý? Nejde jen o to, že jeden pokus ubyde, ale je mi to nějak divný, že se jako jedno zlikviduje? Nebo zavedou 3? No, uvidíme. Máji, co u vás? Jak s mlíčkem??
13. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Tak Leňulka se neohlásila? Snad je vše, jak má být!!. Tak já jdu za Honzou, koukat na Zemřít mladý. pápá zatím
13. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Andrejko dneska mi končí dovča zítra už mám pracovní den začíná mi noční a nevím kdy zkončí zítra se dozvím jaké mám směny :frowning2:
13. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holkýýýý, kdo jstéééé? Všechny měly krásnej den, vejletovaly se, nakupovaly, to je parádička, jen já ho mám celej posr....
Odpoledne jsme byli v Interpsaru s mamkou, Lubošem a Anýsem, to supr, sehnala jsem levnou odsávačku-169Kč, v porodce jsme měli stejnou, ale za 400Kč, asi se platila značka, pak měli ještě od Aventu za 1500Kč, tož tak náročná nejsu. Koupili jsme raději i Nutrilon, tak uvidíme. Peti, dopoledne to byla asi nějaká výjimka ta dvacka, jinak mi pije šedesátku. Vidíš to, ještě že Tě tady mám, budu se řídit tou Tvou kamarádkou :slight_smile: , vždyť ona je na tom obdobně.
Tady to dneska troubilo, samá svatba, krása, vyšlo jim počasí, hezký datum, no už se těším na fotečky od Haniny.
13. čer 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
Berunky, embryjka se můžou rozmrazit buďto před transferem, ale i 3 dny předem a sledovat jejich vývoj. Andrejko, jestli Ti rozmrazí 3 embryjka a všechna to zvládnou, tak Ti je všechny vloží do bříška, nebudou to jedno likvidovat, neboj.
13. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.