• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak je to správněěě:wink: Karolko, ať Ti ten nočňuch utíká:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Andrejko, možná jsem bláznivka, ale s tímhle teď usínám:slight_smile:
17. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
OMG OMG, tady je to jak ve škole, jedna se učí počítat tt a druhá zase psát + :grinning:
Tady ne nové stránce zase Andrejka nacvičuje větu přací a roztlemený držky, který Bellka nevidí...
Právě odjela tchýně, Luboš jel pro vodu, už je tam nějak dlouho, asi to musel vzít přes kámoše, OMG, jeho někam vypustit.
Zubožuju jogurt, ta Jogobella dělá dobrej-pečené jablko.
Zítra jedu do Béééérna kudéééérna :slight_smile: , asi po více jak čtvrt roce mě manžel vyveze, no neni to nádhera. Doprovodím bratra na to vyšetření...
17. čer 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, řádně si zapamatuj tyto stránky, hezky si tam zadej datum poslední MS a už budeš chytrá jak rádio :grinning: Já na ně chodila denně a ačkoliv jsem věděla, co tam bude, stejně jsem denně čuměla, jak to těhu narůstá a neustále si pročítala, co mimi provádí.

www.tehotenskakalkulacka.cz
17. čer 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
Á, bacha, žravá Mája přišlaaa:grinning: Zítra to, bráchovi, jistě dobře dopadne a kor, když bude mít takový doprovod:slight_smile:
17. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Jé a já tam vlastně ještě stále můžu chodit, píše mi to, že jsem ve 41.tt a do porodu zůstává -1týden :slight_smile: Ještě týden mě tam nechaj a pak mi napíšou, že už je mimíska na světě. Hezké to bylo, stránku jsem otevírala denně, 10 měsíců :frowning2: , uteklo to jako voda. Tož holky, předávám vám tuto stránku a hezky ji používejte, všechnýýýýýýýýýýýýýý, rozumíte, všechnýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!Tfuj, tfuj, tfuj!
17. čer 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jaká žravá OMG!!! :grinning:
17. čer 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
Mrknu huž slídím po internetu a zákonících práce,můj nadřízený mi říkal že bych neměla dělat víc jak 8hod denně,tak ale jak říká Karolka nás je taky málo a ted ty dovolený OMG :angry: sem řekla na rovinu,bude mi blbě a jdu marodit,nejsem blbá,ale zatím je to dobrý a válet se mi doma nechce když se cítím dobře,občas píchne u vaječníku,ale jen malinko a to je vše,občas nával,ale to rozdejchám ne :grinning:
já totiž budu v téhle práci rok až v září a chci aby se mi mateřská počítala z tohoto zaměstnání a ne i s toho starého kde sem brala prd,to byla almužna,hrůůůza.Andrejko ty bys to mohla vědět,kdybych byla ted nemocná ty 3měsíce do září tak jak by se ta mateřská pak počítala nevíš?
17. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Jsem sežrala jen ten jogurt, pak Madeland, raženku, druhou mi sežral satan a máslo.
Stále zateplujou protější panelák, asi mě z teho jebne už, od rána zbíječky, no je to k žití??? Néééjni, vám to řeknu úplně přesně, je to na zdechnutí. Asi zcvoknu a to bude tak do 20-ti hodin určitě a ráno tu dělaj kravál už před šestou a víte co? I o víkendu na tem dělaj, kretééééni!
17. čer 2009 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
Máji děkuju moc :slight_smile: mrknu-založím-budu denně používat-TAK PŘÍSAHÁM :grinning:
Zítra kontrolička dopadne bráškovi určo na 1 :wink:
17. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
mužík de hrát hru zatím mizím ale UKÁŽU SE :grinning: ještě dneska :grinning:
17. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Andrejka je bohužel ta jiná sociálka, budeme ji muset přelifrovat na tu užitečnější :grinning:
Janni.ko do září teda vydrž, já bych to ale asi nevydržela, furt jsem pak spala, to přijde, neboj :grinning: a pak už zůstaň doma, bo toto nejni normální. A proč je vás málo? Bo nepřijmete nikoho nového a já bych tááák šla do práce. Tolik nezaměstnanejch a oni maj málo lidí, OMG! Ale v tom blbákově stejně nikoho neseženete. Máš tam vůbec stálý zaměstnance, který jsou schopný? :confused: To by mě teda fakt zajímalo a odkud jsou, bo z Jihlavy, to nejni možný.
17. čer 2009 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jakou hru OMG? Ať si jde hrát ven, je tam tak hezky, co to je za hru?
17. čer 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem na Tebe dneska hodně myslela. Kokeš ulovil ptáčka skřípáčka, tož jsem mu vyčinila, že se ptáčci neloví a pak jsem si vzpomněla na Tebe, že bys ho jistě pochválila:wink:
17. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Chcete vidět jak vypadá vykoupanej Mikís? Jukněte do albíka. Nejdřív mi žuchnul do rybníka když se chtěl napít a pak prošel tou nejhnusnější bahenní louží, tak jsem ho vzala doma i šampónem. Kdybyste viděli co vyváděl, jak běhal mokrý po bytě. Mám to na videu. Někam bych vám to dala, abyste si to mohli prohlédnout, ale nevim kam.
Co je tu nového? Mája zas zubožuje jogurt... aaaa Janinka hlásí hcg. a Andrejka? Co to píšeš, ještě to není ta pravá věta! Četla jsem v chytré knížce, že slovo CHCI, vytváří pouze chtění, takže ty si musíš říkat JSEM, rozumíš? Už teď si všichni chcoucí netěhotný říkejte JSEM TĚHOTNÁ a ještě se prý má za to předem děkovat, to se to přání ještě víc umocní. TAK DĚKUJI!
Jestli si myslíte, že jsem blázen,tak asi jo :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Whera are you?
Tak já se jdu vyspršit a letim na Dornovku,su zvědavá jaké to bude a co mi řekne. bááááj
17. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Boha jeho, když jí nespadne z kola, tak jí opět žuchne do rybníka, já se picnu...
Po koupání běhá jak prdlej po celym bytě a tře si kožich o všechno možný, co? Jezdí kusem těla, spíše hlavou po zemi, co? A to jsou sprinty. Tak to dělá satan i Alf tak lítal. Taky jsme předevčírem koupali.
17. čer 2009 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééééééééé na tu Dornovku vlastně letíš.Bojíš se? Já bych se bála jak sviňa, no to jsem zvědavá, jestli ještě někdy přijdeš :grinning:
17. čer 2009 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ani se nebojim, jsem divná? :wink: Tak já letim. Jo Miki, chrápe jak zabitej, asi toho na něj bylo dost.
17. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Šmankote, chvilku tu nejsem a zas Mikísek v rybníku a ještě v blátě, OMG! A teď letíš na Dornovku, ty blaho, tož vydrž, prťka, vydrž!
17. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Jó, tak už rovnou jsem, jo? By asi koukali, bez vejcovodů, hmmm. Podrobíme ji zkoumání a hned by mě zavřeli do kleceee:grinning:
17. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Děffčata, odbornice, mimíska už týden nekakala, přesněji 8 dnů, bolí ji bříško ale spíše z prdíků, na to máme kapičky, vždycky zaberou, ale nevíte, co s tím kakáním? Asi jdu zavolat neléčitele...
17. čer 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, v tomhle Ti neporadím, ale na nějaké diskuzi jsem četla, že maminky používají nějakou trubičku, kterou pomáhají prďolkům s kakáním.
17. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Máji hraje nějakou detektivku a pátrá po vrahovi,hledá důkazy a tak no,jinak nikoho už nevemou,nebot mi bylo řečeno že i kdyby sme tam byly jen 3 tak je nás moc,prostě City moc nevidělává třebas jako Vankovka víš.
17. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojte kobylky :slight_smile:

Peti,pěkně si hýčkej miminka a teda manža je fakt třída,jsem se nasmála :slight_smile:

Terka nic,že?Ale ona myslím nemá doma net,tak asi zítra ráno dá echo,doufám že je vše ok :wink:

Jani,tak to je super,jsi těhule jak vyšitá :slight_smile: k té práci,neměla by si dělat jak 8 hodin denně,mateřská se počítá z posledních 12 měsíců co jsi pracovala,nepočítá se do toho nemocenská. Každopádně,ty máš náročnější práci,tak bych si to asi rozmyslela a zůstala doma,ale to je na Tobě.Já osobně bych nezvládla chodit do práce,byl to docela záhul pro mě.
Jo a ta adresa co psala Mája je super,taky to pužívám skoro denně :wink:

Máji,moc naporadím,to spíš maminy,ale vím že kamoška co měla kojený mimi tak jí taky nekakal moc,prý měl mlíka akorát.Ale co by Ti jako poradil neléčitel nevím
17. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
berušky přeju vám dobrou noc a hezký sníky,sem nějaká ospalá,uááááááááááááá
tak dokouknu Ulici,Přátelé,osprším se,upusinkuju miláčka a buch a chrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
zítra páááááááááá
jináč sem tady vyhlížela Terezku a nic,holčina jedna nás tak napíná,snad je vše O.K.
17. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Jináč holky jsem byla celý odpo s kamoškou a malým Domčem-je mu 10měsíců a bylo to super,jsme ho vyvenčily,pohoupaly na houpajdě,doma nám pěkně lozil jak voják v zákopu,chlapíci jeli na kolo,pak se u nás nabaštil a jeli domů,prostě je to super,už aby to bylo :grinning:
17. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
ahojky
zdravím moc všechny,
dneska jsem v jednom kole tak ani nestíhám net.
Andrejko u mě je to normální zpoždění já mám cyklus 29-31, nechám to na víkend jestli nepříjde tak ho prubnu ale myslím že na to ani nedojde.
17. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Katuš ahoj, ještě dva dny a dovolená volááá:slight_smile: To bude užívání si s manžou, Happynkou a vašima:wink:
17. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Janni.ko, pěkně se vyspinkej, to bude dneska noc a ty krásné miminkovské sníkyyy:slight_smile:
17. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.