• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Detektivku? Aha, tak to je dobrý, to najde zloděje a je konec hry někdy, ne? To u nás je to do nekonečna, omg.
Já četla na netu, že ti mimísové nesranděj i 10 dnů.
Neléčitel mi na ni jen zapůsobí a ona se posrandí, minulej tejden jsem to tak udělala a byla zašlehaná až na zádech, taky to bylo po týdnu, ale je mi blbý mu furt volat, tak jsem blbka, no. Kdyžtak mu cinknu dopoledne. A v nejhorším k němu v pátek jdu, vezmu si ju sebou.
17. čer 2009 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj všem
Peťulko viděla jsem že máš u sebe 2 broučky, tak je moc hýčkej a ať se u tebe zahnízdí na 9 měsíců.
Janiko tak to je hezké HCG já měla 14.den po ET 374, tak to u tebe může vypadat i na ta dvojčátka (14.den má být hodnota 3-426) ale to je fuk, hlavně že je to v pořádku a na utz se ukáže, co se ti v bříšku ukrývá.
Vidím pozitivní naladění Máji a Bellky. Tak s takovým nasazením to vyjde :slight_smile:
Máji jak malá už pěkně přibírá ?
17. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
jj budeme ale Bellko ještě 3 dny :confounded: :frowning2: jdu i sobotu.
A co ty kdy začínáš s včeličkami?
17. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Máji,tak to on ju jako přes telefon očaruje aby se pokakala???? :confused: :confused:

Mončo,jak je těhulinko :slight_smile:

Katuš,ty jsi pořád v jednom kole,co?
17. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Máji zkus jí šoupnout do zadečku teploměr a vyndej třeba se ty svěrače povolí, kamarádka to tak praktikovala a pomáhalo to. Ale jestli Anýsek měl jen tvé mléko tak to je prý normální, a přikrmuješ nutrilonem až teď dva dny, že.
17. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Moniii ahoj:slight_smile: Jak se máš? Ty taky pořád pracuješ tak dlouho, už ať je konec července a Ty jsi konečně domečka užíváš těhulinkování:slight_smile: Katuš, Ty taky musíš dělat i o víkendu, viď? No, ale jeden den sem, druhý tam:wink: 24.6. jdu na UTZ a pak začnu stříkat Synarel a k tomu připichovat včeličkyyy:slight_smile: Jejda, už se tak těším:slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Katy jj ranní a pak práce na zahradě už se těším do postýlky.
A co ty jak to jde?
Mončo a co únava už je to lepší?
17. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
ty jo už je za pár a co pícháš?
17. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Káti je mi ok, jen migréna, na kterou si nic nemůžu vzít, ale dr. řekla že hormony které teď jím tu migrénu potlačí a nebude mít tak blbý průběh, zatím tedy je to jak řekla a drží se bolest v mezích.
Věrka už někde trpíííí :astonished:
17. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Belli to to letí už za chvilku budeš včeličkovat. Hlavně že sis dala do pucu ty záda.
Katy 31 tobě to taky uteče, už jen pár dní a hurá dovolenkovat.
17. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Berušky já vím že jsem hrozná, ale už vás zas opustím, byli jsme u našich na zahradě obrat hrášek a maliny, jsme příživníci :slight_smile: tak jsme došli pozdě, jdu se tedy už natáhnout. tak pa pa a hezkou dobrou noc. MVR
17. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Moni nejhorší je že ta dovolenka uteče tak rychle že e ani nenaděju.
To mě mrzí že máš migrény snad to brzy přejde.
17. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Moni, to je mi moc líto, že Tě bolí hlavička, já to do teď nikdy nepoznala, co je to bolest hlavy, ale jak jsem měla skřípnutou tu krční páteř, tak jsem si užila. Foukám na hlavinku, ať nebolí:slight_smile: Katuš, budu píchat Gonal, mám ho od Monči, bez něho bych nemohla ještě začít. Teď beru Norethisteron na načasování menstruace 3x1.
17. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Je tak doufám, že to bude těhulkovský gonal.
Děvčátka přeji vám krásnou dobrou noc padají mi očička. Jdu se připravit na spaní.
Krásné sny všem.
Papa
17. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jejda, jejda, já než to napíšu, tak mi utečete, ale nevadí:wink: Moni, ať hlavinka nebolí, beruško a pěkně se vyspinkej, sluníčkooo těhulkovééé:slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
To je hezké, jak já stačím akorát popřát ty dobré nocičky:grinning: Katuš, dobrou nocku a vydrž ještě 3 dnyyy:wink:
17. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Monči,na tu migrénu,to mám taky pomáhá po obídku spát a hooodněěěě pít-prý tak 2,5-3l,ale to já nedám,se blížím ke 2 a jsem ráda :slight_smile:

Katuš,tak dobrou nočku a pěkné sníky :slight_smile: :slight_smile:

Majdí,to to letí,holky já to prožívám s Váma,už abyste hlásily // :wink:
17. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Katy ty jsi psala o zpoždění, viď, tak se třeba ta dovolenka protáhne, to by bylo :wink: a ani bych se nedivila, je teď dost přirozených těhulek. tak kdo ví.
Belli díky za ofuk kebule, už je to lepší :dizzy_face: , neboj sluníčko se na mě směje a dodává mi pozitivní energii.
Tak tedy mizím :wink:
17. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jsem tu, ještě vás jdu dočíst ať jsem trošku v obraze. :slight_smile:
Za chvilinku papapa
17. čer 2009 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, to je jasné, však jsme jedna rodinaaa:slight_smile: Myslím, že to prožíváme fakt všechny, protože víme, o čem je řeč a i když to někomu vyjde napoprvé, tak přece jste taky zažily ty nervy, jestli bude dost vajušek, jestli se budou dobře vyvíjet, jestli bude na mražáčky, jestli se uhnízdí, jestli bude všechno v pořádku, atd, atd:slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Moncoo dobrou noc a ať tě migréna tolik netrápí.
17. čer 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
Manetkooo, ahoj cestovatelkooo:slight_smile: Jen čti, jdu pokrmit dravou zvěř a za chvilečku jsem tady:wink:
17. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Berušky,přidala jsem do albíčka svoje bříško,tak se mě prosím neleknite :wink:

Manetko,ahojky,cestovatelko :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak jsem tady. Dornovka se nekonala, bo pani nemohla a měla na mne špatné číslo, tak mi nemohla dát vědět. Takže když už jsem byla v Bene, tak jsem zašla do Daichmanna, maji tam 50% slevu na koženou obuv. Jenže můj drahý chvátal do hospody, tak si pro mne došel do obchodu a vyvedl mne jak psa. Cesta domů byla mlčky, bo mne teda pěkně na.... a navíc, doma ještě stejně čekal na dalšího kamaráda, který přišel pozdě, takže žádná křeč... Jo a to si můj miláček jel koupit zesilovač za 7.000 a mne se divil, proč potřebuju zase boty! Tak jsem si tu ulevila, omlouvám se, ale byla jsem toho plná. Asi si ještě načnu víno, ať se mi líp žehlí.
17. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Katy, krááásné bříško, tiše závidím :slight_smile: Sluší ti to a vypadáš jinak , než jak na tý malý ikonce.
17. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Věruško,teda to bych byla taky naštvaná a chlapy boty a kabelky snad nikdy nepochopí,to je jejich osud :unamused: Nic si z toho nedělej,to je jen chvilková indispozice :wink: ale chápu že bys mu v tu chvíli naliskala,já si vždycky představím Toma a Jerryho,jak se midlí tou velkou palicí :grinning:

Vypadám hlavně blbě,a ještě super vlasy,tož žádná hitparáda,ale co nadělám :grinning: :grinning: a uvidíš na Vánoce budeš mít pupík taky :wink: :wink:
17. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Kéž bys měla Katy s těma Vánocema pravdu. Jo a Tom a Jerry by byl v téhle situaci slabej odvar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Týýýýýjo, tady vypadá naše Kačerka úplně jako dospělák :confused: , no nevyfotilas tam nějakou jinou pani? :confused: Oproti jinejm fotkám...no já se muším jít ještě jednou juknout do albíka. To je prostě týpek, kdybych ji potkala v Bééérně na štatlu, tak ju prostě zaručeně nepoznám, stále jiná... :confused:
17. čer 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko,uvidíš že bude :wink: až tak že teda ani Jerry nezabral :confused:

Máji,teda jakou jinou paní,Vám hodím teda naši fotku jak vypadám normálně :wink: blbě normálně :grinning:
17. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Huž tam je tak abyste na mě nečuměly jak na vola kdybych Vás ve štatlu potkala a zdravila :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.