• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko, mě taky nešlo se přihlásit, od včerejška je kobylka nějaká mimoňová:grinning: Regi, škoda že jsi schovaná za kamarádkou, tak účes není vidět, no. Ale nevadí, ze předu je to taky dobré:wink: Moni, dobrou nocičku a krásně se vyspinkej.
14. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Bellí, Moni, dík.Radši si dnes ustelu v obýváku, abych ho slyšela,kdyby něco. Teď mi leží na gauči a spinká. Jsem magor, já vím, ale je to moje díťátko.
Kdybych se tu dnes už neobjevila, tak dobrou. :frowning2:
14. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky Kobylky, doufám, že nepíšu zbytečně a fakčí to. |Asi hodinu vás čtu. Dneska byl supr den, ani šestinedělí ho neohrozilo. Spaní do desítky :slight_smile: , pak ten obídek v jízdárně, okoukly jsme s Anýsem kobylky živé, klusavé, nadlábli se všicí, dala jsem si kuřecí steak s grilovaným Hermelínem a brusinkovou omáčkou, dobrotka.Pak jsme jeli ke kámošce, která by měla každou chvilkou rodit, bydlej na takové samotě u lesa :grinning: , aupr to bylo,poseděli jsme na terase,pak domů a hned přijela kámoška a šly jsme s kočárem do restauračky na ovocnou limonádku, no a do teď byla u nás.
Gratuluji Jnni.ce, 14.den zavoláš test,druhý den tam jedeš a udělají Ti UTZ a ráno vezmou krev, tak to bude pořád, na každé kontrole. Ale Ty to máš vlastně kombinovaný se svým gyndařem, myslím, že?Ale lepší info má asi Katy, já tam byla před rokem, možná změny.
Andrejko,jsem se vynervovala u Tvého příspěvku s Tairou a tím košíkem.Já taky radši předcházím událostem, ale Luboš ne,prý vidím samý katastrofický scénáře. Včera na těch narozkách byly dvojčata tříletý a satan s nima běhal, ten jeden klučík u toho strašně pištěl,což pejsci většinou nemusej,že?Jsem měla taky strach,aby nevystartoval.Luboš se jen řechtal.Ale satan byl hodnej, jen s nima pobíhal.
Věruško, neboj, snad mu nic neni, kdyžtak skákneš zítra na vet.,ale pokud spal už a je ok,tak v pohodě.
14. čer 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
Mazlinci moji, taky už jdu do pelíšku. Přeju vám všem dobrou nocičku a krásné sníky. Mějte se krásňoučky:slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak já přindu :slight_smile: a Kobyla spí :angry:
Brou nocku všem, dneska je neděle,co?Já žiju o den pozadu.Toto uteklo zas, zítra pracanti do práce,omg.
14. čer 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunooooo, pomoooooooooooc, potřebuju radu s Nutrilonem :confounded: ,zdá se, že nemám mlíko,OMG!!!Zítra tu snad budeeeeeš.
Nikde nikdo, ono taky v jednu v noci, kdo by jezdil na Koni, že? Tak brou nocičku,už pěkně bucáte,jdu taky. :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 01:02  •  1 dítě  • Odpověz
krásné ránko beruškýýýýý :slight_smile: zase bude sluníčkově.
Regí ty si na krátko,ale sluší ti to :wink: hezky vynikly očka a jako bys v nich měla 2čertíky :slight_smile: dobře že se sraz vydařil
Moni tak to u nás neroste teda nic,v noci je pěkná kosa,ale snad ted o víkendu by už něco mohlo být a taky vyrazíme :wink: Dobře půjdu 14den na krev,testíkovala sem i dnes a je tam krásná // :slight_smile: mnohem silnější než včera tak sem moc ráda,ještě ta krev at máme jistotu :slight_smile:
Lůco taky se výlet vydařil,to je dobře.
Zdravím i zbytek rodinky,Andrejku,Belinku,Karolku-jak vůbec dopadla oslavička??Katky,Dady,Markytánku,Věrušku-neboj se Věry Mikimu nic nebude taky si myslím že se lekl,to by ste poznaly kdyby mu něco bylo. :wink: příště ho musíš připoutat jako miminko popruhama v kočárku :grinning:
15. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
jééé tak to se mi ještě nestalo abych tady byla první :grinning: Belinko ty už jedeš zítra do Caru no parádička,tak už začneš stimulkovat :dizzy_face: :dizzy_face:
Máji ty nemáš mlíčko?Sem myslela že máš hodně když sis koupila odsávajdu :confused: Jinak jo jo mám to nakombinované se svým gynekologem,tak tam zavolám ve čt a uvidím co mi řekne sestřička,taky mi dr řekla at jim taky zavolám výsledek testíku,prý at hlásím 2čárky a na recepci sestřička-tak nám to nezkažte,ted se nám vede dobře :slight_smile: asi se jim to tam pěkně těhulíííí :dizzy_face:
15. čer 2009 v 06:57  • Odpověz
Krásné dobré ráno, Janni.ko to je úžasná zpráva, moc gratuluji. :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
ahojky Terezko,jak je těhulinko???
Máji ještě sem zapomněla co ta tvoje kamarádka Jana už porodila??sem si na to včer avzpomněla.
15. čer 2009 v 07:26  • Odpověz
Janni.ko ve středu jdu na NT+ screening dost se bojím, jinak myslím, že kamarádka Máji už porodila a má chlapečka. :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno, už jsem v práci tak nakukuji.
Janiko tak to je super, že pořád sílí, máš zavedené 2? šupni testíky do albíčka.
Terezko určitě to dobře dopadne, neboj.
Máji tak jste si to hezky užili, co malá, víc plaká nebo jak proč myslíš že máš málo?
15. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj Monči a jak se vede tobě, já už si musela v sobotu koupit kaťata s gumou, vypadám jak medvídek, myslím,že kdybych nebrala utrogestan, že tak nafukovat nebudu.
15. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojte všchny. Chtěla jsem vám poděkovat, že jste na mě tak myslely a držely nám palce. No, bohužel nedošlo ani k ET, protože se embryjka všechny moc zhoršily a nebylo vhodné ani jedno k transferu. Takže v srpnu musím znovu na stimulku. :cry: Děkuju za vše a držte se!
15. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobrééé rankooo, sluníčkaaa:slight_smile: Všem přeju krásný den a šťastný vstup do nového týdne:slight_smile: Teda, víte, že jsou vzhůru 3 těhulky??? Janni.ko, vyfotit testííík:slight_smile: Moni, Terko, zdravím berušky:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Terko já už se vlezu jen do jedněch gatí :angry: no taky budu muset nakoupit, ať mám v čem chodit do práce. Kolikátý jsi týden? Honem si to dej za jméno, ty ty ty :slight_smile: Já mám brát utrouš do 12.tt
15. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Leňulkooo, to není možné. Je mi to moc líto, beruško, moc jsem Ti to přála, holka zlatá. Drž se, beruško.
15. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Leňulko, to je teda smutné a to se tak pěkně drželi :frowning2: ach jooo :frowning2: Hlavně tedy že už v srpnu můžeš znova. Asi by měl dr. zopakovat postup jako na podzim.
Belli dobré ráno.
15. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Monči od pátku(12.06.) jsem ve 12.týdnu, já mám taky utrogestan brát do konce 12.týdne tak uvidím jak se p.doktor rozhodne, čekám až na vyšetření a pak bych opravila snž., v Teranově měli super kalhoty původně stály 1.200Kč a když jsem je kupovala já už stály jen 300Kč,jsou plátěné, tak doufám, že v práci nedostanu hubovou,protože jsem nosívala kostýmky. :frowning2:
15. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ranko,
co s tím bylo že to včera vůbec nejelo.
Janni.,ko tak co byl dneska testík?
15. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Aha tak jsem si toho už všimla.
15. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Jantarko, co na to napsat, drž se prosím, cesta za miminkem je opravdu dlouhá cesta, ale pevně věřím, že se jednou všechny dočkáme, MUSÍME!!!
15. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Katuš ahoj, konečně se Ti blíží dovolená, viď? Ještě týden a hurá na chaloupkuuu:slight_smile: Leňulko, vždyť byla embryjka tak krásná, tomu fakt nerozumím.
15. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Holky, víte jak jsem psala, že když mám ovulaci, že je mi až špatně, tak včera jsem usnula jak mimino a dneska si připadám jak po stimulce, jsem zvědavá, co mi řekne dr. na preventivce, jedu na 15.00.
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Bellinko jj blíží ale na chaloupce jsme už skoro 2 týdny protože rodiče se v sobotu vrátili z dovči a my jim hlídali chaloupku tak to protáhneme až do a přes dovču. Jen to počasí by se už konečně mohlo udobřit.
A co ty už stimulka se už blíží. Budu moc držet pěstičky. A co krček? Lepší?
15. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Katuš děkuju, po poslední Dornovce už nevím, že mě krček vůbec bolel:slight_smile: Tak aspoň si užíváte tu chaloupkovou atmosféru, ale ještě až nebudeš muset jezdit do práce, to bude teprve to pravé dovolenkování:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
no to jo. nevím ja si pak zvyknu na město :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused:
To je super že krček je mnohem lepší. A zůstaváš na PN až do stimulky?
15. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojte kobylky,
kobyla blbne,mě blbne wifi,no děs,musím na velkej počítač,ještě že manža je v práci :wink:

Tak prvně ooobbbrrr gratulace Janičce :grinning: :grinning: super zpráva,prostě Repromeda umí :wink:

Leni,je mi hrozně líto jak to dopadlo,já myslela že to ani není možný,tak snad v srpnu se to povede :wink: držím palce

Zdravím ostatní snažilky i těhulky,jmenovat nechci,byh někoho určo zapomněla a to by mě mrzelo.
15. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Koukám, že Andrejka včera večer vůbec nenakoukla, tak asi jí nešla nahodit kobyla. Věruško, doufám, že ses vyspinkala, při tom hlídání Mikíska, ale fakt si myslím, že bude v pořádku. Májinko, tak jak to vypadá s tím mlíčkem?
15. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Belli mě to taky vůbec včera nešlo ještě v 10 večer jsem to zkoušela a ne a ne naskočit.
15. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.