• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj Katuško, zdravím Tě. A kdy tedy budeš mít tu dovču už? :slight_smile: . Prosím Tě, nevíš o Leňuli?
Peťko, teď se tím ale vážně už netrap. Vezmi si knížku a sedni si chvilku na chodbě, nebo na sluníčko na lavičku.
14. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Pěťko, tak si tam aspoň někde na půl hoďky sedni. Jo a já mám taky zakloňenou dělohu, tak jsem po ležela na břiše. poprvé mi to neřeklia nepovedlo se. Příště si zas lehnu na břuch.Jdu patlat BB, krém už mám.
14. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Zdravím Katku
14. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Katuš ahoj:slight_smile: Andrejko, tak to nevím, v Olomouci ležíme dupou hore všechny. Já se od vás nemůžu odtrhnout, ale musím:slight_smile:
14. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
:wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: Janiko gratulujůůůůůů :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: tak už je ti i blbě, tak to je supéééér.
Mě se občas zvedne žaludek ale zatím jsem s mísou nekamarádila.
Peťi nás nechávají ležet poET 45minut a pak domů.
Andrejko jo jo u nás panelákových je práce na zahradě perfektní relax :slight_smile: no když jem byla malá a měli jsme hodně polí, to jsem mluvila trochu jinak, když bylo jít potřeba do pole tak jsem radši vařila a uklízela doma :dizzy_face: ale to byla horší práce teď pěstuju kytky a jezdím se sekačkou.
Věruško ahoj, to si dá děda do nosu :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Já nemám zakloněného nic a taky mám dupu hore:grinning:
14. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Monči, ale to já kdybych měla plejt pole a sekat pole trávy, to bych taky mluvila jinak :confused:
Bellí, pračka neuteče , nemá nožičky :grinning: . Ba ne, máš recht, taky huž lezu z pelechu, je to hřích v tomhle počásku nebejt venku.
14. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Káti ahojky, ať ti to utíká rychle v práci, věřím že v tak krásný den se ti tam být nechce :confounded:
O Leňulce nic nevím, snad se má dobře, broučků měla dost tak je určitě hýčká v břůšku, ani nevím jestli má 2 nebo 3. snad se brzo ozve.
U nás se leží s nohama podloženýma nahoře. Peti tak si poseď aspoň 20 min. v čekárně nebo si lehni v autě.
14. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Kočičky v autě si klidně lehnu ale myslím,že není dobrý vůbec z té kozy slézt!Taky mam dělohu v záklonu.To jsou teda věci.Jse ráda za vaše zkušennosti ikdyž momentálně mi moc nepotěšily,hm.Věruš výlet se koná :wink: jedem na motorce papa :slight_smile: a krásný den všem.
14. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
My vyrážíme na hřiby, tak snad něco najdem, potom se stavíme někde na oběd, tak odpo pá
14. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
holky já se to bála napsat abych to nezakřikla,ale vy ste moje rodinka tak sem vám to musela říct,jinak testíkovala sem tedy dnes ráno :wink: Děkuju holky ste zlatíčka moje,jen se zeptám a co ted?Zítra si testnu znova a podle síly čárky mám volat do caru nebo jak se to dělá?Nebo se tam vola až ten 14den?Kdy mám jít na krev??Abych měla fakt jistotu :slight_smile:
Jinak Peti my hajaly v Repromedě 15 minutek a hurá domů,drncala sem se 100km po dálnici Ji Brno a to je snad horší než polnačka :angry: sem říkala chudáčci mimíska snad je tady nevytřepůůůůůů :grinning: Ještě otázka holky kdy se chodí na první ultrazvuk????
14. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Peti já slezla z kozy,pokecala z dr ptala sem se jí zda je nemůžu vytřepat nebo ehm zanechat třeba na wc :grinning: a ona se smála a vysvětlila mi že to nejde,že děloha je něco jako když vyrýpneš 2kusy mechu a přiložíš je těma zelenýma tyčkama k sobě :wink: a kdy razíš do Caru ve st??
14. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Teda, taky vám ta kobyla tak dlouho nešla??? Hrůza, fakt. Janni.ko, vzhledem k tomu, že já nikdy netestuju, tak jsem šla do CARu na krev, až jak jsem měla:slight_smile: Tak jsme popapali, Pavlík spinká a já jdu věšet další pračku:wink: Májinka slaví výročí, to je super:wink: Monča na hřibách, Luci v ZOO, Andrejka v hlíně na zahrádce, Věruška s Mikískem, Peťka na výletě:slight_smile: Janni.ka šťastná, tak se mi to líbí:slight_smile:
14. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
berunky,já spinkala :slight_smile: a deme s miláškem ven,jen vám teda povím sem měla erotický sen......a zbudila mě taková křeč v podbříšku :confused: ale copak to de na to nemyslet :grinning:
Tak co Moni rostou houbičky??Snad ano :wink:
Belinko tak to si dobrá,žes to vydržela netestíkovat :wink: tak zatím papa sluníčka moje jdu se venčíííííííííííííííííííííííííííííííííííít :grinning:
14. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Janni.ko, vůbec to nesouvisí s tím, že jsem to vydržela, ale testovala jsem 1x z 5-ti pokusů a asi to pro mě bylo nejhorší. Jinak já se můžu na mrchu stoprocentně spolehnout a ta dorazila vždycky, takže na krev jsem se ani nedostala a neudržely ji ani léky. Až při posledním IVF jsem se na krev dostala a bylo to tam, bohužel né na dlouho, víš.
14. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Krásnou procházkuuu:slight_smile:
14. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
tak sem doma a tady nikdo nebyl??? :confused:
14. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
sem doma a tady nikdo nebyl?? :confused:
14. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
ženýýýýýýýýýýýýýýýý kde ste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no jo dneska se den opravdu vydařil :wink: tak si ten zbytek hezky užijte,vypínám PC a jdu koukat na filmík.
Papa zítra sem tu jak na koni a MVR :wink:
14. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak hříbky rostou, máme pár praváků a víc suchohříbků, dojeli jsme tak zničení že jsme hned zalehli.
Belli jak je, už máš vše poděláno? Dneska ti to schlo jedna radost, bylo opravdu nádherně.
Kde máme dneska Máju a Anýska?
Janiko, na krev běž normálně 14.den, tam se uvidí hcg, pak tě objedná znova za týden a to by měla být vidět už i tečka.
14. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Já se taky hlásím,že jsem živá :slight_smile:
Mam neteřinku takže dnes už nejuknu.Mějte se fanfárově :wink: papa
14. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Koťátka, mě nešlo od rána se přihlásit. :slight_smile: janince obrovská gratulace a všem ostatním krásnou letní noc :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, Help! Jsem kráva nebeská. Zkoušeli jsme Mikiho vozit na kole v košíku. Seděl tam poslušně, tak mne nechal Míša jet samotnou,jenže já ne něj neviděla a on si stoupl a před barákem asi vyskočil,nebo spadl. Strašně zakníkal. Běžela jsem s ním domu ,jestli mu něco není. Chodí dobře, prohmatali jsme mu bříško a taky nic. Mám ale strach aby neměl nějaké vnitřní zranění. Já bych se nejradši neviděla. Uplně jsem se rozklepala a bulela,jestli mu něco bude...
14. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Věruško neboj, jestli na pohmat nereaguje na bolest, tak mu nic není a takových držkopádů ještě bude:slight_smile: Věřím, že jsi vyděšená, ale neboj se, nic mu nebude.
14. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Už jsem vykoupaná, chachula osekaná, když teď budu dva dny skákat po tých kozách:grinning: Prádlo posušené, sice nevím, kdo to vyžehlí, ale teď to pal čert:slight_smile: Moni, Mája slaví to výročí a jeli na obídek tam, kde měli, tuším, hostinu?
14. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Berušky hezký večer. :wink:
Janinko obr gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
Holky Zoo byla úžasná. Péta spokojená vše jsem natočila novou kamerou zítra to zkouknu :wink:
Berušky jdu se chystat směr rachota achjo :frowning2:
14. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky holky.
Omlouvám se že jsem se dlouho neozvala.Nebyl nějak čas.
V sobotu jsme měli ten sraz ze školy který se parádně vydařil.Bylo to super.
Dneska jsem byla u maky y natírala prkna a trochu jsem se spálila na sluníčku.Za chvilku jdu na noční.Tak snad zítra budu mít víc času abych vás dočetla.
Tak všem přeji hezký večer a opatrujte se.Papa.
14. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Věrko, jak píše Bellka to bude dobré. Ale šok to byl, možná se spíš lekl. Tak neboj kdyby ho něco bolelo tak by ti dal vědět.
Luci super že se vám výlet zdařil, ať ti to v práci rychle uteče.
Belli no jo to utekno a ty už budeš stimulkovat. Prádlo na žehlení počká, teda určitě do té doby dokavaď budete mít v čem chodit :slight_smile:.
Karolko no mě to nešlo včera celé dopoledne, jsme to tu zahltili či co.
Peti tak si užij neteřinku, to budou s Terkou řádit.
Já se jdu už taky natáhnout, tak všem hezké sny.
14. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jo a vložila jsem jednu fotečku v mém novém účesu.
Tak papa.
14. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Moni, teda nedávno mi připadalo, že se těch 14 dní nedočkám, než pojedeme do Olomouce a v úterý už jedeme:slight_smile: Regi, už Ti jdu účes zkontrolovat. Luci, ať Ti to v práci utíká.
14. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.