• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak to bych asi nevstala.I když je pravda že jsem takhle byla jednou se Zdendou že pujdem na boulink,s tím že dohraju a půjdu domu protože jsem šla druhej den do práce.Nakonec to dopadlo tak,že jsme odcházeli ráno v pět,udělal mi kávu,já si hodila sprchu a šla do práce.Celej den jsem trpěla v práci jak pes a večer jsem padla za vlast jak mrtvola.
25. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Je to určitě náročné ale jednou za čas to zvládnem takhle ponocovat. Když jsem byla mladá taky jsem šla na diskotéku a sní přímo do práce bylo to před vánocema a v práci šílený frmol ale dalo se to vydržet :grinning:
25. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Marky a co zdenda už je mu lépe nebo je jěště nemocnej?
Manža jel makat takže jsme sama s petulou a psem :wink:
25. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Zdenda je pořád nastydlej.Včera zase přišel dlouho z práce tak si udělal pruduškovej čaj a vzal si paralen.Byl hned tuhej.Já jsem to od něj taky dostala.Potřeboval by bejt doma v klidu a potit se.Jenže musí pracovat tak jezdí dneska i zítra tak bude mít možná volno až příští výkend.Záleží na jeho šéfovy.
25. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Berušky, mám pauzu, tak načuhuju. Ahojte:slight_smile: Majky, kloktej klidně i 8x denně. Holky, psala mi Májinka, že jim nejde net, tak skáče z okna. No, myslím, že si to rozmyslí, s tím břuchem by byla dole nato šup:wink: Peťko, protože jsme stlašidlááá:slight_smile: Je fajn, že je maminka v pohodě:slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Majky a kdypak jedeš k vaším? Nemělas jet dneska?
25. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj belíšku.Děkuji za radu zkoušla jsem to a zavrhuju.Se mi zvedl žaludek z tý slaný vody.Ale musim no.Už máš uklizeno?Jinak vyřid Máje at neskáče že by jsme se tady bez ní neobešli.
25. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Beluško tak to se májinka ukouše nudou hlavně at leží a nezačne z nudy uklízet :angry:
Marky co naděláte penízky potřebujete takže do práce chodi musí hned jak přijede teplý čaj a paralen a potit se :wink:
25. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Belí měla ale mamka nikam nejedou tak jsem sama doma z kocourem a ležím v peřinách.Docela mě to mrzí,že nikam nejedem jsem se těšila na tetu.Ale co nadělám.Já si to vynahradím zítra.Přijedemi bratránek z přítelkyní tak se na ně moc těším.
25. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Beluško jenom si odpočin nemůžeš uklízet celý den musíš si taky odpočinout :wink:
Karolko neboj, to vydržíš. Utěšuj se tím, že to nebude dlouho trvat a zase budeš s těma svýma chlapiskama doma:slight_smile: Regi, sice už jsi pryč, ale opatrně v tom autobazaru, víš jak to chodí.
Jo jo Luci přesně tak.A budeme u něho ležet já i kocourek aby se co nejvíc spotil. :grinning:
25. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Marky ale nejlepší pocení je tělo na tělo :grinning: :grinning: :grinning: Můj kamoš říká když máš chřipku dej si na bříško česnek a miluj se tak tlouho až ho rozetřeš :grinning:
25. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci, to je právě to, co já neumím. Musím to mít hotové hned, jinak mě chce střelit. I Pavlík nadává, že si to neumím rozdělit, ale všechno dělám honem, honem. Ale je v práci, tak...:grinning: Majky, tak ještě zkus TANTUM LEMON:slight_smile: Májince to vyřídím:slight_smile: Tak hezky odpočívej, zítra si to vynahradíš. Luci, to je fajn, že jsi se bavila.
25. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
To bylo večer než usnul.Já to znám zase jinak že když má člověk chřipku a chce se jí zbavyt tak co nejtepleší ponošky a souložit souložit souložit.On si to ten bacil potom rád rozmyslí.
25. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Bělko našla jsem že je taky dobrá cibule.Jak zábaly na krk tak i jako čaj a syrup.Tak to zkusím a pak dám vědět.No nebudu vonět sice po fialkách ale budu zdravá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a Luci česnek na bříško né.Smrdí a strašně pálí. :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Marky smrdí ale pomáhá je zdravý. :wink: Beluško já vím čím dřív to uděláš tak tím dřív budeš mít klid a můžeš odpočívat. To já si práci někdy šetřim jo když chodím do práce tak spěchám nemám tolik času ale ted si tu práci šetřim. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Berušky jdu něco dělat pověsit prádlo a umýt koupelnu :slight_smile: A pak hurá na zmrzlinku :slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Cibule taky smrdí, ale když to pomůže:grinning: Tak mě napadá, neměla dneska náhodou Mončaet dělat testík a ukázat ho manžovi??? Mončoet, tak co manža:slight_smile: Nenapínej, já musím jít uklízet!!!
25. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Luci, přesně tak. Když jsem byla doma, tak to bylo něco jiného, ale teď to musím stíhat ve volnu a toho jsem, až doteď, moc neměla. Užijte si zmrzlinku:slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
No nic, berušky, zase se odpojím a jdu pokračovat:wink: Katy, to je super, že ses včera pobavila:slight_smile: Jsem Tě nepozdravila, tak to honem napravuju, kočičko:slight_smile:
25. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Luci tak at vám ta zmrzka chutná a užij si to z malou.Bělko tak už ta cibule smrdí ale mě na krku.Ještě si udělám cibulovej čajík z medem a pujdu asi spát.Tak uklízej pomalu at můžeš ještě nakouknout.Z tou Mončou máš pravdu,že nedala ani vědět.Třeba už slaví z miláčkem.Tak zatím pa a mějte se. :wink:
25. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj kozénky, tak hlásím příjezd z nákupu. Já jsem si šatičky nekoupila, na můj pupík nic neměli a bojím se, že za měsíc by mi už vůbec nebyly, ale Míša si koupila pěkný oblek,ve kterém se může rovnou i ženit.
Májo, v Práglu jsme nebyli, ale v Uhlířských Janovicích, jsou tam vyhlášené oděvy a rovnou ti to tam i upraví. Budoucí novomanželé jeli s námi a ženich si tam taky vybral.
Jak se dnes máte???
25. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Helooooooooooou, už to nakopli, doufám, že to bylo poprvý a naposledy. Dvě hodiny jsem to vydržela, pak jsem šla vzbudit manžu, ať okamžitě volá Tomášovi, že nejd net a co v celym městě. Říkal, že to půjde v 11h!!! :confused: Nešlo to :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jsem začala tedy zase prát, první pračka na mimísku dopírá. Jinak většinu vyprala už mamka, jen takový doobjednávky dopírám a dárky, který už mimíska dostala, aťje vše nychystáno, kdybych fakt musela jet. Nějak se mi to už nepozdává, navíc jsem začala dooost spát, myslím, že tělo se už chystá ne ten vyčerpávající porod :confounded: .
Tak Věruško, v Uhlířskejch jo? Tam jsme tak s babičkou a s dědou jezdívali. Si tam pamatuju hlavně restaurace :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak jinak, že? :grinning:
Holky, vy zas žehlíte? Jak to děláte, ale já nesmmím přeci nic dělat..., že nesmím žehlit, že ne? :confused: :sweat_smile: To je jediný, v čem stopro poslechnu :grinning:
Na obídek byla jen polívka z pytlíku, bo nevydržím stát. Sice pytlíkový jídla nesnáším, ale v nejhorším případě to přežijeme a aj nám chutnala :slight_smile: .
Andrejka se psychotestí, to bymě zajímalo, co tam celej dlouhej den dělaj :confused: , včera, dnes, zítra...Snad písne detaily.Jdu věšet mimískový hadříky, to budou sousedi čubrnět :grinning: , jsou zvyklý na trička přes celou šňůru a teďka toto :wink:
25. dub 2009 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky, tak se pomalu chystám do práce, dneska jsem na ambulanci, tak okud bude čas, tak na vás juknu. Venku je naprosto nádherně a já budu čumákovat v práci. No, snad ti lidi nebudou prudit. :wink:
25. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Karolko, tož si to tam užij a co se na tý ambulanci v sobotu dělá? Tam choděj bolavý krky bo co? :confused: A všude máte v práci net, to neznám týjo, kor na ouřadě u Andrejky se divim, mamka nesměla ani sníst rohlík v práci, natož na net, ten ani neměli. To jsou nějaký vymoženostě :slight_smile:
25. dub 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, na oddělení ho nemáme, ale na ambulanci ano, fungujeme nepřetřžitě jako pohotovost pro dospělé a děti a široko daleko nic není, takže k nám jezdí lidi i 50 km. Jinak jsem tam sama a pokud přijde ošetření, tak volám doktora, takže můžu brouzdat po netu, ale nesmím se odtamtud vzdálit. Někdy máme klid, ale někdy to stojí za to, hlavně v noci, zatím papa já se napojím, pokud si zapamatuji heslo. Jinak k nám chodí krky, ouška, cizí tělesa, zlomené nosy, tržné rány , takže o zábavu postarané. :slight_smile:
25. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
Cizí tělesa :slight_smile: , tož to mě zaujalo :grinning: , to pak musíš podrobněji popsat, ovšem ne z práce, bo to nebezpečný.
25. dub 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko tak at ti rychle uteče a máš klidnou noc :slight_smile:
Maji tak už ti to fuguje to je dobře. :slight_smile: Já si říkala Mája se bude nudit doufám že nezačne uklízet :angry:
25. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Májo, samo, že jsme byli taky v restaraci, mimísko jsem musela nakrmit. Jak to jinak zvládáš, to nicnedělání?
25. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.