• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Monča měla kontrolu? Tak to gratuluju :slight_smile:
Máji, to je záhul, co? Kdypak jsi naposledy spala v kuse 8 hodin???
Manetko, to je dobře, že ses takhle rozhodla. Nemáme záruku, že to vyjde, ale nepokusit se, když je děloha vyčištěná, to by bylo škoda. Tak to nech plout, ono to nějak dopadne. Já ten Ket zatím taky beru s rezervou, budu nervit až u testu.
16. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Katuško, já se s ní už nějak minula, nepamatuju si ji při snažení, až hned z těhulení. Měla přezdívku nějak Luckaaa25, viď?
16. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
ne tak to není ona tak nic. Ona prodělala 2xIVF a 2xKET a nepovedlo se ani jednou. Strašně hodná holka a loni byla na dovolené myslím že v chorvatsku. Jinak nevím jak ti ji přiblížit. No já jen že se jim to povedlo přirozeně a je těhulka.
16. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Jéžiš to je úúúžasný!! Ta příroda je nevyzpytatelná!!!! To je fakt úžasný! To je jako u Šaronky.
Tak jen, ať se dál daří :slight_smile: A u Tebe je příroda vyloučená? Jaký je vlastně u vás problém?
16. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Já si taky asi nevzpomínám, která je to Lucka, každopádně je to super, že se jí to takto povedlo a pak že to nejde. Supeeeer zpráva.
Andrejko, díky Lubošovi spím celkem dost, sice to není 8 hodin v tahu..., asi mě unavuje to brzké vstávání...Jsme nakrmený, vždycky jí to unaví a už nebrečíme, tak paráda, stěhujeme se s monitorem :slight_smile: do ložnice a už fáááákt mizíme. Jejda, jak já se těším do tý duchny. Andrejko na chajdalupě jsou duchny takový voňavý že jo? A určo vyvětraný na vzdoušku :slight_smile: Brou ještě jednou.
16. čer 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
Manžel málo spermií a ještě málo pohyblivé a kdysi nám zjistili ještě imunitu mou na manželovy spermie. Ale pak už to bylo v poho. Není teda příroda vyloučena. Taky jsme to zkoušeli. Je pravda, že mám 2 dny zpoždění, ale břicho se ozývá a myslím, že mrcha brzy příjde.
JJ z Lucinky mám obr radost moc jsem ji to přála.
Holky musím do hajan vstávam ve 4.30 auuuuuuuuuuuuuuuu. Tak vám přeji krásnou dobrou noc všem a pěkné sny.
16. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Vidíš, já jsem už postižená, kdybych já měla dva dny zpoždění, už testuju, hrabe mi. Takhle brzy vstávat, to je nelidský, tak ať se dobře vyspíš.
Máji, jakbysmet, ať zabereš a aspoň pár hodin v kuse tvrdě spíš :wink:
Dobrou, holky :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kobylky, jdu vám popřát DN-dobrou noc. Nestíhám vás ani dočíst, bo Míša do teď odvirovával počítač. Dojdu ještě vyvenčit Mikíse a taky do hajan. Brou brou
16. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Sluníčka kde jste? Asi už jste všichni zalezlí v ducnách. :grinning: Jak já vám závidím, taky bych se pelešila a balila do duchnisek, ale muším pracovat :frowning2: Máji už jsi nastudovalůa přední a zadní mléko? Jinak lehev je zpohodlní a pak nechcou sát, bo se nemusí u flanděry tolik nemáhat :grinning: Všechna mimuša stejný. :wink: Tu Lucku neznám, ale je to nádhera. Takhle máme naději všechny, tak honem do domácího snaženíčka :wink: Májenko ty jsi osvobozená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Karolko, chudinko vubec ti nezávidím ty noční :frowning2: , ty pracuješ jako zdravoťanda?
Majínce, Věrušce a ostatním přeju krásnou dobrou noc.
:slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, jště tu som já, ale už taky jdu, Mikís vyvenčen. Jaká Lucka? Musím si vás zítra dočíst. Tak ať ti to rychle uteče a pak taky rychle do duchnisek.
16. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Takl dobrá, ještě dobrou Manetce, ale teď už opravdu jdu :wink:
16. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Berunky, všem, všem přeju dobrou noc!
Mrcha mi zase dává zabrat, potvora jedna.
Péťo, na zítra tfujtfuj!!:wink:
A Terezka má taky velký UTZ! Tak držíme pěsti!
16. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Věruško, Manetko, dobrou holky :slight_smile:
Karolajnko, klidnou službu :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Byla jsem s kámoškou na véče,jdu jen popřát dobrou noc a napsat,že jsem ráda,že Vás mam :wink: MVR
Terezce budu taky držet palečky.
Regí ty ješě neplaš pamatuješ kdy se ti objevily minule //?Až 17 den a vidět byl pod lupou :wink:
Zítra dám vědět jak to vypadá papa :wink:
16. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tak jsme stihli dvě ošetření a vy už beruška určitě pnuškáte :slight_smile: Manetko jsem zdrav. sestřenice :slight_smile: peti dej vědět, já to sleduji ostřížím zrakem a čekám další těhulení :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
tak nic, tak obr krásnou dobrou noc. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
Berušky, přeju vám všem dobrou nocičku a krásné sníky. A všem, co jdou zítra na jakoukoliv kontroličku přeju, ať dopadnou na 1***:slight_smile: Katuš, Lucii si pamatuju, teda to je hezké, že jim to vyšlo přirozeně, to jsou fakt moc pěkné zprávičky:slight_smile: Pěkně se vyspinkejte a Karolko s Regi, ať vám nočňuch utíká:slight_smile:
16. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
Peťkooo a zítra vykroč pravouuu:slight_smile: Tfujtfujtfuj a držím pěstičkyyy:slight_smile:
16. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz
autor
KOčenky, jdu vložit nasťu :sweat_smile:
Bellí, jak bylo na grilovačce? Jsi ráda, že jdeš ale už do pelechu, co?
Tak sladkou , dobrou noc :pensive: :pensive: . Karolajnko, až se stydím...
16. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

HESLO "ALLÁ BELLÁ" DOPORUČUJE 9 z 10 SNAŽILEK, POUŽÍVEJTE PREVENTIVNĚ V CARU :
"Dobrý den, tak už jsem tu zase a tentokrát jsem přišla otěhotnět." :slight_smile:))))

ČEKANKY
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,ms dorazila, tak máme nový odpich,Mikís roste jako z vody.
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET,zlobí nás tlak a štítná žláza,ale na mimi ju připravíme
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,Porazíme myom!Operace 30.7.Nejdřív ale dovča!Happyna plave:slight_smile:
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!Jak je, už je líp?
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,25.6.konzult.v Holomóci,makáme a kašleme i s kobzolkem.A zase po nočce..
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, huž zase v pracovním procesu, brrr..
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3IVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,hysterka ok,tak přece jenom do boje? :slight_smile:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu.Leňulko,drž se holka,nemám jiných slov,do pr..

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1IVF,KET volá, vypadá to dobře,17.6.KET! :wink: :wink:
Regina,Apolinář,1IUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku..Začínáme špinit,ale ještě se to nerozjelo!Zase nočka.
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2IUI,1IVF,ICSI,PK,6 kulihrášků,dojíždímATB,hysterkaOK,ms je tady,budeKET,UTZ 26.6.
Bellka,Fertim.,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,zobeme norethisteron a 24.6.kontrolní UTZ

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.,kontrola 22.6.,papáme bobule na zánět
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophie Anna termín29.10.,Už jsme vdaná paní.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,máme krásnou fotečkúú,máme průkajdu!!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6. (16.00)UTZ+genetika :wink: :wink:
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, Tečka má srdíčko!!!Už jsme řekli čau Caru!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,hurráá,huž jsme těhulka!
Janni.ka,Reprom.Brno,1.IVF!OPU30.5.,ET4.6.,2embryjka u mámy!Máme // !!!!!!,2.7.UTZ,17.6.krev :wink: :wink:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,máme2730g,baštíme i Nutrilon a máma má alergii na banány,OMG!
17. čer 2009 v 00:02  • Odpověz
Andrejko proč se stydíš? :slight_smile: Pinkejte, mi vás s Regí hlídáme :grinning:
17. čer 2009 v 00:25  • Odpověz
Dobré ráno sluníčka. :slight_smile: Zdravím Belku, Máju, Andrejku, Janinku, Terku, Věrku, Katy, Kačku, Regí, Lucku, Peťu, Marky., Ivu, Monču, Monetku a další příbuzné z naší velké rodiny :wink:
17. čer 2009 v 05:28  • Odpověz
Bré ránko, sluníčko sluníčkuje, bude hezky. My se už 20 minut kojíme a za hodinku, až se vytarabíme a máma hodí sprchu, vyrážíme k druhé babičce, vysmradit se na zahrádku.
Víte co je horší? Zahradu, na které spinká náš milovanej Alfíček, dal tchán svýmu synovi... :frowning2: , ten ji upravuje k obrazu svému a už tam nebudeme moci :unamused: Co s tím? Co Andrejko, jak to vidíš? :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 06:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu Vás jen pozdravit a popřát krásný den, v práci nějak nestíhám, dnes jdu na velkou kontrolu, potřebovala bych ultrazvuk půjčit domů, abych věděla zda je vše ok. :slight_smile:
17. čer 2009 v 06:37  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Tak už jsem z nočí doma.Dneska to docela uteklo.
Katy na tvůj včerejší dotaz.Já mám injekce FOSTIMON a neplatím vůbec nic.Je to zdarma.Jen platíme dárce a to 550kč za jednoho.Jo a pak ještě platím 30kč poplatek :grinning: .
Petruš já vím že to posledně tak bylo ale dneska v noci se to rozjelo na klasickou MS.Tak je to stracené.Na dnešek ti přeji hodně moc štěstíka kočko.
Tak už se mi klíží očka.Tak dobrou noc.Papa a hezký den :slight_smile: .
17. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
Dobré slunečné ránko :slight_smile:
rozhodně přeji příjemnější vstávání jak mě,včera to bylo ouvej a ráno jsem musela valit na záchod,no snad nebudu mít posr..ej celej den,ve tři se má stavit kamoška s batoletem a jdem na procházku.

Máji,tak si pěkně užijte venčení na zahrádce.No švagr Vás snad pozve na zahrádku,né?Nebo to máte nějaké na nože?

Terko,ty jsi vážně trdýlko,hele nenervuj,uvidíš dopadne to ok a konečně budeš klidná.Určitě to není dobré se tak nervovat :wink: řekni si o fotečku,mají moc pěkné :slight_smile:

Regí,aha,já nevím proč myslela že jsi říkala něco o docela velké částce za injekce,no jsem asi mimo.
17. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
Katy já nejsem trdýlko já jsem rovnou tele, když různě slyším, komu všemu přestalo miminko růst v 7.týdnu nebo i později,tak mám nervy jak dopadnu já.
17. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
Terko,ale je jasný že máme trošinku strach,ale po dnešku snad budeš v klidu.Nikdy nevíš co se dál může stát,ale to nervování myslím jen přispívá tomu že mimi je taky na nervy.Takže pak si hnedle zpravíš tu snž a dáš tt a hodíš fotečku do albíka a taky tu fialovou paní vyměň :wink:
17. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Katy počítám s tím. :wink:
17. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.