• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Terko,neboj se toho NT,respekt jo,to jsem měla taky,ale nějak uvnitř jsem cítila že to bude ok,a bylo.Každopádně to je super zážitek,pokud můžu doporučit tak tatínka určo sebou,stojí to za to :wink:

Jinak já se Vám budu muset vyfotit,protože já už se nevlezu skoro do ničeho,dopo ještě jo,ale navečer už je to horší,tlačí to a není to přjemné,ale na radu MončiEt jsem koupila v Teranově pláťáky za 440kč a mají super úpletový pás a skvěle se nosí-všem doporučuju.

Majdí,mě ty záda docela bolí,ale dneska jdu k dr.tak jsem zvědavá jestli už můžu cvičit nebo né,uvidíme.A konečně dostanu těhu průkazku :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Katuš, moje doktorka říkala, že s tou krční páteří se nechává na PN měsíc, ať se to pěkně všechno srovná a do té doby začnu stimulovat a to jí z CARu donesu zprávu, že podstupuju stimulaci k IVF a zůstávám na PN. Katy, dobré ráno:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kobylky :slight_smile:
Tak koukám, že vím to jelo i večer, mně ne. Psalo mi to dokonce při přihlašování, že moje jméno není zaregistrované. Leňulko, do pr...!!!! Strašně mě to mrzí, je to nespravedlnost zkur....á! Nerozumím tomu.
15. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Bellinko to je super alespoň si pěkně odpočineš
Ahoj Katy a Andrejko
15. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Katy, tak s těma bolestma zad Ti nezávidím, protože to jsem si užila fakt svoje tím, že tahám těžké lidi, že jo. Ale spíš si myslím, že v těhu bys neměla moc cvičit, jen ten velký gymnastický míč, ten je skvělý na záda, ale Tys říkala, že jsi kopýtko, viď:wink:
15. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Katy ahoj,to možná máme stejná kaťata, jen je u nás měli o 140Kč levnější, asi je nikdo nekupoval, ještě měli sukni ve stejném provedení tak jsem také zakoupila ta stála 289Kč, ty to máš lepší když nechodíš do práce,já každý večer musím dumat co jako na sebe druhý den vezmu. :wink:
PS: K doktoru jdu ve středu a manžílek je v Praze na školení.
15. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Andrejko, ahoj zlatíčko, jo jo, mě to taky psalo, že moje jméno neexistuje, tak jsem to zapíchla. Prostě kobyla o víkendu zlobila. S tou Leňulkou mi to taky hlava nebere, vždyť byla embryjka tak krásná! Mě z toho až sevřelo a zase strach z něčeho nového.
15. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Terko a už to v práci vědí, že jsi těhulka:slight_smile: Moni, a co u Tebe v práci, už to ví:slight_smile:
15. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Belko zdravím a přeji Ti hodně štěstíčka,abych se ještě vrátila k tomu cvičení, tak jsem četla, že pokud před otěhotněním se cvičí tak ani v těhu to nevadí, samozřejmě nesmí být rizikové a je pravda, že předcvičovatelky cvičí cca do 7měsíce, tak Katy pokud jsi cvičila pravidelně a u paní doktorky je vše ok, myslím,že těhu cvičení Tě na ty záda pomůže. :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Bellí, kdy razíš na kozu? :sweat_smile: Já Ti jen včera písla mail, ale je to záhada, protože v době, kdy mě to nešlo i odpol, tak vy jste tu byly.
Katuško, zdavím Tě. Tak jste taky v přírodě, to je super, co?
Věruško, takových držkopádů zažijete a určo i s mimískama. Neboj a nic si hlavně nevyčítej!!
Májenko, tak takový super den, no konečně! A pak hned málo mlíčka? Co se děje?? Jak to vypadá aktuálně?
Janninko, tak huž jsi potěšilo tou óbr zprávou manžu? A reakce????? :slight_smile: :slight_smile:
Moc zdravím všechny, Karolko, já byla taky odpojená, Terko ahoj, Monča má pravdu, už abys tam šoupla týden :wink: . Neboj, musíš věřit, stejně záruky nejsou nikdy, ale musíš to prožívat už teď, ať mimi ví, že se na něj těšíš :slight_smile:
REgí, jdu juknout na novou fotečku!
Katy, tak hurá pro průkajdu a hned vložit novou fotečku :wink:
15. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Belko, v práci jsem to neřekla a ani nikde jsem to nerozhlašovala, fakt čekám na ty důležitá vyšetření, jsem dost pověrčivá, kamarádka mi říká, že už sice nejsem takový hubeňour,ale kdyby to nevěděla, tak že to na mě zatím vidět neni, naše hlavní manažerka byla těhu loni, a řekla to až když byla v 6měsíci.
15. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
REgíí, máš takovej sladkej kukuč v tom novým účesku :slight_smile: , Teď asi dochrupkáváš po noční.. Lúca vlastně taky..
15. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Terko, jasně, jen mě zajímalo, jestli už to někdo poznal, víš:slight_smile: Andrejko, tak to mě mrzí, že jsem ten mail četla až teď, mohla jsem holkám popřát za Tebe dobrou nocičku, ach jo. Ale myslím, že všechny víme, že kobyla o víkendu nepremávala:wink:
15. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Belí, to neva, přecivá :slight_smile: . Jinak asi měl službu někdo, kdo tomu třeba tak nehoví, a teď už to pofachuje :grinning: . A když ne , stejně se někde slezeme :grinning: . Jdu si uvařit kafíčko a udělat snídaňku. Honza jel k zubaři, chtěla jsem jet původně s ním, a hned razit na ty naše výlety a nákupy, ale lenora zvítězila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Musím si stejně umejt hlavu a udělat nehty po tom rytí v hlíně :grinning: .
15. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Andrejko, moc Tě zdravím na chaloupku,vím, že jistota neni nikdy,naplácat bych potřebovala. :grinning:
15. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Terko,já cvičila tu Mojžu a jako těhu bych musela zase k terapeutce aby mě ukázala co můžu,tam se procvičují svaly děložní a já nemohla ničeho kvůli těm obr vaječníkům,víš? Teda sukně u nás nemají :angry: hnad bych ju brala,protože ostatní moc nedopnu,no co z XS jsem vyrostla,a je to tak na hnop ale dá se to,jen to je nepříjemné.

Andrejko,ahojky,zdravím do prac.procesu :wink: to víš že vložím fotečku,se těším co mě mimouš předvede :wink:

Majdí,pěknou kontorlu :wink:
15. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Terko, neboj, rozdávám rady, ale jsem ouplně stejná :grinning:
15. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Jejda,já popleta,Andrejka má přciva dovču,tak pěkné chaloupkování :wink:
15. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Katy, kdepááák, pracovní proces, néééé, máme dovču, Honzík dva dny a já celý týden na chajděěě :slight_smile: :slight_smile: A dnes výročí, tak si to pořádně užijeme :grinning: . Tak držím palce!!
15. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Berušky,se loučím,jdu vyfénovat hlavu a fičím k dr.,pak se stavím do práce vyzvednout manžílka na obídek a mrknout jak se potvůrkám pracuje :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Díky Katy :slight_smile: :slight_smile: , tož fénuj a fič! :grinning:
15. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
A taky mají Andrejkovi to výročí, přecivá:slight_smile: Tak přeju krásné výročí:slight_smile:
15. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
No jo, prodleva nezklamala:grinning: Teda, vy všechny vidíte účes Regi a já vidím jenom Ty její kukadla:wink:
15. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Andrejko tak si krásně užijte výročí, my se brali v lednu tak máme ještě čas, Katy já už jsem u S, dneska mám tlak v bříšku asi je to normální co myslíte?
15. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Děkuju Belíšku :slight_smile: , Vyřídím to i druhému oslavenci, tedy snad nebude od zubařky zmasakrovanej a bude slavit :grinning:
Tož jdu udělat to kafíčko a snídani, ale budu snídat s vámi. :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky.
To jsem se načekala než mě to pustilo.
Jantarko to mě moc mrzí že to takhle dopadlo.Hlavně to nevzdávej.Srpen je tady za chvilku.
Já budu testit ve čtvrtek ale nevím jestli to má cenu protože jsem dneska začala špinit.Sice jen trošíčku ale začala.
Vložila jsem zas nějaké foto.
15. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
ahojky, tak jsem se konečně dostala zase na stránky nevím co s tíím je ale nejde mi se dostat na stránky.
Regi snad je to těhu špinění.
15. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
ííííhahááááá
15. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Konečně kluše :grinning:
15. čer 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
tedato je dost, že jedem. Regíí, ťutí ti to na foteškách.
Mrzí mne Leňulka, to jsem chtěla napsat už ráno, ale ono mě to už nepustilo.
Zdravím náš kobylinec a doufám, že už to teď půjde.
15. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.