• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Májo, Ty špióne, kujóne :grinning: :grinning: :grinning: . Tak ona nepíše, a jen pustí slovo, už perla :grinning:
Katuš, no tohle jsem přesně zkusila, ale ona jak zjistila, že nemá vodu pod nohama, tak panika a šup zpět. Její nejoblíbenější balónek nechala uplavat. Pak už se bála. Ono je taky možný, že labradoři zkrátka vodu milujou, tak se Happyna nevyděsila. Jak u lidí, někoho to nakopne, někdo uteče.
16. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
To je jak u lidí já třeba ráda plavu ale nemám ráda pod sebou velkou hloubku nebo divné věci tak začnu zmatkovat. Jj a Happy vodu miluje. Byla k sežrání jak plavala. To je škoda že se Tairunka bojí ale třeba to jednou překoná až váš tam uvidí tak půjde za vámi
16. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Huž jsme doma no, byli jsme v tem městě, donesla jsem prachy na poštu, abych neměl atěžkou peněženku, prachy kazej charakter, že, tak je prostě nechci. Ještě že ta pošta po nich touží.
Potkali jsme pár známých, také těhule s podobným termínem, no zuboženě vypadali, pravda...,nezáviděla jsem jim ani trošku, takový pupky, sotva se to vleče...
Jsem vás přečetla...co si pamatuju? Téměř nic, krom švestek, co si zavádíte, wow :grinning:
Jo Bellíšek má zase zkontrolovanou chachulu...
Mikís prej roste, musím juknout do fotogalerie...
Parecek je tu nově, tož vítej, ale musíme si ujasnit hned jednu věc :grinning: , jsi páreček jako na jídlo, bo páreček jako že se těšíte na dvojčátka -holčička,chlapeček? Jsem to nějak nepobrala, tak ať vím.
Karolko, tož jsem to špatně pochopila já, ale neva, potěšilo mě, že jsi psala o té kámošce, bo o kom, jsem to zas zapomněla, že taky přikrmila a do toho kojila.
Holky proč přestane pít mimís z prsu, když se mu dá poznat flanděra? Je to tím, že to má jednodušší na sání? :confused:
16. čer 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ale stejně to zkusím znovu, vím přesně, jakou musíš mít radost. Takhle jsem kdysi házela vlčákovi. A ta jeho radost, jak se vrhal pro ty klacky, to byl relax pro mě. Ten cvok tenkrát zblbnul i Barču, to byla ta jezevčice, co mi v zimě umřela, a ona plavala s ním, ne tak daleko, vždycky to otočila, ale bylo to fakt úžasný, úplně se mi po nich zastesklo! Barča jednou objevila asi metr od břehu šutr, na kterej se dalo vylézt a ona tam lezla a skákala radostí do vody a strašně u toho radostí štěkala. Úplnýho rapla chytla!
16. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Máji, a není to i chutnější to mlíčko z flašky? Teda nechci urazit Tvoji mlíkárnu, ale každý , kdo ochutnal mateřské, tak říkal fuj.
16. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
jéé tady se probírají pejsci a plavání :slight_smile: Andrejko úplně to vidím,jak to popisuješ :wink: já měla taky vlčáka a miloval klacky,když sem mu je házela tak sem mu je jednou házela do vody a on pro něj tak moc chtěl jít a bál se ale překonal to aa huž plavááál :grinning:
Tak kámoška psala že to nestihla,to kdybych tušila :angry: chleboně zbaští mužík k večeři :wink:
16. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
no jo Máji ochutnala si svoje mlíko ??? :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Andrejko úplně tě chápu. Ti pejsci dokážou tak povzbudit a nasměješ se s něma doufám, že Tairunka to překoná.
Májo nevím proč ale taky jsem to slyšela. Prý je lepší než dát flašku tak dávat po lžičkách jak čuchne k flašce tak se už nevratí k prsu.
16. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Katuš, to já taky nemám ráda. Hlavně v moři, tam si zakazuju koukat pod sebe. Není nad průhledej bazén :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Teda Andrejko, víš jak mám lahodný mlíko? :grinning: Jsem si vždycky říkala, že jako ochutnám jednou to svoje, ale je mi blivno, jen si to představím, jen jsem si olízla kapku z ruky a bylo hodně sladký, ale pak ještě jednou jsem to zkusila a bylo strašně slaný, tak nevím... :confused:
Katko31, já ji přikrmuju ze stříkačky, strčím jí malíček do pusy a dotýkám se jejího patra, ona ho pěkně saje a vedle stříkám mlíčko, tak nás to učili v porodce. Ale včera jsem byla líná a frkla jsem jí to ve flanděře, ale už to neudělám, no...
16. čer 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Vložen, Andrejko, jablíčkovej Anýs... :sunglasses:
16. čer 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jééé,Máji, no jasně, to jsi mi připomněla, někdo mi kdysi líčil, po čem má mlíčko sladší, a mimčo víc saje!! Určo to někde na netu bude. To mlíčko vlastně mění docela zásadně chuť , podle Tvé stravy. Se snad i prodává něco, co sníš a dělá to příchuť mlíčka, buď banánovou, jahodovou. Tuty to někdo řešil na nějakém chatu!
16. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Věruškooo, Mikís je větší jak uzel :confused: , to je mega pes už, to snad nejni ani možný, kéž by jsme taky tak povyrostly a nemusely zas poslouchat, že máme jen necelých 100g nahoře :confounded:
A andílek je Boží a pesan taky, krása. Ten parapet mi připomněl, že bych měla umýt okna, ale zase se tu honěj mraky, OMG.
16. čer 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
No tak Andrejko, na jakym a kdo? To še muší vyšetřit. to slaný bylo teda pěkně hnusný, to bych nepila,a le to sladký, to byla mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýýýýýýýý, čím se voníte? Chci si koupit nějaký smradění, ale já kupuju furt jedno a to samý. Nic jinýho mi tak nevoní, spíš jsem jinší nevyzkoušela. Tož ho´dte nějaký typy. Kujíííííííííííí. :wink:
16. čer 2009 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, já to nemůžu najít. Fakt už nevím. Ale tady je taky něco zajímavýho, A vím, že o banánech holky hodně mluvily.
http://rodina-deti.doktorka.cz/materske-mleko-muze-chutnat-jako-bananovy-koktejl--lekorice-ci-mata/
16. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem zrovna vylezla z pelíšku po té noční.To je ale ostuda takhle dlouho spát co?
Tak je to jisté.Zrovna jsem dělala test a je tam jen /.Mám doma injekce na další ale nevím jestli to mám začít nebo ne.
Andrej ty ses ptala na IVF viď?U mě je to až na posledním místě.Není prý zatím nutný a IUI dělaj přes prázdniny.Jestli do toho teď pudu a zase se nechytne tak to vzdávám a užiju si prázdniny.Teda pokud to pude.
Jdu hodit sprchu abych se probrala.
16. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Zrovna jsi našla něco o banánech, koukám, hnedka se na to juknu a já vám jdu oznámit, že mám asi hodně velkou alergii na banány, bo jsem si teďka zase jeden dala a okamžitě mi otekl opět jazyk, tak už mám jasno, z čeho to ty tři dny mám, jen si ho položím na jazyk a už mi oteče, OMG. To snad nejni ani možný :angry:
16. čer 2009 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz
Regi, bré ráno :slight_smile: Hlavně že to IUI neni tak nákladný jako IVF a víš, že ho můžeš podstoupit zase za měsíc, to je príma a nejsou to snad takové stresy, jako když víš, že Tě to stálo majlant a na další musíš teprve našetřit :unamused: Tak tfu tfuj do dalších pokusů.
16. čer 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jé holky,já to blbě napsala,já mozarelu,znám a baštila jsem ju ve velkým,hlavně s rajčátkama a bazalkou,mňamka.
Já to myslela jestli některá nevíte zda je pasterizovaná nebo nepasterizovaná :wink:

Marky,měla si mu říct že sis tu baldu tam nestrkala sama,ale tu švestku musíš :grinning:
16. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Baldu? :confused: Nový výraz pro mě :grinning:
Katy, jakou šťávu jsi to říkala, že piješ?
16. čer 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji.
Neni to tak nákladný.To máš pravdu ale každý měsíc a čekat jestli ANO a nebo NE je hrozně vysilující.Já už prostě nemůžu :cry: :frowning2: :cry: :frowning2: .
16. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
No Andrejko, to s těma chutěma zní zajímavě, jen by mě zajímalo, jak se to testuje :grinning:
16. čer 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
Regí, tak si udělej ty prázdniny, jak říkáš a pak se do toho zase pusť. Chce to i ten mozek občas vypnout a myslet na něco jiného...
16. čer 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj regí,tak mám právě chodící část mrchy..Jsem si na tebe vzpomněla.
16. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Zrovna hrajou v telce písničku, kterou hráli pořád v době, kdy šel brácha na tu operaci znamínka. Jé a ono je to dneska přesně rok, co měl první operaci, no tak to je zas náhoda a já chtěla napsat, že je zase období, kdy jde na kontrolu, což bude ve čtvrtek... Jak já se modlím, aby to dobře dopadlo! Úplně se vidím v tom obchoďáku, když mu v ten den řekli verdikt, jak při týhle písničce bulim na wc a nemůžu vylézt, bo jsem nechtěla bulet před ním, no bylo to hodně přemáhání..., ale vše dobře dopadlo a určo i dopadne!
16. čer 2009 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Andrej.
Tak zas budem trpět spolu jo?Ptala jsem se co je na to bobré a bylo mi řečeno že je dobrej ACIPLYRIN.Tak ho zkusím až to začne ale možná tento měsíc budu bez bolestí když jsem v práci.Mám pohyb tak to je fajn.Já to vždycky musím rozhejbat.
16. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Regí, to nejde rozhejbat, někdy fakt ne. Mě jen mrzí, nějak jsem doufala, že po té kyretáži to povolí..
Máji, vidíš, já řeším znamínko vzadu na krku už pěkně dlouho. Jak brácha přišel na to, že je to ta sviňa?
16. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Mamka ho nahnala na operaci, chystal se na ni 2 roky a asi 5 let ho měl, zvětšovalo se mu. Pláchnul do Anglie, takže vyšetření se takto vyhnul a pak už jsme ho vyděsili a šel právě před tím rokem. Znamínko se mu za ty roky zvětšovalo a už bylo do černa. Zjistili to až z rozboru, někdo říkal nebude to , někdo že bude...Mamku právě vyděsil neléčitel, jak říkám..., řekl jí, že pokud nepůjde do léta, tak tu na vánoce nebude :unamused: , to nás vyburcovalo k akci, ještě že tak, bylo to fakt za 5 minut 12.
16. čer 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, tak mě takhle rychle neroste. Když se mi udělalo, je to tak pět let, ptala jsem se jen praktický, říkala, že to není. A roste, teď tak 3ml, ale hnědý. Já su posera, to jo, ale hlavně jsem posera, mám totiž utkvělou představu, že jak bude vážná nemoc, padá adopce. To samé bulka v prsu, před 3 lety jsem se dokopala na mamograf, byla to tuková bulka, neškodná, ale měla jsem chodit na prevenčku každý půl rok, a co myslíš, prdím na to.
16. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.