• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
olky co je to to třeba 4tt??co to znamená :confused:
17. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
hehe holky :grinning: mě to vrtá hlavou to tt už dýl
17. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Tož teď jsem zvědavá, s čím se vytasí Andrejka, mamuša naša:grinning:
17. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Janni.ko, tt je TÝDEN TĚHOTENSTVÍ, přecivá:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Beli a když je třeba 30+ to tt tak to je co?
17. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Janinko tak to 30 týden těhotenství. Začátek se počíta od prvního dne poslední mrchy, tak bys teoreticky teď měla být v 5týdnu těhulení :slight_smile: Jinak ještě se tam mužou přičítat dny a pak to vypadá např. 5plus/já neumím napsat plus/ 2. :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Že je těhulka v třicátém týdnu těhotenství:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Tož jsem tu! Dyž vy jste vyplivly dudlíky, tož já už si rvala šediny :grinning: :grinning:
Tak do řady a uctívat mamušenku:grinning: . Karolko, až Ti bude jako mně, už budeš umět psát i to +++++:grinning: Janninko, grosse gratulejšn!!! Jen tak dáál! Bellí, to nám to vyšlapkávaj tu cestičku, což? Ještě Petjunka nás předběhne!! a Pak už nikoho nepuštímeeee!!
17. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
aháááááá :slight_smile: už to chápu :slight_smile: taky mi nešlo do hlavy jak se počítá těhu od poslední mršky,když je to vlastně od početí 14 dní :confused: pak taky mi měli prodl.kultivaci a to je 5dní tak vlastně má mimi od početí 13+těch 5dní ve zkumavce :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Já to snad nedoluxuju, máme tady takovej krám, a von se furt přehřejvá, jdu ho zasejc prubnout!
17. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Andrejko, tak tak, ještě Peťka nás předběhne a podle plánů jsme na řadě myyy:slight_smile: Pokud, samozřejmě, některá neotěhotní přirozeně, což se samozřejmě upřímně přejeee:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Nám přišla posila na senisko, protože tohle už zvládnou pouze chlapi, bo nemám tolik síly, že jo. Tož můžu být tudy s vámi:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Jak píšete plus, já to chci vědět. Mám to na klávesnici s háčkem nahoře, když zmáčknu šipku objeví se mi háček. Poradit proooooooooooooooosím :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
S tou Pětkou je to sranda, ještě nedávno chtěla vyměnit doktora a teď už má bobíšky u sebe :slight_smile: Mě to u vás holky utíká, jen u mě se mi táhne jak smrad :grinning: Janinko, to neřeš. Oficielně se to počítá od menses a basta fidli. Jinakl těhotná jsi 9 měsícu kalendářních, ale 10 lunárních, takže 40 týdnů :grinning:
17. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
karolko,já mám plus u čísel vedle čísla 9 a 6 :wink:
17. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Karolko další info co sem nevěděla :slight_smile: páni vy ste chytrý holky :slight_smile:
Belí,Andrejko,držíme vám v těhu mašince místečka-Petce taky a ostatním samozřejmně taky :wink:
17. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Já něco zkusím +. Jé mě nenapadlo to dávat od číselek. a ani šipku nemusím používat. Heurééééééééééká :grinning: Huž mužu jít do práce :grinning: Tak Janinko 32+2tt jsi 32 týden těhule a 2 dny :wink:
17. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Janni.ko, jsem to teď chtěla napsat, že je u číslic plus velké jako kráva:grinning: Karolko, sluníčko, a to nemám pošítač, dupo:wink:
17. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně že se + našlo :wink:
Belinko,si mě rozesmála-prý a to nemám počítač,víš co nad tím taky často přemýšlím,jako jak to v tom mobilu jako vidíš tu kobylu :confused: já to nikdy neviděla internet v mobilu,jako to máš ty příspěvky taky jako je vidím já,nebo po jednom bo jak :confused: musím najít někoho kdo to má a ukáže :grinning:
17. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak ona na to přišlaaa, hurááá:wink: Janni.ko, taky hodlám přistoupit, i kdyby čert na koze rajtoval a vsadím se, že Andrejka taky a všechny dalšííí:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
To ani nezkoumej, já to vidím úplně jinak, trvá to jak hladnému sraní, ale což, hlavně, že jsem s vámi:wink:
17. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
holky když ste tak chytrý a to myslím jako dobře jo,tak je v těhu v práci nějaký omezení krom toho že se netahají těžký věci a tak,třeba ty dvanáctky,já o tom nic nevím a docela z těch směn mám strach jako být v práci 13 hodin 2-3dny v tahu :confused: éééééé to teda nevím
17. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Belí ty mě dneska fakt bavíš :grinning: A kdy začneš bodat?
17. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
terezka už má určo po kontrole,tak už se těším až se nám odhalí :slight_smile: a provede se přesun do těhulek :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Janni.ko, zadej si do vyhledávače Zákoník práce a tam to najdeš, nedávno se na to někdo ptal:wink: No 24.6. jdu na UTZ a podle toho vysadím ten Norethisteron, přijde mrcha jedna hnusná, ale co, však naposledy, né? No a začnu stříkat Synarel a pak připichovat Gonal, dlouhý protokol:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Janni, kukni do zákoníku práce. Každopádně ne nočky a břemena.
Jukni
http://www.rodina.cz/clanek3856.htm
a Ty jako se chystáš ještě pracovat??

Holky doluxováno a den je v řiti :grinning: :grinning: . Jdu hodit spršku a snad na tu zahrádku chvíli..
Si piš Bellí, strašně strašně moc bych chtěla nastoupit. A navíc ta vidina štěstí bejt těhu a ještě v létě na chatě!!!
17. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Jéžiš tady zase ser.. i hladoví :grinning: . Jo, zasejc to tady má grády :grinning: , to je energie :grinning: :grinning:
JDU se sprchovat!!!
17. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Andrejkooo, chyba číslo 1!!! Žádné, chtěla bych, to nic neznamená, ale CHCI, tak to dělá divy:slight_smile: Takže, ještě jednou si to zopákni a tentokrát správně! CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Jo Janinko a ty dvanáctky bys neměla dělat, jen se svým souhlasem a pokud ji uděláš, tak bys měla mít adekvátní volno. Takže 3 dvanáctky za sebou nepřipadají v úvahu, dle zákona. :slight_smile: Ale já takhle dělala, protože nás bylo málo a každému to bylo šuma fuk, takže lepší je jít na marodku, než se něco pokazí a paksi to vyčítáš :wink: Já už se fakt loučím, pápá+++++
17. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO CHCI BÝT TĚHOTNÁ A MÍT MIMINKOOO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.