• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky,tak ať se brzo vyléčíš,to jsou pořád starosti,co?
16. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Bellí, JÓOO, je to tak. Jsme spolubojovnice! A řekla jsi jim to správně! Tak ať kurňa čarujou!
Nokii jsem našla, a pro mě je za korunu, tož super.
Majký, ahoj, a co zobeš? Já zavádím polygynax, bobule jak kráva :grinning: . No, hlavně , že EKG je ok.
16. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Bellíšku,tak to jsi jim řekla hezky, to si musím pamatovat a taky jim to řeknu v Pronatalu. Kočky,já mám z vás takovou radost, prožívám to s váma.
Janinko, šoupni to sem já ještě nezačala vařitm ale už se na to hrnu, Budu obalovat žampióny,mňam.
Marky,hlavně, že je genetika ok, tak hezky papej pilule a odpočívej,mimi za to stojí. Už máš krásný čísílko, teda, to to letí...
16. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Andrejko receptík máš v interce :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Jééé,vy už jstze zas na další stránce:slight_smile:
16. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj Belíšku a Katy.Jo jo samí starosti pořád.Já zkrátka nemůžu mít klidný těhotenstvý :frowning2: .To je pořád něco.Jinak jediná pozitivní věc:včera Zdenda obědnal kočárek z bazaru co tam našel tak jsem zvědavá až přijde jak bude vypadat.Já jsem měla vybranej novej za 6500kč ale bylo mi zamítnuto,že je škoda kupovat novej na půl roku jenom.No tak nic. :frowning2:
16. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Andrejko já zobu Roxithromycin-ratiopharm a zavádím Macmiror velký jak švestka(skoro je to velký).No a Zdendovy napsal DoxyHexal
16. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Marky,to je mi líto že je ti špatně a máš zánět,hezky odpočívej papkej pilulky a bude zase dobře :wink:
Belinko+Andrejko-vyjde vám to musíííííííí :wink: :wink: :slight_smile: držím palečky berušky
Katy hezky odpočívej at je ti líp :wink: však se neboj,třeba na mě ty stavy kdy mi bude taky špatně ještě přijdou,tobě to přecivá taky chvíli trvalo ne?Nebo ti bylo špatně hned od začátku? :confused:
16. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Všechny Vás zdravím a vítám Párečka. :wink: :wink: Janniko špatně hned od začátku neni,myslela jsem si, že mi to nepotká,ale potkalo.
16. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
terezko ahojky těhulinko :slight_smile: mě bývá špatně jen občas jako blesk z čistého nebe :grinning: otevřela sem včera lednici a fůůůůůůůůůůůůůj ta teda nevoní :rolling_eyes: :grinning: a od kolikáteho týdne ti začlo být tak špatně?
16. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
KOťátka to jsou zprávičky. :slight_smile: Belíšek s Andrejkou jdou do boje a kdy jde Peťa? Ta by měla jít taky brzy ne? Jedu s malým na logopedii a pak k miláškovi do práce. Dočtu vás dneska na noční :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Jani,mě začlo být až tak kolem 7-8tt špatně.Ale tedkom to už trochu ustává :wink:
16. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Janniko je to přesně tak jak píšeš jako aprílové počasí, řekla bych, že špatně mi začalo být od začátku května cca tak kolem 4-5 týdne a zlepšil se mi čich, v tramvaji,když jsou ty horka to si užívám. :grinning:
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Karolko,já myslím že Peťa by měla ve čt,ale nejsu si vůbec jistá. Teda ty jsi poletucha,už aby byl červenec a měla si jen ranní,co?
16. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Jsem se malinko zasekla, manža jede nakoupit beze mě, jsme ještě chtěli pokračovat v utrácení, páč Honzík si k výročí zaslouží nějakou pěknou mikču, ale mrcha v plném proudu, už jsem zhltla algifen, takže jede sám. Tak jsem ještě tvořila seznam..Taky zelíčko a masíčko je na seznamu, Janni :wink:
Karolajnko, ahojky! No, Péťa snad jde zítra, ne? Asi si ještě užívá motorku, pak bude mít utrum :grinning:
Terezko, ahojda! JJ, souhlasím, odhaduju až tak od 6tt, ale určo první týden po vynechání ms nevolnosti nebyly. Zato pak :grinning: :grinning: , Ale lízátka jsem tenkrát nezkoušela, pomáhají Katy?
Majký, co na nás ty doktoři šijou, viď? Za chvíli budeme zavádět mandarinky :grinning: :grinning:
No, Věruško, přišlo mi to volaké čudné, že Tě tam nechávám v tom prvním odstavečku... No, kdoví, kam půjdu za měsíc já. Když tak mi drž místečko..
16. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Tak, jak asi dopadla Manetka? Manetkóóó!!!
16. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Andrejko,ty lízátka pomáhají,ale musíš překonat ten lepihub,já když mě je šouf tak představa lízátka je ještě horší,tak až je to fuj hodně tak ho vrznu do tlamičky a přemáhám se,ale pomůže to-teda mě.Jen můžeš max.4denně,tak si raději nechci zvykat. Jinak mě asi nejvíc pomáhá jídlo :slight_smile: jenže zas už mám 2,5kila na hoře to se mi zdá dost,ale co,budu kdyžtak baculka :wink:
16. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Já si to pamatuju, Katy, pomáhalo mi taky jídlo, málo, ale pořád. Jakmile byl prázdej žaludek, bylo zle. A vím, že mi pomáhali rohlíky s máslem, to jsem měla nejradši. Ovoce, piškoty, rohlíky s máslem a občas jogurt. Ale maso,salámy, nééé, sýry taky néé. Hořkej černej čaj, jinak ho ńemusím, piju ovocný.
16. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Kamarádka co bude rodit v červenci mi říkala, že nesmím plísňové sýry a úplně jsem přestla jíst uzeniny a zmrzlinu, jinak jím asi všechno jako předtím, zítra si na mě myslete jdu k doktoru na 16hod., bojííííííííím. :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Terko, nebóój, uvidíš, že bude všechno v pořádku. PAk budeš zase nějakej čas klidná. A my už se těšíme, že si pak konečně změníš tu ikonku :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Andrejko mandarinky a pak se to bude zvětšovat.Jsem taky říkala a ukazovala jak je to velký.Co si tam musím zavést že je chudinka.Víš co my na to odpověděl?
16. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Andrejko,jo obyč rohlík s máslem a je to mňamka velká nebo i s marmošou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terko,zmrzku můžeš,jen né točenou,ale jinak jo :wink: a ty sýry ještě nebaštit napasterizované-tož pořádně nevím jaký to jsou,ale vím že gorbáčiky a tak,takže já jím jen eidam,ale zajímalo by mě co je mozzarela-jeslti někdo víte dejte vědět,díky :wink:
Terko,neboj budem na Tebe myslet :wink:
16. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Katy, já vím, že zmrzku můžu, tu točenou už si nekupuju strašně dlouho,ale já teď nemám chuť ani na nanuka. :slight_smile: Jinak mozzarela - je v pytlíčku jsou to takové kouličky.
16. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Katy, mrkni
http://diety-hubnuti.blog.cz/0802/mozzarela
já ju mám moc ráda!
16. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Majký, kdo oidpověděl? Doktor nebo Zdenda? A co? :grinning:
16. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Belli gratulují tak hurá do boje. Je přes Skotnici jsme jeli jak jsme jeli pro rodiče na letiště.
Andrejko doufám, že břiško brzy povolí.
Marky ať je brzy lépe a zánět brzy ustoupí.
Janni.ko mě bylo zle hned od druhého dne po ET a za těch několik týdnu co jsme byla těhotná jsme shodila 8 kg a jediné co jsem snad mohla byla rajská omáčka a mandarinky a pomeranče to jsem jedla na kila.
Terezko hodně štěstí na zítra.
Ty jo Anýs už má měsíc to to letí. Zachvílí bude už ve škole a člověk se ani nenaděje.
Regi jak je? Mrzí mě že se to rozjelo.
Věruš co pejsek a loužičky?
Holky byla jsem včera se sestrou a s Happynkou na řece a ona se konečně naučila plavat já měla takovou radost jako když se dítě naučí chodit. Šikulka naše. Dneska jsme chtěli jít znovu ale bohužel počasí nepřeje.
Zdravím moc všechny spolubojovnice.
16. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Ahoj Katuško! No to je super s Happynkou, jak jsi to dokázala?? Taira vodu miluje, a ráchá se , ale jen tam, kde stačí. Jsme říkali, že to v létě zkusíme, aby plavala za námi, ale Ty přece ve vodě nebyla, tak jak se Ti to podařilo? Klacekem?
16. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
No Zdenda Andrej.Že prej ta globule je pořád malá oproti tomu co jsem tam prej měla při zplození našeho miminka.
16. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Klackem :grinning: Andrejka by taky všechno řešila násilím :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko byla jsme ve vode po kolena, ale normálně bych tam i vlezla celá protože voda byla včera opravdu skvělá. Měla jsme boty do vody, protože je tam spousta kamenů a špatně se tam chodi. A šli jsme k hloubce a hodily jsme ji tam balonek, jenže tam je takovy stupínek, a hned větší hloubka a ona nevěděla jak tam vlézt tak jsem ji chytla za obojek aby hlavu neponořila a postrčila ji prdel no a jak byla v hloubce tak začala plavat a udělala si takový okruh a zaplavala si i pro balonek. Pak jsme šli kde je pozvolnější vstup do vody a to už v pohodě sama šla a plavala. Jsme se rozepsala :sweat_smile: snad srozumitelně :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.