• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Segedín bez smetany?OMG Já dřív dávala normální na lšehání, pak jsem našla recept se zakysanou a to je mńamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teďka ho nemůžu, tak neprovokujte :wink:
17. čer 2009 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz
Vy varite my mame dneska jen lehky obidek. Kureci polivku a bramborovou kasi s omeletou a okurek.
17. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Zdravím Máju a vyspinkanou Karolku.
Máji, když Anýs škytá, nemá už dost? Jsem jen teoretik. Jo a aco ta alergie na banány? Co jsem to četla.. A co mamka, taky oteklá? Pozdravujte neléčitele. Já zas nemůžu na icq,bo tamtudy lezou viry. Prý,řikal milášek.
17. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jo jo, Máji, mě to tam nechutnááá:wink: Vy píšete tak rychle, že už zase nestíhám:grinning:
17. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ivi mi jedem příští týden na konsultaci a uvidíme, co nám doktor řekne a jak dopadli odběry. Někdy si říkám, že jsem už teď do toho mohla jít podruhé, zustat v OV, ale asi by to nebyl dobrý nápad :wink: Májo samozřejmě vyhrál ten umělý, toto bych doma pravidelně mít nechtěla. A k tomu to minule Jirka viděl v přímém přenosu, tak už se nedivil, že po vyšetření jsem celá bolavá :wink: Co malá, ještě večer přikrmuješ? Já abych ti to osvětlila, já se vyprdla na to co mi řekla doktorka s tím, přiložit k prsu a pak dofutrovat, hned jsem dala flanděru a malý už se nechytnul na prso. Taky mi tahal jen přední mléko a kojila jsem co hodinu a nikdo mi neřekl, že ho mám přiložit k tomu prsu, u kterého jsem skončila, že on si dotáhne to zadní. Takže byl furt hladový a já zralá na psychinu :frowning2: U dalšího už tu chybu neudělám :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tead vy píšetš tak rychle...nestíháááám. Májo, píšu ti interko.
17. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
OMG, to jen se do mě fšechny pusťte, že nemám smetanu, Bellí, aspoň někdo rozumnej :grinning: :grinning:
Tak jablíčková modelka uspěla, to mám radost, fakt!
17. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Tak, berunky, jdu uklidit spoušť v kuchyni, pak vyluxuju a vytřu a hurá na zahrádku :grinning: . Tam už ale půjdete se mnou :grinning:
17. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak teď už jsi jdu fakt klimbnout, dala jsem malému baterky do samopalu, tak ho jdu dořvat, že chcu spááááááááááát :grinning: Jo už mám kolo heč :slight_smile: Doufám, že v pátek bude hezky, tak se někam zajedem projet :sunglasses:
17. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
tož já taky uklízím v kitchen a pak si jdu uvařit káááfu a jahody se SMETANOU :grinning:
17. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Karolko, baterky do samopalu když chceš spát, to je nápad! :slight_smile: A kolo? já chci koupit koš na Mikiho dopředu a udělat s ním pokus č.2,tak uvidím, kdo na to bude mít nervy,esli já, nebo Miki :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Nojo, všechny si ukliďte a já tady v tem bordelu shniju :grinning: Muším vytřít a mimíska dostala mini oblečky od tchýně a harcí kostku a panenku, tak musím roztočit ten krám v koooopelně, aby nám to vydrhnul.
Karolko, příkrm jsem jí lupla ráno zas, večer bude další, mám tak nějak jistotu, že ji nezubožuju hladem a přes den kojíme iba. Zadní mlíko teda jde asi nějak pozdějac, takže teďka když zubožovala pravou mlíkárnu, tak jí zuboží pak zase jako první, jo? Ale ty už vlastně chrníš, pokud nejsi zastřelená samopalem.
17. čer 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, nejen, že jí zase vyskočí, ale vepřéééédu v koši,,,, to ho ještě k temu výskoku přejede. Boha jeho, pokusnice ze Vlašimi. Nebožátko Mikísek.
17. čer 2009 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu udělat taky pokus, hodím mimísku do postýlky a zkusím se převlíct a nachystat si watter na tření podlahy. Zatím báj baby :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
Tož a já jdu za Pavlíkem na to senooo:wink: Tak pááá a doufám, že až příjdu, budou jen samé krásňoučké zprávičky:slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
:grinning: Nebožátko Mikísek se mi teď samou radostí vychcandil na koberec. Tož jdu ho vyvenčit, aby nepřišla ješě kakyna. čaues
17. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla reagovat na Bellky zprávu, že opravdu jedou zubožovat lány na to Slovensko :grinning: Pavlíček jede sám bo jak?
17. čer 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Normálně hledám zašitý banánky v čokoládě, který jsem si koupila včéééra a na co nenarazím :grinning: Nugeta arašídová, sice zbytek, ale byla tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už néééni a ani banánky néééésóóóó :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kvílí mi postýlka, jdu na ni.
17. čer 2009 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
Tak Petjú, držím palečky pro ty malé drobečky :slight_smile: A páreček by byl hodně dobrej, viď? Vyhověno všem :sunglasses:
Hezky si hýčkej bříško a holky mají pravdu: světlo ani mapy nejsou potřeba,když je terén prvotřídní :grinning:
Májo, takže Anýsek dostává ráno a večer segedýnek s knedlíčkem a celý den je o chlebu a vodě? :grinning: Chápu, že máš takhle jistotku, jen bacha, až to prokoukne, na chleba se ti pak Anýsek vybodne :sunglasses: Doporučuju hodně malililinkatou dírku v dudlíku. Karolka má s tí mlékem pravdu. Podle mě je ideální jedno kojení z jednoho prsa a druhé z druhého - prostě střídat, aby se ta kvalitní smetánka dostala ven. Já také chybovala :angry: a kojila z obou a proto holky pily častěji. No ale chytrej je po boji každej generál, takže dělej, jak myslíš, hlavně ať to robátko nehladoví :slight_smile:
Přeji všem krásné odpoledne!
17. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
opravdu to stojí za to, nakouknout i při úklidu, bo Mája má zase držkovací :grinning: :grinning: :grinning: , zadarmo se takhle zachlámat, tož to si dám říct!! :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Ze spaní nebylo nic, taky mě nikdo nezastřelil. :slight_smile: Májo s tím mlíkem jsi to pochopila, když jsem dokojila z pravého, tak jsem měla zase přiložit k tomu pravému, ale já kojila co hodinu a k tomu malý vřískal hlady a měl zelené kakání. :slight_smile: Pokuď chce Aninka co 2-3 hodiny, tak je napapaná. Já bych ji stejně dala večer potáhnou z prsu a pak dokrmila nutrošem, ať se toi neztratí mléko. Ale to jsou moje babskétlachy, stejně si to musíš udělat, tak jak vám to nejlépe vyhovuje :slight_smile: Marti ahojky :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Šmankote, nás ještě zavřou, že jezdíme krást seno na Slovensko! Dupooo, jsem říkala, že tam jede hrát fotbal policajtský!!!:wink: Marti ahoj, jak se vede??? Andrejko, to jo já celá od sena, špinavá a zpocená taky musím načouhnout:grinning:
17. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Tož už mě to neba, ale už jen ten oblíbenej Májin stroj zapnu,projedu chatu a bude. Nějak jsem to protáhla to uklízení, to je jako dovča?? Musím se nad sebou zamyslet!
Marti, ahojda :slight_smile:
Karolko, Tvé babské tlachy jsou erudované a uklidňující :wink: :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Hoj Belínku, no se ví! Technika dneska už není jen pro vyvolené, kde jaká kuchařka, uklízečka, či statkářka může načuhnout :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
hcg 429,1 :slight_smile: i když nevím o čem ta hodnota vypovídá,jen sem se ptala zda třeba s toho jde poznat zda je tam 1 nebo 2 a prý nejde až podle ultrazvuku tak ten je za 14dní :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Tož ja. Ja ván něco řeknu rodino, když vy jste byli na húbách, to já už dávno sena obracela a kozišky dojila :grinning: Já stará vetchá babka, napolo hluchá a slepoňová jem tu pro radu a pro teplý pohlazení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak beru za jednu radu 1,15haléřů, tož duchod je malý a slépky nechců nésť :stuck_out_tongue_closed_eyes: belíšku já jít převracet seno, tak mě vezou do špitálu. Mám takovou tu alergiu, tak jsem takových akcí ušetřená :wink: Jinak tu vůni sena ti závidím, je to nepopsatelný zážitek skočit z patra do seníku, to jsem dělala jako malá u babičky :wink: Hepčí
17. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Janni.ko, tož už je to hlásítá gratulaceee:slight_smile: To je jedno, holka zlatá, jestli jedno nebo dvě, hlavně, ať je všechno tak jak má být:slight_smile:
17. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Janinko tak gratuluji, jsi těhule, bambule. :slight_smile: Už jsme byli napnutí, co je s tebou. :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Andrejka má v interce prosbůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile:
Karolko,Belíšku děkuju moc,je to jedno hlavně at je to vše jak má být :slight_smile: zase sem trochu klidnější,je to takový lepší než jen z toho počůranýho papírku :grinning:
17. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Karolko, prý na húbách, tož Ty jsi ještě tátovi v kulách lítala, když já byla předák na pískovišťu:grinning:
17. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.