• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak je to tu dneska bolakýsi pojebatý ne? :slight_smile: Napíšu zprávu, napíše mi to, že nejde odeslat, tož sem najedu znovu a zpráva tu, OMG.
Ještě jsem vám nenapsala, že jsme jeli na narozky, už při příjezdu jsme se štěkli, bo já nesnáším, když pouští psa bez vodítka, samo, že jelo auto, pes před autem, za autem, já na mrtvici, tož dítě nedítě, nechala jsem Anýse v autě a letěla po psovi, začali jsme po sobě ječet, paráda, vzala jsem si klíče od auta, že jedu domů, ovšem neměla od bytu :grinning: , Luboš už s Anýsem na akci, já v káře, paráda, přeci si nepůjdu pro klíče, že? :grinning: Takový ponížení...No nakonec jsem tedy zůstala, ale pak zas problém při odjezdu, no dala bych mu na držku, kdyby tam nebylo tolik lidí :grinning: Jsem se tam rozbulela, to šestinedělí je fakt krize, popadla jsem psa a šla zas odjíždět :grinning: Dítě jsem tam opět nechala :grinning: Nakonec brácha objednal taxála a dcera nedcera držela psa, já Anýse a jela jsem domů. No asi mi jebe, ale starej mě sere :grinning: Takže takový já měla den :grinning:
13. čer 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, tak jsem si tu postěžovala :grinning: a můžu jít s klidem spát, choť už taky dorazil domů, ku podivu mě nenutí ke komunikaci :grinning: Tak já pádím cestou necestou... :slight_smile: To je hudební den, OMG Brou nocku všem, krásná noc bude na chajdě, jéééžiš, jak já bych jela na chatičku aspoň na jednu noc a jeden den, ááááááááááách...
13. čer 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko hlavně klídddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd.
Přeji dobrou a krásné sníky. Beruško šestinedělí skončí a budeš klidnější a budeš se radovat jak Anička poroste a budeš házet za hlavu uplné kraviny pá
13. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jojo Lůco, máš pravdu a jaký kraviny? :grinning: To byla vážná věc a ještě je :grinning:
Jinak Bellíšek píše, že nejde Kobyla, ona jde, ale zlobí.
Jsem si teďka uvědomila, jak ten čas letí, on už je to týden, co byla Věruška na svatbě, to je jak včééééra, to je hrůza a na mé ikonce se píše, že Anýsek má dneska přesně 4 týdny, OMG, to je fofr. Já měla celej den pátek a ono je to už dneska, tak měsíc je za náma.
No nic, už fakt odlítám do postýlky, se těším, jak nikdy.
13. čer 2009 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
Už to jdeee! Mě z toho klepne pepek:grinning: Májinko, teda tos měla ale pos...ý den, ale neboj, skončí šestinedělí a bude dobře, mamuškooo:slight_smile: Holčinky, dneska to blbne, tož přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: A nezapomeňte, MVR!
13. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Májinko dobrou noc a krásné sníky. No ten čas opravdu letí je to hrůza :angry:
13. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Beluško dobrou noc taky se sváma loučím jdu do hajan :wink:
13. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Jéé, tak psala Věruška i Bellíšek, že se nejede, tak jdu ven uklidit noťas a už to jede!!!
13. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Májenko, to mě mrzí, fakt. Sundat jim kalhoty a nařezat prdel někdy, fakt, chlapi jedni nezodpovědní! Já taky nadávám, bo Honza zase dává Taiře košík jen někdy a až před barákem, a přitom na proti na chodbě maj dvouletýho chlapečka, by stačilo, kdyby současně se otevřely oboje dveře a Taira se lekla, malej začal řvát, to ji děsí a vyjede. Beruško, nesmutni, jsme tady! MVR a MTR!
13. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
ííííí :slight_smile: haháááá
13. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Samo, že načuhujuuu:grinning: Luci dobrou:wink: Jo a něco jsem chtěla a nevím co? Leňulkooo, už hezky odpočíváš i s kulíškama, tak držím pěstičky, ať se pěkně zabydlujou:slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Belíšku, ale já bych měla strach, kdyby se stal zázrak a chytli se všechny tři, co pak No, já vím, že je to asi blbost, já jen, že bych nechtěla být postavena před rozhodnutí redukce či ne, nikdy!
Věruško, ahoj cestovatelko! Užila sis hezký den, viď? A co ms, v pohodě?
Luci, hezkou dobrou noc :wink:
13. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Máji, uplně tě chápu,bo to taky znám. Brou noc a zítra už v klííídku. Míša se pro jistotu o Mikiho zas moc nestará. To bylo řečí jak ho bude venčit a teď? Byl s ním na procházce jen jednou a dnes mi ho chtěl dát radši s sebou na výlet do Tábora. A to zas ne, hezky ať si kluci na sebe zvykaj.
13. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky, já jsem úplně mimo, pořád vidím tu Šaronku:slight_smile: Jo a poprvé v životě jsem hladila bříšenko ve svatebních šatech:slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Andrejko, já měla 2x zavedené 3 embryjka, moje kamarádka taky a chytili se všechny, ale jedno zaniklo a čeká dvojčátka, holčičky:slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Andrejko, ty řešíš rozmrazení 3 embryjek? Si vás musím zas dočíst. Já mám zamražené 3 a nevím, jestli jsou zmraž. společně,nebo 2+1. Je to těžký,ale já bych asi na redukci nešla, ikdyž je pak zas velké riziko potratu,nebo nedonošení,ale myslím,si ,že 3 by se ani nechytli.
Ms jede, bylo to nepříjemný cestování,ale zvládla jsem to,bo mne kupodivu nebolelo tolik břicho,spíš to mám silné.
autor
No, Bellí, a Mája psala, žes poslala fotečku, máš ju ještě? Taky bych chtěla vidět Šaronku, prosííííííím :slight_smile:
Tak chytli,o nikom jsem Bellí nevěděla. Jo a ty jsi viděla Šaronku na vlastní bulvy?:slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
už to zase padá,bo co?? :frowning2:
13. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Věruško, vidíš, to mě nenapadlo, to už musí být dopředu jasný, po kolika je zamrazí. Kdyby byly po 2, sotva by teď rozmrazovali 3. Tak to není o čem přemýšlet, dopředu je rozhodnuto. Bellí, a jak Ty jsi byla Těhulka, to bylo ze 3?
13. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Posílala jsem Ti fotečky, ale už jsem tuuu:slight_smile: Věruško, já znám Šaronku z lázní, my jsme spolu seděly u jednoho stolu:wink:
13. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Bellí, děkuju. Tak jsem dostala fotečku Šaronky :slight_smile: . Pamatuju si, jak Šaronka někdy loni v létě řešila ty lázně a měla z toho strach.. to letí a už bude na podzim mamina. Holky stejně je to skvělý, co? Že se máme a známe :slight_smile: :slight_smile:
Věruško, blbne to pořád nějak. Mně to přes den několikrát odeslalo zprávu 2x a je to pomalé a vůbec.. Mrknu po jiných chatech jen pro sichr...
13. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Andrejko ano, ze 3 embryjek:slight_smile: Proto se toho nebojím, bo už jsem to 2x zkusila:wink:
13. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Andrejko, no jo, je to skvělé. A teď si představte, že my jsme se seznámily v lázních a pak jsem náhodou zabrousila na diskuzi a protože vím, že Šaronka je Šarončin pes, tak jsem ji odhalila a protože z lázní máme na sebe kontakt, tak jsem jí psala, jestli je to ona a říkala, že jo, od čeho jsem manželka policajta, že:wink:
13. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Věruško, Ty jsi mi vlastně připomněla, já měla vždycky velké ms bolesti, a proto jsem po revizi čekala o to horší bolest a máš pravdu, že se nekonala, a vydrželo to skoro půl roku, prý se tam něco uvolní, navíc i hormonální změna. Ale bylo to jediné období , tedy mimo Antikoncepce, kdy jsem neměla bolesti.
Já vím, že by to byl zázrak holky, kdyby se chytly 3, tak já už to nebudu řešit..
13. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Prý je to pomalé, já to mám pomalé pořád, ať kmitám jak kmitám:grinning:
13. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Aháá, tak proto Šaronka. A víš, že tu má jmenovkyni? Mihla se na koníkovi někde na přední stránce, jak tam skočíš, když odešleš příspěvěk, tak jsem ji hned pronásledovala a napsala jí, co čajíčky, a ona to nebyla ona. :cry:
13. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Vidíš, i tohle vím:slight_smile: Ale já mám výhodu, že ji znám, tak jsem se na tu druhou koukla na fotku:wink:
13. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ještě cca 10 příspěvků a máme 10.000, myslíte, že nás zamknou?
13. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Už klusá,hurá:slight_smile: To jsem netušila Andrejko s tou ms, to je zajímavý. Tak jsem počítala,jak mi to vyjde, kdybych jí měla přes prázdniny pravidelně jako dřív,tak 4.ms bych měla mít posledního srpna,samo přibližně, takže na začátku září bysme do toho šlia a už jsme se rozhodli, že když dopadne genetika dobře, tak si nechám udělat zase hormonální rozbor a když bude FSH přibližně stejný, tak bude KET a ne žádná stmulka,bo mi to připadá zas tahání peněz, když máme mrazáčky. To jsou plány, co? :slight_smile: Ještě aby to nějak aspoň vyšlo, ale je pravda,že se líp lánuje, když už se je od čeho odrazit:slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.