• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruška to psala,že má zakloněnou dělhu a nechli jí ležet po ET na bříšku :wink:
Jinak já už doma :wink: tohle si ale neodpustím napsat :wink:
Sedíme v čekárně a sestřička donesla papíry k podpisům.Jirka měl zrovna na stole chlebíčky protože umíral hlady :wink:
Jsem Vám byl koupit chlebíčky :wink:
Jo děkuji a co za to budete chtít :slight_smile:
Jen jedno miminko
A přejete si chlapečka nebo holčičku?
Chlapečka!!!
Takže dobrá dáme clapečka!
Paní......tady se mi podepište vy!A vy chcete co?
Holčičku!!
No embryjka jsou dvě takže zavedeme páreček :grinning:
17. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Teda Petííí :grinning: , to je taky supr vtip! Tak je tám máš oba a teď si je hezky hýčkej a za pár dnů nahlásíš 2 čárky! To se nám to tiu bude těhulet :grinning:
17. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
No jsem kapánek v rozpacích Věruško :unamused: minule než zavedli tak dělali UTZ,dnes cizí doktorka která mi nikdy neviděla vsunula někam embryjka a myslím že ani neví kam.Snad je nemám v žaludku???
17. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Ahoj berunky!! Tak jsem si říkala, Ty závislačko, vypni noťas a běž něco dělat. No, jó. ale já potřebovala ten recept od Janninky na segedýn z interka! Tož jsem zase tady! Janni, nemám smetanu :frowning2: . Ale zase jsem si našla ještě receptík na polívku zelňačku, tak dělám i polívčičku!
Petjunóó, tak páreček bude, jo?? :grinning: :grinning: Už vím, proč se mi nedaří, já vždycky řeknu, že je mi to jedno, hlavně ať to klapne! To je chyba! Takže postup následující! Vtrhnout do ordinace vyjrknout Dobrý den, tak už jsem tu zase a tentokrát jsem přišla otěhotnět a CHCI páreček!!:grinning: :grinning:
Bellíšku,Věruško taky vaříte, taky taky?? A co???
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Peti a UTZ neřeš, mně projížděla tím umělým penisem 5 minut a stejně se nechytlo. Už jsi někdy viděla, že by si při orgasmu chlapi svítili, kam s tím?? :grinning: A navíc, Ty jsi byla i prohlídnutá zevnitř, takže víš, že nemáš žádný přepážky v děloze,či podobně, jako třeba Monča. Tak klííd :wink:
17. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Andrejko, Pavlík přinesl z lesa pár hříbků, tož dělám polívčičku a bramborové placky by si dal. Co bych neudělala, když se válím domečka, viď:wink:
17. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Peťuli klíííd, máš ty cvrčky tam kde mají být a teď žádné nervy a pěkně hnízdit:slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jééééééééééééééé. Peťulka už je v naději :slight_smile: Peti já mám taky zakloňenou dělohu a ležela jsem normálně a nikdo to sonem nekontroloval. Asi podle zvyklosti Caru :wink: Beruško netrap se pochybnostma, hlavně ať se kobzolci zahnízdí a vytvoří // :slight_smile: Jdu si na chvíli lehnout, dneska mám N12 a primář operuje jako divý, tak je tam plno adeptů na hlídání :slight_smile: Andrejko umělý penis je dost dobrý, milášek vždycky řeší, jestli ho má většího nebo menšího. Holt ješitný chlap :grinning:
17. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
hezké odpoledne beruškýý moje :slight_smile:
tak Petulka už má miminka u sebe-tak at se jim u tebe líbí a už se nepustí :wink: hezky je zahřívej,u rozhovoru sem se zasmála :grinning: aspon ste měli veselo Peti.Jen mi nejde do hlavy že tě vypustili bez hajání v postýlce,nebo aspon na lehátku,kdybys tam byla busem tak lehneš na zem či co?? :confused: no to mi hlava nebere no,ale hlavně že sis měla kam hajnout :wink:
Andrejkooooo,japato že nemáš smetánku????Našla si ji,nebo dokoupila?Dělala si segedýn???Mnam my ho máme ještě dneska :wink:
Číhám kdy se objeví mužíček a hned ho čapnu za rukáv a valíme do Alberta mají ode dneška cukr krupice za neuvěřitelných 9,90kč :grinning: tak koupíme celý balík :wink:
Belinko-jéééé hříbečky,tak to bych si taky dala,ale tady ještě nerostou v noci je zimina no :rolling_eyes: takovou houbovou majdu-bože úplně slintám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdravím i Věrušku,Karolku,Máju,Katky,Regí,Markytánku,Terezku-na kolikátou vůbec jde na tu kontrolu nevíte holky?Moc ti držím palečky Terezko at je vše O.K.a pak teda fakt už změn tu fialovou paní a fotečku mimíska do albíčka ju? :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
sem se zasmála -že si chlapi taky nesvítí kam s tím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Karolko,to je taky dobrý jestli ho má většího nebo menšího :grinning: :grinning: mě by zajímalo,kam na to chlapi jako chodí :grinning: :grinning: mě by to teda nenapadlo :grinning: Hezky se vyhajej Karolko
17. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Andrejko ty jsi kus :grinning:
Tak já jdu papat a asi hajnu.Papa večír
17. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Janniko,jdu až po práci na 16hod.
17. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tery co děláš za práci?Někde v kanceláři?
Neboj se kontrolička bude určitě na 1 :wink: a pak nám už to mimi ukážeš jo?
17. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Janni.ko, ahoj těhulko:slight_smile: Kdy budeš vědět hodnotku HCG?
17. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Janiko, jsem v kanceláři jako ekonom, já ještě žádnou foto nemám, protože v Caru je nedávali a dnes jdu prvně ke svému doktoru.
17. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
dobře Tery ale pak už se odhalíš :grinning: nebudu tě už zlobit beruško :wink:
Ahoooooj Belinko,výsledky mívají tak po 14hodině tak asi tak nějak budu volat :wink: a pak hned vám to sem pííííísnu :wink:
17. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tady se zas řeší penisové? :grinning: To nevíte, co se stalo nám, když mne Dr. Kult vyšetřoval vnitřním penisem. Pozval si Míšu do ordinace, aby se šel taky podívat na ty 2 tečky a protože držel v pravé ruce utz penis,tak Míšovi podával levou řka:"Gratuluji" :grinning:
Andrejko, ptala jsi se, jestli mi můžeš poslat vyfocenou tu vypadlou korunku, klidně pošli,ale jak jestli to bude z pryskyřice,bo z té držší pryskyřice, tak to stejně z fotky nepoznám. Zeptej se na to normálně té zubařky, vždyt je uplně normální, aby ti sama nabídla možné varianty.
Co mrcha, nehaháš?
17. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Zdravím Janinku, a huš se těším na HCG.
17. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj jdu vas vsechny pozdravit.
17. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj Beli jak si vcera dopadla??
17. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Tož jsem tu a mám hotovo. Janni, segedýn je dobrý i bez smetany :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale příště ju radši pořídím a bude to ještě lepšejší. A polívčička se zelíčkem a bramburkama taky gut, huž ju obědvám. Myslím, že bude miláček spokojenej :slight_smile: On už dovču nemá, ale bude večer zasejc přifrčí z Práglu.
Belíšku, my chtěli jít taky na houby včera, ale ta mrcha mi to zatrhla. Ale snad porostou i v sobotu, néé?
Věruško, já se ještě jednou mrknu do teho interka, co jsi mi psala o těch korunkách a prostuduju si to. Měla jsem ji spojenou na 4 a 5, ale rozlomila se a na té 5 pořád drží dobře.
Čuchám, čuchám dvojčátka, tož jsem zvědavá, s čím Jannina přijde :sweat_smile:
Májenka asi ještě zahraduje, tož ji ani nemůžu řect, jak mě včera inspirovala s těma peřinama, vyprala jsem povléčo a peřinky i polštářky hezky profukuje vzdoušek venku na plůtku :wink:
Karlínko, Ty huž zase nespíš? To nejni možný, dyk máš zase nočku! To nejde takhle přecivá!!
17. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ivi ahojky. Tak jak se máš? Jsi na nemocenské. Odpočíváš? Mě je divné, že ti Čermák neřekl, že máš něco se štítnou žlázou, vždyť nám v Caru brali na to odběry :frowning2:
17. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Mě se zas chvíli dovezou jahůdky a hříbky! Zítra bude omajda. Dnes jsem dělala kotlety se sýrem a rýží. Mikískovi jsem udělal masíko zvlášť a teď oba dva oddychujem:slight_smile:
Andrejko, jukni a víš co jsem ti slíbila..? Jéé, chtěa bych být u vás na chajdalupce, mě tak chybí ten kus hlíny , ve které bych se mohla hrabat...
Ahoj Ivuš, jak je?
17. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Karoli, jo jo me je to taky divne ale ted uz je pozde se ptat nejak to dopadne. Jo jsem na nemocenske ale snazim se zvysit si tlak ale neboj neprehanim to. Co ty jak jste na tom daleko s manzou????
17. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Všechno vidim, peřiny se luftujou...
Karolka je tady, bájrčné, zapomněla teda napsat, kdo vyhrál, jestli ten umělej UTZ bo milášek. :grinning:
Jsem vyvětraná ze zahrady, došla jsem si hnedka po příjezdu na náku do Plusu, nakoupila plnou tašku žrádla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pásla se, potom jsem nemohla ani obídek, knedlíky s povidlím :angry:
Luboš teďka vezl mamku jeho k neléčitelovi, bo nějak celá otýká.
17. čer 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, já taky dělám segedín se smetanou a je to pošušnáníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dokonce milášek tvrdí, že dělám lepší jak jeho babi a to je kuchařka :wink: Já už mám jen 3 noční, tak to nějak vydržím a zítra už jde kobzol do školky, tak se trochu vyspím :grinning:
17. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Verusko nani to ono ale uz je to lepsi porad nad nenicm uvazuji ale sama nevim nad cim pripad si jak blazen co tlemi do blba.
17. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Andrejko, já dělám segedín taky bez smetany, bo ji tam nemám ráda:wink: Ivi ahoj, jak je, už je Ti líp? Dopadla jsem výborně a hodlám v tom pokračovat:slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ještě jsem nenapsala, že jsme jeli v jablíčkovym modelu a měl velikej úspěch, babička z něj byla celá vyřízená a ukazovala ho u všech plotů sousedům :grinning:
Právě škytáme, tož to mušíme ještě jednou vytáhnout mlíkárnu a zapít to.
Petjuno, super rozmrzlíci a ještě páreček, dobře jste si to objednali :grinning:
17. čer 2009 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Janni, jinak ještě, že jsi napsala nesolit, až na konci podle zelí. Mělas recht, stačilo jen trošku dosolit.
Ahoj Ivčo, tak je líp?
17. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.