• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tož se mi rozutekla žížátka, tak jsme se naháněli, ale nakonec jsme se navzájem dohnali:grinning: Věruško, tak z Dornovky nebylo nic? A objednala Tě na jindy? Tož to snad nejni pravda, co tomu Míšovi tak střílá? Ono vlastně už "chlap je diagnóza"! Katy jdu taky očíhnout bříško.
17. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Katy, tady už jsi to Ty, malá Kačka :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
tak už jsem vás dočetla,ale ještě jsem tady měla kamaráda na kafíčku, tak jsem se nějak sekla.
Teda vy jste dneska samej vtip.
Bellunka na Slovači na seně :grinning:
Věruško ty si teda s tím Mikim užíváš, kampak skočí příště :slight_smile: a z manži si nic nedělej, já si vždycky říkám: Vždyť je to jen chlap :sweat_smile:
Katuško krásný bříško, to bude pěknej ježíšek :slight_smile:
Petjunko, tak prckové už jsou doma, tak pěkně hajinkej a žádný vylomeniny ať se jim u tebe líbí :wink:
Janninko moc gratuluji ke krásnýmu hcg, že by dvojčátka?
Ostatní kobylky moc zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, pěkné bříškooo:wink: Manetko a co Ty, teď nikam nevyjíždíš?
17. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Belli dneska jsem jezdila celý den, zítra mám volno páč mám kontrolu u dr. a pak už budu snad celý víkend doma.
17. čer 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Šmarjáá Panno, to mám zase dočítat??? Brý večer drbny :grinning: :grinning: , no jóó Mája online, tak to je jasný. A tuty má zase na mušce Žížátkov :grinning:
Manetko, ahoj kočičko!
Jdu honem dočíííst
17. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Manetko, tak zítra dobré pořízení u doktora:slight_smile: Á, chajdaloupka je tuuu:wink:
17. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Nemám na mušce nikoho, bo prdíky mě dneska zarazily. Teda ne mě, ale mimísce se zarazily a mě zaneprázdnily :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tu taky :wink:
17. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Janni, změnit snž na tt!! :grinning:, Co ta Terka, no snad jen proto nepíše, že je bez netu! Uvidíme zítra. Snad je ok.
Katy, každá fotka jiná, OMG, to je pořád jedna a tatáž Kačerová??
Mikís mokrej, jak drak, co hází očko po princezně :sweat_smile: . Míša na prdel zaslouží :angry: . Chlapisko jedno, Belí vystihla nejlíp, diagnóza chlap!
Bellí, když píšeš o těch žížátkách, stejně je to , jak kdybys psala z jiný planety! :slight_smile: :slight_smile:
Jak to říkala ta Věruška? Já jsem těhotná, já jsem těhotná :grinning: :grinning: , sice těhule s ms , ale neva , já jsem těhotná... :grinning: :grinning: Teď to nějaká kobylka přečte bez dočítání, a trefí ju šlak!! :grinning: :grinning: Tak takhle silně jsem tu touhu už dlouho necítila, to je tím, jak je mi dobře! Miláček dorazil , segedínek pochválil, polívčička taky uspěla, pak jsme se cpali třešněma ze stromu, honili se hadicí (myslím tou s vodou :grinning: :grinning: ), pak natahovali síťovinu na plot, bo na nás přecivá nebudou čučet všichni, ne? Huž jen ten kočárek tu chybí ke štěstí :grinning: .
A Máji, mělas recht. Ty peřinky tak vonííí, i teda to čistý povlečení, ale prima nápad, huž jsem vymyslela, že půjdeme do lesa na nějaké spadlé miniborovičky, vezmu pilku a brusku a vyrobíme bidlo na peřinky!!
Manetko, tak jdeš do toho, viď??
17. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jejda, segedín a třešně, se posereteee:grinning: Tak z jiný planety, říkáš? Někdy si připadám jak z mimoňova:grinning: Věruško, tož konečně:wink:
17. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Máji,jak říkala Majda,prý pomáhá ta rektární rourka :wink: nebo jsem zkus ten teploměr jak radily mamky :wink:
Tebe taky rozhodí když se člověk učeše jinak,prý pak cizí paní :grinning:

Chalupářka dorazí až v noci a diví se že musí dočíst :grinning:

Manetko ahoj

Věrko,zase půjdeš venčit k rybníku? :grinning:
17. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Andrejko ještě se pořád rozhoduju, ale tak na 70procent asi jo.Rozhodneme se až s manžou až zítra přijed domu. :wink:
17. čer 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
Manetkooo, já vím, že je to hodně o té hlavince, a moc Ti přeju, ať je vaše rozhodnutí to správné, ať je jakékoliv. Hlavně musí být v pořádku hlavička, ale je fakt, že hysterkou máš připravenou peřinku jako nikdy:wink:
17. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Bellí, tož ať posereme :grinning: . Né, neboj ten segedín byl spláchlej pivem :grinning: :grinning:
Manetko, držím palce při rozhodování. :wink:
Kačere, prej až večer, dyk já tu byla v 5 odpol. A i tak mám pocit, že tu jsem furt.
Manža , když beru do ruky noťas , už mi zpívá "dej kobylám , to ti povidám...." :grinning: :grinning:
Máji, to mě mrzí, ale o té rektální trubičce jsem taky slyšela. Ale s kakáním mají maminy s mimčama problémy hodně často, určitě v tom nejste samy holky, najeď si na nějaké chaty, určo Ti poradí..
17. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Čtu jen kus Andrejky, vejš nevidím zatím, ale trubičkovaly jsme aj.
17. čer 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
holky tak já se loučím, teď mi volal šéfous, že máme výjezd k bouračce a on už měl panáka, takže mi dělá závozníka.Boooože jak já to nesnáším :confounded: :confounded: a to už jsem vykoupaná.Tak se mějte krásně a zítra jen samé krásné zprávičky.Dobrou noc
17. čer 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
Prý spláchnutý piviskem a pak ty třešně, jo? Tož to se musíte posrat zákonitě:grinning:
17. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Manetkooo, tak hlavně opatrně, holka zlatá!
17. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Kam jste zmizelyyy???
17. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jsem pořád tu:slight_smile:
17. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
Věruškooo, nebuď smutná, sluníčkooo mojeee:slight_smile:
17. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Já už nejsu smutná, já su zubožená 2ma skleničkama véénka. Jdu venčit a pak spinkat, bo zítra ráno jdu k obvodnímu žebrat o PN :slight_smile:
Všem dobrou nočku a Manetce ok výjezd: -) OBR MTR A DN
17. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Věruškooo, aspoň se Ti bude dobře spinkat, tak se krásně vyspinkej a nech si něco kouzelného zdát:slight_smile: Dobrou nocku, sluníčko a MTR:slight_smile:
17. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Andrejkooo, kde jsi??? Se ještě honíte po zahrádce, či co:grinning: Májinko, Ty už bys měla spinkat, ať nejsi ráno unavená:wink: Pavlík už oddychuje a zubožený spinká, ráno v 5.00 jedou na ten fotbal, vrátí se v pátek, už teď je mi smutno, ale mám na zítra tolik práce, že než se naděju, tak bude zpátky:slight_smile: A mám tu vás, přecivá:wink:
17. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
Berúúnky, já se zasekla s manžou, ale huž šel spát vedle, bo ráno vstává, aby mě nebudííl. Věruška smutná?? Neeee!!! Asi jo. Ách jo! Jéé a co je OBR??Zasejc, abych žhavila mozgovnu...
Belíšku, zatím jsem se neposraláá :sweat_smile: , ono já měla jen malou porcičku, a těch třešní taky jen hrstku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máji, a ta trubička pomohla?? Zavolej zítra neléčitelovi.. V kolik razíte s Kájou??
Manetko, ať jsi rychle zpátky v posteli, to jsou móresy, tahat chudáka ženskou vykoupanou do rachoty!
17. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
Bellí, já budu zítra taky slaměná vdova, tož budeme spolu! Honzík přespí v Praze, aby tolik necestoval. No, aspoň tam zaleje kytičky. Ale taky mi bude smutno, od soboty jsem ňáká zaláskovaná zasejc, jak za mlada!!
17. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
Věruško, to není žebrání!! Hlavu vzhůru, o nic nejde! Zkrátka potřebuješ oddech. Máš na něj svatý právo. Opravdu, nenech se zblbnout hryzajícím svědomím, opravdu to bylo náročný období, jen si to léto hezky protáhni, ať jsi fit!
17. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
No, no Tyyy stařenooo:wink: Andrejko, dopoledne v pohodě, ale kolem 14.00 vyrazím z domu na nákupy atd. a budu ráda, jak se stihnu vrátit do konce vycházek:wink:
17. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
Jakejch vycházek?? Ty máš vycházky? Tož Ti tam beraniska nebo Eliška určujou, esli můžeš po nákupech? :grinning:
17. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.