• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
kdo je Dupa?a co je to chachula? :confused:
15. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
správně,žááádný vysávání,hlídej anýska :wink: zatáhni žaluzie at to nevidíš :grinning:
15. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Máji já ti zamávám z okna třeba mě na tý mapě uvidíš jo? :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Huž jsem si vzpomněla, přijede se z velkého kopce, na rohu ulice vlevo obchůdek malej s potravinama, když pojedu doprava, dojedu k benzince, když doleva tak k náměstí. Je tam jakýyi obchodní středisko, kde je nahoře sekáč a na náměstí je taky cukrárna, kde dělaj učni, jde se do ní tuším průchodem.
15. čer 2009 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz
Dupa je Bellka :grinning: a chachula je Bellky pipka :grinning:
15. čer 2009 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
sprááááávně tak vidíš že víš kde to je :wink: šikulka
Jo aha Belka a ta pipka není slepice že ne?Chápu to dobře :confused:
15. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Huž to vím, Dupa sení seno.
15. čer 2009 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: se z vás po , ty vysvětlivky :grinning: ... polévka je hotová. ještě se dosmažuje slaninka a můžeme podávat. Májo, dval nějaký houstičky:slight_smile:
15. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že Dupa se slepicí na gyndě nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ta vyváří jak v Alkróóónu. Myslíš raženky, jo? :slight_smile: ještě u vás chcandí?Já jen, jestli je to na dlouho.
15. čer 2009 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz
už asi dochcandělo,ale stále zakaboněno. Nechce Dupka pomoct kopit? Jé s jakym i y se píše kopiyt?
15. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
To jsou podmínky tady, Anýs přisátej, satanovi spadnul drak za topení, řve na mě, ať mu ho podám, do teho Kobyla, omg.
15. čer 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
Snad to neni od kopyta :grinning: , tak asi měkký, ne?Bo jináč?
15. čer 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: já myslela že měla jít belka k dr až zítra,to razí do Caru,dnešek mi nějak unikl že měla jít na gyndu :grinning: no,já abych měla jasno,kdo je kdo a co je co :grinning: :grinning:
holky mě se vymazaly nějaký fotos z alba :confused: je toto možné?Ta kobyla pěkně zlobí :angry:
Máji já tě úplně vidím :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Jsme všechny mimo dění, bo nástěnka nikde a Kobyla nekluše věčně...
Už dokrmeno, jsem zvědavá, co řekne mimíska na tu buchtu, kterou jsem do sebe kopla před chvilečkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Satan mi leží na noze, nemůžu se ani hnout. Stále neprší, vypadá to nadějně, možná doschne i ten zbytek.
Věruška už sosá polívečku.
15. čer 2009 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
posílám moc pozdravu kobylkám. :slight_smile:
Tak huž jsem doma, dojeli jsme včera dopoledne a já spala jak mimino.Holky to vám byla krása, byli jsme s manžou v Bruselu, viděla jsem chcacího panáčka a taky mám jednoho doma, tož pro štěstí :grinning: , taky jsem si vyšlápla těch milion schodu na Waterloo, no bylo to prostě super.Až budu moc tak stáhnu foto.
Jináč jsem asi srabík a nepujdu do Ketu, nevím proč, ale teď po těch neuspěších bych si asi raději dala tak rok pauzu, vubec nevím jak se ještě rozhodnu :cry:
Zahlídla jsem tady něco smutnýho o Leňulce, holky co se stalo? Snad to není nic vážnýho :frowning2:
Belli ahoj, jak se máš, už se připravuješ k boji?
Andrejko ty už taky pujdeš za chvilku do Ketu viď, tak hlavně hodně štěstíčka.
Maju s Anýskem taky zdravím.
Ještě jsem tu zahlídla Janinku a u ní // na testu tak moc gratuluji a doufám, že bude vše v pohodě. :wink:
Ostatní holky moc zdravím taky a snad budete hlásit jen dobré zprávičky. :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
žabky loučím se s váma pro dnešek,mužíček se mi probudil du se mu věnovat :slight_smile: a udělat nějakou mnamku,hezký večer kobylkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
15. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Manetko ahojík, Brusel to je můj sen, závidím, fotečky pak dohoď, těším.
Radši to tu moc nečti, když se necítíš ok a odpočni si od všeho, až se budeš cítit, tak dojdi a dej se zas do akce.
Ale na fotešky z Bruselu teda čekáme :wink:
15. čer 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
15. čer 2009 v 18:16  •  1 dítě  • Odpověz
Zdarec kobyle :grinning:
nějak to tu blbne celý den,no už o víkendu to blblo,a mě k tomu ještě notas,ale je spraven,takže ok :slight_smile:

Tak jsem oficiálně těhule,konečně mám průkajdu,vše je ok,jen tlak mám trochu nižší,ale problém je pořád v těch vaječnících,potvory pořád 6 a 4cm,no takže pořád prý opatrnost při všem,tudíž asi cvičení nic,asi zkusím ten balon,musím opatrně,páč já jsem docela nemehlo.
Jo a paní doktorka by se asi nemohla živit focení,to by byla o hladu,ale budíž jí prominuto to že mimouš asi spal a nechtěl se hýbat,jen si chvíli šudlil obličejík a pak nic.Dle utz jsme zase větší :confused: moc žereme,jsme otesani,ale říkala že platí termín z NT tj.25.12.
15. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj Kačere, copak blbý fotky bo žádný bo kde je problém?
Tak my tady budeme na Štědrej den možná i rodit jo? No to bude makačka :slight_smile: , u stromku s noťasem :grinning:
15. čer 2009 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jo mám fotku,ale myslím že by si mohla stmavit kontrast,tož má to šedo bílí a to je na prd,jak to naskenuju tak to trochu upravím,je tam přímo zepředu takže trochu mimozemšťánek :grinning:
Máji,doufám že holka vyleze dřív-to obětuju kapra,no a kluk toho 25.12. abych si v klidu dala kapříka a polívku a dárečky u stromečku-tož dobře to mám naplánované,co? :grinning:
15. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Ja holka dřív-aby byla střelec a kluk později aby byl kozoroh :wink:
15. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
májo neboj fotky budou, snad už o víkendu.Já sem za váma zatím chodím moc ráda,jen budu teď asi chvilku čekat na přeřazení do Holky v Akci :slight_smile: .
Leňulko tak už jsem se dočetla co se stalo a jsem z toho zdrcena, to je hrozný, hlavně se drž :frowning2: .
Katy moc grutuluju k prukajdě, hlavně se šetřete a na vánoce šup ven. :grinning:
15. čer 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
Bellka nakládá vlečky, já myslela, jak shrábne kousek zahrady a ona to bere snad z celý republiky :confused: , prej jednu vlečku už máme a jdeme na druhou. Já tady mám rýbu jako tráb, alergie v plnym proudu, bych jednou hrábla a už bych byla zalergizovaná :slight_smile: Snad to ještě dneska zmáknou a zubožená se tu ukáže.
Andrejka asi stále ve zlatnictví, jestli utrácí jak ta princezna, co o ní psali dneska na netu :confused: , utratila v Pařiži za hadry a drahé kamení miliardu a něco, OMG.
15. čer 2009 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jééjda až o vééékendu pofrčíme do Bruselu? :confused: No snad to vydržím :wink:
Katy, to je teda fotografka :grinning: , si to uprav a hoď sem toho ýtýčka :grinning: , taky tak mimísce říkám občas :slight_smile: Já už tady valím voči,že jako víš, že to bude holka a Ty to máš takhle rozdělený. Ach so....
Naše mamka taky takhle rodila, až teda 28.12., ale přes Silvestra byla v porodce a ona je narozená 29.12., tak měla i narozky v porodnici a to ještě 30., takže celkem na prd, tehdá za ní ani nikdo nemohl...Ale zase měla mimíse, pravda...
15. čer 2009 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem začala špinit víc.Jako při MS.Tak se mrcha hlásí.Takže test se dělat nebude.Tak snad jindy.
15. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Regí to snad néééé :frowning2: , vydrž ještě , třeba je to jenom planý poplach a mrňouskové se zavrtávají. Vzpomeň si na Danušku ta přeci taky krvácela a bylo to dobrý.Kolikátý den jsi dneska?
15. čer 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Manetko.
Dneska je to 10 dní ale je to mrcha.Já to cítím.jsem nafouklá jako vždy.Já vím Danuš měla veliké štěstí ale to já nemám.Nejsem ten typ.Je mi to líto ale já to tak cítím.
15. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jeje Regííí, to jsou dneska zase zprávy... :frowning2:
15. čer 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.