• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Je tady i někdo další, kdo tam jezdí?
Že by Bellka? :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Parecku, zrovna jsem ve Ferťasu v čekárně, promiň, že jsem na Tebe nereagovala, psala jsem rychle z auta, vítám Tě a držím pěsti pro štěstí:slight_smile: Holky, já jsem už tu, hurá:slight_smile:
16. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Bellí, to je pocit, co? :wink:
Parečku, tak to vidíš, můžeš pak pokecat s Bellkou,bide mít čerstvé zážitky. A jaký máš problém s otěhotněním?
16. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Jé Belíšku a uděláš nám přímý přenos i od doktora. :grinning:" Počkejte chvilku, já to jenom pošlu koňovi, co jste říkal. torodina nepochopí."Beli ty jsi aparát :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Karolko a ti lidi jsou v čekárně takoví neutrální a já se tu tlemím na mobil:grinning:
16. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Bellko to nevadí, však se tady určitě někdy sejdem :slight_smile: Držím palce ať ti to dobře dopadne.

Veero my jsme s partnerem kombinace. Já mám vysoký prolaktin a partner nemá úplně stoprocentní spermio a ještě si tvoří protilátky :unamused:
16. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Jo a až budu s gaťama dole v kabince, že bych vám napsala, že huž se škrábu na kozuuu:grinning: Ty jo, už půjdu, tak zatím:wink:
16. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak to já opravdu nepochopila. :frowning2:
Jen se tlemte :grinning:
Dala jsem do albíka aktuální foto Mikíse,tak zas na chvíli, než to smažou se můžete taky pokochat. Bellí, ty až doma :grinning:
16. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Parečku, (mimochodem, máš pěkný jméno :slight_smile: ),prolaktin se dá řešit práškama,ne? A dělali vám i ICSI? Kdy budeš testovat?
Jdu něco dělat,bo tady zas dřepim,tak zatim, ale budu načuhovat.
16. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Věruško Mikýsek roste jak z vody :slight_smile: Andrejko šperky jsou krásný, jinak tu prodavačku bych kopla do kostky, takhle se chovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím pááááááá :sunglasses:
16. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Veero, je to moje přezdívka, říká mi tak spousta lidí, dokonce i děti mých kamarádek. Chtěla jsem se zaregistrovat pod svým jménem, ale nenašla jsem kombinaci, která by tu ještě nebyla. Párek vyjde vždycky :slight_smile:
My jsme prolaktin řešili s gyndr. práškama rok a půl a neúspěšně, tak jsme nakonec skončili v caru, kde nám řekli, že si partner tvoří ty protilátky. ICSI nám dělali, měli jsme i prodlouženou kultivaci a z 11 byly dvě naproto perfektní a ty mi v pátek vrátili, takže teď jen odpočívám a od zítra už můžu vystrčit nos ven. Já ti ani nevím, jestli budu testovat. 29.6. jedu na kontrolu, tak to asi vydržím. Minule jsem den před kontrolou dostala měsíčky,takže to bylo vyřešený.
16. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Parečku, tak držím palce:slight_smile:
Jo a dala jsem do albíka ještě dáreček od Andrejky,děkujuuuuuuuu ještě jednou:slight_smile:
Tak a teď teda už jdu
16. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
...a ještě tam mám něco :wink:
16. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Jj, já teď taky jdu. Musím to tady dát trocha do pořádku. Minulý týden jsme pořád courali do Olomouce, tak na úklid nebyl čas ani nálada.
16. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Holky, já to ještě zalomila, chrrrrrrrrrrr! :grinning: :grinning:
Beluško, tak já prošvihla Tvůj přímý přenos, to mě mrzí? Huž Tě prohlídli???
Věruško, já mám mobil na pytel, ale v rámci prodloužené smlouvy si brzy půjdu pro novej a to si piš, že to bude fotek!! Já tam mám fotky jen z foťáku, tam kabel máme. Tak já jdu juknout, já vím, že to bylo rozmazaný..
Párečku, tož vítej!
Karolajnko, mrzí mě ten kašel, sakra sakra!
Mája huž promenáduje venku s Anýskem, snad nezmoknou, tady se zatahuje.
16. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Věruško, Mikís roste jako z vody, vážně! A pejsek od Belíška je miloučkej :slight_smile: . Jinak, evidentně máš kvalitní mobíl na fotečky, protože na to, jak to bylo rozmazaný, je to super. Co máš za mobilek? Ať se můžu inspirovat? Honza má Sonny ericsson a má taky super fotky, lepší rozlišení, jo vidíš, on má i kabílek, tak to se muší využít!!! A néé otravovat tetu Věrušku!! Jéé, že mě to nenapadlo dřív, on to ještě nikdy nevyzkoušel, ale vím, že ho má, tož to prubneme!!
16. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Andrejko, moje fotky v albíku jsou z foťáku :grinning: tak proto ta kvalita. jinak, dřív jsem měla taky ericsson,teď mám nokiu,oba dva mají stejné rozlišení, takže na focení tak nastejno,ale na ovládání je nokia lepší. Zkus se podívat co máš v tom režimu focení nastavené. někdy se stane, že tam je třba nastavené makro apod. a proto jsou ty fotky pak rozmazané. Už se těším na další fotešky:slight_smile:
16. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Tož chachula zkontrolovaná, folík 21 mm, safra porte:wink: Dostala jsem norethisteron 3x1 a 24.6. kontrolní UTZ:slight_smile: Věruškooo, Mikísek roste tak rychle:slight_smile: Andrejko, krásné šperky jsi dostala, moc krásné.
16. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Milášci, jestli můžu poradit, tak Nokia 6300 má skvělé foteškyyy:wink:
16. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Bellí, tak chachula takhle premává! Škoda, že ty cestičky k ní nejsou prošlápnuté, viď? Co je norethisteron? To mi něco říká...
Věruško, tož já se mrknu...
16. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Jé, Pavlík teď vymyslel, že si, my sedláci, zajedeme na oběd ve Skotnici, do restaurace NA STATKU:slight_smile:
16. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Andrejko, je to hormon a používá se, mimo jiné, k naplánování menstruace. Toť vše, co jsem stihla z přibalového letáku přečíst, bo už jsme na dálnici:slight_smile:
16. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak mám uvařeno,uklizeno,chlebíčky nadělaný v lednici a kámoška nikde :frowning2: mi asi dala košem :angry:
Vařila sem guláš.polívku a segedýn s knedlíkem-ten sem měla v mrazáku :wink:
Jinak Andrejko kráááásný šperky :wink: to víš že sem štastná a pořád mi to nějak nedochází pořádně,jen když se mi udělá špatně :wink: Kolo-s tím sem se rozloučila :slight_smile: ani mi to nevadí :grinning:
Belinko,už to máš za sebou?Co ti řekli,povíííííííííííídej :slight_smile:
Very krásný fotečky-dárečky :wink:
Zdravím párečka :grinning: a vítám Tě mezi náma a taky držím palečky at jsou na testíku krásný //
Jo Andrejko k těm testíkům :slight_smile: ode mě je potřebovat nebudeš,nebot za chvíli nám //nahlásíš sama :wink: :wink: už víš kdy bude KETIK?
16. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Bellí, tak já omrknu tu nokii 6300. Já mám taky nejradši nokie.
Tak pozdravuj Pavlíka a dejte si na Statku do nosu :grinning: :grinning: , jim řekněte, že jste konkurence z Rychvaldu, né?
16. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Janni.ko, tož se na ty chlebíčky vrhni sama, já už mám hlad, ještě jsem nic nejedla a nepila, bo by se mi chtělo na dálnici čůrat a to mě děsí, OMG! Andrejko, království za to, ať někdo vymyslí nějakou náhradu za vejcovody:wink:
16. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Přeju pěkný den milé kobylky.Andrejko tak včerejší EKG je v pořádku.Genetika taky,krev taky ale máme zánět tak musíme papat pilulky.Bolí mě celí bříško a je mi špatně.22.6 jdu na kontrolu. :frowning2:
16. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Janni, ahoj Těhule :slight_smile: ,
Hmm, segedín, ten bych si dala. Hele, ten jsem ještě nikdy nevařila! Dobrej tip! Napiš jak!
JInak Ket, no na pátek 26. se objednám na UTZ a Ket odhaduju tak za 14 dní út,st..
16. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Majky zdravím. Ty taky nemůžeš mít chvilku klid, viď? Brzy se uzdrav, ale hlavně, že je mimísek v pořádku. Co bychom pro něj nevydržely, viď:slight_smile:
16. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Andrejkooo, do poslední chvíle jsem tomu nemohla uvěřit, že nakonec budeme fakt spolubojovnice:slight_smile: Dneska jsem přišla a povídám: dobrý den, tak už jsem tu zase a tentokrát jsem přišla otěhotnět:slight_smile:
16. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Vítám Párečka :slight_smile:

zdravím všechny ostatní,mě je zasejc zle,už jsem zkřivila hubu nad lízátkem,ale torchu pomohlo,manža prej radí že má malý hlad,ale si myslím že mu nesedlo ráno apetito nebo paprika
jinak jsem si na netu objednala těhu riflové šatky a jedny hoodně levné těhurifle,tak jsem zvědavá,kdyžtak to obratem snad prodám

Janni teda ty jsi plná elánu,to já lenoch bych si měla vzít příklad.

Majdí ať se dobře nadlábnete a teda folík pěknej :wink:

Věruško,Mikís je obr pejsan už,ten teda roste :confused:
16. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.