• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobrééé rankooo, kocúrci:slight_smile: Karolko, Regi, pěkně se vyspinkejte:wink: Peťko, tfujtfujtfuj, myslím na Tebeee:slight_smile: Terko neboj, jistě bude všechno v pořádku, ale chápu Tvoje obavy, ty už budou pořád. Andrejkooo, kočičkooo, super nástěnkaaa, jsem se zasmálaaa:grinning: Májinko, Věruško, krásný den vám přeju, zlatíčka:slight_smile: Moni, těhulko, ať Ti to v práci utíká:wink: Katy, zdravím:slight_smile: Všem pěkný den:slight_smile:
17. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Jé, tak jsem zjistila, že Manetka nakonec půjde do KETíku, to je dobře, sluníčko, že to nebudeš dlouho odkládat, dokud je peřinka po hysterce pěkně připravená:slight_smile: Kdepak se toulá Luci a Danusss??? Leňulko, až Ti bude líp, přijď za námi, drž se, holka zlatá:slight_smile:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky tak mi z CARu předběhli.Teď mi volali,že tam nemáme podpisy,že souhlasíme s transférem.Tož když jsem ji měla na drátě tak jsem se poptala jak to vypadá :wink: ještě nejsou úplně rozmražený děti naše ale vypadá to dobře,tak mam popadnout chotě a dorazit.Hm,choť v prdeli ale doraz :slight_smile: tak já ještě převlíkám peřiny,vytřít a prolítnu se vysavačem.Mějte se krásně.
Regí tak já tajně doufala,že tobude jako minule.Mrzí mi to,snad už sis jistá,že za měsíc to zkusíte znovu. :wink:
Pa pa holčičky
Terez ještě jsem si vzpomněla na tvé obavy.Klýýýýýýýýýýýýýd nenervuj vše je ok. :wink:
17. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Peťkooo, hodně štěstíčkaaa:slight_smile:
17. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Brééé ráno všem kobylkáám.
Za prvé, Andrejko, nástěnka je supr!!! Hlavně to Bellinky heslo,které mne taky uchvátilo, hned jak ho napsala, držím se ho.
Petíí, dnes drrržím palce, ať to vyjde a brouček se zakousne!
Terezko, Janinko, dobré výsledky.
Co Regíí, jak je na tom?
Manetko, půjdeš přeci jenom zase brzo do boje?
Holky, včera se toho tady nějak událo a já mám mezery, Mája má alergii na oblíbené banány? OMG, musím si vás teda dočíst.
17. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Peťo, děkuji uvidíme, každopádně Tobě držím palečky ať příští rok drncáš s kočárkem. :grinning:
17. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Petí, chvátej pomalu:slight_smile:
17. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Terko, kdy jdeš na utz? Uvidíš, že pak budeš klidnější,ale chápu tě.
17. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Zdravím Věruš, k doktoru jdu na 16 hodinu až po práci.
17. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
tak to chápu ty nervíky. jak je to takhle ještě do večera, ale neboj, určitě to pro tebe bude krásný zážitek a pak už si změníš snž.
Já jdu dnes od 19.00 na Dornovku. Bellí, budou mne lámat v kole??? :astonished: :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Věruškooo ahoj, já šla na tu svojí Dornovku taky na 19.00:wink: A, holka zlatá, hlavně ať Ti dá všechny kosti tam, kde mají být. Jsem zvědavá, co mi řekneš, ani né tak dneska, ale hlavně zítra:slight_smile:
17. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Kecám, šla jsem 29.1. na 18.30, jsem koukla do deníčku:wink:
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Peti,tak držím palečky a pak nožky hore a pěkně v klidu :wink:
17. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Se bavíte o Dornovce,tak jsem si vzpomněla na tu Mojžu,no tak nevím jestli jsem to psala,ale já zase nic,vaječníky mám pořád velké :angry: potvory jedny.
Jdu na bábovku,abych měla čím pohostit hosty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Katy, mě v Caru říkali, že vaječníky bývají zvětšené hodně dlouho klidně ještě v 19týdnu těhu.
17. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Hoj kůzláátka, dobré ránko!
Jsem si přispala, bo mě ta mrcha v noci zas potrápila. Si někdy říkám, kdy už na to něco vymyslej. Ale proč, že jo? Chlapi vědci to neřešej, bo to neznaj, a my ženský jsme někdy potvory. Já to vydržím, tak vona musí taky. :wink: . Aspoň takhle o nás smýšlejí někteří psychologové :rolling_eyes: .
Tak heslo se povedlo, co? Taky jsem se u toho chechtala, so někdy vystačím :grinning: :grinning:
Peťulo, tak podpis jste zapomněli? Přitáhnout starýho mušíš :grinning: . Držím palečky!!!
Terko, neboj, za pár hodin touhle dobou, už budeš vkládat fotečku!!
Beluško, co máš dnes v plánu? :slight_smile:
Věruško, jsi odvážná školačka, hezky jsi to rozjela na všech frontách!
Máji, já zase nechápu, tak i z druhé strany příbuzenstva jsou nějaký šachy maty? Do pr.. Tak to muší bejt maso, když se s Oubošem teta Anděváá hádá a vyčítaj si příbuzný. Ale vážně, tedy holka, já si to neumím představit. Zrovna v neděli jsem plela kolem Barunky, má tam kameny, macešky, voskovky a hlídá jí i trpaslík a teď jí tam , kde se vzala tu se vzala, i slunečnice roste. Sice jsem měla šok, protože při tom pletí na mě z hrobečku vyskočila žába, zařvala jsem jak magor, hned přilít Honzík a mušel žábu vyhnat :grinning: . Pokud bys tam nemohla opravdu chodit, tož Ti prostě přibude další jizva na srdíčku. Alfíka zarámovat a na skříňku, kde denně koukáš postavit! A navíc Ty jsi částečně i Alfice, takže je s náma Alfík i na kobyle přecivá! A všechny ho tady známe! Taky můžu říct Barunce, ať tam na něj dohlídne! A to taky udělám!! Minule mi říkala, že tam byl ňákej od Třebíče a furt vyl óómááájgóóttt :grinning: , ale vypadal vesele, tak se tam honili spolu :slight_smile: :wink:
REgíí, moc mě to mrzí, ale nezoufej, vyndej fostimon a jedeme dál!
Katy, tak špagety už příště neééé, říkal prcek :sweat_smile:
Zdravím i Monču do arbeit, to tak vidím, teď červnový závěrky a pak ještě DPH v červenci a tradááá na pár let k rodince!!!
17. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Jsem zapomněla na naši zdravotní ochranářku, OMG!! Karolajnko, pořádně se vychrupni. Co kobzolek? Už je kašel lepšejší?
17. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Terko,zvětšené jo,ale já je mám prý hodně,což je nebezpečné při rychlejších pohybech,prý ani moc dobýhat na šalinu,no co tak zasejs nic,ale ta nová postel trochu ulevuje,už mě tak nebolí ty záda.

Andrejko,no kombinace fazole,kukuřice a ostré asi né,ale chutnaly,jen jsem byla šíleně nafouklá a nešlo to pryč a bylo ok,jsem večer hodila kakao a ráno jsem valila :sweat_smile: dnes jen polívečka a obyč.rohlík s máslíkem,to mu leze :wink:
Ještě jsem si teda vymrčela včera že můžu na zahradě trochu vyplet,jen jsem dostala kyblík a msím na něm sedět,jinak musím ze zahrady,holky já jsem tak pod dozorem až to pěkné není :wink:
17. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Myslím že Karolka za chvíli přifrčí,ona je nespáč,myslím že bude super až bude mít jen ty ranní,ty noční jsou děs

Musím zkontrolovat bábovku,aby nebyla černoch,ale naštěstí mám na troubě timer tak začne pípat :wink:
17. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Huž jsem tady. :grinning: Malý zatím tolik nekašle, tak k doktorce nefrčíme a zítra pomaže do školky :wink: jestli teda nezačne si zase hrát na tuberáka :slight_smile: katy ty jsi už 13 týden, tak snad by ty nevolnosti měli zmizet :slight_smile: Terýsku držím palečky a bystré oko doktora u USG :slight_smile: Peti ať už máš bobíšky u sebe a za 14 dní hlásíš // :slight_smile: Pokud má ještě dneska někdo něco držím palce :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Jo Janinka šla dneska na krev, tak jsme zvědaví na HCG :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Katy, tak to jo, ohledně zad bych zkusila těhu masáž. :wink:
17. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Sedim v cekarne,jupi!
17. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Jsem to říkala,Karolajna prostě nepotřebuje spát :wink: ahojky kočko,,kobzolek je myslím rád doma s mamkou,že?Já si pamatuju že jako malá když jsem byla marod,tak se mnou byla babička a na snídani dělala třeba topinky,k obídku fazolky na kyselo nebo bramboráky,prostě jsem byla vždycky moc ráda.

Terko,co je těhu masáž?
17. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Peti,tak pravou na sál :wink:
17. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Katy, občas chodím na masáž a jednou tam byla těhu maminka a objednávala se na těhu masáž, přesně nevím co to je,ale s největší pravděpodobností se zaměřuje na partie,která jsou v těhu nejvíce namáhána.
17. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
:slight_smile: To byla ostuda,manžílek se předváděl ale to napíšu až doma. Teď ležim na bříšku v autě. Nakonec to byli takový siláčci,že vydrželi obě.
17. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Peťko, tak teď ať se ti siláčci krásně zabydlííí:slight_smile: Andrejko, teď od nás odjeli kluci policajtští, byli se domlouvat na zítřejší odjezd na to Slovensko, tak jsme zdrbli a dali kafíčko, tož jdu rychle dělati obídek:slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jejda, Karolkooo, to Tvoje spaní, nespaní už nekomentuju, už ať je červenec a máš jen ty ranní, beruško. Všem přeju dobrou chuť k obídkuuu:slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Peti, kvůli té děloze musíš ležet na bříšku?
17. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.