• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Dobré jitro, kobylky :slight_smile:
Jdu popřát hezkou neděli, kdyby to zase spadlo, tak ať je popřáno! :slight_smile: :slight_smile:
Máji, přeju Ti, ať se přeháňka u vás umoudří, a oslavíte si výročí. A kdyby ne, přijď slavit na kobylu :grinning:
Všem klidný, sluníčkový den!
14. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Krásnou neděličku všem berunkám a Májince pěkňoučké výročí:slight_smile: V žížátkově nádherně, sluníček svítí o 106, tož to bude pračka v jednom kole:slight_smile: Jo a jak je psáno v Koránu, nejlepší je to po ránu:wink: Krásný den, koblížci:slight_smile:
14. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno berušky hlásím u nás nádherně odpoledne frčíme směr ZOO :wink:
14. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Belli zase pracovně? V neděli se nic nedělá :sunglasses:
Lucko užijte si pěkně ZOO :slight_smile:
Andrejko tobě hezké přírodní venčení na chatě :slight_smile:
Včera jsme nějak nebyli doma byli jsme grilovat a přát taťkovi k svátku, tak doufám že se tu nic závažného neudálo.
14. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
krásné sluníčkové ránko beruškyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak co ta naše Lenulka??? :confused: sem na ni myslela calý den a doufala že večer písne ale asi zahřívá mimíska :wink:
včera sme byli s miláškem na nákupech a taky sem si koupila knížku Královnin vězen od Philipi Gregory píše historické romány a tohle je z doby vlády Jindřicha VIII a kdo ste viděl Tudorovce tak víte :wink: ale Peti ta knížka co máš ty tak ta může být dost dobrá,kdo ji napsal se po ní podívám příště :dizzy_face:
Jééé tady každý slaví výročí,tak to holky hezky oslavte :wink:
Andrejko si šikulka jak sis vyplela zahrádku a je dobře že se cítíš dobře
Belinka pere,já prala včééééra a ted kdo to vyžehlí :grinning:
14. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Moni ahojky těhulinko,jak ti je?Pořád dobře?žádné nevolnosti??
14. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Moni, ahoj těhulko:slight_smile: Tak sváteček jste byli slaviti? Včera se kobylka sekala, ale dneska, zdá se, že to bude v pořádku:slight_smile: Když mě vždycky ten sluníček vyleze v neděli, tož se musím přizpůsobit, když bylo do včerejška tak mrazivo:wink:
14. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
A už to zase začíná, než vložím, už je tu další ovečka:slight_smile: Janni.ko ahoj:slight_smile: Dneska jsi 10. den, viď? Nesvrbí Tě ručička:wink:
14. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Belinko,ona by mě nesvrbila nebýt mého mužíka :slight_smile: tomu je podezřelé,že sem včera při cestě na nákup málem letěla mezi stromečky a v úseku salámů sem zdrhla jak se mi navalilo a při cestě autím do Ji mi bylo taky špatně,tak já vám to už povím ale jen šeptem :wink: na testíku mám // sice je slabší ale je tam,tak snad bude sílit i dál :slight_smile: milášek říkal že u toho chce být on totiž vstává vždy kolem půlnoci
14. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
No, je toto možnéé? Otevřu kobylu,a hned u dvou čárek? GRATULUJU!!! Janni, jo? Faáákt? Jéééé!!! :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky přeju krásnou nedělinku.
Jani knížku napsala Dorothy koomson.Je to rmantika.Já ty historiské nepobírám,nerozumím dějepisu :unamused:
Lůco ať se vydaří ZOO ale ta noční to je strašák :frowning2:
Majdí mam to taky tak,vidím sluníčko a rvu pračku :slight_smile:
Andrejko to bude opalovačka :wink:
Mončo ahoj
14. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Co to vidí oči mé :wink: mocinky gratuluji a ona to ze sebe nechá takhle tahat :grinning:
14. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
A kromě dvoučárkové Janninky zdravím Bellinku, Monču, Lúcu, Petjunku!
Péťo, taky mě zaujala ta Tvoje knížka :slight_smile:
Monči, nemáš zprávy o Leňuli?
14. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Já si jí koupila jen do metra abych se tam neukousala a hlavně moc nepřemýšlela nad blbostma ale teď hltám :wink:
14. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Teda Ty jsi ale potvora, takhle to tutlati, ale obrovská, i když zatím tichoučká gratulkaaa:slight_smile:
14. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Všem krááásné nedělní ráno a vlastně celý den.
Čtu vás a u příspěvku Janinky mi zas ukápla slza štěstí. Mooooc gratuluju, to je skvělý!!!:slight_smile: Ta a tedď si to testíkový štěstí prožij s miláškem:slight_smile:
Bellinko, taky peru, už jede druhá práča. A co je jako nejlepší po ránu? :wink:
Andrejko, co máte dnes v plánu na chajdalupě?
Petí, zdravím, taky Lůcu a Monču a ostatní vstávající kobylky.
Máji, ať je dnes líp. Venku svítí, tak snad aspoň tohle ti pomůže.
Já bych dnes vyrazila někam na výlet. Jedem po obědě za dědou do nemocnice a pak bych to vzala směr třeba Konopiště,ale můj lenoch se na to nějak netvářil.
14. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Jani a vůbec holy těhulky ležely jste po ET nebo KET nebo vás hned vyrazili? Já dost často čtu,že nechávají pacientky ležet u nás ne.Stříknou a odchod :unamused:
14. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj Věruško taky vymýšlím kam vyrazit ale mam stejný problém jako ty!!!Lenora :angry:
14. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Peťko, Andrejko, ahoj sluníčka:slight_smile: Jsem ani nepozdravila, nevychovanec jeden:slight_smile: Taky jsem myslela na Leňulku, asi odpočívá, beruška:slight_smile: A můžu jít zase něco dělat:slight_smile:
Petí, v Pronatalu jsem ležela asi něco přes půl hoďky. Hlavně je prý nejdůležitější prvních 20 minut, kdy nám radili, abysme si nepovídali, nesmáli se..Pak už je to na přírodě. První IVF jsem se bála, tak jsem doma ležela asi 2 dny,byla jsem i nějaká unavená,ale , IVF jsem hned od začátku přecházela a chytli se obě.
Bellí asi budeme mít dnes všechny pracovní.Máme to sluníčko jak baterky co,tak jdeme na to :wink:
14. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
tam měla být 2,ale vy jste se dovtípiliy. Jdu taky něco dělat. BB stříšku, aby mi to stačilo ztuhnout a mohla jsem to vzít dědovi do nemoc. Tak zatím páááá
14. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Věruško mě jde právě o těch prvních půl hoďky.To u nás nenechávají :frowning2:
14. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Věruško, ahoj :slight_smile: . My budeme dnes pokračovat na zahrádce. Výlet bude až zítra. Ale to nejni práce, ale relax :wink: . JInak mně neřekly v Pronatalu nic, a já se tam propovídala a prochechtala. A navíc po 15 minutách překonávání potřeby na malou, jsem šla. Takže příště se tak tou vodou nenaleju, stejnak nic moc UTZ nevidí i tak.
14. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Věruškooo, ahoj zlatíčko:slight_smile: Peťko, v Olomouci zůstáváš dokonce 24 hodin, ale půl hodiny po ET ležíš hlavou dolů a dupou hore a až tak za 4 hodiny Ti lékař řekne, že můžeš vstát z postele, ale vidíš, že všude je to jinak, ale ta půl hodinka asi je nejdůležitější:slight_smile: A už fakt jdu:wink:
14. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Bellí, myslím , že jestli dupou hore, či naopak určuje poloha dělohy, protože já ji mám zakloněnou a měla jsem mít dupu hore, a některé holky to měly obráceně.
14. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Hm tak to jsem zvědavá jak to udělám.Doktor vystříkne a já řeknu nene já nikam nejdu zůstávám půl hoďky ležet :dizzy_face:
14. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky,
jdu vás pozdravit. Pořád jsem v práci tak ani nestihám číst.
14. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ach jo tak tohle mi opravdu vadí :angry:
14. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky Katuš,teda ty jsi holka pracovitá,vždyť je neděle.
14. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.