• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
No jasně, mně by byla fotka na houby :sweat_smile: . Koukala jsem i na různé diskuze, ale kobylka je dobrá kvůli těm fotečkám, že se vidíme, to je přece strašně fajn. To nebývá obvyklé. No tak doufám, že to adminy nějak vychytaj. Belíšku, jdu se vyspršit a pak se přemístím s noťasem do pelechu. Cvakám tady Honzovi do telky...
13. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Věruško, jestli Ti do toho můžu mluvit, tak si myslím, že děláš dobře, že chceš jít na KET, když máš zmrzlinky, protože IVF je nejen finančně, ale i co se týká stimulky náročné a proč nevyužít toho, co už máte.
13. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Běž se Andrejko vyspršit, já jdu taky. Teď Míša nechtíc šlál¨pl na Mikíse, chudinka můj malej, ten kníknul.
Holky, mě tahle diskuze taky vyhovuje, že se vidíme. Jsme tu pěkně zabydlený. Rodinkóóó´MVR :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Berušky nespim načumuji mám taky známou první IVF tři embrijka a všechny se chytli jedno si nechala odsát a má dvě krásné holčičky :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak jsem zde.
Máji ty dětičky máte i stejně těžké :grinning: takže budou papat stejně.
Andrejko se ti nedivím že by ses bála.3 je opravdu dost a revize ne!!!!Já jse tohle řešila u ETu.Jirka chtěl jen jedno,já dvě!Nakonec jsem s pomocí paní doctor vyhrála,teď už do toho nekecá.
Ještě se musím vrátit k Andílkovi.Se vůbec nenervuj,chlapi jsou fakt jiní.My se teď štěkáme dost často.Asi za to můžu hodně já ale třeba dnes jo....Jede do práce,já doma úklid.Dorazí,ptám se co budeme dělat?On se jede prý proet na motorce a večer s kamarádem na pivo.Bych se posrala vztek.Terka je u ségry a on místo aby se mi věnoval tak táhne do pr...Tak jsem ho zjebala.
Andrejko číslo na mě kdyžtak máš viď?Já už bez Vás nechci žíííííít :wink:
13. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Holky, ještě asi 5 příspěvků a jsme na 10.000 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Věruško, taky souhlasím, už proto, že po ketu můžeš prakticky hned do stimulky na IVF, tak co! A už opět takové to mozkové etické harašení mi říká, že je to tak správné, tedy samozřejmě za předpokladu, jak sama říkáš, že bude hormonální profil ok.
Kočičky jdu do té spršky, kdybyste usnuly, tak hezké sníky, ale já jsem do půl hoďky tady..
13. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
No, Bellí, on nám to ten Dr. radil z toho důvodu, že kdyby se to teď z KET povedlo, tak kdybych chtěla další mimi, tak by to bylo nejdřív tak do 2 let a to už bych prý nemusela mít žádná vajíčka, tak proto by mne chtěl nastimulovat, aby nám zbyli pro příště a nebo i tyhle už zamražený pro příště,ale já si nechám udělat ten rozbor a když bude FSH stejný, tak není co řešit. Navíc, vždyť co moje tělo za jeden rok prožilo? 1.IVF-neůspěch, 2. IVF, porod, šestinedělí..., to je dost velký hormonální nápor a nehledě na ten nápor nervíkový a vlastně v září to bude rok od 1. IVF a šla bych zas na další stimulku? To je drsný asi, ne?
13. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj Petruš chlapy jsou někdy divní spoustu věcí neřeší je jim to jedno a pak když jde do tuhého tak jsou posraní jak malé děti :grinning:
Peťko, kočičko, to jsou ty hormonky, bude dobře neboj:slight_smile: Luci, ale to bylo už dávno, že jo? Protože teď jsem četla, zrovna dneska, že už se to dělá tak, že se během 10 - 11tt vstříkne nějaká látka, která zastaví srdeční akci, aniž by nějak ohrozili ostatní plody. Jejda, ale zní to hrozně, brrr.
Tohle je šílený jak tlačíme ten čas aby letěl co nejrychleji.Zrovna když jsem byla se psem tak jsem si říkala ať už je středa a když to nevyjde tak ať utečou ty prázdniny a je září a pak.......a pak.....a stárneme a srárneme
autor
Péťo, tak Tvůj příspěvek byl 10.000týýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Péťo, tak Tvůj příspěvek byl 10.000týýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Miláškové, oslavička dopadla dobře,jen švagrová nezklamala :slight_smile: Svému bratrovi,který ji zaměstnává, dáva ji královský plat a muže si chodit do práce jak chce, začala shánět dárek na 40cýtku až včera a samozřejmě otravovala další lidi, ať ji zajedou do Ostravy a něco mu koupí. To je hnus :slight_smile: Nakonec mu dala peníze ze slovy, já to mám těžké :slight_smile: Jezdí autem a bydlí ve městě :slight_smile: Zatím papa a jsem ráda, že jsem miláškovi koupila kolo, bo jeho vlastní sestra mu nekoupila nic :slight_smile: MVR
13. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Lůco to máš pravdu když jde do tuhýho tak je člověk ani nepoznává,prevíti!!!
Majdi vím,žeto se mnou cloumá ale není snad blbej a ví co dlabu tak se podle toho může chovat.Vepř :angry:
Jo, Bellí ,zní to strašně.
To je šílený a stárneme a stárneme, radši to ani nepiš.
Běžíím do sprchy, Andrejko, pusť mi teplou :grinning:
Belí holčičky se narodily v loni :wink: Víš jak to je věda jde pořád dopředu takže dneska se to dělá úplně jinak :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Já jsem asi ouplně mimo, kde čtete ty čísla přízpěvků?
13. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
příspěvků?
13. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Karolko ahoj tak oslava dopadla na jedničku to je super a na švagrovou se vyprdni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
To je krásný ale moc práce nám to nedalo že jo :wink:
Karolko hlavně jestli si to taky uvědomuje ten milášek.Oni to berou kapánek jinak a moc to neřeší.Ale to je oroubená švagrová :wink:
13. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
No v předu, přecivá, když najedeš na témata:slight_smile: Luci, jo jo, za chvilku nebudou potřebovat ani vajíčka ani spermie a budou lidi ze železa:grinning:
13. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Beluš právě že ted chodí na univerzity a přemlouvaj študáky at darujou spermošky a vajucha :wink:
13. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Věruško tys tady teprve chvíli viď :grinning: tak když odešleš zprávu tak se objeví tabulka a tam je kdo naposledy psal,v kolik hodin a kolikátý příspěvek :wink:
13. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Věruš neboj já to taky nevěděla já vás mám na ploše tak na témata nenajíždím :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Holky já odešlu zprávu mě se ukáže oukej já dám šipku zpět a najedu na poslední stránku jak to děláte vy?
13. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
22 22 no tak asi taky půjdu.Jsem zvědav jestli se mi nevrátí v jiném stavu ten manžílek :unamused:
Karolko, tak hlavně, že jste vy s miláškem spokojení:slight_smile: Peťko, no jo, já když zobu hormonky, taky vidím to, co bych jindy neviděla, už se taky těší, Pavlík, ještě si to neuvědomuje, zatím:grinning:
Belí bych jim přála to zažít když se ti to řítí z očí a ty nechceš bulet. :frowning2:
13. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Berušky odcházím manžílek už hezky chrupká pes spí na gauči a Péta právě chrápe s babičkou dvojhlas :grinning:
13. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Lůco tak krásnou nocinku. :wink:
13. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.