• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teda, ten Bellík to vzal hopem, ani se nedivím, musí být fakt zubožená a zítra až na Slovensko?:slight_smile:-dršťka Hlavně že má ukázkovou slizničku, to se to bude zahnízďovat:slight_smile:
Andrejko, zdravím a těšíme se na fotešku,máš diamant? Manža je teda chudák, zánět zubu znám na vlastní kůži.
Máji, to je potíž s tím kojením. Já už taky nemám..teda mmt,když tu levou zmáčknu, tak pořád ještě něco teče,ale holky kojné říkaly, že to prý může trvat ještě i půl roku. Jsou to věci ...
Tak já jdu taky spinkat. Mikiho jsem dnes poslala na poslední čůrání s taťkou, bo s ním ještě nikdy večer nešel!!! Tomu se řiká lenost, tak dnes nekompromisně misel.
Brou nočku.
15. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Věruko dobrou noc :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Andrejko, ale ještě nestimulujuuu:wink: Karolko, ahoj holka upracovaná. Prý zítra na Slovensko, no potěš koště:grinning: Berunkyyy, jdu spinkat, ráno vstáváme, tak ať nezaspíme, fakt toho mám plné knedle:grinning: Tak dobrou, sluníčka a nezapomeňte, MVR:slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
andrejko jsi tu ještě?
15. čer 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tak papa knedlíčku :slight_smile: Zítra dobře pořidte :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
MTR a MVR. zítra vložím taky fotešku :wink: ,Andrejko, hádej jakou? Pro štěstí.
TAk a teď už doopravdy dobrououououououo
chtěla jsem se tě zeptat, jestli si taky po hysterce dostala slabší menzes, já jsem byla 13DC a když jsem přijela domu tak další den to začalo a trvá to dodnes, tak jsem z toho taková celá vyplašená,ale zase nechci kvuli každý hlouposti běhat k doktorovi :unamused:
15. čer 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellí, já se už bojím zeptat, ale co mi zase uniklo? Já vím, jen o gyndě.. Kde jsi cestovala?
No, Věruško, užila jsem si.. Dostala jsem na prstýnek z bílého zlata. Vlezli jsme do krámu, kde bylo napsáno Zlatictví, a já se ptám, chtěla bych se podívat na stříbrné prstýnky. Jsem v tu chvíli se zeptala jak kokot, ale měla jsem na mysli bílé zlato. Paní - baba nafoukaná - mi povídá, tady je zlatnictví. Jmenujeme se tak proto, že prodáváme zlato. Tak jsem zavětřila a říkám si v duchu, Ty krávo.. :grinning: . Pak jsem ukázala na jeden řetízek s křížkem a ona ironicky, to není řetízek, ale struna. Tak to už do mě vjelo mé horší já, nechala jsem si ukázat spoustu věcí i hodně drahých, Honzík chudák nepochopil a viděla jsem , jak se bojí, že na to nebude mít, ale já už věděla, že si od ní žádnou negativní energii neodnesu. Tak jsem se pobavila a odešli jsme :grinning: :grinning: . Pak jsme objevili krámeček, kde bylo jen stříbro. Strašně milá starší paní, tak jsem si nakonec koupila prstýnek, náušnice a krásnej křížek, a ještě zbylo :grinning: :grinning: , no a mám pocit, že jsem si to koupila v krámečku i s tou příjemnou energií, co sálala z té paní.
Karolko, Veruško dobrou noc a zítra krásný den :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, nic Ti neuniklo, to jenom Mája řekla, že hrabeme seno z celé republiky a zítra fičíme na Slovensko, pro další, víš:grinning:
15. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Jo a Manetko, jsem moc ráda, že jsi tu:slight_smile: Sluníčka, pa, pa, pááá:slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
Manetko, hodila jsem Ti odpověď do interka, je to intimnější, nevím, kdo tady všechno čte, ne kvůli holkám :wink:
Belíšku, tak se hezky vyspinkej, beruško. A zítra, ať přijedeš z Caru nabitá energií a přesvědčením, že teď to sakra vyjde :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Andrejko, to byla nějaká nafoukaná koza, hlavně, že jste narazili na ten pozitivní krámek, tam někdy najdeš věci k nezaplacení, třeba tu energii, viď:slight_smile: A už jdu! Zavřete oči, odcházím:slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ono to vyjdeee:wink: Už spím:slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
autor
Berunky, jdu se vyspršit, pak vlítnu ještě v pelechu na nástěnku :wink: , doufám, že kobyla zase nelehne :angry:
15. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Bellišku dobrou noc
:slight_smile:
15. čer 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
Holky jdu popřát dobrou noc dokuď to fachčí ještě.
15. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Katuško, dobrou noc :pensive: :pensive:
Karolajnko, já Tě ouplně přehlídla, tak zasejc kašel? :frowning2:
Leňulko, mám Tě zase v hlavě, a stejně nevím, co říct. Tady to není ani o lítosti, spíš o vzteku, protože, co je moc, to je moc. Tak se drž.
Regí, ať Ti aspoň utíká ta hnusná noční, zdravím Tě aspoň virtuálně.
Tak kobylky, jdu pro nástěnku a zítra pápáááááá
16. čer 2009 v 00:08  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,výsledky onko OK!!ms dorazila, tak máme nový odpich.
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,teď čajíček,vitamínky.musíme odpočívat!JAK JE?
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci,makáme a kašleme i s kobzolkem :frowning2:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu, brrr.. :angry:
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,16.6.konzultace s Carem,uvidíme.. :wink: :wink:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu.Leňulko,drž se holka,nemám jiných slov :frowning2: ,do pr.. :angry:

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5.,ET4.6.,ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!Máme // !!!,2.7.UTZ
Petjuna,Apolinář,1IVF,KET volá, vypadá to dobře,17.6.KET!
Regina,Apolinář,1IUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku.. Začínáme špinit :frowning2: a ještě nás ženou na noční :angry:
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,dojíždímATB,hysterkaOK,ms je tady,budeKET,UTZ 26.6.
Bellka,Fertim.,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,Konečně zase do Caru 16.6. UTZ :wink: , hurrá rozjíždíme to!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok,kontrola 22.6.,EKG 15.6.,jak jsi dopadla??
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,máme krásnou fotečkúú,máme průkajdu!!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,máme2730g,mušíme přidat Nutrilon :frowning2: a máma má rýbu
16. čer 2009 v 00:12  • Odpověz
Dobrééé rankooo:slight_smile: Přeju všem sluníčkám krásné probuzení a Regi dobrou noc. Už hodinu se převaluju a nemůžu spát a to vstávám až za 2 hodiny, tož jdu to ještě zkusit, než zazvoní budík:slight_smile: Krásný den, koťátka, i když u nás leje, tož seno je v dupě.
16. čer 2009 ve 04:40  • Odpověz
autor
Dobré ráánko, kobylenky!
Bellí, Ty ranní ptáče, snad jsi ještě usnula.. No, teď už asi vstáváš, takže pravou nožkou do Cáááru!!! :sweat_smile:
Manetko, rovněž pravou nožkou:slight_smile:
Já se taky převaluju od 6, tak jsem si šla udělat kafíčko. Tady pršelo, byla jsem venku, tam 15 st. Tak snad zítra zase vyleze to sluníčko, jak hlásaj.
Zdravím Leňulku:frowning2: :slight_smile:
REgí, co Ty, kotě?
Hezký den všem!
16. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Krásné ránko kobylenky :slight_smile: já taky straším od půl 6,tak se ted zkulturním a vyrazím nakoupit,dopo přijde kamarádka na pokecík tak at něco stihnu :wink:
Andrejko,tak hlavně že se den vydařil a já říkám,že některý lidi by se vážně měli nad sebou zamyslet a pokud je práce nebaví at ho přenechají těm schopnějším :slight_smile: Je dobře že ses bábou nenechala otrávit-to některý prodavačky umí na 1 :grinning:
Belinko tak dnes je den D :wink: tak at je vše v pořádku a stimulka může začííííííííííííííííííííít :wink: :wink:
Manetko ahojky cestovnice-fotečky určitě vlož,at se pokocháme :dizzy_face:
Regí to je mi moc líto,příště to vyjde beruško :wink:
Věrýýýý tys včera tak vyvářela-nechceš přijet k nám něco uklohnit? :grinning: mě se strašně nece :slight_smile:
Zdravím i Karolku-snad bude brzo po kašli,Katky naše obě,Lůcu,Dady,Petku a vůbec celou naší kobylí rodinku :slight_smile:
jéééééééééé vyjasnilo se a svítí sluní
16. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Bré ráno Kobylinec. Bellka už startuje zase hrábě a prší jim tam, já t poudala, že bude chcanec :slight_smile:
Tady je hezky, sluníčko vylejzá, svítí mi na monitor, abych nic neviděla, venčila jsem satana v krátkym rukávu a teplo mi bylo, teplo děvenky :slight_smile:
Karolko, já stále kojím, mlíka je dosti hlavně ráno, přes den je to možná bídečka. Tak večer jí šoupnu trošku Nutrilonu a je po ptákách.
Andrejko, přikrmovat v noci, že by jako nastoupil Luboš, to už bych si nedovolila, protože ji hlídá cca od 21 hodin až do té doby, než jde spát, což cca v 1-3hodiny, takže si jí užije dosti :wink:
U nás ve zlatnictví maj běžné stříbro,tož babě jsi měla dát přes dééééržku,aby ju bolela jak Honzíka...Já bych se z teho asi složila, neumím reagovat v těhle situacích :unamused:
No nic, jdu na buchétku, miminko usnulo, starouš chrní, satan to taky ještě zalomil, pračka se otáčí, nádobí uklizený,snad ještě vymyslet oběd...Co vaříte?
16. čer 2009 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Janni,
tak jak jsi přivykáš novému stavu, těhulinko? Jsi šťastná, viď? Ne, že budeš drandit na kole, sportovkyně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A žádný těžký tašky na tem nákupu :slight_smile: . Testíky jsou pěkňonký, jsem se včera kochala a nechala se unášet fantaziíí, že jsou moje :grinning: :grinning: . Máš dva, tak se rozděl se mnou, ne?? :grinning:
16. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Ahoj mamino :slight_smile: ,
tož to jo, tak pak má nahlídáno dosti. Dneska máme kuře na žampiónech a předevčírem květáková polívčička a smaženej květáček, pro inspiraci.. Máji, kdepáák, to já se nikdy nedám. Navenek:sweat_smile: jsu dračice v tomto ohledu, zato pak doma :grinning: :grinning: . Jako s těma holkama v práci, tož jsem jim řekla s úsměvem, že letáky můžou roznášet taky se mnou na podzim, že bude parlament :grinning: :grinning: , a pak doma su v řiti. Honzík by včera z teho krámu taky raděj vzal roha, ale to do mě vjede čertisko, bo jsem ješita a navíc jsem si říkala, ty fuchtle zmalovaná, prodáváš tady, ale určo Ti to nepatří, tak se nepovyšuj. Tak u Tebe vylézá sluníčko? Tady asi už taky prokukuje, ale v těch 7, co jsem byla venku to tedy na krátký rukáv nebylo. No, v bazénku už máme vodu, tak snad aby se ohřívala, ne? :sweat_smile: Dobře , že máš mlíčko! Jsem včera přemýšlela, jak Karolka říkala o zadním mlíku :grinning: :grinning: , co jako to je?? Spodní proudy?? :grinning: A co nám děláš za buchéétku??
16. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zase mezi vama. Neni to syce porad ono ale nejak se s tim uz poperu. Koukam ze Andrejka a Bellka jsou uz v akci tak holky tfuj tfuj hooodnee stesti jo drzim palce a i na nohou. Holky potrebuji poradit s jednou veci, dostala jsem motas a dva pocitace si nemuzu nechat alespon ne ted a ja se nemuzu rozhodnout jestli dam pryc notas a nebo pocitac :unamused:
16. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahojky zlatnice :slight_smile: , buchétku jsem upekla včera, bolakejsi polotovar z Lidlu, je citronová a to Luboš nepapá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak ji žeru sama :grinning: , už budu mít celej plech za sebou :sweat_smile:
Karolka to asi pochopila, že jsem úplně přestala kojit, ale néééééé, já stále krmím teho Otesana.
Úplně bych zabudla, Bellíšku, mám se Tě zeptat, na co používáš to kozí mlíko, mamka ho včera dostala dvě flanděry a neví, co s tím, tolik toho nevypije. Prý to nějak dýl vydrží v ledničce, jo? No já bych se poblela teda.... :grinning:
Na prémie se jde ptát, kde se bevou :confused: a babu ve zlatnictví zuboží, omg, to nechápu :rolling_eyes:
Se máš, vyběhneš na zahrádku...povaříš si...poreješ hlínu...
Já bych jela provětrat Anýse, ale tam je fučivec, to je děs, stromy se klátěj.
Tak květák nemůžu, ale kuře na žampionech neznám. Mám tu ještě polovinu krůtích prsisek, včera jsem půlku udělala na banánech...
16. čer 2009 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Ivko, proč si nemůžeš nechat obojí, když jsi ho dostala? Ho dí se i pc i noťas, sama nevím, co by u mě vyhrálo. Noťas je super, že se dá přenášet a můžeš se s ním válet i v pelechu :wink: , ale zasejc některý věci dělám jen u pc, když je potřeba myš. Tu samozřejmě mám i k noťasu,a le nepoužívám ji.
16. čer 2009 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Ivčo, tak dobře, že už je líp. A proč jsi omdlela se ví? Tlak? Co Ti bylo?
Jinak těžko radit. POdle toho, na co ho používáš. Já bez noťasu ani ránu, protože tam mám kartu na internet, a tudíž jsem všude ve spojení, každý víkend jsme na chatě , takže bez noťasu nééé! Ale pokud jen doma, tak pak zase lepší PC, ne? Ale to beru dle kvality mého noťasu, nic tu neotevřu, malá paměť, pomalé připojení.. Kdyby noťas uměl to, co PC, tak jednoznačně noťas. Toť můj názor.
16. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýý, je 16. :slight_smile: To je mazec, já už jsem poroděná v noci. Anýs má měsíc, no řekly by jste to? :confused:
16. čer 2009 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.