• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ježiš Ty jsi trubice, on je taky takovej, naštěstí na kontroly chodí. to fakt pět let dosouval, pak když si šel pro výsledek...a vylezl z těch dveří...no nepřála bych to zažít ani největšímu nepříteli, to vidím prostě jak dneska :frowning2: Ale pryč od toho, vždy´t je to všechno už oukej. Vložila jsem pro Tebe foto, je v albu mimíska. Tak na to jukni.
16. čer 2009 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ten neléčitel mě přitahuje čím dál víc. Takhle chodí kámoška k jednomu s malou kvůli ekzému. A jednou tý mý kámošce povídá, máte podrážděnou slinivku. Ona není vůbec nakloněna alternativnímu. Jen vidí, že ekzém se zlepšil, ale slinivku fakt neřešila. Pak jí bolel prý žaludek, asi po půl roce se dokopala na sono, byla jsem s ní, staršně se bála, ńo a verdikt - podrážděná slinivka. Tak jsme koukaly obě, jak I.T.
16. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
jojo, jsou to záhady, ale lidi se většinou bojí vystouplých znamínek, tohle je, jak vidíš, placka, koukalas na to? Bylo i dost už veliký.
Ještě jsem vložila do Anýska fotku pupíku, taková křivice, to už nejni ani pravda, rychle se to zapomene.
16. čer 2009 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz
Andrej já si to myslela taky ale asi mi neni přáno.
Jdu nakupopvat abych trochu ten žal vypudila.
16. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Máji, jsi hodná, díky. Tak to bych ale bráchu hnala, taky, to už se opravdu hodně zvětšilo.Ale víš, co? Tak já se objednám, ale až po Ketu. A na ten mamograf taky! Tímto se Ti zavazuju! Každopádně ve čtvrtek držíme palce Kájovi! Jen preventivně samozřejmě!
16. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Máji já kupuju sirupy YO-jsou čistě přírodní,jen trošku dražší cca 70kč,ale stačí trocha a je to sladké.Jinak jsem taky slyšela že to co jí maminka tak 2hodky před kojením takovou má příchuť mlíčko :wink:
16. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
A já se objednám k zubaři :slight_smile: Mám strach, že mi nadá, proto to oddaluju. Kámoška mi říkala, že šla taky po dlouhý době na kontrolu a že na ní byla zubařka fakt hodně zlá, že nechodí na preventivky. Já tam fakt nebyla už několik let a do toho ještě těhu...no bojím, bojím... Ale zase jsou to moje kusadla, bo ne? Tak proč by mi měl nadávat, že? :unamused:
16. čer 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, tak to je ok, ten YO jsem si koupila. Maj je v Intarsparu za 49,90Kč. Mám malinovej a mamka si koupila bezovej. Jsou moc dobrý.
16. čer 2009 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz
Drahoušci, jdu se natáhnout, tady to zase hromadně spí a já jsem nějaká unavená. Už to vidím, jen co zalehnu, začne kvílet postýlka. Ta já uháním. Papapa, zas juknu.
16. čer 2009 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Regí, ještě nechápu, ty jsi psala , že máš injekce, to jsi měla stimulovanou IUI? A to můžeš hned stimulovat zase? Bez pauzy? Jinak si užij nákupy, to jo! To je potřeba!
Máji, k zubaři jdu 30tého, a bude to taky boj, bo jdu reklamovat tu korunku. Ale Věruška mě naštěstí poučila.
Věruško, udělalo by se Ti špatně, kdybych Ti poslala vyfocenou tu korunku vypadlou? POznala bys materiál?
16. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Dobrou Máji :slight_smile: :pensive: :pensive: , odpočívej :wink:
16. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Andrej já teď nestimulovala.Byla jsem sama od sebe připravená ale kdyby to nevyšlo tak mi dali hned ty včeličky.Jinak IUI se může klidně 5krát za sebou.
Jinak jsem v kaufu nechala 400 stovky a nenesu nic.Ještě jsem zapoměla bílej jogurt do salátu.Se picnu.Huž nikam nejdu.
16. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Berunky, tak jak se máte? Regi, je to k naštvání, ale na IUI je aspoň +, že to není tak drahé a že se může zkoušet každý měsíc, je to vlastně jako přirozený sex, jen s trubičkou a bez orgasmu:wink: Já su tak unavená, málo jsem spala a k večeru jdeme na grilovajdu:slight_smile: Jestli se nepletu, nejde Peťka zítra na UTZ? Katuš, Andrej, Bellinka se vody bojí, jak čert kříža, asi že má těžkou dupu:grinning:
16. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Regi a koupila sis aspoň něco pro radost:slight_smile:
16. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Čauky jsem bolavá jako sviňa :unamused: to je určo z té motorky,hnus!
Máji jaké čekání až vychladne voda?Má ji uvařenou v termosce a pak naleje nasype nutroš zaklepe a naleje do miminka :wink:
Jsem zmatená ale myslím,že Karolka se ptala,já jdu zítra ale přemýšlím,že tam ráno zavolám jestli se ty holčičky vůbec rozmrazily jestli mám jezdit.Bych byla nasraná kdyby mi tam nechali celou natěšenou dojet a tam by řekli sory!!!
16. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Bellí nepleteš jdu ajoj.Ty jsi na tom taky výborně konečně se to hýbe viď. :wink:
Regí nic neztratíš jen do toho jdi :wink:
16. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Peťko, asi Tě nepotěším, ale my to tak jednou měli, že to rozmražení nepřežili, ale musíš zaplatit to zamražení a rozmražení, takže jsme za: dobrý den, zaplatili 3.000,-kč a jeli, bohužel, domů, no. Jejda, jak já celou cestu plakala. Ale určitě se rozmrazí, neboj:wink:
16. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Peťkooo, no konečně! A tentokrát to bude i s tím nejkrásnějším zakončením:slight_smile: MUSÍÍÍ:slight_smile: Jdu očíhnout ty nové fotešky, než je smáznou.
16. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak s tím se musí kapánek počítat :unamused: stát se to může a jsem na to připravená ale abych ta jela vysolit jen prachy to snad ne!!!Ráno tam zavolám!To se Jirka posere jestli budou chtít peníze a nevyjde to,šmarjá panno :wink:
16. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Jsem tu, přesně po hodině, samo že se vzbudila, tak jsme přebalili, nakojili a huž zas klušeme na Kobyle a usínáme.
Petjuno, jaká bolavá? Co Tě bolí z motorky?
To mě nenapadlo, v termosce,hm. To jako nechá teda převařit a po té půl hodince, kdy píšou, že to vychladne cca na těch 40st. to frkne do termosky a je to, jo? Aha, vidíš to, jsem chytrá zas. Já to tady hřeju v konvici, pak tedy čekám, to je řev samozřejmě, tak jí narvu svoje mlíčko a za půl hodinky třepu Nutrilonem :grinning: Blonde háááááááre :grinning:
16. čer 2009 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz
Nešmarjuj dopředu, se rozmrazej, dětiškýýý, to je stejně něco, co? :confused: Prostě zázrak.
Já teďka načuhovala do zdravotního průkazu mimísky a je tam až vyštření v 17-ti letech třebas, jsem na to čuměla, že to jako teda nikdy nebude, fut to bude miminko :grinning:
16. čer 2009 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz
Peťkooo, takhle nesmíš uvažovat! Že já Ti to říkala. Jasně, že se rozmrazí, věř jim, beruško:wink:
16. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Máji nebolí mi to co myslíš!!!Jak jsem na tom křivá tak mi bolí záda a od zad hlava ale je to masakr.Jak dlouho si myslíte,že zůstává v těle prášek?Kdybych si ho vzala bude už zítra v čudu??Blbý otázky!!!
Blonde háre tu vodu můžeš mít převařenou třeba litr a pak Anička zabzučí a ty jí dáš na 30 s do mikrovlny a je to :wink: ,no a nebo ta termoska :wink:
16. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Když já tu mikrovlnku nějak tým dětem...nevím, nevím...
Petjuno, já nemyslela na žádnou část, která by Tě mohla bolet, já se lekla, že jste se někde otočili...
Nojo, tak já jdu vydrbat termosku a odpoledne si vždycky připravím vodu na večer,a le ne zas moc, bo jak jí to dávám jen jednou či dvakrát denně, tož to je trošiček vody.
16. čer 2009 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz
Kočičky já se tím netápím.Samo,že by mi to mrzelo ale od té doby co jsem se bála jestli cysta není nádor to vše beru kapánek jinak :wink:
OMG to ne 17 Anýskovi nikdy nebude :grinning: zůstane ti v peřině :grinning: :grinning: :grinning: ty mi bavíš :grinning:
16. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Kobylky, neděláte některá meruňky v rolíku? Hledám na mimáči recept, co bych upekla z meruněk a našla jsem toto. Rohlíků je tu požehnaně, by se to aj šiklo, asi skočím pro tvaroh a zkusím to, je to easy a fofr,fofr. Pak písnu, jaký to bylo :wink:
16. čer 2009 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz
Andrej mě to rozhýbání hodně pomáhá.Je to divné ale jsem raději v práci když to mám.
Bellko a Petruš ahojky.
Bellko nekoupila.Byla jsem jen na nákupu aby jsme měli co jíst.Ani tak se mi nechtělo ale musela jsem.Když je mi takhle tak jsem nejraději doma někde v koutku.
Petruš tak na zítra držím palečky.Ať to dobře dopadne.Myslíš že to mám zas skusit jo?Po dnešku se mi dotoho nechce ale zítra bude zas o tošku líp a určo změním názor.
16. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Nebude viď? :grinning: Já to věděla, jen jsem se potřebovala ujistit.
No dneska ve městě jsme potkali naši bývalou sousedku. Má Kájíka a bydleli jsme spolu před nedávnem v baráčku :grinning: . Vždycky když šli kolem našich oken, tak křičel teto Anděvooo, teto Anděvoooo, já du za tetou Anděvou a na Luboše zase furt volal Ouboši, máš tam tu pani? :grinning: Luboš totiž hrál na Playstationovi Laru Croft a jemu se ta pani moc líbila. Jsem vždycky říkala, a´t tak nekřičí, že si lidi budou myslet, že si sem vodí nějaký baby. Ale dneska říkám té sousedce v jaký je Kájík třídě, čekám 3. max. 4. a ona prej v sedmý!!!!OMG :confused: :confused: :confused: Já vyvalila bulvy, jak to jako myslí a opravdu, tak jak to řekla :grinning: To si ani nedovedu představit, můj malej Kájík v pláštěnce je sedmák :frowning2:
16. čer 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to chápu že ty vlny se ti nepáčí.Tak termoska no :wink:
Meruňky v rohlíku neznám :confused:
Jdu narvat prachy na poštu ach jo,taková dřina to byla a hned je to v čudu. :angry:
16. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Petjuno, v pohodě, já tam taky dneska byla, jsem to tu psala. Peníze se prej musej točit, aby se vrátily, říká naše mamka, tak já je točím radši hned, jak přijdou. Huž je poštěváci maj ve stolku :grinning:
16. čer 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.