• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo ještě jsem chtěla napsat,že ta co včera skočila s těma miminama pod ten vlak v metru byla naše sousedka.Jako malé jsme si hrály před barákem.Kdybych do toho neviděla řeknu kráva ať skočí ale proč ty děti ale bojím se,že za tím bude něco jiného a nehezkého :frowning2:
16. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Regí to je jasný,že dnes na to nemáš ani pomyšlení ale to přijde :wink:
16. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Máji, rohlíky s meruňkama neznám, hm. Regi, to je jasné, že se nejdříve musíš dostat z toho zklamání, ale budiž Ti útěchou, že už se to povedlo a vyjde to zase, beruško:slight_smile:
16. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Mám čas do zítřka.Dneska a zítra budu jen špinit a pak budu píchat včeličku.Uvidíme co se mi v té hlavě urodí.
16. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Peťko, to je hrozné, ani se na nic neptám, bo mě to nedělá dobře. Jo a piješ ty bylinky:wink: Já dneska poprvé nepila, bo bych se někde na dálnici počůrala, ale myslím, že to nevadí, pro jednou:wink:
16. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Regi, koukala jsem, že máš novou fotešku u jména, ale když já ju nevidím, pomoc.
16. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Jééé, já teď zjistila, že máš v albíku nové foteškyyy, Ty jsi ale pěkná rošťanda s takovým milým kukučem:slight_smile:
16. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Bellko děkuju.Každý to řiká.Jsem takový andílek s rohama :wink: :grinning: .Až se nám to miminko jednou povede a bude po mě tak to si chudák Kája užije :grinning: .
16. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Jen ať si užije:grinning:
16. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
To je pravda.Mi se snima taky občas zlobíme :wink: .
16. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak, tak, svatá pravda:wink: Kočenky, jedeme na grilovajdu, tak vám všem přeju pěkný večer:wink: Monča dneska nebyla??? Tytyty, to se dělá? Sluníčka, papapááá:slight_smile:
16. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojky holky,
všecičky zdravím, moc nestíhám, zase uzávěrky, tak nemám dočteno. Belli doufám že dopadla kontrola na 1*.
16. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Bellko tak si to hezky žij.Moc ti závidím.Já za pudu makat.
Ahojky Moonnco.Jak se máš těhulko???? :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky,
Bellko to je užasná zpráva, že už se to u tebe začlo pořádně hýbat, to budete tak v srpnu už čekat :wink: .
Andrejko ahoj, tak ve čtvrek jdu na kontrolu a dneska mi paní doktorka říkala po telefonu, že to není moc dobrý nápad si teď dávat pauzu, byla by taky pro jít do toho teď.Tak asi pujdem :slight_smile:
Regíí je mi to opravdu moc líto,ale neboj tentokrát už to vyjde :wink:
Májo četla jsem tady něco, že malá moc nechce bumbat mlíčko, Já jsem se setkala u kamarádky s tím, že se jí dělalo jen jedno mlíčko /prý je nějaký přední a zadní/ a jí se dělalo jen to přední a to pak musíš dokrmovat protože to není tak výživný.Zkus se na to zeptat doktorky.
Moonco ahoj, tak jak je těhulko?
Taky zdravím novou členku parecka.Taky Markytánku, Lucku, Katy, Petjunku a ostatní.
16. čer 2009 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj beruškýýýý,dala sem si šlofíka,pokecala po skypu a huž sem tady :wink: ale zasejc valím sledovat Ulici a o reklamě Rákosníčka :grinning: tak se s váma jdu vlastně rozloučit a popřát Petulce na zítra hodně štěstíčka,at se mimískům u tebe moc líbí a hezky se zabyslí :wink: neboj jsou to siláčci a vydrží.
Moni,Regí,Andrejko,Belko,Manetko,Máji a Anýsku a vůbec všem dobrou noc a hezký sníky.Zítra mrknu až se vrátím z Jihlavy-jdu na tu krev a taky pro další léky,už mi docházejí :slight_smile: taky navštívím své podřízené a pomažu domů,tak páááááááááá
16. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahojky, zase ti přední a zadní mlíko, si o tom budu muset něco nastudovat....Jééééééééééééééje, vždyť my dostali na kurzu celý to cédo o kojení, že si ho máme nastudovat. No OMG!!! Jdu ho najít. :confused:
16. čer 2009 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
Regínko takže se mrcha rozjela :frowning2: ?
Manetko tak to jsem ráda že tě dr. přemluvila, a půjdete do boje dříve. Když máme tu cestu za mimi tak ztíženou opravdu není čas na čekání. Věřit tomu že se podaří přirozeně nemá cenu. Tak hurá do boje :slight_smile: držím pěsti.
Janiko dobrou noc a hezké sny a zítra pěkné hcg :slight_smile:
Já byla u gyndařky a vše je ok. Brala mi 3 zkumavky krve tak uvidíme za 14dní výsledky.
Belli ty si hezky vychutnej grilované masíčko :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Mončo ještě špiním ale to je normílní při mrše.Zítra to začne na plno.
Májo ty jsi ale popleta co? :wink: Neboj všechno bude dobré.Všechny jsou z prvního mimi vystrašený.
16. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojte holky,
celý den mi je špatně,tož ty špagety nebylo to pravé :unamused:

Máji,mikrovlnky se bát nemusíš,jsou to pověry a pokud budeš ohřívat vodu tak se nic neděje a zvláště pokud máš novější mikrovlnku. Je zvláštní jak lidi šílí když se to dobře podá,to záření z pc,notasů,televize a tak je horší :wink:

Manetko,to je fajn že jdeš do boje dřív :wink:

Regí,mrzí mě to,ale třebas to vyjde teďkom.Chtěla jsem se poptat a zkoušeli Ti dát třeba clostilbegyt?Je to levnější a šetrnější

Peti,neboj rozmrazí se s zítra drřím palečky a hned si tam na 15minut sedni a klidně i nohy hore :wink:
16. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj Katy no je na prd že ti to nesedlo, snad budeš mít klidnou noc.
Peťulko na zítra hodně štěsí :slight_smile:
Regíno ať ti to rychle utíká v práci, aspoň budeš beruško myslet na něco jiného. Pořád ale věřím že se ms nerozjede - kéžby.
Všem hezkou dobrou noc :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jsem tak unavená, že kdyby mi teďka někdo přistavěl postel, tak padnu a chrnim. Ovšem teď tu byla návštěva a uběhly dvě hodinky od krmení a tak jdeme asi vyvářet Nutrilon.Tož za hodinu se snad do teho pelechu dostanu.
Brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko a Belli pamatujete si Lucinku z estranek?
16. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Katy, kterou myslíš?Lucika?
16. čer 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
chodila do unicy a teď v sobotu se vdáva. Podepisovala se jako Lucie
16. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka,
Katuš, ta co nedávno rodila?
nene
já nevím jak vám ji přiblížit
Moni to je super, že kontrolička dopadla perfektně, teď už to půjde jako po másle a zachvíli budete chovat :wink: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Tak to se kruh krááásně uzavírá, mimi a svatba :slight_smile: :slight_smile: Jak u Šaronky.
16. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
pamatuješ která?
16. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.