• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katko uvidíme co bude ve čtvrtek.Dneska jsem miláčka požádala aby mi koupil testíky.
Věruško ahojky kočko.Tak jak se máš?Co Mikísek?
Májo děkuju za info smskou :slight_smile: .
15. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
regíí, budu ti držet palce. to špinění ještě nemusí nic znamenat.
mám se dnes nějak podivně, Mikís mne zachraňuje a pak já jeho, když ho vozím na kole a on žuchá :grinning: Teď jdu zrovna venčut a přemlouvám se jít žehlit a nakoupit.
15. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak kde jste ostatní kobylky?
15. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
ahooooooooooooooooj já sem tady :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak jsem si dočetla, co jste tu naklofaly :grinning: a vím houbelec zas. Všechno zapomenu.
Leni, to je opravdu neuvěřitelné, co Tě provází, nerozumím tomu, na to neni žádné vysvětlení. Drž se kočko, hlavn že máš další plány, držíme pěsti.
15. čer 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, s tím mlíkem usuzuju z toho, že jsem si právě koupila tu odsávajdu, abych viděla, kolik odsaju ml a ono nic, snad jen 5 kapek, toť vše, tak jsem hnala Luboše pro kojeneckou vodu včera pozdě večír a udělali jsme mimísce Nutrilon.AYQ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\xY
15. čer 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Věry,já byla venku celé dopoledne :wink: koupila sem si kalhoty bílý plátěný a tričko za krk,no krásný to je :dizzy_face:
Andrejko mužík je samozřejmě štastnej,ale klidní budeme až po ultrazvuku,kdy budeme vědět že tam opravdu je a hlavně tam kde má být,na krev du ve st :slight_smile: ultrazvuk 2.7.tak se těším.
Leňulko,to mě moc mrzí,oprvadu ale neboj,srpen je tady za chvíli a povede se to :wink: v čem je u vás problém?Neřekli vám,proč se přestala vyvíjet?
Holky vložila sem fotos testíku :slight_smile: z dneška je ten proužek :wink: pořád na ně koukám a nemůžu uvěřit v ten zázrak :dizzy_face:
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Tak to byl vzkaz od satana :wink:
15. čer 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
Věruš já vím.Měla jsem to i před tím ale ten strach tam je.Myslím že nemusím víc psát.
Tak vy se zachraňujete navzájem jo?Tak to je hezké.
Já si jdu na dvě hodinky zas lehnout.Dneska opět noční :unamused: .Ach jo.
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Máji ahojky,ztratilo se ti mlíčko??? :confused: jak tooooooooo :confused:
15. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
:grinning: máji já na to čumím a říkám si to se ten nutrilon tak jmenuje?? :grinning:
15. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Janni.ko, krásná čára :wink: a palma taky supr. Sloní nohu jsem si přála loni na třicátiny v práci a chcípla mi :angry: Asi jí taky pomohl satanáš, ale už přestal zelený žrát :slight_smile: , tak nám pěstitelské práce docela jdou.
15. čer 2009 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jojo Janni.ko, to je speciální vydání Nutrilonu, dalo mi to práci, než jsem to opsala :grinning:
15. čer 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
Regííí, najedu do fotek, koukám na první, ještě nezvětšenou a říkám si, to je Regííís nějakým dítkem a ona kámoška a to dítko jsi Ty :grinning: , vypadáš velice mladě.
15. čer 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: tak to pak jo Máji.
Tu nohu mi koupil milášek tady v Třešti za 250kč :wink: tak až budeš chtít kytí tak zb vozí každou st ale nej je sem jít ráno,nebot odpo už skoro nic nemá,má to hrozně levný.Ty listy můžeš natírat vodičkou-třeba jako je proti kousání nehtů,aby Satana přešla chut :grinning:
15. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Májo děkuju.To jsi mě moc potěšilaSpíš mi tipujou víc než míň tak si toho od tebe moc vážím.DĚKUJU :wink: .
15. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Děfffčatá, nad Třebíčkovem táhnou mraky, letím na balkon, sebrat prádlo, bo je mimíska nahá zítra. Všechno pobletý,velebnosti.
Andrejka už zubožuje zlatnictví, psala, že dala Honzíkovi po déééržce k výročí, aby ušetřila za jeho oběd, bolí ho celá dutina ústní....no kdo by to byl do ní řekl, že? :grinning:
15. čer 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, jsi z Třeště, kurňa a já furt nevím, která ta Třešť to je, teda vím, ale nevím, čím bych si ji připomenula. jaký tam je náměstí a jaký tam jsou potraviny?
15. čer 2009 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
No Regí nemáš zač, jsi takovej mladej vykuk prostě teďkonc :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka se nezdáááááá :grinning: tak a už si vybrala?Snad nám to vyblejskne do albíčka,sem zvědavá jaký klenot si vybere :slight_smile:
Holky my máme výročí příští čtvrtek,už se těším někam si večer vyrazíme na véču sme nebyli ani nepamatuju :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Samý výročí co? Ještě že se to neštěstí dá slavit :grinning: a nacpeme si aspoň ty pupíky.
15. čer 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
Máji vždyt si mi tu Třet popsala dobře,autobusák malý s kostelem,pak náměstí-lavičky a ted tam stříká voda :grinning: je tam pizzerka,kom.banka a na rohu směr Telč je Albert :wink: huž víš?Booože holka my bydlíme od sebe docela kousek :wink: s Třebíče mám crossový trenažer
15. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
vyrazíme na véču ke Třem věžičkám kde sme se braly a nacpu si bříško :grinning:
Máji jak si to měla s neschopenkou?Si tuším chodila po testíku do práce vid?Já neschopenku nemám zaplácla sem to přesčasama a dovolenou ale příští týden valím do práce,ale nějak se bojím,ty 13ctky :unamused:
15. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
u nás už začíná chcáti:slight_smile: Mikís vyvenčen, jdu na to prádlo,a dovařit hrstkovou polévku bez jedné hrstky luštěniny,bo jsem bílé fazole připálila. Vyvyřila se mi voda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Věry ty si éro :grinning:
15. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Ne to já nebyla, auto busák neznám :grinning:
Albert poudáš jo? Já si to asi pletu s Dačicema. A nemáte tam Jednotu Jindřichův Hradec, když se tam přijíždí, po levé ruce?
15. čer 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
ne jednota tady není,já nevím jak ti to oživit :confused: nebo připomenout
15. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Nevím, proč se mi autobusák rozdělil... :grinning: , aby jste si nemyslely, že jsem takovej dement :grinning:
Tady taky začíná kapati, prádlo sebrané, ještě pár kousků mokrých, tož ať se jim to vyhne.
Andrejko, jablíčkový hadříky jsou vypraný, zítra asi proběhne módní přehldíka :wink: Kdyby nepršelo, byla by již dneska.
Manžel se vychrněl a opustil mě :slight_smile: , tak zas nevysaju, jak říkala Karolka, stále sledovat mimísku, nevysávat, když sama doma, tož budu na ten bordel čumět dál.
Peru koberce, jakože malý kusy, jsem zvědavá, kam si je pověsím.
Kde je Dupa, kam s tou chachulou až jela?
15. čer 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
Neni tam ani Jednota jo? No toto, jdu na mapy juknout. Jsem mimo.
15. čer 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
je tady Flop Bertůňkovi jestli ti to něco řekne :wink: pak tady máme betlémy-ale já tam ještě nebyla
15. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.